Zuhal Topal'la Sofrada

23 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Yeliz’in Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mayıs Perşembe Puanları

23 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Yeliz Yağcıoğlu yarışacak. Aslen İstanbullu olduğunu ve İstanbul da büyüdüğünü söyleyen ancak kaynanası Özgül hanım hemen düzeltme yapıp, baba tarafından gelinim Erzurumlu. Doğal olarak gelinimiz de Erzurumlu dedi ama kendini çok çocuksu olarak gören Yeliz kesinlikle kabul etmedi. Not: Yeliz’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini yazının sonunda bulabilirsiniz. 

=> 23 Mayıs 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın en başından itibaren, oldukça düşük puanlar veren Özgül hanım, dün ilk defa 6 puan vermesi, hem sunucumuzu hem de kaynanaları şaşırttığı gibi bizleri de ekran başında şaşırtmayı başardı. Artık Özgül hanım, kendi gününe mi oynamak istedi? Yoksa gerçek manada sevdi de o yüzden mi verdi? bilemiyoruz. Not: Zuhal Topal 23 Mayıs Puanları ile bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.Zuhal Topalla Sofrada 23 Mayıs Perşembe Bugün Yarışan Yeliz'in Ailesi

Bugün 23 Mayıs Perşembe Puanları sırasında kaynana Özgül hanım, kendi gelinine gelen puanları gördükten sonra, ortaya koyduğu tepki sonrasında gerçek tavrı da ortaya çıkacaktır. 

Haftanın final günüden önceki son puanlaması Özgül hanımın gelini Yeliz için verilecek. Sunucumuz Pazartesi günü 7 puan, Salı günü 7 puan, Çarşamba günü 7 puan verdi. Yani anlayacağınız her gelinin eksi ve artıları oldu ama hepsi de aynı puanı aldı. Bugün yarışan Yeliz büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanmak istiyorsa, kesinlikle bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mayıs Perşembe puanları verildiği sırada en az 7 puan almalı. 23 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Açıklanmadan Hemen Önce Yeliz'in Ailesi

Kaynanalar, kendi arasında birbirlerini süzdüklerini gözlemledik. Eskiden ilk gün yarışmacısı yüksek puanlar almasının sebebi kaynanaların birbirlerini tanımamasından kaynaklı olduğunu biliyorduk. Şimdi yeni gelen yarışmacı ve kaynanalar programı daha önceden izledikleri için ilk gün veya son gün ayrımı olmuyor. Kaynanalar ilk günden itibaren stratejik puanlamalar yapıyor. Dikkat! 23 Mayıs Perşembe günü yani [pembetext]bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?[/pembetext] sorusunun cevabı yazımızın sonunda tablo içerisinde verdik.

23 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada (2019)

23 Mayıs Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Yeliz Yağcıoğlu; Aslen Erzurumlu ancak İstanbul da doğma büyüme olduğunu açıklayan yarışmacımız, ablası ile aynı aileye gelin gittiğini açıkladı. Henüz 2 yıllık evli olan Yeliz 26 yaşında ve balık burcu olduğunu açıkladı. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven gelinimiz kendisini tanıttığı roportajdan bir bölüm vermek istiyorum.23 Mayıs Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yarışmacısı Yeliz ile kaynanası Özgür

“Yeliz Yağcıoğlu balık burcuyum 26 yaşındayım. Çok duygusalım. Gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Hayvanlara hastayım. Kaynanama düşkünüm. Oğluna bayılıyorum.”

Yeliz kendisini bence oldukça güzel ifade etti. Önceden ezberlemiş gibi takır takır konuştu. Hazır cevap olan gelinimiz bakalım kaynanaların sert eleştirilerine de böyle takır takır konuşabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

23 Mayıs 2019 Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışan Yeliz’in kaynanası Özgül Yağcıoğlu; 48 yaşında aslen Iğdırlı olan kaynanamız, İzmir de ikamet etmektedir. 5 erkek çocuk sahibi olduğunu ancak kızlarımın yerine gelinlerim geçmeye çalışıyor diyen kaynana Özgül, iki kardeşi iki oğluna alması nedeni ile dünürleri ile arasının bozulduğunu açıkladı.23 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilmeden Önce Yeliz İle Kaynanası

Sunucumuz orada bulunan iki dünürü barıştırmak istese de her iki taraf da birbirlerine sarılıp, küskünlüğü bitirmediler. 23 Mayıs Perşembe günü yarışan Yeliz’un menüsünü açıklayalım.

23 Mayıs 2019 Perşembe Yeliz Yağcıoğlu’nun Menüsü 


 • Ekşili yoğurt Çorbası
 • Top Patates
 • Peynirli Kalem Böreği
 • Karışık Salata
 • İzmir Köfte
 • Sebzeli Bulgur Pilavı
 • Cacık
 • Sirene Tatlısı

23 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada bugün Yarışan Yeliz'in Menüsü


Özgül hanımın gelini Yeliz’in 23 Mayıs Perşembe günü yapacağı günün menüsünü gördüklerinde oldukça kolay bir menü seçtiğini, el açması bir yemek olmadığı gibi hep patates tarzı yemekleri seçmesini de daha yemekleri görmeden eleştirdiler. Yeliz’in menüsüne bende baktığımda gerçek mana da patates olarak ağırlıklı yemekler var. Ancak sunumu ile hala kaynanaları etkileme şansı var. 24 Mayıs 2019 Zuhal Topal yemek programı yarışmacısı Yeliz Yağcıoğlu

“23 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada Puanları ile Haftalık puanları sadece ve sadece Dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. Sizleri kandıran ve içerikleri boş haberlere kanmayın. Google amcada bizleri ve yazılarımız bulabilmek için Zuhal Topal’la Sofrada Dizicenter şeklinde arayıp, yazımıza ulaşabilirsiniz.

Aslen Erzurumlu olan ama Erzurum bölgesinden yemekler yerine İzmir bölgesinden yemeklerle kaynanaları etkileyip, yüksek puanlar almayı hedeflen Yeliz’ kaynanalar ve sunucu kaç puan verdiği hemen al tabloda verilmiştir. Sonrasında haftalık puan durumu hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Sakın bir yere ayrılmayın. 

Zuhal Topal’la 23 Mayıs Perşembe Puanları (Yeliz’in Puanları)

Ayşe  4
Elmas  3
Filiz  5
Ayten  6
Zuhal Topal    5
TOPLAM   23

**23 Mayıs Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 23 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Oldukça neşeli olan ve ablası ile birlikte aynı aileye gelin olan İstanbul da doğup, büyüyen Yeliz Yağcıoğlu’nun, yarıştığı bölüm fragmanı sizlerle… 

*********************

23 Mayıs 2019 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

20 Mayıs 2019 ile 24 Mayıs 2019 haftasında yarışan gelinlerin aldığı toplam puanlar oldukça merak edilirken her gün sonunda gelinlerin aldığı puan acaba büyük ödülü almaya yetip yetmediğini görmek isteyen bir çok okurumuz oluyor. Bu sebeple haftalık toplam puan durumu hakkında her yazımızın son kısmında bilgi veriyoruz. Zuhal Topal’la Sofrada 23 Mayıs Puan durumu ve gelinlerin aldığı puanlar sonucundaki sıralama hemen alt kısımda verdik. 


23 Mayıs Haftalık Puanlar

Burada gelinlerin toplam puanlarını görebilirsiniz. Hemen alt kısımda ise gelinlerin aldığı puanlar sonrasında 10.000 TL’yi alma konusundaki sıralamayı görebilirsiniz. 

 • 20 Mayıs Pazartesi Sevda’nın Puanı = 23
 • 21 Mayıs Salı Senem’in Puanı = 25
 • 22 Mayıs Çarşamba Surenur’un Puanı = 29
 • 23 Mayıs Perşembe Yeliz’in Puanı = 23
 • 23 Mayıs Cuma Hülya’nın Puanı = 27

Bu Hafta Büyük Ödül Alacak Puan Sıralaması

 1. Çarşamba Günü Yarışan Surenur = 29 Puan 
 2. Salı günü yarışan Senem = 25 Puan
 3. Pazartesi yarışan Sevda = 23 Puan
 4. Perşembe günü yarışan Yeliz = 23 Puan ile üçüncülüğü paylaştı.

Yukarıdaki sıralamaya göre büyük ödülü şu an için hak eden gelin, son bölüm de yarışan Surenur olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu