Gelinim Mutfakta

23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleşti! 23 Mayıs Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Artık final puanlamasına bir gün kaldı ve bu son puanlama ile bizlere %100 olarak bir gelin, eleme potasına düştüğünü gösterecek. Gülcan yada Güngör ikilisi arasından biri bugün 23 Mayıs Perşembe puanları sonrasında kesinlikle eleme potasına düşecek. Bakalım hangisi kendisini kurtarmayı başaracak? İzleyip, göreceğiz. Not: 23 Mayıs Perşembe Puan Durumu sayfanın en sonunda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 23 Mayıs 2022 Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

=> 27 Mayıs ile 31 Mayıs haftasında birazdan kaynanalar Perşembe puanlarını verecekler ve haftalık toplam puanları ortaya çıkacak. Sizler de [pembebuton]30 Mayıs Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

Hafta başından itibaren Ezgi ile Gülcan arasında ciddi boyutlarda tartışma yaşandı. Hatta Ezgi, diskalifiye olmak uğruna beni çileden çıkarma manasına gelen sözlerle Gülcan’ı ikaz etmeye çalıştı. Gülcan bu savaştan şu an içi yenik durumda diyebiliriz. Ezgi de Gülcan gibi tartıştı ama puanlar konusunda gerileme yaşamadı. Bakalım Gülcan bu durumunu, Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Perşembe Puanları sırasında düzeltebilecek mi? Bekleyip göreceğiz. 23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verilirken Reyhan ile Ezgi

23 Mayıs Perşembe Puanlaması henüz verilmeden şu ana kadar en başarılı kaynanalara baktığımda; Besime iki kez, Sevin hanım bir kez, Güller hanım iki kez, Reyhan kaynana da bir kez olmak üzere kendi gelinlerinin tabaklarını bulmayı başardı. Haftanın son puanlamasına doğru yaklaşırken, kaynanalar arasından sıyrılıp kendi gelinin en çok bulacak isim, en azından gelinin eleme potasında çıkartacağını düşünüyorum. Besime hanımın bu başarısı olmasaydı, Gülcan bugün rahatlıkla kesin olarak elendiğini açıklayabilirdik.

==> Bu hafta 24 Mayıs Cuma [mavibuton]Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Vahide gene bizleri şaşırtmayı başardı. Günü, birinci bitiren Vahide ilk geldiği hafta bilezikleri almak için ciddi emek sarf ediyor. Lakin bilezik yarışında tek olmadığını yada olmayacağını dün yazımız da açıklamıştık. Ezgi ile Vahide arasında şu an 4 puan fark var. Ezgi Vahide’den 4 puan geride ama oldukça güçlü ve profesyonel bir yarışmacı olması nedeni ile Vahide bugün 23 Mayıs puanları ile aradaki farkı kapatmak zorunda.23 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanlaması yapıldıktan Sonra Vahide İle Kaynanası

23 Mayıs 2019 Perşembe puan durumu sonucunu  açıklamadan önce verilen fragmana baktığımda Ezgi, alay edercesine Gülcan’a dönüp, artık potada olduğunu ve kaynanan Besime 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yapıp seni kurtaracak mı? Diye sorup, aslında sen başarılı değilsin ama kaynanan sayesinde buradasın imasında bulundu. Gülcan’ın ne cevap verdiğini yayın sırasında göreceğiz. Lakin Sevim hanım bu gün 1-1-1-5 tarzında puanlama yaptı ve gelinin potadan kurtarmak istedi. Not: 23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmı yazınını en son kısmında verdik.

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi olan gelin Güngör olmuştu. Kaynana Sevim hanımın verdiği puanlar sonucunda acaba Güngör bugün de birinci olup elenmekten kendisini kurtarmayı başarabilecek mi? Tabi tahminlerimi soracak olursanız, 23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu sunucunda kesinlikle Güngör eleme potasına düşeceğini düşünüyorum.Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Perşembe Günün Sonuncusu Güngör Resmi

Sosyal medyaya baktığımda, Gülcan’ın artık o sesini duymak istemiyoruz. Bir an önce gitmesini istiyoruz, diyenler oldukça fazla. Ancak Ezgi’nin de yarışmada kalmasını istemeyen çok kişi var. Lakin, Güngör için hep kalması gereken bir isim olarak bahsedilmesi, Güngör için oldukça güzel bir duygu olsa gerek. Yavaş yavaş kitle edinmeye başlayan Güngör, 23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu açısından istediği sonuca ulaşabilecek kapasitede. Lakin, bunun için biraz da şans gerekiyor.

Gelinim Mutfakta haftalık puan durumuna baktığımız da Vahide’nin 45 puanla zirvede yer aldığını, Ezgi’nin ise 41 puanla hemen arkasından takip ettiğini ve bilezik yarışında hala çok güçlü bir şekilde iddiasını koruduğunu görüyoruz. Güngör 31 puanla üçüncü sırada yer alırken, Gülcan 29 puanla uzun süre sonunda en son sırada yer aldı. Not: Son puan durumu bu yazınını en sok kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Puanları Ve Günün Birincisi

Bu hafta yarışmaya katılan ve ilk defa kamera karşısında olan Vahide, kameralara alışmakta zorlanacağını ve yemek yaparken aletleri kullanmadan sıkıntı yaşayacağını, en azından istediği puanları ilk bir kaç gün alamaması oldukça normal bir durum. Lakin, Vahide hem iyi puanlar aldı hem de güzel yemekler yaparak elinin lezzetini hem tescil etmek hem de kanıtlamak adına Bugün günün birincisi olmak ve Gelinim mutfakta 23 mayıs puanları sırasında en yüksek puanı almak istiyor. ezgi ise ezeli rakibi olan Gülcan’a bir fark daha atmak uğruna bugün elinden geleni yapacaktır. 23 Mayıs Perşembe Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda İkinci Bitiren Yarışmacı Vahide

Gelinler arasında ki puanlara baktığımız da alt kısım ve üst kısım diye iki bölüme ayırabiliriz. Alt kısımda, Güngör ile Gülcan elenmemek için mücadele edecek. Üst kısımda Vahide ile Ezgi de bilezik için ter dökecek. Ancak her iki grup içinde yarışan gelin için 23 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak oldukça önemli ve hedefi doğrultusunda büyük bir avantaj sağlayacak.  Not: 23 Mayıs 2019 Perşembe puanlama aşaması yazının en son kısmında verdik.

23 Mayıs Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Ben bu sorunun cevabı yazının ilerleyen kısımda açıklayacağım. Lakin, sizden de bu konu hakkında tahminde bulunmanızı rica ediyorum. Bakalım içimizden geçen ile gerçek sonuç arasında kimler doğru bilecek? Merakla gelecek yorumları bekleyeceğiz.  

Gülcan, geçtiğimiz hafta kaynanası ile bu hafta ise Ezgi ile tartışma içerisine girdi ve bu durumdan gördüğümüz kadarı ile zararlı çıkmak üzere. Kaynana Besime hanım gelini Gülcan’a karşı oldukça anlayışlı bir tavır sergilemesi ve gelinin tabağını her daim bulmaya çalışması bence çok önemli. Not:  Perşembe Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.23 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Resmi

Biz bu yarışma programında gelinin söylediği laflar zoruna giden kaynanalar, kendi gelinin tabağını bulup, bir vermeye ve bir an evvel yarışmada elenmeye çalıştıklarını gördük yada hissettik. Besime hanım, kesinlikle onlardan biri değil. Bugün gene 23 Mayıs Perşembe gelinim mutfakta toplam puanlar da Gülcan’ı eleme potasında kurtarmak için elinden geleni yapacak.

Sözlerimi daha uzatmadan bugün kim kazandı? ve bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabını verebilmek için öncelikle gelinlerin bugün yapacağı yemeğin adını daha sonrada malzeme listesini yazıp bugün çeyrek altını kim kazandı sorusuna cevap vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Otlu Limonlu Tavuk Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs 2019 Günün Yemeği Otlu Limonlu Tavuk Malzeme Resmi

 • 6 Parça kemiksiz kalça eti
 • 3 diş sarımsak 1/2 su bardağı kadar krema
 • 1 limon suyu
 • 3 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 su bardağı kadar tavuk suyu
 • 2 çorba kaşığı permesan peyniri
 • 1 tatlı kaşığı kekik
 • 1 dal limon otu
 • 2 çay kaşığı toz kırmızı biber
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 su bardağı kuzu kulağı
 • 2 yemek kaşığı taze fesleğen
 • 1 çay kaşığı tuz

23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Otlu Limonlu Tavuk Malzeme Listesi 2

Fatih Ürek yarışmacı gelinlerin bu yemeği yani otlu limonlu tavuk için 50 dakika sürte verdi. Bu süre için de ise gelinler hem konuştular hem de hızlıca yemeklerini yapmayı başardılar. Sonrasında ise bu haftanın önemli, bir puanlaması olan, Perşembe puanlarını vermeye geçtiler. Perşembe Puan durumu sonucu ile Cuma Puan durumu sonucu %100 olmasa bile %90 oranında benzediğini rahatlıkla eski haftalara baktığımız da görebiliyoruz. Bu sebeple gelinler de ellerinden geleni yaptılar ve sunum kısmına geçip tabaklarına gelecek puanları izleyeme geçtiler. Hadi biz de geçip, bugün kim kaç puan aldığını aktaralım.

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Puanları (23/05/2019 Perşembe)

*************************

23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklarken Fatih Ürek Resmi*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 2
Güngör : 5
Vahide  : => Güller’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 1
Vahide : 3

*************************
” 23 Mayıs 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Güngör : => Sevim’in Gelin 1
Vahide : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 3
Güngör : 1
Vahide : 5

*************************

Gelinlerin 23 Mayıs 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 2 5 4 14
Gülcan 2 5 1 3 11
Güngör 5 1 1 1 8
Vahide 1 3 1 5 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Mayıs – 24 Mayıs Haftası) – Perşembe

*************************
Ezgi      : 41 + 14 = 55
Gülcan : 29 + 11 = 40
Güngör : 31 + 8 = 39
Vahide  : 45 + 10 = 55
*************************

Dikkat! bu hafta elenecek isim belli oldu! Bizler instagram adresimizden bu ismi Pazartesi günü paylaştık. Sizler hala bizleri takip etmiyor musunuz? İnstagram adresimiz “dizicenter_net” profil sayfasıdır.

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
23 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜNGÖR

*************************

Gelinim Mutfakta 310. Bölüm 24 Mayıs 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu