Gelinim Mutfakta

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Günün Birincisi Kim]

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı günün birincisi açıklandı! 23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 23 Kasım Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Ezgi Sertel kaç puan verdi? Yaren kaç puan aldı? Bugün altını kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? 23/11/2021 tarihinde günün birincisi kim oldu? Salı çeyrek altını kim kazandı? Salı puanları ve puan durum uda dahil olmak üzere tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 21 Aralık Salı Puanları sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (24/11/2021) 23 Kasım Salı günü, Miyase 21 puanla günün birincisi olurken, Aslıhan 8 puanla günün sonuncusu oldu. Aslıhan ile Yaren bu hafta eleme potasına düşeceğini de böylelikle garantilemiş oldular.

=> 14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puanları ve puan durumu sonucu %100 açıklandığında gözler, Miyase’nin alacağı puanlara çevrilecek. Sadece Miyase değil, aynı zamanda ilk gün çok düşük puanlar alan Yaren’in puanları da merak edilecek.

=> 7 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finaline bir gün kala gelen Miyase bu hafta çok iyi işler yapmaya başladı. İlk gün çeyrek altını alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken, Yaren de ilk gün günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Bugün 23 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 23 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yaren ilk gün aldığı düşük puanları telafi etmek, bu hafta bilezikleri kazanmak isterken, kaynanasının verdiği birleri Yaren’i adım adım eleme potasına sürüklemekte.

=> Gelinim Mutfakta 24 Kasım 2021 Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu sadece Yaren veyahut Miyase için değil, aynı zaman da Yeşim için de çok önemli. Uzun süredir yarışmada yer alan, lakin bilezik kazanamayan Yeşim geçtiğimiz hafta bilezikleri aldı. 

=> 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim bu haftada bilezikleri kazanmak için bugün 23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Salı günü yani bugün çeyrek altını almanın planını yapıyor.

Yaren ile Aslıhan geçtiğimiz hafta finaline ikisi birlikte eleme potasına düşmüş, sunucu Lerzan Mutlu da eleme olmayacağını açıklamamıştı. Eleme olmuş olsaydı bir puanla Aslıhan elenen isim olacaktı.

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Miyase Pazartesi günü çeyrek altını kazandı. Bunun bunun havasını atmak için güçlü rakiplerine şöyle söyledi. İşte Miyase’nin o sözleri; 

“Kızlar kıskanmayın. Üçüncü günümde hepinizin moralini bozdum. Çeyreğimi taktım!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase rakiplerine elinin lezzetini ve gücünü kanıtladığını dile getirirken, Yeşim de “İlk gün acemiliği ve şansı” diyerek ikinci gün alamayacağını, Cuma günü de yarışmadan eleneceğini ifade etti.

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren ve Kaynana Filiz

Miyase rakiplerine gerçekten kendisini kanıtlaması için 23 Kasım Salı günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine günün birincisi olup, yine çeyrek altını alması gerekiyor. Miyase bugün en yüksek puanı alması halinde, eski yarışmacıları kesinlikle panik saracak.

Miyase eğer Gelinim Mutfakta 23 Kasım Puanlama sırasında yine en yüksek puanı alır da Yaren de yine en düşük puanları alan gelin olur ise, bu hafta Yaren’i eleme potasına izleyebiliriz.

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yaren Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan Miyase’nin güveni yerine geldi. Artık kendisine daha da güvenip rakiplerinler cevap verirken, bir tarafından yemeklerini daha iyi yapmak için moral buldu.

Miyase’nin ilk günden yüksek puan alıp çeyrek altını kazanması, eski yarışmacıları ilk etap da şok etti. Eski yarışmacılar da bugün Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı puanlaması sonucunda, Miyase’nin aldığı puanlara cevap vermek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 22 Kasım Pazartesi günü Ezgi Sertel’in sunumları ile ekrana geldi. Bugün haftanın ikinci puanları yine Ezgi Sertel’in 23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Tüm kaynanalar puanlarını verdikten sonra %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı puan durumu neticesine Yaren’in puanları şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan ve etkisiziz elemen gibi elemeye bile tabi olmayan Miyase ilk iki günde yarışmadaki işleyişi öğrendi. Bunun avantajını da Pazartesi günü aldığı çeyrek altın ile kanıtladı. 

Miyase ilk gün rüzgarı arkasına almayı başardı. Miyase bu yükselişi devam ettirmek adına bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu henüz belli olmadı. Bugün verilen puanlama sonucunda, Miyase yine en yüksek puanı alacak olursa, hem bileziklere bir adım daha yaklaşacak. Hem de eleme potasında bir adım daha uzaklaşacak. Bu durumda eskilerin hiç ama hiç hoşuna gitmeyecek.

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynana Beyhan

Yaren haftanın ilk bölümünde kaynanasının e diğer kaynanalar verdiği birler nedeniyle günün sonuncusu oldu. Yaren bu kaybını bugün 23 Kasım Salı günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak telafi etmek istiyor.

23 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Ezgi Sertel ilk gün beş puanı kime verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? Salı günü kaynanalardan en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda puan tablosu içerisinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Puanları (23/11/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi)

*************************

23 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 4
Yeşim: 1
Miyase: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4

*************************
” 23 Kasım 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 5
Miyase: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 5

*************************

Gelinim mutfakta 23 Kasım Salı Toplam Puanlar

Yaren 5 3 1 1 2 12
Aslıhan 4 1 1 1 1 8
Yeşim 1 5 5 5 3 19
Miyase 4 4 4 4 5 21

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Kasım Haftası) – Salı

*************************

Yaren: 7 + 12 = 19
Aslıhan: 11+ 8 = 19
Yeşim: 16 + 19 = 35
Miyase: 22 + 21 = 43

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 23 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  MİYASE
23 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin belli olduktan sonra gözler Çarşamba gün ekrana gelecek bölüme kilitlendi. İşte o anlara ait, Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Ya bu neyin nesi arkadaş her hafta yeni sunucu geliyor Türkiyede ünlü insan birakmadilar bee. Bir gün Bülent Ersoy gelince hiç şaşirmiyacagiz

 2. Sunucunun 1 verdiği yesime kayinvalideler 5 veriyor acaba yaren Aslıhan yesime yetişsin diyemi yapıldı yoksa miyase arayı açsın diyemi yapılıyor.

 3. FİLİZ TAVUK UZMANIYIM DİYE ÖVÜNÜYOR OYSA TAVUKTAN ANLADIĞI YOK!..İKİ GÜNDÜR GELİNİNİ BULAMIYOR!.. ÇOCUK GİBİ AĞLIYOR!..KENDİ AĞLADIĞI ZAMAN ŞOV OLMUYOR BAŞKASI AĞLADIĞI ZAMAN ŞOV OLUYOR!..

 4. Aslıhan tabağı için pişmemiş diyor ama sunucu 4 verdi
  sunucu olmamış 2 tabağa yüksek verdi

 5. Demekki sunucuya gelen tavuk pismemisti yesim ondan 1 aldi ,yaren alsin istiyorum bilerzikleri insallah yaren alir

  1. sunucuya çiğ gelmemiş yapım ekibi Yeşim i hiç kabullenemedi onun için 1 verdi
   Yeşim çeyrek almasın diye 1 verdi

   1. Gelinim Mutfakta miyase ceyrek altin almasi izleyiciyi memnun etmedi cunku onun almasi reyting getirmiyor miyase insallah haftaya elenir iyi olur tamam bu hafta yaren eleniyor olabilir ama haftaya miyase elenecek insallah

 6. YAREN ASLIHAN VE YEŞİM HAFİFE ALDIĞI MİYASE ÜÇÜNE DE AÇIK ARA FARK ATTI HALDE HALA KIZI CİDDİYE ALMIYORLAR!..KAYIN VALİDELER DE MİYASE’NİN YEMEK YAPAMADIĞINI BAHANE EDİYOR!..SANKİ KENDİ GELİNLERİ ÇOK İYİ YEMEK YAPIYOR!..MİYASE’NİN ÇEYREK ALMASI ZORLARINA GİDİYOR!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu