Gelinim Mutfakta

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Bilezikleri Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 23 Kasım Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 23 Kasım bilezikleri kim aldı? Sorusu bence bu hafta ikinci planda kaldı? Çünkü öyle bir fragman verildi ki Cansu mu elendi? Ezgi yarışmadan mı çekildi anlayamadık. Bu gün bence en önemli soru Gelinim Mutfakta Kim elendi? sorusu olacak.

=> 23 Kasım 2021 Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Bu hafta 180. bilezik vermeye hazırlanan yarışma programında Cuma fragmanı ben dahil bir çok arkadaşımı şaşırttı. Hatta ve hatta şok etti desek yeri. Yarışmanın ayakta kalmasında büyük etkisi olduğunu düşündüğüm iki yarışmacı da bu gün elendi mi? yarışmadan çekildi mi? Hepsinin elbette cevapları elbette Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma puanları sonrasında tek tek ortaya çıkacak. Ancak bizler farkımızı konuşturup Sherlock Holmes  gibi değerlendirip doğruyu bulacağız.

Bu gün 23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Dün bu soruyu soranlara cevabım Hatice ile elif ikilisinden biri olacağını söylerdim. Ancak çıkan fragman bizi şaşırttı. Ancak bizim yazılarımızı takip edenler bilirler, Cuma fragmanlarında hep bir şaşırtmaca yapıyorlar. Hatırlar mısınız bilmiyorum ama bir ay kadar önce üç gelin de elendi gibi bir cümle kuran Fatih beyin o konuşması ile diğer gelinler elendi gibi haberler yapıldı. Ancak gerçek ortaya çıktığında şaşırtmaca olduğu belli oldu.

23 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu gün günün birincisi belkide yarışmadan elenecek? Ne garip değil mi bu dediğim. Anca bu gün böyle bir durum ile yüz yüze kalabiliriz. gelinim mutfakta puanlama da çeyrek altınları alıp hatta bilezikleri alıp zirvede yarışmadan biri çekildi mi? 

23 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile puanlarını yazının ilerleyen kısımlarında vereceğiz. Sizlerden ricam arkanıza yaslanın ve fragmandaki hileleri bir bir ortaya çıkaralım. Fragman elbette şaşırtıcı. Evet Cansu elenecek kadar kötü tatlı yapmış olabilir ama [saritext]Cansu yarışmadan elenmedi[/saritext]. Ayrıca Cansu bu gün yani Gelinim Mutfakta 23 Kasım günün birincisi de olamadı. Peki nasıl oldu da Cansu elendi gibi gösterdiler.

Şunu hiç bir zaman unutmayın. Bir filme gittiğinizde hiç bir zaman filmin sonu verilmediği gibi okuduğun romanın sonunu başta vermezler. Burada sadece heyecan yaptırmak isteyen Kanal D ekibi bu işi başardı ve [kirmizitext]Gelinim Mutfakta 23 Kasım kim elendi[/kirmizitext] diye fellik fellik aradık ve merak ettik. Ancak sakın bir kafa ile konuşmaların arka planındaki sesleri inceledim ve bir sonuca vardım.

Tabi bu vardığım sonuç kesindir demiyorum. Ancak teknolojinin gücünü kullanarak dedektif misali sizler için araştırdım. GElin hep bi,rlikte tekrar fragmanı saniye saniye üzerinden geçerek anlatalım. Fatih Ürek, yarışmaya veda eden isim deyip bekliyor ve araya başka bir resim girdikten sonra Cansu’nun adını telaffuz ediyor. Cansu bu gün günün sonuncusu olup haftanın en düşük puanı olan gelin olabilir ve gerçekten elenecek aşamaya gelmiştir. Orasını ancak ve ancak Gelinim Mutfakta 23 Kasım puanları sonrasında netlik kazanacak. Analize devam edelim.

Cansu ismi açıklandıktan sonra aklında Cansu’nun ağzından dökülen cümleleri aynen aktarıyorum. “Gitmek hiç aklımda yoktu. Şoktayım açıkçası” diyerek bir çok şeyi bizlere açıkladı aslında. Cansu Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma puanları verilirken en düşük puanı almış ve yarışmada haftalık puanlarda en düşük olduğunda dolayı yarışmadan elenene kişi olarak ismi açıklanmıştır. Ancak Cansu yarışmadan elenmedi? Aaa o nasıl oluyor demeyin devamını bekleyin sadece. Analize alt paragraf da devam ediyoruz.

Ezgi Antalya da ikamet ettiğini ve her hafta sonu uçak ile Antalya ya gittiğini anlatmıştı. Yarışmayı sıkı takip edenler hatırlayacaklardı. Ezgi ile Reyhan hanım ikinci gelişleri Cansu’nun acil doğuma gitmesinden sonra aniden yarışmaya dahil oldular. Geçen hafta yarışmadan elenmelerine rağmen acil yarışmacı olarak katıldılar ve o tarihten bu zamanda kadar üç ayı geçti. Ezgi bilezik bile alamamıştı. Her gün 5 saatten fazla süren çekim ve yemekleri iyi yapma konusundaki stres sonucunda Ezgi yoruldu. Bu sebeple Ezgi Reyhan hanımın da iznini alarak yarışmadan çekildiler.

Yani 23 Kasım Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı boşta kaldı. Aslında bir elenen olmadı. Sadece yarışmadan kendi isteği ile çekilen oldu. Reyhan hanım Fatih bey biz bir şey diyeceğiz derken yarışmadan çekilmek istediklerini söylemişlerdir. Burada muallak olan bir konu Fatih Ürek’in Ezgi ile Reyhan’ın yerine Cansu ve Sevgül hanımın kalmasına izin verip vermeyeceği olacak. Kimi zaman buna müsade ederken kimi zaman final günü iki gelinde birden elenmişti. En yakında Özlem’in kendi isteği ile gittiği hafta iki gelin birden elendi.

Bu gün günün birincisi kim olacağı ve beş bileziği kimin alacağı merak ediliyor. Bizde bu sorunu cevaplarını buradan yeri gelmişken aktaralım. Ezgi yarışmadan çekilmek istiyorsa muhtemelen hem günün birincisi olmuştur, hemde bilezikleri alıp zirvede bırakmıştır.  

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki elenen yada ayrılan Cansu ile Ezgi olursa bir ay içerisinde geri geleceklerdir. Sonuçta Reyhan hanımı seven kadar sevmeyen de vardı. Sinir olan da izledi, seven de izledi. Reyhan’ın gitmesi %100 reytinglerde düşme yaşanmasına neden olacaktır. 23 Kasım gelinim mutfakta puanlar verilirken Ezgi ile Reyhan dediklerimi doğrulayacaklar mı?  Ezgi giderse reytingler düşer mi? Cevaplarınızı yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bu gün Gelinim Mutfakta 23 Kasım günün birincisi Ezgi olduğunu düşünüyorum. Ezgi, borçları için bu yarışmada yarıştığını ve bu yüzden işten çıktığını hatırlıyorum. Yanlışım var ise düzeltin, artık Ezgi de de atalet hali var ve evine, çocuklarına, eşine zaman ayırmak istiyor olabilir. Bu yüzden biraz ara verip tekrar geri gelecektir. Reyhan hanım ekranlardan uzak kalamaz artık. Ayrıca Ezgi çeyrek altınları ile birlikte ortalama yarışmadan 75.000 Tl den fazla kazanmış olacak.

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce son puanları bir gözden geçirelim ve kim eleme potasına girmiş inceleyelim.Ezgi hafta başından itibaren zirvede başladı ve indiren de olmadı. Şu an 49 puanla yarışmada en yüksek alan gelin olarak bilezikleri almaya çok yakın. Ezgi’ye en yakın olan gelin ise 4 puan gerisinde 45 puan ile Cansu ve elif ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşırken, Hatice, 37 puanla sonuncu sırada yer almakta ve eleme potasına Hatice girmiş gözüküyor.

Bu tabloya baktığımızda [pembetext]Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma Kim elendi[/pembetext] deseler Hatice %90 oranında elendiğini derdim. Dikkat: Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma Puanları sayfanın alt kısımdadır. 

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı? & Kim Elendi?

 23 Kasım gelinim mutfakta toplam puanlar artık görünür olsun ve kolayca yazı içerisinde bulunabilsin diye tablo halinde sunmaya gayret ediyoruz. Yazlım ekibimizin yaptığı denetlemeler de her cihazda sorunsuz çalıştığını tespit ettik. Buna rağmen verilen puanlarda kayma olursa bizlere yorum kısmından bildirebilirsiniz. Dikkat: 23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik.

23 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu içerisinde yer almasını istediğini bir özellik veya düşüncelerinize de ayrıca açık olduğumuzu söylemeliyim. Cuma puan tablosu hemen yazının alt kısmında verilmiştir

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma puanlama da gözler Cansu ile Ezgi’nin üzerinde olacaktır. Fragmanda söylenenlerin çıkıp çıkmayacağını merak edenler elbette olacaktır. Yazılarımızı okuyanlar bu gün kimin gideceği konusunda bir kanaat oluşturduğumu düşünüyorum.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta puan da İlhame hanım sanırım kendi gelinin Hatice’yi bulduğu için Hatice elenmekten yırttı. Bakalım nereye kadar kaçabilecek. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (19 Kasım – 23 Kasım Cuma) başlığı altında verilmiştir.

Bu gün verilen 23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları açısından sizler ne düşünüyorsunuz? Bu hafta kimin en çok elenmesini isterdiniz. Ben her ne kadar cevabı bilsem de sormak istedim.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısında kritik olan bir gelin yok. En sonda yer alan Hatice birinci Ezgi ile arasında 12 puan, diğerleri ile 8 puan fark var. Aslında arada ciddi bir puan farkı var. Bakalım olaylar nasıl şekillenecek diyerek haftanın merak edilen son puanlarını verelim.

Gelinlerin 23 Kasım Cuma Toplam Puanları – 23.11.2018

Ezgi 2 2 2 1 7
Cansu 3 1 2 1 7
Hatice 5 5 5 5 20
Elif 1 2 1 4 8

**************

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Haftalık Puanlama Sonucu

Ezgi 49 7 56
Cansu 45 7 52
Hatice 37 20 57
Elif 45 8 53

************

Puanları tabloda bulamayan veya kayanlar için haftalık puanlar şöyle; Ezgi : 56, Cansu: 52 , Hatice: 57, Elif: 53 , puan aldı.

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma Puanlama Sonucu

*************************

23 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒ ⇒⇒ Hatice

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
⇒ Ezgi >> kendi isteği ile

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Hatice
Gelinim Mutfakta 23 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Hatice
23 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒  Ezgi & Cansu

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

200 Yorum

 1. Ezgi daha bilezikleri almadan neden yazıyorsun zaten çeyregi de hatice aldı fragmanda vardı

  1. Hani yarışmada konuşulan tüyolaşma varya, bugünkü tüyomu verdim :) :) her seferinde bir tüyo ;) olmayan rakamları not alırsan şaşırmassın

   1. Hatırlarsanız size sormuştum hiç 20 alan olmuş muydu diye, gıcık olduğum gelinin başarması enteresan oldu

   2. sarp bey şok oldum resmen yaa hatice bu zamana kadr haksızlık yaptılar şimdi hakkı ile beş aldı ve bilezikleri da kaptı

 2. İstemeyerek de olsa Hatıce’yi tebrik ederim son gün patlama yaptı elenirmi derken 1. oldu

 3. Dün demiştim kesinlikle Ezgi 1. olamayacak olursa çok şaşıracağım ve tahminleri bırakacaktım ohh tahminlere devam :) :)

 4. Valla sana helal olsun iyi dinliyon ben zaten biliyodu hatice alicagini o biraz sansli cikti hatice

 5. Zeynep Sarpın yaşını bulmak için sana tavsiyem.
  17 den 29’a kadar sayıları sırala ve Sarpa sor 1 mi? 2mi? 3mu? Diye. Bulması daha kolay olur ?

  1. Bulmacalı oyunlarla, her buluşmada bir tüyolu soruyla bir rakama ulaştırıcam o rakamı elemiş olacak

     1. Önce yasemin favorimdi o gitti.? Şimdi de Ezgi’miz öpücükler ? kraliçesi Reyhan’ım gitti.? Ah ya şansa bak.

     2. :( :( :( Gelirler bilezikleri bozdurunca :) herzaman kapımız açık dendi kendi istekleriyle ayrıldılar sonuçta, Filiz Hanımın dediğı gibi yol Ezgiyi yoruyordu Antalya zor

     3. Evet filiz ablada sende çok haklısınız. Antalya çok zor maddi manevi olarak ?
      Beni güldürdün aynen altınları bozdurunca yine gelecektir ??

  1. Bir kaç tahminim var. Ama söylemeyeceğim. Sarp söylediği gün. Benim tahmininde yanılabilirim. Genelde Tahminimde yanılmazdım. Ama buradayken yanılıyorum?

   1. Bakalım bulamasan da belki çok yakın olur :) dün 2 rakam demiştin onlar değil demiştim, zeynep dikkatliyse elemiştir onları

    1. Aynen Zeynep dikkatli ise elemiştir. İki tahminim var. Bu sefer de yanlış çıkarsa vah diyeceğim. Biri ise 24 veya 25 umarım tutar. ?

 6. Çok şükür dün yazdığım konu doğru çıktı. Ancak günün birincisi ve bilezikleri alan kişi de yanıldım. 8 aydır ilk defa bir gelin 20 puan alacağını hesaba katamadım.

  1. Ayrıca Ezginin böyle düşük alıp sonuncu alacağını da hesaba katamadık, en büyük ters köşe buydu şımdıye kadar olanlardan

 7. Filiz hanım bakalım diğer sayfada forumda yazdığınız gibi Reyan Hanımı ekranlarda görebilecekmıyız

 8. Okyanus sende insta vardı baktın mı pazartesi fragmanı yayınlanmış mı, önceden koyuyorlarmışya

 9. Zeynep sen insanlarin yasini sorunca ogrenince nolucak merak ediyon senin baska isin yokmu sarp senden sikildi artik cocugu neden sikiyon zeyneb?

 10. Artik yasini sormuyom seni sıktiysam ozur dilerim pazartesi gorusmek uzere arkadaslar

  1. Zeynep cnm canını sıkma. İyi haftasonları diliyorum. Görüşmek dileğiyle Allaha emanet ol ?

  2. Yok canım sıkmadın estafurullah, ıste ılerleyen gunlerde daa neşeli bulmacalar olacaktı, bulmacasız olsun dersen orası ayrı

  1. Ya ne yaptım bulunca tebrık de ettim dahane olsun eliboş göndermedim tebrıklı bravolu :)

 11. Ay canim ya tesekkur ederim ne kadar centilmen bir beyefendisin seni yordum dimi bilmiyom seni yakin buldum diye yasini sordum kirmadim dimi seni

 12. Beee ne sen niye soylemiyon ki yasini ben istanbul sen baska yerde yasiyon yasini demede bi sakincami var yoksa sevgilin mi var

 13. Ya yok bıldın ıste 27yım sakıncası neden olsun takıldım sadece doğruyu sen bul ıstedım ama bıraz zorlu bı yolculuk oldu vardık neysekı :) :)

 14. Ben seni yormadim dimi yasini sordum diye simdi bu kizda benim yasimi neden soruyo boyle israrla demedin dimi dogru soyle

  1. Yo merak ettın dıye düşündüm, meraksız ınsanlar olsak zaten bu programı takıp etmeyız değil mı

 15. Teşekkür ederim karşılıklı, zekayı anlamak da zeka ıster denır ve haklılar da :) zekı olduğum kadar gıcığım da, yeni fragmanı izledın mı Zerafet mıydı Ziyafet mıydı şovlara başlamış boşluktan Reyhan yokken

 16. Ezgi ve Reyhan gitti..Acaba millet bu konuda ne yorum yapmış diye bu kısıma geldim ama Sarp beyin yaşı daha önemlimiş…Neyse soğuk hava estirmiyeyim gençler eğlensin hayat onlara güzel❤️

  1. Kusura bakma dükkan kapalı diye rahat davranmıştık, müşteri velinımetımızdır :) Soruna gelırsek Ezgiyı başarılı buluyordum ve gıtmesıne uzuldum boşluğa dustum pazartesı yokluğu bellı olur ıyıce, Reyhan fanatıgı değıldım programı bısekılde surukluyodu kabul ama Ezgi kadar etkılemedı, ama yıne gelırler bence

 17. Arkadaşlar sohbetinizi bölmeyeyim. Diye yazmadım. Herkese Hayırlı haftasonları diliyorum. Allaha emanet olun. Grşrz ?
  Yaşı bulmak zor olmuş? çok güldüm. ?

 18. ya Ezginin seveni, sevmeyenden daha çok ve bende Reyhan hanım ve Ezgi hayranı olarak, Bence eğer Ezgi giderse Kanal D nın reytingi düşer gitmesin en düşük puanı alan CANSU gitsin. Hepsi anlamışlar Haticeye bütün kaynanalar 5 puan verdi bu mümkün değil Sevgil ve Reyhan hanım mutlaka kesinlikle gelinlerinin tabağını bulup 5 puanı gelinlerine verirlerdi. bu anlaşılmış veya planlı bişey biz Ezginin Özellikle Erhan Hanımın gitmesini istemiyoruz. biz bu programı hayranı olarak Reyhan ve Ezgi için izliyoruz yiksa gelinim mutfakta programinin bir tadi olmaz doğal olarak bizde bu gelinim mutfakta programını izlemeyi bırakırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu