Gelinim Mutfakta

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı! Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba günün birincisi ile Çarşamba puan durumu açıklandı! 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Çarşamba Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 23 Mart Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 23/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Çarşamba en yüksek puanı hangi gelin aldı? Miyase kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? 23 Mart Çarşamba puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 20 Nisan Çarşamba Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (24/03/2022) 23 Mart Çarşamba günü Miyase 20 puanla günün birincisi olurken, Fulya 6 puanla yine günün sonuncusu oldu. Fulya böylelikle cuma günü kesin eleme potasına düşmeyi garantiledi.

=> 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba Puanları ve puanlaması %100 belli olduktan sonra gözler Miyase ile Yeşim’in alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase adım adım altın listesine girmek için hamle yapsa da henüz istediği farkı rakiplerine açamadı. Bugün hafta ortasında rakiplerini geride bırakmak istiyor. 

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 23 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 23 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Bu Hafta Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi ve Salı günü çeyrek altını Miyase aldı. Miyase her ne kadar ilk iki gün yüksek puanlar alsa da ezeli rakibi Yeşim’e istediği puan farkını açamadı.

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 açıklandığında mevcut puanlar sadece Yeşim ve Miyase için önemli değil. Aynı zamanda Fulya içinde çok önemli olacak.

=> 24 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Fulya Yeşim ile günün sonunculuğunu paylaşsa da Fulya Salı günü (-4) puanın da etkisi ile günün sonuncusu oldu. Fulya bugün puanlarını düzeltmediği takdirde, Cuma günü kesimlikle ama kesinlikle eleme potasına düşecek. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase 18 puanla günün birincisi olurken, Yeşim 2 puan, Fulya ise 4 puan ceza aldı. Böylelikle Fulya 5 puanla günü kapatırken, çeyrek altını yine Miyase kazandı.

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Geçtiğimiz haftalarda Hasret ile kaynanası arasında ki sorun gündem olmuş, hatta Nurten kaynana yarışmadan elenmek için kendi gelinine düşük vermesine rağmen Hasret yarışmada kalmıştı. Bugün Nursel gelin kaynananın çekişmesine dikkat çekmek için şöyle söyledi;

“Siz neden bu kadar tartışıyorsunuz?” Sunucu Nursel

Sözleri ile Sunucu Nursel, Nurten ile gelinin tartışması puanlara yansıdığını, tartışmak onlara pirim vermediği gibi Hasret’in de yarışmadaki dikkatini dağıttığını ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yeşim ilk iki gün istediği puanları her ne kadar alamasa da 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp altın listesine girmek için harekete geçmek istiyor.

Miyase uzun süredir bilezik kazanamadı. En son kazmadığında ise Hasret ile paylaşmak durumunda kalmıştı. Bu hafta beş bileziği alıp, altın listesine adını yazdırmak için harekete geçti.

Yarışmaya geldi geleli sadece bir defa bilezik kazanan, onda da Miyase ile paylaşmak durumunda kalan Hasret, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama soncunda, Yeşim ile Miyase’yi geçmek isçin plan yapıyor.

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Miyase ve Sevilay

Salı günü Miyase’yi seven fanları Yeşim’in instagram hesabından “DM” gönderip, Yeşim’in Çarşamba günü aldığı bileziklere inanmadığını, Cuma günü ise almadığı bilezikleri için rol yaptığını ifade etmişti. Bugün Miyase bu konuya değinip, şöyle dedi. İşte Miyase’nin o sözleri;

“Yeşim o gün rol yaptı!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase Yeşim’in Cuma günü almadığı bilezikler sadece rol amaçlı olduğunu, Yeşim’in hak hukuk meselesini gündeme getirip almamasının arkasında şirin gözükmek olduğunu dile getirdi.

Miyase artık açıktan açığa Yeşim’e karşı tavır alırken, Yeşim de Miyase’ye karşı tavır almaya başladı. İkisi arasında ki bu çekmek, bugün Gelinim Mutfakta 23 Mart Puanlama sonucuna yansıması bekleniyor. 

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hasret Fulya’yı geride bıraktığı için bu hafta elenmeyeceğini düşünse de bu haftayı da eli boş bitirmek istemiyor. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba puanlaması sırasında, yüksek puanlar almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba Puan Durumu

Hafta başında Miyase çeyrek altın alırken, Miyase ikinci, bölümde de çeyrek altını kazanan isim oldu. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile hafta ortasının puanları başlayacak. Gözler günün sonucunda dört kaynana ile bir sunucunun vereceği toplam puan durumu yani Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba puan durumu sonucuna çevrilecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta Miyase ilk iki gün altınları alan isim oldu. Yeşim de altın listesine girmek istediği için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Son iki haftadır bilezikler alan Yeşim bu haftada bilezikleri koluna takıp, altın listesine Miyase’yi girdirmek istemiyor. Bugün 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Yeşim’in alacağı puanlar, haftanın kaderini %100 değiştirecektir. 

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Bu hafta yarışmaya katılan yeni yarışmacı Fulya, ilk gün sonuncu oldu. İkinci gün de günün sonuncusu olduğu için Cuma günü eleme potasını şimdiden garantiledi. Fulya da 23 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, 20 ve üzerinde puanlar alması halinde, yarışmada kalmak için bir umut doğacaktır.

23 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 23 Mart Nursel Ergin kaç puan verdi? Kaynanalar en yüksek puanı hangi geline verdi? 23 Mart 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı?  İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sözleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Mart Puanları (23/03/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

23 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Hasret: 3
Fulya: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 5
Hasret: 2
Fulya: 2

*************************
” 23 Mart 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Senem’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 5
Hasret: 2
Fulya: => Senem’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 4
Hasret: => Nurten’in Gelini 5
Fulya: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Hasret: 5
Fulya: 1

*************************

Gelinim mutfakta 23 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 3 1 3 1 1 9
Miyase 5 5 5 4 1 20
Hasret 3 2 2 5 5 17
Fulya 1 2 1 1 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mart Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 24 + 9 = 33
Miyase: 42 + 20 = 62
Hasret: 28 + 17 = 45
Fulya: 15 + 6 = 21

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 23 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  MİYASE
23 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FULYA

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Mart Perşembe Fragmanı İzle

23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, gözler Miyase’nin puanları üzerinde olacak. Haftanın ortasında yapılan puanlama sonrasında ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 24 Mart Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

43 Yorum

 1. yeşim cuma günü bilezikleri almadı ekiple anlaşmalı olarak ekranlara oynadı reyting için
  cuma günü almadı hafta içi aldı verdiler
  bazıları cuma günü almadığı için listeye giremediğini söylüyorlar ama aldı hafta içinde aldı

 2. Teprık ederım Beyhan hanımı sunucu Nurseli mıyaseyı kazandırıyorsunuz gelinin yine bulamadın artık git Beyhan kaynana

 3. NURSEL YİNE MİYASE’YE BEŞ VERDİ!.. ŞAŞIRDIK MI HİÇ ŞAŞIRMADIK!.. HER GELEN KAYINVALİDE MİYASE’YE BEŞ VERİYOR!..SANKİ MİYASE’NİN ELİNİN LEZZETİNE ALIŞMIŞLAR!..BÖYLE GİDERLERSE MİYASE’Yİ YARIŞMA DA KALMAYA DEVAM EDER!..ÖZELLİKLE BEYHAN!..MİYASE BİLEZİK ÇEYREK ALIYORSA BEYHAN SAYESİNDE!..

 4. Yeşim Beyhana sana puan vermeyi yasaklamalılar derken ne kadar doğru söylüyormuş kız. Dünde herkesten 1 alan tabağa 5 verdi bugünde.

   1. Yeşim kayınvalidesinin hep 1 aldı zaten diğer kayınvalidelerin verdiği puanlarla kazanıyor. Sevilay hariç.o 1115 yapıp sade miyaseye verir

 5. MİYASE’NİN PROGRAMDA OYNAMALARI GELİNLERİ KÜÇÜK GÖRMESİ SİNİRİMİ BOZUYOR!..KAYIN VALİDESİ DE KENDİ DE DEF OLUP GİTSİNLER!..

  1. miyase sessiz sedasız otursada sizler çekmezsiniz
   miyase ve yeşim in gitmesini istiyorum
   ama yeşim ciler miyase ye karşı çok tepkili hazımsız

 6. Miyasenin iki gündür herkesten 5 alması hilenin büyüklüğünü yarışma diye izlediğimiz programın tamamıyla kurgu olduğunu bir kere daha ortaya çıkardı.

 7. Yapımcılar yesimle neye uğraşıyorlar yesimin ağzı var dili yok sessiz sakin diyemi buhafta dogradilar bictiler.

  1. yapımcılar yeşim i kolluyorlar gitmesine izin vermiyorlar
   ama yeşim beceriksiz yapamıyor yapamıyor

 8. Yine Sevilay yine 1115. Nasıl büyük hak yemektir bu. Allah ıslah etsin vallahi beddua etmek istiyorum Sevilay ama kendimi tutuyorum.

  1. Sunucu yeşim beş verince iyi miyase alınca torpıl yeşim iki hafta aldı bilenzikleresr

 9. Artık programın suyu çıktı bizler ne dersek diyelim onlar inatla miyaseyi yükseltip yeşimi gömüyorlar seyircileri yorum yapanları hiçe sayıyorlar utanmazlarsa miyasenin mutfağı diyede ismini değiştirsinler programdan iyice soğuttular şımarıklık böyle bir şey alsınlar miyaselerini başlarına çalsınlar

 10. miyase gitsin bu ne ya gönderin su miyaseyi kendini dev aynasinda göruyor rakiplerini kucumsuyor ayip ya kendini bir sey sayiyor verin hattini bilmeyene kovun miyaseyi

   1. Kimin fesat ve kötü kalpli olduğu belli miyase ananmı bacınmı ondan çıkarın ne boşuna gelinleri yarıştırmayın nasıl olsa miyase altınları ve bilezikleri alıyor formalite icabı başka gelinleri yarıştırıyorsunuz millete çamur atmayın seyircileri gelinim mutfakta adı altında oyalamayın seyircileri bıktırdınız

 11. tebrikler miyase hak etti de aldı bakın herkesten yüksek alıyo kaynanası saçmaladı yanlış verdi olabilir yapcakk bişi yokk

 12. Yorumları neden yayınlamıyorsunuz yeşimciler hepsi size tepki verecek diyemi artık programınız mide bulandırdığı ve kabak tadı verdiği içinmi yada artık seyirciler miyaseyi görmek istemediği için programı izlemeyip reytinglerin düşeceği içinmi

  1. Neden hep miyaseye tepki gösteriyorsunuz bence yesimde haketmiyi programda kalmayı

 13. Bilezikleri miyaseye vermek için el ele vermişler.Bunlarin hepsi kurgu.Ne hikmetse yeni geleni eliyorlar.

 14. Miyase gitsin artık kendini çok beğenmiş biri o yeşim hem çok güzel Hem çok sempatik ve yemeklerin görünüşü çok güzel oluyor yeşim hak ediyor

  1. yeşim ciler nereleriyle izliyorsalar artık miyase ye karşı antipatik ler kıskanıyorlar yeşim yapamıyor miyase yapıyor diye
   yeşim miyase den daha uzun zamandır orda öncelikle yeşim ardından miyase gitmeli yeşim torpilli galiba sezonluk anlaşma yapmışlar beyhan şovmen

 15. bende miyase için izliyorum uzun süre önce izlemeyi bırakmıştım, geçenlerde denk geldim ve miyaseye kanım ısındı, sırf onun için bu programı izliyorum umarım o listeye girer hak ediyorki alıyor bakın tek nurselden ve kaynanasından yüksek almıyor herkesten alıyor

 16. Su miyase artık gitsin niye dikkate almıyor sunuz kendini beğenmiş ukala yesimin tırnağı olamaz naif bir bayan miyase kıskanç pislik nefret ediyorum ondan gönderin artık izlemek istemiyorum onun yüzünden

 17. BEN ANLAMIYORUM MİYASE YEMEKLERİ BİLMEDİĞİ VE TÜYO ALMADIĞI HALDE NASIL PUAN TOPLUYOR!…DİĞER GELİNLER HİÇ Mİ BİR ŞEY BİLMİYOR!… NURSEL HİÇ ŞAŞIRMADAN MİYASE’NİN TABAĞINI NASIL BULUYOR?HEM DE NOKTA ATIŞI YAPARAK!..

 18. MİYASE YİNE HER ZAMANKİ GİBİ GELİNLERİ AŞAĞILAMAYA BAŞLADI!..BU DA ONUN KARAKTERİNİN NE OLDUĞUNU GÖSTERİYOR!..KARAKTERSİZ!..

 19. BEN ANLAMIYORUM!..MİYASE’NİN SEVİLECEK HANGİ YÖNÜ VAR!..AYNI ŞEYİ AYSUN İÇİN DE SÖYLEDİNİZ!..ANLAŞILAN SİZ ŞOVMEN KİŞİLER GELSİN İSTİYORSUNUZ YARIŞMAYA MİYASE DE ŞOVMEN OLARAK PROGRAMDA!..

  1. Miyase rakip gelinlere “çeyreksizler” demesi hiç hoş değil! Havalara girdi. Yakında gönderirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu