Gelinim Mutfakta

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?  Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Haftalık Puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri kim kazandı? Cuma günü altınları bu hafta kim aldı? Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bu hafta beş bileziği kim kazandı? Bu hafta gelinim Mutfakta yarışmasına haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri kazanan gelinin kim olduğunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin yarışmadan elenirken bir gelin de 15.000 TL değerindeki beş altın bileziğin %100 sahibi olacak. 

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı resmi

Haftanın final bölümü olan 23 Nisan cuma puanlaması öncesinde 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar henüz verilmeden önce en yüksek puana sahil olan ve 68 puanı olan Esra her ne kadar bilezikler için bir atak yapmış olsa da Dudu 64 puanla hemen arkasında Esra2yı takip ettiği görülüyor. 

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucu için lütfen tıklayınız.

23 Nisan Cuma gelinim Mutfakta haftanın birincisi olacak gelin günün puanlaması sonucuna her ne kadar belli olacak olsa da bizler son puan durumuna kalmadan bu hafta bilezikleri kazanan gelinin ismini ve puanları tarafımızca açıklanacaktır.  

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü olan 19 nisan 2021 tarihinde başlayan ve Kanal D ekranlarında gelen yarışma programında Dudu kendi isteği ile sağlık sebepleri ile yarıldığı yarışmaya yeniden katılması ile haftaya start veren programın ilk bölümünde günün birincisi olup çeyrek altını alan Esra olurken, ikinci bölümde Dudu çeyreği alan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı Görebilmek için tıklayınız.

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu açıklandığı esnada Ayten

Çarşamba günü Seda birinci olurken Perşembe günü Dudu ve Esra günün birincisi oldu. Dört yarışmacıdan Esra diğer gelinlere nazaran daha fazla günün birincisi olup çeyrek altını aldığı için cuma günü en yüksek puanı olan gelin olarka haftanın final bölümüne başladı.

Bugün 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre bir gelin %100 bilezikleri alacak gelin olacak.

Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi

 • 19 Nisan Pazartesi: Esra
 • 20 Nisan Salı: Dudu
 • 21 Nisan Çarşamba: Seda
 • 22 Nisan Perşembe: Dudu ve Esra

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alacak isim yukarı da ki listeye bakıldığında dudu yada Esra’nın olması bekleniyor.  

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Puan durumu (Cuma Puanlaması Öncesinde)

 1. Esra: 68 Puan
 2. Dudu: 64
 3. Seda: 60 Puan
 4. Ayten: 59 Puan

Esra Perşembe günü verilen puanlama sonrasında 68 puan alarak zirveye adını yazdırmayı balarsa da Dudu hemen 4 puan gerisinde yer aldığı görülüyor. 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucunda bilezikleri almak isteyen Esra Cuma günü yapılacak olan Kemal Paşa tatlısını en iyi şekilde yapmak için kolları sıvadı. 

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? sorusuna cevap vermeden önce günün fragmanında Seda Sayan “Programda nadir görülen bir durum” demesi üzerine bilezikleri alacak gelinlerin eşit puanları mı var? düşüncesi bir anda gündeme bomba gibi düştü.

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı resmi

Birazdan son kaynana da puanlarını verdikten sonra 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucuna göre bilezikler kesin olarka alacak gelinin adı ve puanları açıklanacak. 

Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim adlı? sorusuna cevap verebilmek için Cuma puanlaması %100 tamamlanması ve sonrasında bugün Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Puan Tablosu sonucu kesin olarka ortaya çıkması gerekiyor. Lakin bizleri yakında takip edenler için bu hafta hem bilezikleri lan hem de elenen yarışmacıları alt kısımda açıklanmıştır.

23 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Ayten: 59 + 10 = 69
Seda: 60 + 22 = 82
Esra : 68 + 14 = 82
Dudu : 64 + 14 = 78

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ESRA / SEDA (2 ADET BİLEZİK VERİLDİ)

23 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ AYTEN

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SEDA
Gelinim Mutfakta 23 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SEDA
23 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYTEN
*************************

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

19 Nisan 2021 tarihinde 686 bölümü ile başlayan yarışma programında bu hafta bilezikleri kimin aldığı 23 Nisan Cuma toplam puan durumu sonucuna %100 belli oldu.

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf

23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Sorusuna Dudu, Esra ve Seda yarışmacılardan biri bugün beş altın bileziğin de sahibi olacak. 

=> Gelinim Mutfakta Ayten Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alıp bilezikleri alan yarışmacı %100 oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Ayten iyiki gidecek .Çünkü kayınvadesi 1veriyor bir kere ayten ve esra puanlamada kaldılar ve esraya 5 aytene 1verdi 😠😠😠😠😠😠😠😠😇😇🤢🤢🤢

 2. Ayten in elenmesine üzüldüm.Neriman hanım proğramı renklendiriyordu.Her şeyin bir sonu oluyor.Dudu kılpayı paçayı kurtardı.Esra hırçınlığına devam ediyor.Hırçınlığı sonunu getirecek farkında değil.Seda ya bravo ağırlığını koydu.P.tesi fragmanında Dudu nun bir sorun yaşayıp orayı terkettiği görüldü.Yoksa proğramdan mı çekildiler.Yeni gelen gelin ve kayınvalidesi ilk günden kapışıyorlar.Çok enteresan günler olacak gibi.

 3. Ayten mutfağın gülü Neriman Xanım neşesiydi Seda hanım Esrayı
  korumakla haksızlık yapti program bakılmaz Allah’a emanet ol
  Ayten 🇦🇿 Neriman Xanım 🇹🇷🙋🥺🙏

 4. Seda hanim Allah razı olsun çok güzel hak yediniz Aytenin hakkini yediniz Seda hanim esra ve sevdadan bir cikari olmasa aytenin hakkini yemezdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu