Zuhal Topal'la Sofrada

23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Medine Karabağ]

23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Medine Karabağ yarışacak. Aslen Adıyamanlı Medine 23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlaması için yarışan gelin oldu. Medine Karabağ kaç puan aldı? Medine Karabağ’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 23 Mart Salı Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu netleşti mi? 23 Mart Çarşamba günü yarışan gelin ve kaynana kim? Medine Karabağ’ın menüsü ne? Zuhal Topal 23 Mart Salı puanları ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 13 Nisan Salı Puanları için tıklayınız.

Haftanın ikici bölümün de yarışan Medine bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı Puanları için kendisini şanslı hissediyor. Zira kendisinden önce yarışan gelin %100 elendiğini ve ilk yüksek puanları kendisinin alacağını düşünüyor.

=> 30 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

23 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Medine ve kaynanası

Aslen Adıyamanlı olan nacak kaynanasının Trakyalı olmasında dolayı kendi menüsün de ana yemek olarak Ciğer sarma yapacak olması kendi açısında büyük risk teşkil ederken, kaynanalar açısında çok kolay bir menü olarak nitelendirilecek.

=> 26 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Birincisi kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta ikinci bölümde yarışan Medine’nin menüsünü duyan Zuhal yemeklerin kolay olduğunu, ancak lezzetin daha ön planda olduğunu dile getirdi. Lakin kaynanalar puan kırmak için gözünün üstünde kaşın var mantığı ile hareket ettiği için Zuhal Topal 23 Mart puanlaması Medine’nin istediği gibi geçmeyecek.

=> 26 Mart Cuma Zuhal Topal Puan Durumu ve hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Haftanın ilk bölümünde kaynanaların verdiği röportaj da bugün yarışan Medine’nin kaynanası börek yemediğini dile getirmişti. Lakin bugün Medine’nin menüsünde börek olmasına dikkat çeken Zuhal neden börek yaptığını sorguladı. Not: 23 Mart Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda verilmiştir. 

=> 25 Mart Perşembe Zuhal Topal Puanları için tıklayınız.

Kaynanalar Mendine’nin menüsünü beğendiler mi? Medine Karabağ’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını bu yazının en sonunda sizleri bekliyor.

=> 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Bu hafta yarışan tüm gelin ve kaynanaları görebilmek için; 

=> 22-26 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı (2020)

23 Mart Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Medine Karabağ. Aslen Adıyamanlı olan Medine iki çocuk annesi 21 yıllık evlidir. 21 yıldır evinde yemekleri kendisinin yaptığını, yarışmaya çocukları için katıldığını dile getirdi

Kendisi her ne kadar Adıyamanlı olsa da kaynanası Bulgaristan göçmeni ve aslen Trakyalı olduğu için için farklı yöresel yemeklere oldukça hakim birisi. Bundan dolayı bugün 23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda en azından kendisinden önce yarışan gelini geçmeyi düşünüyor.

23 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

22 Mart 26 Mart haftasında ikinci yarışmacı olarak 23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana hakkındaki bilgileri alt kısımda açıklanmıştır. Gelin ve kaynananın bilgilerini açıkladıktan hemen sonra Medine’nin menüsünü ve Zuhal Topla 23 Mart Salı puanları sırasında alacağı puanları tablo içinde verilecektir.

23 Mart Yarışmacısı Medine Karabağ

Zuhal Topal'la Sofrada Medine Karabağ

 • 35 yaşında
 • 21 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Aslen Adıyamanlı
 • İstanbul da yaşıyor
 • En büyük aşkı kaynanası

23 Mart Yarışmacı Kaynana Çiğdem Özekici

Zuhal Topal'la Sofrada Çiğdem Özekici

 • 52 yaşında
 • İstanbul da doğdu
 • Ailesi Bulgaristan göçmeni
 • Aslen Trakyalı
 • 21 yıldır gelini ile yaşıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Mantı ve Börek sevmiyor
 • Gelinine çok güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Medine Karabağ’ın merakla beklenen menüsünü verdikten sonra Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı Puanları ile puanlaması yazının en sonunda ki tablo içinde aktarılacaktır.

23 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Medine’nin Menüsü 

 • Mantar Çorbası
 • Tepsi Oruğu (Ortak Yemek)
 • Patatesli Börek
 • Kırmızı Biber Sandalı
 • Ciğer Sarma
 • Mevsim Salata
 • Tahinli Kabak Tatlısı
Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Salı Puanları alacak gelin ve Menüsü

Bu hafta ortak yemek olan Tepsi Oruğu yemeği konusunda oldukça şanslı olan bir diğer gelin Medine oldu. zira Medine aslen Adıyamanlı oldğu için o bölge de yapılan yöresel lezzetlerden biri. Bugün ortak yemeği en iyi şekilde yapıp günün sonunda 23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en yüksek puan almayı planlıyor.

Kaynanalar Medine Karabağ’ın menüsünü öğrendiklerin de aynen şöyle dediler;

Menü iyi gibi
Çok zor değil
Börek el açması olmalı
Ciğer sarması zor
Tatlısı kolay

Kaynanalar

Beş kaynana adeta fikir birliği etmişçesine haftanın ikinci yarışmacısı olan Medine’nin menüsüne kolay ve kısa sürede yapılacak yemekler olduğu, sadece Ciğer sarması aşamalı olduğunu söylediler. Özellikle kaynana Nezahat Erdoğan kolay yemeklere Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı puanları sırasında “kolay yemeklere puan yok!” diyerek tepki gösterdi.

23 Mart Salı Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Bu arada 22 Mart ile 26 Mart 2021 tarihleri arasına tüm gelinler Hatay yöresine ait kimi zaman Tepsi oruğu kimi zaman da Sini köftesi diye tabir edilen yemeği yapmak isteyenler için Zuhal Topal’la Sofrada Tepsi Oruğu yemeği hakkında detaylı bilgi verilen konumuza göz atabilirsiniz.  Dikkat: Medine Karabağ’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

22 Mart Pazartesi günü başlayan yarışma programında ilk gün yarışmacısı yarışıp puanlarını aldı. Şimdi haftanın ikinci bölümünde aslen Adıyamanlı 21 yıllık evli iki çocuk annesi yarışmacı gelin olarka kendi belirlediği menüsü ile hünerlerini döktürecek. Günün sonunda ise 23 Mart Salı Zuhal Topal’la sofrada puan durumu kesinlik kazanacak. (iki gelin için)

Şimdiye kadar verilen puanlar sonucunda oluşan Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna alt kısımda verilmiştir. 

 • 22 Mart Pazartesi Puanı (Nuriye Günal): 23 Puan
 • 23 Mart Salı Puanı (Medine Karabay): 31 puan

Yukarıda eksik olan Medine Karabağ’a gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart Salı puanları soncunda ilk iki günün toplam puanlar belli olacak. Kendisinden önce yarışan gelin 23 puan aldığı için Medine kendisini çok şanslı hissediyor. Bakalım bu şansını 23 Mart Salı Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar sonucun da kullanabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. 

Şimdi Zuhal Topal’la sofrada 23 Mart Salı puan durumu sonucunun %100 belli olabilmesi için günün puanlarını ve puanlaması alt kısımda verilmiştir. Not: Medine’ye Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı da alt kısımda sizleri bekliyor.  

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

23 Mart Salı Zuhal Topal’la Puanları (Medine Karabağ)

Zeynep Günal  4
Nezahat Erdoğan  6
Öznur Nebioğlu  6
Emine Kayadibi  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   31

**23 Mart 2021 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 23 Mart Salı Fragmanı İzle

Aslen Adıyamanlı olan iki çocuk annesi 21 yıllı evli olan Medine Karabağ’ın yarıştığı, 23 Mart Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları  ve puanlamasının da verildiği Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Teşekkürler 🙏. FİlİZİM Zuhal hanım kaç puanı verdi Medine’ye yazmışsın Sağol canım 😊🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu