Zuhal Topal'la Sofrada

23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Canan Seferoğlu]

23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Canan Seferoğlu yarışacak. Aslen Sivaslı 3 çocuk annesi olan Canan 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışacak son gelin oldu. Canan Seferoğlu kaç puan aldı? Canan Seferoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Canan’ın menüsünde hangi yemekler var? 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucu %100  açıklandı mı? Canan Seferoğlu’nun toplam puanları yanı sıra yarışmacıların toplam puanları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü Puanlar sonucunu görmek için tıklayınız.

Hafta hafta başında beri yarışan gelinlerin menülerini yerden yere vurup haksız puanlar almasına vesile olan Gülsüm bugün gelini, Canan ile birlikte yarışacak. Günün sonunda ise bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Cuma Puanları ve puanlaması sırasında %100 gelinine düşük puanların geleceğini bilen Gülsüm, gelinine gelen puanları görünce sinirlerine hakim olma da oldukça zorlanacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanlaması için tıklayınız. 

23 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Canan ve Gülsüm Kaynana

Sosyal medyada kaynana gülsüm2ün hak yediğini, bu sebeple gelinine gelen puanları hak ettiğini şu sözlerle dile getirdiler;

“Kaynana Gülsüm ne ekersen onu biçersin!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile Gülsüm kaynananın hafta başında beri sistemli olarka haksızlık yaptığını, Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan geline her ne kadar 7 vermiş olsa da haftanın geneli itibari ile Gülsüm’ün gelini intikam puanları alacak. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan 2021 Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal 23 Nisan puanları sonrasında kaynana Gülsüm “Dördünüz de inşallah kazanamayacaksınız” sözleri ile tepkisini dile getirdi. 

=> 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Haftanın ortak yemeği olan Tirit konusunda dört gelinde harika şekilde yapamasa da aralarında en iyisini Ferqane yaptı. 23 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Canan Seferoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Canan haftanın ortak yemeğini nasıl yaptı? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Nisan Bu Haftanın Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Cuma (2020)

23 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Canan Seferoğlu. Aslen Sivaslı olan 10 yıllık evli 3 çocuk annesi 35 yaşında ki canan daha önce birinci olduğunu, bu konuda kaynanasının çok büyük etkisinin olduğunu dile getirdi.

23 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları verildiği sırada kaynanalar

Daha önce birincili olmasında kaynana gülsüm2ün stratejik puanlamasının çok önemli bir pay sahibi olduğunu açıklayan Canan Bugün 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında yine kaynanasına güvendiğini açıkladı.

23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgi alt kısımda sizleri bekliyor.

23 Nisan Yarışmacısı Canan Seferoğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Canan Seferoğlu

 • 1986 doğumlu
 • 33 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • 10 yıllık gelin
 • Aslen Sivaslı
 • 35 yaşında

23 Nisan Yarışmacı Kaynana Gülsüm Seferoğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Gülsüm Seferoğlu

 • 1962 yılında doğdu
 • Aslen Sivaslı
 • 4 oğlu var
 • 41 yıllık evli
 • 59 yaşında
 • Aslen Sivaslı
 • Namı Diva

Zuhal Topal’la bugün yarışan Canan Seferoğlu’nun menüsünde hangi yemeklerin olduğunu erdikten sonra Canan’ın menüsüne gelen eleştirileri aynen aktarılacaktır. Günün sonunda hem sunucunun hem de kaynanaların vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Cuma Puanları ile puanlaması yazı sonunda tablo içinde bulabilirsiniz. 

23 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Canan’ın Menüsü 

 • Kaşarlı Domates Çorbası
 • Tavuklu tirit
 • Paçanga Böreği
 • Haydari
 • Acuka
 • Kremalı Mantarlı sos eşliğinde Bonfile
 • Patates Püresi
 • Cacık
 • Çilekli Fincan Tatlısı
Zuhal Topal'la Sofrada 23 Nisan Cuma Puanları alacak gelin ve menüsü

Kaynanalar haftanın son menüsünü öğrendiklerinde Canan Seferoğlu’nun menüsüne şu eleştirileri yaptılar;

Menü çok basit
Kolay menü
2,5 saatte yapabilir

Kaynanalar

Kaynanalar bugün Canan Seferoğlu’na puan vermeye değil, kaynana Gülsüm Seferoğlu’nun hafta başında beri yaptığı haksızlığı puanlamaya gelecekler. bundan dolayı tüm kaynanalar verebilecekleri en düşük puanlar vermesi bekleniyor. Dikkat: Canan Seferoğlu’na Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Canan Seferoğlu bugün 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasına en az 30 puan alması gerektiğini, eğer 30 ve altında puan alması halinde %100 büyük ödülü kaçıracağını çok iyi biliyor. 

23 Nisan 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Haftanın başında beri gelinlerin harika masalarına çok ama çok düşün veren Gülsüm kaynana bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Cuma puanları sırasında gelinine gelecek olan puanları görünce “Dördünüz de inşallah kazanamayacak sınız” sözleri ile aslında gelinine değil kaynanalar kendisine puan verdiğinin farkında.

İşte Canan Seferoğlu’na gelen puanlar ve haftalık toplam puan durumu yazının devamında sizleri bekliyor.

23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

19 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün hafta finali ekranlara gelen yarışma programında bugün 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucuna göre 15.000 TL sahibini bulacak.

Haftanın final bölümünde hafta başında beri verdiği puanlarla büyük tepki çeken Gülsüm Seferoğlu gelinin Canan ile birlikte yarışacak. Günün sonunda ise bugün 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucu Canan Seferoğlu’na geldi.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucu; 

 • 19 Nisan Pazartesi Puanı (Hülya Karaca Ataş): 27 Puan
 • 20 Nisan Salı Puanı (Cemile Kırma): 26 puan
 • 21 Nisan Çarşamba Puanı (Ferqane Mehtiyava): 28 puan
 • 22 Nisan Perşembe Puanı (Özge Azgan): 29 Puan
 • 23 Nisan Cuma Puanı (Canan Seferoğlu): 21 puan

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan Cuma puanları sonucu şu an için %1200 belli olmadığı için Canan Seferoğlu’nun puanları eklenmedi. Ancak Canan Seferoğlu’na gelecek olan Cuma puanları sonucunda toplam puan durumu kesin olarak belli olacaktır. 

Canan Seferoğlu’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Canan Seferoğlu’nun Toplam puanları ne oldu? Zuhal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Canan Seferoğlu)

Nermin Ataş  4
Emine Kırma  5
Sadet Yehtiyeva  3
Ayşe Azgan  3
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   21

**23 Nisan 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 23 Nisan Cuma Fragmanı İzle

Aslen Sivaslı olan 10 yıllık evli 35 yaşında üç çocuk annesi olan aynı zamanda Diva kaynananın da gelini olan Canan Seferoğlu’nun yarıştığı, 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının yapılacağı haftanın final bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 23 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu