İstanbullu Gelin

23 Mart İstanbullu Gelin Çalan Türkü Kardeşim Duymaz El Oğlu Duyar Sözleri

İstanbullu Gelin 42. Bölümü ile bu hafta 23 Mart Cuma günü Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta dizide çok duygusal anlar yaşanacağa benziyor. Tam da bunu anlatan bir duygusal şarkı çalmaya başlar. Kardeşin duymaz el oğlu duyar şarkısının sözlerini ve müziğini ayrıca dizide bu hafta neler olacağını bu yazımızda bulabilirsiniz.

23 Mart İstanbullu Gelin 42. Bölümde Hangi Şarkı Çaldı

Star Tv’nin yayınlandığı ve Cuma günlerinin kaliteli dizileri arasında olan İstanbullu gelin dizisinde bu hafta Adem’in annesine karşı olan güven duygusu ve sevgisi eskisi gibi olmayacak. Ayrıca hapishaneden düşmanı olan adam, Adem’e olan düşmanlığından dolayı onu vuracak. Faruk ile olan işbirliğine uymadığı gibi daha sonra bu durumu da Faruk’un üzerine atarak onu bu konuda zorlayacak gibi gözüküyor. Faruk ise Esma sultan ve Garip bey ilişkisine karışmama kararı alacak. Ancak bu konuda diğer kardeşleri ikna edemeyecek.

 

Fikret ise mektubu alıp ademe verdiğini söyleyerek mektubu kendinden sakladıkları için Esma sultan ve Faruk’u suçlar. Esma sultan ise Garip beyin kalp krizi olayından sonra hiç bir şey için artık ondan vazgeçmeyeceğini düşünerek onunla daha çok vakit geçirmeye çalışacak. Fikret ise Esra’nın başına abisini musallat edenin İpek olduğunu öğrenince İpek ile olan ipler daha çok gerilecek. Bu gelişmeler beklenirken dizinin ikinci fragmanında duygusal bir şarkı çaldı.  Zülfü Livaneli’nin seslendirdiği “Kardeşin Duymaz” şarkısı çalmıştır. Bu şarkının sözlerini ve müziği bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

İstanbullu Gelin 42. Bölümde Çalan Türkü Sözleri

“Susarlar, sesini boğmak ister isterler
Yarımdır kırıktır sırça yüreğim
Çığlık çığlığa yar geceler
Kardeşin duymaz eloğlu duyar
**********************************

Çoğalır engeller yürür gidersin
Yüreğin taşır götürür seni
Nice selden sonra kumdan öte
Kardeşin duymaz eloğlu duyar
***********************************
Yıkılma bunları gördüğün zaman
Umudunu kesip de incinme sakın
Aç yüreğini bir merhabaya
Kardeşin duymaz eloğlu duyar”
***********************************

23 Mart İstanbullu Gelin Çalan Türkü

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu