Kördüğüm

23 Nisan Kördüğüm 260. Bölüm Özeti # Tapasya Chanda’yı Kurtardı

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında saat 16:10 seyirciyi ekran karşısına kilitlemeyi başaran, bir çok haftalık dizden daha fazla reyting alabilen kördüğüm 260. bölüm özeti ile sizleri buluşturacağız. Jogi, kızı Tapasya’nın evlilik haberini gazetede görmüş ve nasıl tepki vereceği merak edilmişti. Şimdi bu merakınızı 23 nisan kördüğüm özeti ile giderelim.

23 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 260. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan evvel 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınızı kutlarım. Şimdi özeti anlatmaya geçelim. Jogi yıllarca izini sürdüğü ama bir türlü bulamadığı hatta öldüğünü bile düşündüğü kızı Tapasya’nın gazetede sapık ruhlu Tej ile evliliğini çok aşağılayıcı bir dille (Mai’nin girişimleri sayesinde) anlatıldığını görünce neye uğradığına şaşırır. Düşünsenize yıllarca kızım da kızım diyerek 18 yıl kızını aramış. Ama bir türlü bulamadığı kızı gazetede hiç de sevmediği bir adamla evlenmiş. Siz olsanız ne yapardınız. Böyle bir durumu düşman başına bile vermesin. Jogi önce Divya’yı yanına çağırıp gazeteyi gösterince Divya gözyaşlarını tutamaz ve ağlamaya başlar. Gazete sayfasında yazan haberi dikkatle okur. Kadın ne yapsın kızı bulunduğuna mı sevinsin yoksa sapık bir adamla evlendiğine mi üzülsün.

Tej, emellerine ulaşamadığı için kendine kızar. Mukta’nın resmini alıp bir gün benim olacaksın diye kendi kendine konuşurken Tapasya elinde maket bıçağı ile Tej’in yüzüne doğrultup, bir daha bu kıza yan gözle baktığını görürsem seni doğrarım der. Tej ise beni amacımdan vaz geçiremeyeceksin deyince Tapasya da benim şakam yok.

Şimdi resmine atacağım bu bıçağı söylediklerimi dinlemez isen gerçeğine yani sana atarım diyerek elindeki maket bıçağını Tej’in yatağının üzerinde bulunan resmine bakmadan atar ve alnının tam ortasına saplar. Tej bakmadığı halde tam on ikiden vurunca Tapasya’nın tehlikeli bir olduğuna bir kez daha inanır. Tej Tapu’nun deli olduğunu ve tedavi edilmesi gerektiğini düşünür. Thakur konağında ise gazetedeki haberi herkes görmüş ve kimseden ses çıkmaz. Adeta Thakur konağı ölü evi gibi olmuştur. Tam da bu sırada içeri Rathore girer.

“Radhod Bundella Evine Gelir” Kördüğüm 260. Bölüm Özeti

23 Nisan kördüğüm özeti devam ediyor. Jogi ayağa kalkıp Rathore ile evli olmasına rağmen bir başkası ile kızı Tapasya evlendiği için yüzü yere düşer ve Rathot’dan özür diler. Raghu da bunlara hiç gerek olmadığını söyleyince Jogi gazeteyi alıp ben yıllarca kızımı aradım. Kızım, düşman dediğim insanla hele Rathore ile evli iken benim yüzümü yere düşürdü. Yazıklar olsun. Benim böyle bir kızım yok der. Raghu ise içinden gerçekleri bilseniz böyle düşünmezdiniz. Ancak gerçeklerin ortaya çıkması için biraz sabretmek gerekecek der. Ichcha ise Jogi’ye dönüp neden evlendiğini bir de Tapasya’ya soralım. Peşin hüküm vermeyelim der.

Jogi, kızım her şey ortada neyi soracağız. Sonuç neyi değiştirecek diyerek. Tapu’ya sormanın bir anlamı olmadığını söyler. Rathod ile Mukta birlikte odaya gidip son yaşanan olay üzerine konuşurlar. Muku gerçekleri Jogi’ye de anlatalım. Kızından nefret etmesin dese de bu planı kimse bilmemeli. Aksi takdirde annenin canı tehlikeye girebilir diye ikaz eder.

Kördüğüm 260. bölüm özet

Tapasya Bundella evinde herkese haddini bildirmeye devam eder. Amla, kahve yapıp içmek için bardağa koyduğu sırada Tapasya gelip sormadan alıp içer. Aferin güzel olmuş diyerek üstünlüğünü ortaya koyar. Amla ise karşısında deli dolu birini görünce açıkçası korkusu gözlerinden okunduğunu söyleyebilirim. Amla Tapasya’ya rakip olmaktansa ya etkisiz eleman olmayı ya da Tapu’nun yanında olmayı tercik edecek. Amla sır saklamayı bilmeyen biri Chanda ile Tej’in aralarındaki mevzuyu anlatır. Kasap müdahale etmek istese de Amla soluk almadan anlatır. Bu sırada içeri giren cadı Gunwanti az konuş çok iş yap kapa çeneni diyerek kızar. Tapasya Bundella evinde Amla’yı kendisine resmen hizmetçi tuttu. Onu getir Amla, bunu götür Amla diyerek Amla’yı kızdırmadan baskısını da ortaya koyarak iş yaptırır. Amla da iş yapmayı sevdiği kadar lafçılığı da sevdiği için Tapu Amla’nın ağzından işine yarayacak bilgileri bir bir alır.

“Veer, Anne Ichcha Nerede?” 23 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 260. bölüm özeti devam ediyor. Chanda Tej’in hakkından gelmek isterken Tej’in esiri olur. Amla da tam da bunu Tapasya’ya anlatmıştır. Yıllarca bu evden ayrılmayan Chanda bir anda köye gitti deyince Tapu bunu araştırılması gereken önemli bir bilgi olduğunu düşünür. Tapasya annesinin sesini duymak için Thakur konağının telefonunu arar. Telefona Divya çıkar defalarca alo sen kimsin dese de Tapasya cevap vermez. Bu sırada Divya’nın yanında bulunan Nani içinden bu arayan kesinlikle Tapasya der. Divya karşıdaki kişinin konuşmayacağını anlayınca biz perişan olmuşuz millet dalga geçmenin derdinde diyerek telefonu kapatır. Tapasya Divya’nın bu konuşmalarını duyunca ağlamaya başlar. Hemen Nani’yi arayıp Thakur konağında olanları sorar. Nani de herkes perişan oldu kızım. Bu oyunu gel bitir der. Tapasya ise bir yola girdik. Sonuç almadan vazgeçmeyeceğim der. Ayrıca Chanda kayıp. Belki işimize yarayabilir. Onu araştıracağım der. Nani hemen Chanda Tej’i kafaya taktığını söyler.

23 nisan kördüğüm özeti

Veer hala yoğun bakımda uyutulmakta. Rüyasında hep Ichcha’yı görür. Ancak yüzü hala bulanıktır. Uzun bir aradan sonra ilk kez gözlerini açan Veer’in ilk sözü Ichcha nerede anne olur. Mai ile Ummed bir birine bakar. Mai, oğlum Ichcha yok der. Veer tekrar uyku haline geçer.  Mai Bundella evine düşünceli bir halde gelir. Bir tarafta Tapasaya diğer tarafta ise oğlum Ichcha’yı soruyor. Ben ne yapacağım diye düşünceli bir halde koltuğa oturduğunda Kasap hemen bir bardak su verir. Mai suyu almadan Tapasya suyu alıp teşekkür ederim Kasap diyerek Mai’nin de canını sıkmaya başlar. Aradan biraz zaman geçtikten soran eve gizlice giren Tej’i gören Tapasya, Tej’in ne iş çevirdiğine gizlice bakar. Chanda’nın dolabından aldığı kutuyu kendisi odasına getir. Kutunun içinde ne olduğunu Tapasya maalesef göremez. Kutunun içinde Tej’in Daddaji’yi öldürdüğü kaset vardır. Tej onu odasına götürüp yakar.

Tapasya, Chanda’yı Kurtarır Kördüğüm 260. Bölüm Özeti

23 Nisan kördüğüm özeti anlatmaya devam ediyoruz. Tapasya Chanda’nın kayıp olduğunu Rathore ile de paylaşır. Tapasya ile Yuvraç tanışırlar. Seni belli bir süre ben büyüttüm deyince Yuvraç hayır beni Mai büyüttü der. Tapasya ise sana ne söylenmişse yalan söylemişler der. Mai hemen gelip kafasını karıştırma diyerek Yuvraç’ı gönderdikten sonra Tapu ile Mai bir kez daha karşı karşıya gelir. Mai Yuvraç’ın kafasını karıştıracak şeyler söyleme der. Tapasya ise gerçekler gün güzüne çıkmaya mahkumdur deyip Mai’nin yanından ayrılıp Thakur konağına arabası ile gelip uzaktan ailesini izler. Daha sonra Nani’yi çağırıp hasret giderirler. Nani bir kez daha bu oyuna son vermesini ister. Ancak Tapasya kararlı olduğunu söyleyip oyuna devam edeceğim der.

Kördüğüm 260. bölüm özeti

Zil zurna sarhoş bir halde Bundella konağına gelen Tej’in kapısını Chanda açınca Tej şok olur. Sanırım çok kaçırdım gene der. Gözlerini ovalar. Ancak karşısında gördüğü kişi Chanda’dır. Sinirle sen nasıl kurtuldun der. Chanda’nın arkasına saklanan Tapasya ortaya çıkar. Sen beni hafife almışın Tej, Chanda’yı ben buldum. Elleri kolları bağlıydı der. Tej sinirle hemen odasına gider. Tapasya da taze sıkılmış portakal suyu götürür. Bu senin için Tej içsene diyerek Tej’in hayatını mahvedeceğini bizzat göstermiş olur.

Divya kızı Tapasya’nın hasretine dayanamaz. Eline telefonu alıp aramak istediği an içeri Damini girince korkudan ne yapacağını şaşırır. Çünkü Jogi Tapasya ile konuşmayı ve görüşmeyi yasaklamıştır. Damini,  Divya’ya destek olur. Bu arada ben kaçırmışım Chanda, Tej’e kasetleri yok etsen de Veer’i düşürdüğünü ve kavga ettiğini biliyorum der. Veer daha uyanmadığı için düşme olayını nasıl gerçekleştiğini sanırım anlatmadı. 23 nisan kördüğüm özeti devam etmekte. Artık Bundella evinde iki tehlikeli düşmanı oldu. Biri öldürmek için götürdüğü yerden Tapu sayesinde kurtulan Chanda, diğeri ise tabi ki Tapasya oldu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

353 Yorum

 1. ??Günaydın??

  ??Hayırlı sabahlar??

  Gününüz güzel aydın olsun…
  Gulümsemeniz hiç solmasın..
  Evinizden bereket, kalbinizden sevgi, huzur eksık olmasın İNŞALLAH ??

  ????

  Saliham günaydin canım kardeşim benim.. Nasılsın??melek nasil? Yıne hastaneye yatmişsiniz RABBİM şifa verir bu sefer İNŞALLAH… Bu son evinden ayrılışın olur??

  ????

  Naz’ım çok geçmiş olsun bıtanem.. Kaza yapmişsın ???…??? İNŞALLAH ciddi bir şey yoktur… Kendıne iyi bak daha sen asık olacan biz seni everecik.. Telli duvaklı gelin yapacaz.. Sen dügün yapacan bizde giyabinda evde halay çekecez… Sen teyze yapacan bizi…. Yani kendine mukayyet ol.. Daha senin işin çok.. ???

  ????

  DEFNEM nasılsın???dün ki sorunun içindekiler ve daha fazlası, yazmadıklarım dile getirmediklerim den korkuyorum???

  ????

  Allah’a emanet olun ???
  Seviyorum sizi ???

 2. Ayselim bitanem sanada günaydın

  Ya melek aynı çok tıkanık
  Amin canım inşallah sen nasılsın neler

 3. Ay bitmeden gitti

  Sen nasılsın neler yapıyorsun bakalım rabbim seninde yüzünü hep güldürsün

  Nazlam sanada günaydın canısı benden ???????????sana bunları veriyorum inşallah beyenirsin kombi yapar giyersin

 4. Saliham Rabbim yardımcınız olsun inşallah.her darlıktan sonra bir rahatlık vardır elbet sen içini rahat tut aklına en iyisini getir …sabret Saliham..her sabırda bi mükafat vaedır… Elimden bişeyde gelmiyor.. Yanında olsam sımsıkı sarilir iki çift gözyaşı döker derdine ortak olurdum ????
  Ama bilki yüreğim yüreğinde..

  Bende ayniyım bildiğin gibiyim

 5. Canımın içi ayselim biliyorum bitanem yanımda olmasanda yureyimdesin

  Neyapalım buda bizim sınavımız

  İnşallah canım bunun sonu selamete cıkar

  Rabbim senide biran önce evladına kavuştursun bitsin bu hasret
  Seni kocaman öpüyorum ??????

 6. Yine ben ilk degilim ? kizlar ben okuldayim şu an ama yine bir bakim dedim neyse hadi görüşiriz derse dönmem lazim benim bye

 7. Merhaba kızlar?
  Nasılsınız
  MANYAM bitanem sana iyi dersler
  Canım evet beni çok güldürdün Allah da seni güldürsün ve gönlünde oyunculuk varsa Rabbim sana nasip etsin zaten yetenek vermiş sen istersen Rabbimde dillerse olurdu oyuncu hatta belki Vivianın partneri bile olursun bir gün?
  Harika olur senin için dimi ve Vivian için de harika olur çünkü o da onu deliler gibi gerçek seven yani rol icabı değil gerçekten seven bi partneri olsun ister herhalde dimi?

 8. GÜNAYDINLAR CÜMLETEN

  ??AYSELCIM günaydın nasılsın iyimisin

  ??SALIHAM cok geçmiş olsun ne diyeceğimi bilmiyorum allah sana sabır versin..Melege şifalar diliyorum

 9. MANYAM ben izledim Y B
  dün gecede bu sabahta izledim Sultanımı izlemeye doyamıyorum RABBİİM ne güzel yaratmış ve ikide bir kamera gözlerini zumluyor o Rabbimin eseri o cennet yeşili gözleri ve Baba oğul çok güzel duygusal anlar yaşadılar Sultanımın doğum günüydü?
  Ve Madu Sultanıma elini uzattı doğum günü kutlamak için ama evi hava da kaldı Sultan ondan artık uzak durmaya çalışıyor ama Madu zillisi bi rahat bırakmıyor adamı ya??
  Rka da savaş moduna girmiş zaten Sultan kazanmayacak ben kazanacağım deyip duruyor?? Madu sen sadece beni SADECE beni seviyorsun dimi deyip duruyor??

 10. Rüyam çok saolasın canım benim
  Amin inşallah

  Sadece dua et

  Sen nasılsın canım neler yapıyorsun

  İncem hoş geldin

  Ama senin mavişin dipalinin oyununa geldi malesev ve rk tokadı yedi

  Ama Sultan madu için el kaldırmıyor rk ye vursaydı güzel olacaktı

 11. INCECIM günaydın nasılsın iyimisin..ben akşam izleyemedim tekrarı gerekiyormu hic denk gelmedim

  ??MANYACIM günaydın tatlım sen nasılsın iyimisin.benim bahsettiğim Madunun oynadığı diziyi araştırmışsın..sagol tatlım konusunuda yazmışsın peki hangi siteden izledin vaktin olunca lütfen yazarmısın

 12. INCECIM veriliyormu yazdım..klavye hatası
  ???
  SALIHACIM herzaman duacıyım allah yardımcınız olsun..bende iyiyim çok şükür öğle yemeği yapıyorum arada sohbetlere bakıyorum..bugün nasıl Melek daha iyimi sen nasılsın?

 13. AYSELIM GUNAYDIN HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM COK SAGOL CANIM ❤❤❤❤?SALIHAM GUNAYDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM COK SAGOL ❤❤❤❤❤? RUYAM GUNAYDIN CANIM HOSGELDIN BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM ❤❤❤❤❤❤?

 14. INCEM GUNAYDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM????NAZLAM GUNAYDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ???? MANYACIM GUNAYDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM ???

 15. NAZIM sağol canım benim günaydın sende hoşgeldin sen kazamı yaptın tam bilmiyorum yorumları okuyamadım insallah ciddi birşey yoktur..iyimisin??

  1. ZÜLİŞİM GÜNAYDIN KIZ SINAV SİTRESİN BİTTİ MI? BİR DE DERSLER GEÇERSEN KUŞ GİBİ OLURSUN İNŞALLAH

 16. Rüyam saolasın canım valla meleyin durumu aynı değişen bişey yok daha

  İnşallah iyi olur biran önce
  Sanada kolay gelsin canım

  Nazım hoş geldin canım nasılsın sanada günaydın

 17. Rüyam saolasın canım valla meleyin durumu aynı değişen bişey yok daha

  İnşallah iyi olur biran önce
  Sanada kolay gelsin canım

  Nazım hoş geldin canım nasılsın sanada günaydın

  ?????????????????????????

 18. Filizcim??
  Defnem??
  Rüya ablacım??
  Manyacım??
  İncecim??
  Saliha ablacım??
  Aysel ablacım ☘️☘️
  Gülçiçek??
  Nurdan ablacım ?? nasılsınız iyi misiniz ??unuttuklarım varsa affola ??

  1. ZÜLİŞİM ÇOK ŞÜKÜR CNM RABBİM ŞÜKRÜMÜZÜ ARTIRSIN Bİ TANEM SENİN KEYFİN NASIL?

 19. HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  OFF internet bağlantımda sorun var ve sık sık elektrikler kesiliyor bugun,sarjim azaldı şarja takamiyorum telefonum yanar mazallah diye elektrik sık kesildiği için..??
  Öpüyorum sizleri çok ??

 20. Hoş bulduk Saliha ablacım nasılsın iyi misin ?? Melek nasıl oldu biraz daha iyidir inşallah ??

 21. RUYAM HOSBULDUM CANIM EVET KUCUK BIR KAZA YAPTIM CIDI BIRSEY YOK BIRTANEM SENDE HEP IYI OL GUZELLIM???? SALIHAM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN INSALLAH MELLEK IYI OLUR BIRTANEM ???

 22. ZULEYHAM HOŞGELDIN GUNAYDIN NASILSIN IYIMISIN CANIM????DEFNEM GUNAYDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN INSALLAH IYISINDIR GUZELLIM ????

 23. Neyse benim çıkmam lazım şimdi sonra gelirim tekrardan Allah’a emanet olun ??❤️❤️❣️❣️

 24. Arsızlık nerde ve kimde olursa olsun çirkinleştirir , hHaya ise nerde be kimde olursa olsun zarifleştirir.

  {{ HADİSİ ŞERİF }}

  NAZIMM geçmiş olsun gülüm nasıl oldu bu kaza kızz ne verdind karşı geldi ???

  ???

  Beni soran ismen hal hatır soran ve sormayan herkesten Allah razı olsun tek tek hepinize selam olsun nasılsınız

  1. NURDAN ABLAM GÜNAYDIN HER GÜN BÖYLE GÜZEL SLM VERMEN ÇOK HOŞ RABBİM SANA VE SEVDİKLERİNE HUZUR VERSİN

 25. NAZIM ZÜLEYHAM RÜYAM MELEĞİM sağ olun kızlar iyim siz nasılsınız?
  Rüyam evet dizinin yayınlandığı gecenin sabahında tekrarını veriyorlar saat 07:45 gibi
  MELEĞİM evet Rkaya birtne majsaydı Sultanım iyi olacajtı??Rka kafayı Sultanımla bozdu Madu dan Sultanı düşünüyor Maduyu sevdiği için değil Maduyu Sultana kaptırmamak için kendisini paralıyor?
  Evet Sultanım Madu daha fazla rezil olmasın daha fazla olay çıkmasın diye vurmadı Rkaya
  Meleğim bu gece kesin seyret canım Sultan Dipalinin oyununa gelmedi Madunun oyununa geldi??

 26. NURDANEM HOŞGELDIN COK SAGOL BIRTANEM NURDANEM ALLAHTAN ARABAYI YAVAŞ SURUYORDUM KARŞI ARABAYA CARPMIM DIYE DUVARA TOSLADIM OLAN ARABAYA OLDU BANA BIRSEY OLMADI GUZELLIM SENDE HEP IYI OL CANIM ❤❤❤

 27. Hepinize iyi günler arkadaşlar
  FİLİZİM ?
  DEFNEM ❤
  İNCEM ?
  ELAM ❤
  NİHANCAN ?
  ZÜLİŞİM ❤
  NAZIM ?
  NURDAN ablam ❤
  SALİHA ablam ?
  AYSEL ablam ❤
  RÜYA Ablam ?
  MANYAM ❤
  Ve adını Yazamadığım bütün arkadaşlar hepinize mutlu huzurlu bir gün geçirmeniz dileğiyle Hayırlı günler

   1. Teşekkürler Canım İyiyim Çalışıp duruyorum İşte sen Nasılsın iyimisin Bitanem

    1. iyiyim çiçeğim adını sen koy başlayana kadar biraz uyudum yarı uykulu da olsam masa başındayım :D çiçeğim keşke yakın olsan ben çay demlesem sen de bir pasta yapsan canım pek bir çekti kız :D

     1. Allah Daim iyilik versin Canım. Ay keşke Olsak ne güzel olurdu bi koşu yapıfda getirirdim Pastalar Bide sen Çikolatalı pastayı daha severdin dimi Bitanem

     2. aynen valla fıstıklı çikolatalı mmmm nasıl canım çekti kız var ya şaka değil üşenmesem çıkıp pastaneden alacağım :D

 28. SİTE HALKI MIZACI ALINIZ NASILLAR AFIYETTESINIZ INŞALLAH ?? ??
  beni soranlara teşekkür ederim teknik sorunlar yaşıyorum katılamadım aranıza halbuki her dakika yorum yazmak istiyorum size ???
  ???
  NAzım çok geçmiş olsun
  ???
  Saiham Melejimiz nasıl bugun
  ???
  Ayselim Rabbim korktuklarından emin kılsın
  ???
  ÎNCEM bu enerjinin esbab-ı mucibesi nedir pek mutlusun?
  ???
  NURDANIM bugün de mi işlerin var?
  ???
  Çiçeğim Zülişim Rüyam sizden ne var ne yok ??

 29. NAZIM geçmiş olsun Canım Nasılsın iyimisin Verilmiş sadakan varmış iyiki kendine bişey olmamış iyisindir İnşallah
  ….
  SALİHA ablam Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin Meleğimize Bitanem İnşallah tez vakitte İyileşir

 30. Teşekkürler DEFNEM Bende aynıyım İdare ediyorum Canım. Babanı Kontüröle götürdünmü Kaç gündür yorumları pek okuyamadım yazmışsındır belkide Yinede soruyum dedim Bilmediğim için Rabbim acil şifalar Versin İnşallah

 31. GÜL ÇİÇEĞİM sana da hayırlı günler bitanem?
  GÜL ÇİÇEĞİM ZÜLEYHAM siz izlediniz mi Y Baharı
  Dipali ve Keni biri cadı biri salak ama ikiside çok zeki
  Dipali Madunun oyununu çözdü ondan başka hiç kimse anlayamadı Madunun numaralarını
  Keni ise Dipaliye çok zekice bir cevap yapıştırdı
  Dipali KENİ SEN NEDEN BÖYLE SALAK DOĞDUN HİÇ DÜŞÜNDÜN MÜ diye sorunca Kenide SENİNLE EVLENEBİLMEK İÇİN SENİN SEVİYENE DÜŞMEM GERKTİĞİ İÇİN dedi????

 32. Ben geldimmm kizlar nasilsiniz , şu okul yokmu valla billa canimi çok sikiyor artik bu yeni okuluma tahammülüm yok , şu an 8 sinifimi burda bitiricem sonra 9 sinif oldugum zaman inşallah eski okuluma geri dönücem ?
  Filiz özet harika eline sağlik canim , Tapasya ile Chanda ‘ nin resiminde Tapasya Preetika Rao’ya benzemiş ?
  Saliha ablacim çok sağol , derslerim iyi Edebiyat hariç ?
  INCEM çok çok çok teşekkürler , Vivian ‘ nin partneri ha ? valla hayali bile harika içim kipir – kipir şu an , hem niye olmasin ki degilmi aslen Ingliz, Türk , Amerikali olan kizlar hint yapimlarinda röl aliyorlarsa ben niye almim ki ? hem Hintçede biliyorum ( idare ederim ) birazda Hintçe ders alsam ??? Ister tabi ? evet Ince Sultan’in gözleri çok hoş birde vücüldü adam dim – dik duruyor yakişikli birisi birde Tu Suraj mein Sanjh…Piyaji dizisi var orda – da ayri yakişikli birde dizide Bir Garip Aşk dizisindeki Sheetal var , gerçek ismini hatirliyamadim M harfindan başliyordu ismi ?
  Rüya abla sanada günaydin evet diziyi araştirdim , birşey değil rica ederim site aşağida yaziyordu yorumumun yalanci bahar – mft ekibi tarafindan Türkçeye çevirildi ve hd.korediziizle . com diye bir sitede yayinlaniyor ?
  Naz ablacim günaydin , hayirli sabahlar sanada iyim ablacim sen nasilsin neler yapiyorsun ?
  Zülişim ben iyiyim sen nasilsin sinav puanlarin belli oldumu ya daha varmi inşallah iyi bir puan almişsindir canim ?
  Defoş nasilsin iyimisin baban nasil oldu ? iyimi , tamam sen elektrikler gelince telefonunu şarj et , sonra gel bekliyoruz seni ?
  Nurdan ablacim nasilsin , iyimisin ?
  Aaa bu gün Yalanci Bahar – da Deepali ve Keni ‘nin Madhu’nun telefonunu çalip Sultan’a mesaj gönderdigi sahnemi ? ben o zaman kesin izliyorum en sevdigim sahnelerden biri bu ? hele R.K nin Keni’nin kafasinda saksi dövmeye çaliştigi sahne , gerçegi söylesin diye BAYILIRIM ONA akşama sabirsizlaniyorim ?

  1. MANYA CANIM ELİMDEN GELDİĞİNE YAZDIM HİNTÇE ÖĞRENMEDEN İNGİLİZCE ÖĞREN HİNÇEYİ DAHA KOLAY ÖĞRENİRSİN AMA HİNTÇE YAZAMAZSIN :) ÇÜNKÜ YAZI HARFLERİ FARKLI

 33. Ay şu Sensiz olmazda Paroyu öldüren adam çıkmış piyasaya Paro yakında ölecek ya Rudra dul kalacak ama iki gün sonra Mayra gelecek ?? oda bir çeşit ya değişik değişik hareketler yapıyordu çocuk gibi

 34. Hoş Buldum Züliş. Teşekkürler Canım Aynıyım idare ediyorum. Sen Nasılsın iyimisin ev işiniz Hall oldumu

  Nazla Hoş geldin nasılsın iyimisin Tatlı kızzz

 35. ZÜLISIM sağol birtanem cok şükür iyiyim biraz altkati topladım..sen nasılsın iyimisin??

  NAZ canım allah korumuş seni iyiki birsey olmamış zarar gören araba olmuş buna şükür????
  INCECIM anladım canım sağol çok şükür diyelim

 36. Yok ya İncecim dün bakamadım maalesef kanal doğru düzgün çekmedi diğeride saati çok geç veriyor o zamana ben uykumda rüya bile görüyorumdur ?? saati baya geç ve geç bitiyor

 37. Iyim Turkan ablam sen nasylsyn iymisin janym

  Manyam hos bulduk janym sen nasylsyn iymisin janym ben iyim

 38. Yok İNCEM İzleyemedim Bitanem Gece Yorgundum yattım Dinlendim Canım Nasılsn iyimisin ❤

  MANYAM iyi Olmana sevindim Canım. Teşekkürler bende Şükür idare ediyorum ❤

 39. Bende iyiyim işte ??Yok Gülçiçek ev işi hala aynı ya ses yok bilmiyorum valla tahmin ettiğim şeyler olmaz inşallah evimiz bize kalır ??

 40. ?DEFNECİM hoşgeldin akşam yazamadım Babanı merak ettim durumu nasıl? doktor ne demiş?insallah fıtık yoktur?

 41. Gül Çiçek , Nazla teşekkürler kizlar bende iyiyim ?
  Zülişim ne olduki evinize kaçirmişim ben oysa yorumlari takip ediyorumdur ? evinizimi satiyorsunuz ?

 42. Ya şu Turkcell haini bakın benim doğum günümü kutluyor ya benim doğum günüm normalde 10 mart ama kimlikte 17 Nisan ya illa hatırlatıyor onun yerine İnternet verse ne var tövbe tövbe bide mesaj atmış mesaj şu
  Herkes unutabilir biz unutmadık hep hatırlayacağın bir yaş olsun ?? bari İnternet verde iki mutlu olayım ??

 43. İnşallah Züliş Rabbim yardımcınız olsun Canım Korkma Allah büyüktür hem Tapuda Annenin Üzerinde Sorun Çıkmaz İnşallah

 44. DEFNEM CANIM COK SAGOL BIRTANEM ❤❤❤ GULCICEYIM COK SAĞOL BIRTANEM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN ❤❤❤NAZLAM COK SAGOL GUZELLIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ❤❤❤ RUYAM EVET OLAN ARABAYA OLDU CAN SAGLIGI OLSUN BUNADA SUKUR BIRTANEM ❤❤❤

 45. Yok canım satmıyoruz ya bizim miras işi var akrabalar arasında onlarda bizim oturduğumuz evi istiyorlar ama evin tapusu annemde çok şükür ondan hiç bir şey yapamıyorlar

 46. ZULEYHAM VALLAH DUN VODAFONE BANA 3 GB INTERNET YOLAMIŞLARDI CANIM KENDI ŞANSINA KŪS ???

 47. İnşallah sorun çıkmaz Gülçiçek işte bende ona seviniyorum ya çok şükür tapu annemin üstünde ??

 48. ZULEYHAM CANIM SENIN ADINA COK SEVINDIM TABU ANNENIN ŪZERINDEYSE HIC BIRSEY YAPAMAZLAR CANIM

 49. Aynen Nazcım ya Turkcell hiç İnternet vermiyor bu gidişle gidip Vodafone geçeceğim çünkü önceden bende onu kullanırdım önceden 6 GB İnternet vermişti ama çok para kesiyor Vodafone bide doğru düzgün çekmiyor ya ama eli baya bol pinti Turkcell gibi değil ?? bilmiyorum ama geçmeyi düşünüyorum Vodafoneye ??

 50. İnşallah yapamazlar Nazcım çok şükür annemin üstünde tapu ellerine hiç bir şey geçmeden otururlar yerlerine inşallah ??

 51. ZÜLİŞİMM gittilermi sizin akbabalar

  ???

  GAMZELİMM bugün deliler bayramı ilan ettim iş yapmayı düşünmüyorum ??? sanada kolay gelsin artık herşey elektirikli malesef elektrik yoksa hayat yok ???

  ????

  SALİHAMM nasılsın Meleğimiz bugün nasıl

  ????

  Gül kız sen nasılsın ne var ne yokk

  ????

  İyi seyirler İNCE hatun işlerine Rabbim kolaylık versinn

  ???

  MANYA çılgın seni nasılsın derslerin nasıl gidiyo

  ????

  RÜYACIM nasılsın kızların nasıl

  ????

  AYSELİMM nasılsın kaçakk

 52. Hep iyi Olursun İnşallah NAZIM ❤Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende İdare ediyorum İşte Canım.
  ……….
  RÜYAM hoş buldum Bitanem. Allah her daim iyilik versin sanada kızınada nasıl oldu kızın şimdi Ablam. Çok Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende ssevindim
  lerim çok Youn bu aralar
  ………..

  NAZLACIM ablasının tatlısı Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende Seninde iyi olmana sevindim

 53. NURDAN ablam Çok teşekkür ederim Şükür iyiyim işlerim Youn sadece bu aralar Canım sen nasılsın iyimisin

 54. Nurdan ablacım bizim akrabalar buraya gelmez ya onlar nerdee geldikleri zaman evin içine bile girmiyorlar bir çeşit insanlar işte çekemiyorlar desek daha doğru olur hemen Bi kusur bulurlar ?? neyse inşallah ellerine hiç bir şey geçmez ??

 55. Sağolun kızlar babam belindeki damarı zedelemiş az kalsın fıtık olacakmış.. neyse hastalıklardan hiç konusasim yok..
  ????
  Tej sapigina bak hele Tapasyayi deli hastanesine yatırmak istiyor tedaviye ihtiyacı var diye..?? Deli deliyi görünce çomağını saklarmış bunların ki o hesap. Kendi 60inda 20lik kızlarla evlenmek isterken hiç deli olmuyor ama hadım edeceksin bu sapiklari.. :x
  Aferin Tapu şu aklını baştan beri ICCA faresini ezmekle değil de insanların iyiliği için kullansaydın bu hallere dusmuycektin. Kendini hayatını yaşamadın aptal. Radhot gibi bi yakışıklı bırakılıp Tejle uğraşılır mi?? Ahh Radhot ah benim gibi talihsizsin önce biz karşılaşsaydık keşke ???
  MR AYAKLI KARİZMA ??

  1. BENCE YAKIŞIKLI BİR ADAM AMA tAPASYA’YA TECAVÜZ ETTİĞİNİ HALA UNUTAMADIM TEK KUSURU BENCE O

 56. Kyzla benim kafam karysdy ya bu Tapu bir yyldyr burdaydy ve Nani jadysyda bilyody bide Radot bide beyin amilyaty ben anlamadym ajaba biri anlatabilirmi buny bana sakynjasy yoksa tabi

 57. Evet ya ben en çok Kennyi seviyordum. Çok tatlıydı. Tatlı Beladaki Anjelinin gerçek kocası biliyorsunuz :)
  ???
  NURDANIM su olsun da elektrik mühim değil.. eskiden elektrik mi varmış ?? çok önemli tabi teknoloji bağımlıları için ama zaten tasarruf için her şehir günde en az 5 saat elektriği kesmeli bence.. :)

 58. ZÜLISIM Sensiz olmazımı izliyorsun..Mayrali bölümleri hic beğenmedim resmen senarist diziyi ikiye bölmüş gibi Paro öldükten sonra dizi başka bir boyuta geçti..ben izlerken düşündüm acaba hangisi gerçek aşktı sensiz ölürüm dediği paromu? Yoksa rüyasında bile o cok sevdiği parosunun gözlerindeki acıyı görmeyecek kadar anlattığı övdüğü Mayrami? Sizce Rudra hangisini daha çok sevdi?

 59. MANYACIM oyuncu mu olmak istiyorsun?? Izleriz artık seni :) benim de oyunculuğa yeteneğim var ilkokuldan universitede bile tiyatrolarda çok oynadim. Ezberim çok iyi. Ağlamak için herhangi bi maddeye gerek yok. Hemen musluk gibi akar gözyaşlarım ??? müthiş inandiriciyim. Hakkaten aşık olduğumu düşündürürüm karşı tarafa artik ;)

 60. Aynen Defnem ya Kennedy baya komik en çok ona gülerdim evet Anjeli ile evliymiş duyunca ağzım açık kalmıştı gerçekten ama Anjelide güzel birisi ya dizide büyük gösteriyordu anne rolündeydi ya ??

 61. ZULEYHAM IYIKI TABU ANNENIN ŪZERINDE KIZ ISTERLERSE BUTUN SULALEN GELSE BILE BOŞTUR SEN CANINI HIC SIĞMA BIRTANEM

 62. DEFNEM yok ya ben kim Mutluluk kim?
  NURDANIM sağ ol Allah sana da işlerinde kolaylık versin?
  NAZIM sen kaza mı geçirdin?Çok geçmiş olsun bitanem
  Kızlar bir şey diteceğim ben yorumları hepsini ve tamamını okuyamıyorum çok yoğun çalıştığım için birde sürekli sayfa donduğu için o yüzden eğer kaçırdığım görmediğim bir olay olursa kusura bakmayın yani ilgilenmiyorum umursamıyorum gibi düşunmeyin lütfen birde o kadar hızlı yazmaya çalışıyorum ki bazen resmen harfler yer değiştiriyor o yüzden de sizden özür diliyorum kızlar ?

 63. RÜYAM erkek milletinin kimi sevdiği belli olmuyor. Erkekler en çok kendilerini sever?? maşallah dediğimiz 3 gün yaşıyor.. Rudra Paroya onca eziyet etti sonra gitti Amerikali Mayraya tav oldu?? bence en çok Paroyu sevdi. Mayrayi benzediği için sevdi. Oh hazır üstüne kondu kız.. ama binbaşı ne tatlıydı ya??
  ??Akşam yasak elmayi izledim. Onur Tunalı döktürüyor. Vallahi asistan kızı yutacak tenhalarda falan???? kızı özel uçağıyla gezmeye götürdü tam Jön.

 64. Rüya ablacım Yok bakmıyorumda öyle dolaşırken kanalları denk geldi bence Rudra ne yapacağını şaşırdı ya Paro öldükten sonra doğru düzgün yas bile tutmadı Mayrayı daha çok sevdi gibi hemen unuttu Paroyu ??

 65. GAMZELİMM anladım ruh halini hiç sormuyorum farkettiysen anneciğini babacığını Rabbim daim iyilik versinn. İş yerindede hayat duruyor elektrik gidince tüm işler pc üzeri.

  ???

  ZÜLİŞİMM bilerek akbaba yazdım ?? akraba yazmak istemedim ?? nasılsın sınavlar nasıl geçti

 66. YENİ KALKANLARA GÜNAYDIN. GÜNÜ YARILAYAN ARKADAŞLARIMA İSE TÜNAYDIN :) GÜNÜN AYDIN MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN KÖRDÜĞÜM TAYFASI BANA SORMAK İSTEDİĞİNİZ VEYA SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ HER HANGİ BİR ŞEY VAR MI?

   1. CNM HAFTA SONU DAHİL DÜNE KADAR SİTENİN ARKA PLANDA İŞLERİNİ CİHAN ABİ İLE BİRLİKTE İKİ ELDEN YAPTIK ÇOK ŞÜKÜR HALLETTİK

 67. MANYAM tatlım Allah gönlüne göre versin
  Bu dünyada olmaz diye bir şey yok Rabbim dilerse olur sen dua et ve canı gönülden iste sana Vivianı bile ayağına getirir?
  MANYAM sen izliyor musun Avinin yeni dizisini?
  Ben izliyorum ama tabi tamamını izleyemiyorum o dizide birde Sensiz Olmaz Rudranın annesi de var dimi ben de ismini bilmiyorum aktrisin
  Evet Avi yine her zamanki gibi çok karizmatik o dizide de?

 68. NURDANCIM sağol çok şükür bugün ağrısı yoktu..sanırım ilaç tedavisi işe yaramadı haftaya kontrolü var bakalım doktoru ne diyecek genelde ameliyatsız geçmiyor hakkımızda hayırlısı olsun..aşağıda sordum seni cocuklar nasıl iyiler mi?

 69. Ha tamam görmedim ya akbaba dediğini olsun tam olmuş işte işlerine gelince akbaba gibi üşüşüyorlar ama işlerine gelmeyince sesleri çıkmıyor neyse ya sınavlar iyiydi ya idare eder biraz zordu ikinci olanı yaptım bir şeyler ??

 70. Kızlar birde ben Drasthi başka Bi dizisini izlemek isterdim çok hoş bi bayan
  Madu karakterini sevmediğim için kadını doğru düzgün izleyemiyorum sadece MADU BAK GİT FENA OLACAK SONRA diyorum?
  Kızlar hatırladınız mı bi ara bizde OĞLUM BAK GİT vardı çok meşhur ?? Drasthi sadece sanki kızgın bakış rolünü beceremiyor var mı bana katılan kızlar ?

 71. FILIZIM SANADA TUNAYDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM SENIN BURDA OLMAN BIZE YETER CANININ SAGLIGI GUZELLIM HEP IYI OL CANIM BENIM

 72. Geldimmm kizlar bu gün fazla giremeye bilirim haberinize ?
  Aaa tamam ZÜLIŞIM ben tupulu yorumlara bakdim senin yorumlarina yani anlamadim ama Tapu Tapu diyip durunca bende ne bileyim Tapasya sandim sorry ? peki tapu ne evle ilgili bir şey sanirim ?
  Rüya abla rica ederim ? bence Rudra Paroyu daha çok sevdi , Mayra’yi ise sadece Paroya benzedigi için sevdi Mayra’da Paroyu gördü sanirim çok benziyorlar ?
  Nurdan abla iyiyim , sen nasilsin derslerde iyi diyim iyi olsun ?
  Defoş Tatli Bela’daki Anjeli Deepali’den iki yaş genç ben duyunca agzim açik kaldi ama Anjeli Deepali’den yaşli duruyor ama gençmiş birde Keni ile bir ogullari var , evet Keni çok komik , tatli birisi ? Defoş bende hep okul sahnelerinde röl aliyorum repligimde iyi , çokda çabuk ağliya biliyorum ? sen istermisin peki oyuncu olmayi hem yeteneklisinde ?
  INCEM çok sağol birtanem evet Allah istetikden sonra olmayacak
  bir şey yokdur , dualarimda hep oyuncu olmayi diliyorum ? inşallah bir gün kabul olur ? yok Ince ben o diziyi izlemiyorum ama firsatini bulunca izlerim artik merak ediyorum diziyi konusu falan araştiricam bir ara ☺

 73. Evet Zülişim Anjeli güzel kadındı :)
  ???
  RÜYAM onun ameliyati da kolay oluyor artık hiç üzülme sen. Çevremde olan çok
  ???
  ÎNCEM Allah mutluluk versin sana hep. Madhu bizim yeşilçamın Türkan Şorayi. Balık etli,koca gözlü kadın ;)
  Yok ÎNCEM Drashti kızgın rolünü de çok güzel yapiyor. Meen Pardesi ve Sabse Parayi dizilerinde müthiş kızıyordu ?
  Hepsini izlemen lazim dizilerinin..
  ???
  NURDANIM buradaki herkes yani sizler bana herşeyi sorabilirsiniz. Annemi,babami,kardeşlerimi evlilik konularını maddi manevi her türlü şeyi hatta sanal olmasa en mahremi şeyleri bile
  Sadece hastalık konusu ruhumu daraltıyor artik. Çocukluğumdan beri hep aynı şeyler burada daha iyi şeyler konuşasım geliyor ??? kimseyi bunaltmak istemiyorum
  ???
  NAZLA BİTANEM RADHOTLA ILGILI SORDUNU BIR ÖNCEKİ SAYFADA AÇIKLADIM DÜN..

 74. DEFNEM haklısın erkek milleti..bunu bir kadın yapsa dünyanın en büyük suçuymuş gibi karşılanıyor..Evet canım Rudra çok tatlıydı Paroya ağzını bile astırmazken Mayranin kulu kölesi oldu ona seni anlatmaya kelimeler yetmez dedi..Paroya seni seviyorum bile demedi..birde final cok kötü bitti sanki oldu bittiye gelmiş gibiydi.

  Dizinin başlarında yada ortasında Rudra ünlülerin katıldığı bir dans yarışmasına katılmış ve birinci olmuş.. büyüzden dizide Rudra yerine cok fazla dublör kullanmışlar.Izleyici farketmiş dizinin reytingleri düşmeye başlamış..Final paronun ölümüyle son bölüm olarak çekilmiş fakat Sanaya Irani diziye devam etmek istediğini soyleyince Mayra olarak geri dönmüş.

 75. Selam kızlar

  Filizim ne olsun aynı sen nasılsın canım

  Defnem melek bugünde aynı sen nasılsın babanada çok geçmiş olsun rabbim kimseyi berişan kimseye muhtaç etmesin ne kadar kalcan köyde
  Ay defnem biz çocukken bizim köyde de hep elektirik gidiyordu her akşam özellikle kısın gittimi kaç gün gelmezdi ama şimdi öyle deyil herşey değişti hatta o seneler evlenme pırogmanı vardı hane canerle Tülin ozaman elektirikler gelmiyordu onu kacırıyordu deli oluyordum niye gelmiyor diye
  İzlermiydin sende

  Nurdanım canım meleyin durumunda değişiklik yok şimdilik bakalım bugün doktor birkaç ilaç daha takviye etti
  Sen nasılsın çocuklar nasıl ?

  Rüyam senin cocukmu ameliyat olacak yanlış anlamadıysam

  Gül çiçeğim canım benim sen nasılsın bitanem bana bugün güzel bir çilekli pasta yapıp getirsene bekliyom bak

  İncem evetya sultan vurmadı rk madu için

  Ama dipalinin oyunu deyilmiydi nasıl madunun oldu anlamadım biyerimi kaçırdım ben

  Manyam hep iyi ol yakışır rk nin partneri olmak kusuma

 76. Drasti güzel birisi ya acayip rol yapıyor onun dizilerini izlemek isterdim ama hiç fırsatım olmadı en çok Geet dizisi ünlü bide Pardesdi galiba oda çok ünlü bence kızgın rolünü güzel yapıyor bide ağlamalı sahneleri baya iyi yapıyor ??

 77. FİLİZİM bende pazartesi sendromu var mi diye sormuşsun yok bende öyle bi sendrom :)
  Ben pazartesileri çok severim. Dünyadaki tüm zaferler ve hayırlı olaylar pazartesi gününe tekamül etmiştir. Islamiyetin yayilisindan,mekke fethine, hicrete kadar hepsi.. benim uğurlu günüm pazartesi?
  AŞIK OLDUĞUM GÜN DE PAZARTESİ GÜNÜYDÜ
  ???
  evet Filizim Radhotun tek kusuru Tapuya tecavüz etmesiydi ama adam dayanamadı napsın erkeklik hormonları galip geldi????
  ???
  MANYACIM benim babam istemedi ben çok istedim oyuncu tiyatrocu olmayı. Geçerli meslek yap dedi ikna edemedim :) ama yeteneğim çok iyiydi gerçekten.. Üniversitede bir sürü gösteri hazirladim.. Romeo ve Juliet de dahil ;)

 78. Manyacım inan bende tapu tapu deyince aklıma hep Tapasya geliyor ?? ya aman işte Benim derdim bitmez evet ev ile ilgili ?? neyse sen oyuncu olmak istiyormuşsun inşallah olursun ya eğer yeteneğin varsa bence deneyebilirsin ilerde seni televizyonlarda görürüz belki ??

 79. Selam kizlar nasilsiniz????
  Defneciiim?Elaciim?zuleyhacim?GIZEMIM?Filizciiim?salihaciiim?Ruyacim?Aideciim?Manyacim?incecim?isabellacim?iramsucum?Nazcim?Nazlaciim?

 80. Aynen Defnem ya Anjeli baya iyiydi kaynana rolü yakışmıştı ama o kadar kötü değildi ya kocası keltoş Niranjan yüzünden kötü oldu hep ??

 81. Ya defnem sana bişey soracam şimdi sen bilirsin

  Ben dün biryerde izledim bu icca yuvinin mahkemesine çıkıyor ve aleyhine şahitlik ediyor onu hapse atıyorlar

  Sonra heralde aradan baya zaman geçmiş

  Ve yuvi kendini değiştirmiş yuvi ama başkası galiba yüz ameliyatı geçirmiş yüzünü değiştirmiş

  Ve muktayla evlenmiş başka biri olarak kendini tanıtmıs

  Ama tabi bay karizma nın gözünden hiç kaçar mı

  Laptop tan arastırıyordu
  Ve yuvinin eski yüzü ve yeni yüzü aynı anda çıkıyordu ekranda

  Hemen anladı oadam yuvi

  Emen meti aradı bişeyler söyledi birlikte muktanın yanına gittiler

  Yuvide muktayı terasa çıkardı ve herşeyi anlattı ben yuviyim diye

  Mukta bağırmaya başladı bıçağı dayadı boğazına

  Tam osırada ratot geldi bir güzel patakladı yuviyi kanlar içinde kaldı yüzü

  Döndü arkasını muktanın yanına gitti yuvi bıçağı aldı muktaya saldırdı miti havada tuttu elini yuvinin

  Ratot yine girişti dövmeye galiba miti hamileydi birden bağırmaya başladı bide kanaması oldu ratot yuviyi bıraktı mitiyi götürdüler

  Ama mitinin çocuğu düştü

  Ben ne dediklerini anlamadım ama izlediğim kadarıyla böyleydi

  Senin bir fikrin varmı

  Defnem

 82. FILIZCIM HOŞGELDİN NASILSIN IYIMISI SENINDE MUTLULUĞUN DAIM OLSUN ISLERINDE ALLAH KOLAYLIK VERSİN
  ????
  Kızlar hepinize teşekkür ederim soruma cevap verdiniz.Bence Rudra Paronun ruhunu sefkatini..Mayranin ise cesur,korkusuz lafını esirgemeyen,tarafını sevdi.Paroda olmayan özellikleri onunla tamamladı..

 83. Hoşgeldin Sevdoş derslerin nasıl ??
  ???
  SALİHAM Tülin ile Caneri ablam izlerdi ay ben hiç sevmem evlilik programı. Kısmetse Olur izledim sadece..??
  ???
  RÜYAM aynen öyle erkek milleti bir akrep kadar tehlikeli ve vefasız en az???? ee seyirciyi kandırırsan öyle olur tabi ;)
  ???
  MANYACIM Zülişin Tapu derdini dizideki Tapasya mi ssndin Allah seni??

 84. GAMZELİMM çukuru izleyeyecektim bir akrabam aradı uzun uzun konuştuk izleyemedim ???

  İnşaAllah keyifli bir dizi izlersin. GAMZELİMM akşamları geçmiyor yoksa

  Ahh ahhh BİNBAŞI başkaydı aptal kız diyişi vatanı için fedakarlığı bir çocuk ürkekliği. Aşkı sevgisi korkuları bambaşkaydıı

 85. KIZLAR ASAGIDAKI AH KALBİM RESMİNDEKİ SENSİZ OLMAZDAKI TEJAVAT MI ⁉⁉⁉
  BEN ONA BENZETTİM ???
  BIR BAKAR MISINIZ??

 86. Defnem Bilmem benziyor ama ya Tejavata o olabilir belki?? burada biraz daha genç durmuş

 87. Eslem beysu gelmiş hoş gelmiş nasılsın iyi misin ya uzun zamandır yoksun inşallah iyisindir ??❤️❤️

 88. SALIHACIM evet canım kızım rahatsız safra kesesi taşları var..şimdilik olmayacak yaşı küçük diye kontrol altında midesi çok rahatsız yediği herşey burnundan geliyor..olsa belki daha rahat edicek neyse size iyi sohbetler pazar alışverişine çıkıcam akşama görüşürüz kızlar

 89. Sağol NURDANIM evet diziler olmasa bu hayata hiç katlanamıycam?? Akşam Yasak Elma keyfimi yerine getirdi mesela. Nurdanim bu Emrah Amir Senaya aşık dimi ben günahını mi alıyorum yoksa⁉??
  Ay dizi izlerken telefon aramasına cevap vermiyorum hiç ???
  ???
  SALİHAM ay neler diyorsun Yuvi estetik ameliyatı olup Intikam için Mukta ile mi evlenmiş ??
  Aman Allah’ım hiç bilmiyorum oraları gerçekten korkunç. Allah’tan Radhot gibi zeki biri var. Biz de Züliş ile konusmustuk yeni Yuvi çok yakışıklı diye demek estetik varmış ??
  Sadece bildiğim Akash Meethi ile evleniyor ve saplantılı bi aşık Meethiyi hapse attiriyor,felç oluyo Meethi. Nani de yanlışlıkla Kanhayi öldürüyor ve yıllarca hapis yatıyor..

 90. Acaba bu diziyi nasıl bitirecekler bu kadar saçmalıklar silsilesi olamaz ?? ?????? SALİHAMM izliyormusun hala izleme için sıkılır ruhun daralırrr ???

 91. Defnem Ay dizidemi estetikli olarak mı giriyor Yuvraç evet konuşmuştuk hatta ikisi arasında ne fark var demiştik demek Muktayı kandırmak için estetik yaptırıyor adam ??

 92. Sanırım bende artık cevap vermeyeceğim gitti güzelim dizi ??? GAMZELİMM Senanın abisi Emrah komiserden şüphe ettim sen dedikten sonra ama açıklanmadı henüz. Merakla bekliyorum ha bu arada anneleri bir babaları ayrı öz kardeşler Sena ve Emrah ikilisi. Bakalım ne olcak cidden merak konusu.

  GAMZELİM neden sıkıp bunalttığını düşünüyorsun. Herşeyi paylaşıyoruz. Özelliklede ben sen kız eşceğizime kızınca bile yazıyorum. Çok şey paylaşıyoruz

 93. SEVDA sağ ol ben iyim sen nasılsın ?
  ZÜLEYHAN DEFNEM tabi ben Drastihi başka dizilerde görmedim ama benim fikrim öfkeli ve kızgın bakışları pek yapamıyor mesela bi sahne vardı asıl orada dikkatimi çekti Rka ve Madu ikisi birbirine satılıyorlar ve güzel sözler söylüyorlar tabi yalancıktan aslında ikisi de birbirine öfkeli Rka Madıyu Sultanla samimi gördüğü için Madu da zaten şuan intikam için oynuyor ve o anda Rkanın ve Madunun öfkeli bakışlarını ve sıkılmış yumruklarını gösteriyorlar Vivian çok güzel yapıyor öfkeli bakışları yani resmen gözlerinden kıvılcım çıkıyor ama Drasthi yapmaya çalışıyor ama duyguyu bana mesela geçiremiyor yok yani böyle kızgın bakış ağlamayı biliyor evet ama o da zaten gözüne ağlatma spreyi sıkılıyor o zaman gözlerden tonla göz yaşı akıyor
  Mesela Avi de çok gerçekçi öfkeli bakıyor aslında normal hayatta çok sakin ve çekingen bir kişiliği var
  Dipalinin bile bakışları keskin kılıç gibi??

 94. Zuleyhacim Salihacim Defnecim Nazciim teşekkurlar hoşbuldum?? iyiyim sizlar nasilsiniz???

 95. DEFNEM o Tejavat değil ah kalbimde Purabin eşine musallat olan sangram başka bir oyuncu canım biliyorsun ben dizinin takipçisiyim sizleri sıkmamak için cok fazla bahsetmiyorum..pazara gidip geleyim akşama görüşürüz??

 96. Valla özellikle depresif insanlar Kördüğüm izlemesin hiç ??
  ???
  Zülişim estetik olarak gelmiş çünkü burnu yuvarlak olmuş,yüzüne dolgu yaptırmış ;)
  ???
  NURDANIM ben anneleri de farklı diye biliyorum. Ha anneleri birse olmaz o zaman yanlış anlamışım ben..??
  Haklısın NURDANIM dert anlatmakta sorun yok,ben dert dinlemeyi daha çok seviyorum sanırım :)
  Ama tabi en büyük derdimi sizlere döküyorum yine de..

 97. MELEĞİM şöyle ki Sultan artık Madudan uzak durmak istiyor çünkü Madu Rkaya gerçekten döndü zannediyor akşamki bölümde Madu elini uzattı Sultana ama Sultan elini tutmadı sonra Dipalinin gönderdiği davetiyeyi Madu gönderdi sandı ve partiye gitmedi sonra Dipali Madunun telefonundan Sultana mesaj çekti Sultan yine gitmedi ve Maduyu aradı NE OLDU diye sonra gerçek ortaya çıktı yani Sultanı davet eden Dipali olduğu ama bu sefer de Madu Sultandan rica etti partiye gelmesini yani Dipalinin oyununu bozmak için Sultanımı oyuna getirdi Sultanımı alet etti
  İnşallah bu akşam izleye bilirsin Meleğim çok güzel bir bölüm?

 98. RÜYACIM kuzularım iyiler uğraşıyorlar kudurıyorlar ablası uzanıp durdum evde hiç bi iş yapmadım. Deliler bayramı ilan etmişim ??? arada iyi oluyor

 99. Evet kızlar TEJAVAT değil Sangram..
  Tapunun eski manitasi SID..
  ESLEM BEYSU HOŞGELDİN KIZ AYLAR OLDU BIRAKIP GIDELI BİZİ.. aşk olsun ??

 100. Ya bence ikiside güzel rol yapıyor hem Madu hemde Rk ikiside oyunculuğunu konuşturdu ya ben ilk hint dizisi yalancı baharı izledim baya sarmıştı beni dizi başından kalmazdım gece gündüz ?? keşke sezonu acıklı bitmeseydi onda çok üzülmüştüm. Ama hem Madu hemde Rk duyguyu baya hissettirdi ya ??

 101. Olabilir ÎNCEM tabi..
  Viviyle Aviye kızmak acayip yakışıyor yakisikliliklari zirve yapıyor cidden??
  Ama Madhu Raja tarafından saldırıya uğradığında ateş çıkmıştı valla gözünden ama nur yüzlü ya belli olmuyor pek?

 102. Defnem Ha tamam o zaman Yuvraç estetikli olarak diziye giriş yapıyor şaşırdım doğrusu ?? sırf Mukta için adam bıçak altına yatıyor adamda ki akla bakın ??

 103. Defnecim o kadar yogunumki sabah aksamim motorun uzerinde geciyor artik evimin yolunu unuttum yemek yemeyi unuttum kendimi unuttum bir gunde kac vukaattayiz zar zoruna kendimi buraya attim simdi emniyette oturuyorum birazdan sorguya girecem birden ne zamandir yazmiyorum dedim geldim.

 104. SELAMM
  ????
  PRENSESLERİMM
  ???????

  AKŞAM GİREMİYECEMM DÜĞÜN DE OLACAM BİLGİNİZEE???

 105. aha bir vukaat daha prensesin pskopati hastaneyi ayaga kaldirmis neyse ekipi ayarlayip yollim gelirim 15 dk.ya

 106. Aynen ya orada baya kızgındı Madu Raja ona öyle yaptığı için ama Raja baya pişmanlık duydu kendini affetmek için neler yaptı acımıştım adama ☹️☹️ Madu sonradan affeti ya ondada ayrı eve taşınmışlardı o nasıl bir evdi öyle hiç eşya yoktu ?? bide yağmur sahnesi vardı evin içinde şemsiye açıyorlardı sırf romantiklik olsun diye ☔☔

 107. Aha gerçekten mi şu İsabellanın belalı psikopatı ya bunu tımarhaneye yatırmaları lazım ne biçim insanlar var ya Allah yardım ede ?? onun yüzünden İsabella neler çekti belki

 108. Ay Eslem Beysu O psikopat kızı hapse atmadınız mi siz hastanede mi o⁉⁉⁉
  Allahın cezası ölüp gitse bari oralarda manyak Tövbe ya Rab
  ???
  Zülişim yakismis ama estetik ben çok beğendim ;)
  Zülişim affetmeyip napsin hamile kaldı Maducağız??

 109. Defnem Ha doğru ya tabi affedecek unuttum ben orayı ama ayrı eve çıktıktan sonra baya romantik oldular ama Madu orada çok zayıftı bide bir çeşit giyiniyordu ??
  Ben tam bilmiyorum ki bakalım estetikli hali ile nasıl oynayacak fark var mı aralarında ??

 110. Rüyam kızınada çok geçmiş olsun canım

  Korkma inşallah ameliyatla duzelir

  Nurdanım valla izliyorum kördüğüm

  Ne biliyim merak ediyorum böyle tam konsantre izlemiyorum açıyorum arada göz atıyorum

  İyi yapmışsın arada yapmak gerekir deliler bayramı

  Helinim hoş geldin
  İyi eğlenceler sanad

  Hı incem ben oraları unutmuşum izlicem akşam

  İyi olmana sevindim sevdam bendede aynı hastane hayatı ???

  Bu yuvi tambir biskopatya
  Normal yani Vans amcası gibi tej büyük amcası gibi Mai baba annesigibi birileri varken o çocuktan ne beklenir ki tam bir biskopat yaratmışlar

  Ama bu senarist niye böyle bişey yaptıki duselseydi iccayı affetseydi iyi biri olsaydı ve evlenseydi ne olacaktı ki

  İllam adamı piskopat yapacaklar

 111. Maalesef kizlar hapse girmedi akli dengesi bozuk oldundan algilayamadigi icin yani bildiniz sizofren gibi bu ne yaptigi belirsiz bir insan ruh gibi hakimde hastaneye yolladi ordada herkeze saldiriyormus bizim prenses sanip saldiriyor ilaclarida almiyor herhalde ilaclar ineler etki etmiyormus nasil bir seyse sakinlestirici igne felan bos geliyor buna yine vukaat cikardi.

 112. Sevda Eslem Beysu Hoş geldiniz Kızlar

  SALİHA ablam Teşekkür ederim Canım Çalışıp duruyorum İşte Sen Nasılsın iyimisin Meleğimiz Nasıl. Bide Çilekli Pasta???? feda olsun sana Ablam Keşke Hemencecik yapıp getirebilsem

  DEFNEM demek Keni Anjelinin Kocasıymış yeni öğrendim dorusu Ama Anjeli güzel kadın Maşallahı var
  ………
  Ve Aleyküm selam Helincim ablasının Gülü Görüşürüz iyi eğlenceler

 113. Kızlarrrr nasilsiniz ?

  Halimi ahvalimi soran herkese çoook teşekkür ederim??

  Eslem beysu, Sevda hoşgeldiniz…

  Darısı Denizi’me??bu kız beni verem edecek ??? elaleme kızıyor ceremesini ben çekiyom??arada yazıyor biliyorum da denk gelmiyoz yoksa bi torba laf yazacam… ????

  SALİHA’M aminnnnn kardeşim benim ??önce can sağlığı versin RABBİM sonra kaderde ne varsa başımız gözümüz üstüne hepsine razıyız ???bende seni kocaman öptüm ???

 114. AYSEL Ablamm hoş geldin Nasılsın iyimisin Napıyorsun Canım Seni burda görmek güzel inşallah Denizde gelir Bizde özledik onu

 115. Merhaba her kese nasilsiniz ben cok kotuyum TURKAN ask olsun hic bekelmezdim sana orda yorum yazdim.Okursun beni cok uzudun hemde cok hayatimda kimse beni boyle uzmemisdi.sana kanka dedim ama sen bana ne yazmissin ve agaldiyorsun simdiki halimden haberin varmi.Neyse yazma ve beni uzmeye devam et.

 116. KAİNAT hoşgeldin
  Kız neyin var iyi ol İnşallah
  DEFNEM ben Madunun Rajanın saldırısından sonra öfkeli bakışlarını luan hatırlayamadım ama doğrudur belki de Drasthinin o iğrenç sahneden gerçek kadınlık hisleri devreye girmiştir ve gerçekten öfkelenmiş de olabilir

 117. Aidem Orda Açıklama yaptım Ama anla beni Lütfen Zaten hep Burdayım Oraya yazmama sebebimi Belki Tahmin etmiyorsun ama Açıklama yapıpda insanların kalbini kırmak istemiyorum bak eskisi gibi deyil orası ben kendimi rahat hissedemiyorum Napabilirim Ben orda İçimden geçenleri söyledim Kimseyi kırmak yadaki üzmek gibi niyetim yok Başadüş Beni Canım

 118. Kızlar nasılsınız? Sevdammm geldi ben iyiyim sen
  nasılsın neler yapıyorsun eee bakalım neden yazmadin?
  Eslem canım hoşgeldin nasılsın iyiymisin??

 119. Analdim gulcicek sadece erkeklere gore ama senin abin olar seni abala gibi cok seviyorlar.Onlarda uzuldu hemde cok.

 120. Annem kordugum dizisine bayiliyor..ben seyretmem ama konuyu falan bilirm..okul is derken zamanim yok televizyon izlemeye pek..kordugum bolum ozetini hep okurum anneme soylerim ne olucak ilerdeki bolumlerde..anneme bi kac gun once annem tapasya geri donhcek dedim annemde kiz yalan soylemiyorsun dimi..bende yok annem?.netde izledim..annemde Allah o kizin belasini versin gelib yine ichcanin hayatini mahv edecek???..bende anne dur kiz bela okuma bu kez fedakarlik yapicak kizna karsi..annemde iyi o zaman musadem var gelsin???annemde diyorki radotmu ne onla icca evlenisn??..annem diziye seyr ederken kendisini fena kaptirir???

 121. Gizem hos geldin.nasilsin canim.
  .
  Ha birde TURKAN bende buraya sik sik yazamiyorum biliyorsun dimi.

 122. Evet Hazalim neyse kapatalim artik nasilsin canim islerin nasil.Dersler nasil.

 123. Biliyorum Aide Kardeşleri gibi gördüklerin Ama kendimi rahat hissedemiyorum Bide ben Aileme hiçbir zaman yalan söylememedim söylememde Anneme Burda hiç Erkek olmadığını söylemiştim Ve gün keçdikce oraya erkekler yazıyorKardeş gibi görselerde bizleri Yalan söylüyemem Anneme Ailem ban hep güvendi onların güvenini İhanet edemem İnşallah bana gönül koymaz ve beni anlarsın

 124. Hazlaim annen hakli ya bencede radhorla icha evlensin harika olur.selam soyle anneme opuyorum ellerinden.

 125. Tamam kuzum?..aidemiyim birtenem sen nasilsin..dersleri iyi gidiyor.simdi ustumu degistirmeye gidicem..degistirib cikicam birazdan..ee sende neler var.aidem

 126. Hazal Gizem Hoş geldiniz Naber nasılsınız

  Hazalcım benimde annem öyle Kördüğüm dizisini çok seviyor

 127. Hazalim hic bende oyle dersleede iyi sag ol canim o zaman hazirlan canim opuyorum seni bende kacdim.Opuyorum senj.

 128. Gul cicegim?iyim canim..evet yaa annem hic kacirmaz kordugumu ilk bolumden..annem cok dugusal kadindir iccayi seviyor cunki acir..daha iccabin olmesini soylemedim..soylesem kadin yikilir??

 129. Evet hazalim oyle ama kadin hakli ya annene hak veriyorum anneler her zaman hakli zaten canim beni.Ya canim sana bir sey sorucam emir ay dogrimu yalnis yazdiysam ozur dilerim kiz sen onunla sevgilimisin.

 130. Bende seni opuyorum guzellik?? aidem..
  Hem size yazib hemde hazirlaniyorum..emir birakicak eve beni?..

 131. Hazirlan canim o zaman seni tutmayalim aha dogru yazdim kiz tebrikler canim allah tamamini erdirsin.

 132. Ay Hazalım nekadar hayranmış Annen öyle İccaya Yok benim annem okadarda diyil Seviyor izliyor okadar ben söyleyeyim iccanın öleceğini Anneme

 133. Hadi kizlar ben kacdim gorusuruz opuyirum hepinizi.
  HAZLAIM canim size iyi sohbeteler emirle gorusuruz canim opdum.

 134. Aidem ah kalbimde kimse yok zaten oraya yazmamislar bende buraya yazayim dedim…aidem ben cikiyorum..yazarim birazdan..

 135. Kızlar benim Çıkmam gerekiyor işlerimi bitirip akşam gelirim size iyi sohbetler görüşürüz

 136. Ben geldimmm kizlar naber ?
  Saliha abla , Ince Vivian’nin partneri olursun inşallah dediginizde benim yüzümü görmeniz lazim , içim kipir – kipir kelebekler uçuyor çok heyecan yapiyorum düşünincede kizlar sag olun iyi ki varsiniz hayallerimi gerçekleştirmem için dua edin bana rica ediyorum ☺
  Defoş’um demek ki kaderinde yokmuş oyuncu olmak , olsaydin belki Burak ile falan baş röl kapardin ? neyse sen mutlu ol yeter , seni seviyoruz ? Evet Defoş Tapasya sandim ? ne bileyim tapu , tapu diye yorumlar var bende anlamiyorum benim Türkçemi ilerletmem lazim sonra-da böyle rezil olmim ?
  Sevda hoşgeldin ben iyiyim , sen nasilsin ?
  Züliş inşallah eviniz size kalir ve onlar bir şey yapamazlar ?
  Evet bencede Drashti kesinlikle mühteşem , harika bir oyuncu çokda güzel bir kadin maşallahi var gerçekten oyunculuguda on numara her rölü iyi oynuyor rüya kizi o , ona boşuna Dhak Dhak Dhami demiyorlar (anlami rüya kizi ) hakket bence her kes onun gibi tek kelimeyle mühteşem eşi olsun ister ?
  Kizlar ben şu an çok mutluyum ? niye mi ? Çünki bir film izledim ama sizin sandiginiz gibi hint filmi degil ? benim izledigim ÇIZGI FILMI ? çok harika bir çizgi filmi imiş kendimi çocuk gibi hissetdim yeniden harika duygu ? BOSS BABY

 137. MANYA - FILIZ NOLUR BAK SPAMA DÜŞTÜM GALIBA YORUM ÇIKMADI BENIM LÜTFEN BAK dedi ki:

  OLAMAZ YINE SPAMA DÜŞTÜM , FILIZ BIR BAKARMISIN LÜTFEN RICA EDIYORUM ?

 138. Ay MANYACIM sen çok alem bir kızsın neşe kaynağım benim.. ??Sitenin ☆☆CHARLI CHAPLINISIN☆☆ sen?? Charli Chaplini de izle arada muhteşem bi komedyenidir ;)
  Belki Vividen daha iyileriyle oynarsın.. YILDIZ MANYA???
  MANYACIM Türkçe’yi tamamen öğrenmen çok zor ama imkânsız değil bol bol Türkçe roman oku. Deyimler sözlüğü bulundur??

 139. Amaya , Hazal , Aide hoşgeldiniz nasilsiniz ?
  Defoş’um seni mutlu ediyor olmam inan benide çok mutlu ediyor ? Tamam birtanem izlerim , ben onun ismini duydum ama hiç izlemedim hatda biliyormusun yilini hatirlamiyorum ama Charlie Chapline benziyenler yarişmasi düzenlenmiş ve Charlie o yarişmaya gizlice katilip üçüncü olmuş HAYRET ?
  Evet belki Vivian’dan daha iyileri ile oynarim ama benim için ondan daha iyisi yok o hep bir numara benim için ? YILDIZ MANYA ha ? Defoş ben şu an havalardayim ayaklarim yerden kesildi resmen çok çok çok mutlu oluyorum ve sizleri hepinizi çooooook seviyorum kizlar iyi ki varsiniz ? iyiki tanimişim sizleri ve iyiki benim arkadaşlarimsiniz ? özellik ile Filize ayri teşekkür ediyorum burasi benim ilk sitem ve burasini hiç bir zaman unutmicam kalbimde ayri bir yeriniz var hepinizin ❤

 140. Vay arkadaş bu Elif dizisine Ramazan ayı gelmiş bu ne hız ?? ay içim şişti bu kadın yine Elifi bulamamış ??
  Senaristler mutsuzluktan besleniyor bu ne her yerde kasvet..??

 141. Manyacım dileğin gerçek olur inşallah bir gün Vivian ile başrol oynarsın belki ?? hayat işte ne olacağı belli olmaz değil mi ?? bir bakmışsın ki tüm dileklerin gerçek olur ??

 142. Defnem Elif dizisi tam dram ya kadın bir bulamadı kızı bu gidişlede sezona kadar arar bide dizinin adını değiştirseler artık Elifin dramı olsun dizinin adı ?? bide ramazan ayında sezona girmiyor dizi sürekli yayında ??

 143. Ramazan degil o gecen gunku kandil de kalmis onlar henuz ozet bolymlumdu yeni bolum suan baslamis bulundu.

 144. Hepinize iyi Akşamlar Kızlar
  ….
  Kızlar Melek daha çok arar ya Elifi kaç Vakittir dizi gidiyor ya Melekin başı belada yada Elifin Daha çok Ayılıf bayılır Melek ?

 145. Evet Manyam biliyorum 3. olmuş :) çok komik adam..
  Biz de seni seviyoruz çok
  ???
  Zülişim dizi daha keyifli olabilirdi. Ayrıca Kerem ile Süreya evlensin artik bebisleri olsun,mutlu olsunlar.. Kerem için çok izlendi bu dizi özellikle genç kizlar tarafından. ? ama sezon sonunda herkesi öldürüp ayırıyorlar maşallah..
  Bu Rana Tarika mi aşık parasının mi peşinde anlamadım ne ayak bu karı ??

 146. Rana önceler Tarığın Parasının peşindeydi Defnem ilk önce diziye girince öyleydi Hatta kerem işe başladığında şirketin sahibi olduğunu anlıyınca Ayartmayı bile düşünmüştü Adi kadın ama sonradan Tarık için alıyıp sızlıyor du Tarıkta nasil suratsız ?Çok Çirkin

 147. Evet Defnem dizinin konusu güzel ya keyifli bir dizi olabilir ama kanal onu drama çevirdi resmen Kerem yakışıklı ya dizi bence birazda onun sayesinde ayakta?? bence Kerem ile Süreyya evlense daha iyi olur ?? Elifte kaç sezon değişmedi saçı falan hala aynı örgülü saçı ?? bide annesi gözünün önünde olsa annesini arıyor Anne diye anlamış değilim gerçekten ??

 148. Kerem ve sureyya daha yeni tanisti buyudukten sonra ilk kez bir araya geldiler daha sevdiklerinin farkinda degil kerem.bir sure daha devam eder.boyle

  ben asil biran once julide ve ogretmenin evlenmesini istiyorum tabi leman hanim izin vermez lemanin evindeki misafir kiz da ogretmen in pesinde lemana yaranmaya calisiyor.
  RaNA hem tarikin pesinde hemde paranin ama bi plani daha var ama bakalim cikar yakinda
  dizi gecen sezonda izleniyordu onlarda yurt disina cikti gecen sezondaki oyuncular.
  Vildan da TArik a asikmis :)

 149. Hosbuldum Gulciceyim iyiyim sen nasilsin Belayi bosver o kuplerde.

  evet bu sureyayla kerem yakisiyor ama bu diziden bir sey anlamadim gitti kafam karisiyor.

  kizlar gec gec yazabilirim cunku bir kumas bir bura bugun tum gun cizim yaptim simdi kesime basladim kumasimi bide buraya bakim dedim.

 150. Aman Allah’ım aşırı romantizmden ölecektim ?? Bu Kerem ile Süreya nasıl bakıyor birbirine öyle eridim yani..
  Şu Keremi nasıl bi ana doğurdu bakmaya doyamıyorum ay yüzlü ya maşallah ❣❤❤❤❤

 151. Sağol Çiçeğim..
  Kolay gelsin IREMSUM RABBİM MUVAFFAK ETSIN SENI..??
  BELLAM A SEVGİLER..❤❤

 152. Teşekkürler İremsum Bende İdare ediyorum şükür Allah Bellayıda kısa zaman da iyleşdirir inşallah Canım

  Aynen Defnem Çok güzel Bakıyor Kerem Maşallah Yakışıklı adam..Şu Vildan Parlaya nasıl laf Attı öyle Bakınca İçimin yaları eridi ?Bide Nasıl Yalandan Gülüyor Keremle Süreyyeya Beti benzi aktı resmen

 153. Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bakalım

  Aidem gizem Hazal sizlerde hoş geldiniz nasılsın

  Manyam seni sevindirdiksek ne mutlu bize sen çok yaşa bende iyiki seni tanımışım bu sitenin küçük çimcimesi kuzum benim ?????

  İremsu hoş geldin canım nasılsın isabellam nasıl şimdi

  Eeee kızlar ne izliyorsunuz

  Ben şuan hiç bişey izle mıyorum hiç güzel bişey yok bugün ya

  Ta yalancı bahar başlayana kadar

 154. Evwt dizi izleniyor fakat gecen senede izleniyordu .
  Ekif dizisi genel olrak izleniyor.
  Ben pek sureyyayi secmedin .kerem icin baska biri olabilirdi
  fakat asil evlenmesi gerekenlernler :
  Julide ve ogretmen savas onlar seviyor birbirini.
  Fakat Leman hanim varken zor gorunuyor.
  Zaten lemanin evindeki misafir kizin gozude ogretmen savasta Lemana yaranmaya calisiyor kiz surekli
  julide savas evlenmeli :)
  Rana Tarikin parasinin pesindeydi ama Tarikin da pesine dustu artik sanirim
  Rana gibi kurnaz kadinlar istedigini elde eder
  gizmetci vildanda Tariga asikmis peh diyorum.
  :(

 155. Eskiden Reyhan Adında kız vardı Elif Dizisinde Kerem onu seviyordu köylü Kız Köyüne döndü Bi anda Ha Parla Onu Aşşaladı Küçümsedi Oda gitti

 156. Saliham UTC ;) izliyorum
  ÇİÇEĞİM mort oldu hakkat senin gibi cadalozu napsin o adam dertsiz başına dert mi alsin Parla..??adında meymenet yok..

 157. Sureyyada idare eder ama olaylar yavas ilerliyor bence keremle sureyya arasina biraz hiz gelmeli :)
  Julide ve savas kavusmali bence .biraz mutluluk lazim diziye

 158. Aynen DEFNEM Napsın Parlayı Kerem Nasılda kermin peşinden Koşuyor Adam seni sevimiyor kız çekilsene Aradan Dimi Ama süreyayla kerem mutfakta sanki parlaya nisbet yapıyorlardı

 159. Aynen Çiçeğim gurursuz şey Süreya klass kız
  Leman haklı tabi hiçbir anne evladına dul kadın almak istemez.. Oğlunun ilk duygulari tatmasını ister hep..
  Vildan Tarika mi aşık ayy kusucam???

 160. MERHABA KİZLARİM NASİLSİNİZ İNSALAH GUNUNUZ İYİ GECMİSTİR DERDİ SİKİNTİSİ OLANLARİN SİKİNTİSİ GİTSİN KİZLARİM. ( başak )

  Merhaba benim canim ailem tatli ailem nasilsiniz cok ozledim sizleri ( isabella )

 161. CÜMLETEN IYI AKŞAMLAR
  ???
  MANYAM minik kuşum bende seni çok seviyorum..sitenin neşe kaynağı tatlım benim maşallah sana nazar değmesin

 162. Ben geldimm kizlar ? of yüzüme balli maske yaptim bal akip duruyor ? şimdi yikamam için 15 dakka beklemem lazim az kaldi..
  Züliş , Defoş , Gül Çiçek , Saliha abla çok teşekkürle beni seviyor olmaniz beni çok mutlu ediyor , hep bir ablam olsun istemiştim şimde ise bir degil çok ablalarim var benim beni seven ?
  Iremsu hoşgeldin nasilsin iyimisin ikiz’in iyimi gözleri nasil oldu ?

 163. Aynen bencede Leman Haklı Kadın tamam Jülide iyi kız ama nede olsa Bi olu var.evet Defnem Vildanda Tarığa Aşıktı İğrençler Hakkaten Zaten Tarığa bakınca Tiksiniyorum adamdan
  ….
  Hoş geldin BAŞAK teyze Nasılsınız iyimisiniz iyisinizdir inşallah. Bellam hoş geldin Prenses ??

 164. Hoş geldin RÜYAM Nasılsın iyimisin Ablam

  Hoş geldin MANYAM. Hep mutlu ol Bitanem

 165. Sağol Rüya ablacim bende seni çok seviyorum ? öptüm seni ablam
  Defoş Vildan ile Tarik eskiden sevgiliymiş sanirim ama sonra Tarik Vildan’i Hümeyra için daha doğrusu para için terk etmiş sonradan ne olduysa haberim yok ben izlemiyorim Elifi kardeşim izliyor , bence Süreyya çok hoş, tatli bir kiz Kerem ilede çok yakişiyorlar ama Birce çok sakar bir tip birde ses tonu çocuk gibi ben bile ondan daha olumluyum ?

 166. Lemani hakli bulmuyorum .oglu sonucta jullideyi sevmis yapacak birsey yok ask bu.
  İzin vermeli ne olursa olsun gonul bu hem julide iyi bir insan savasla yakisiyorlar Lemanin evindeki kizdan iyidir yani.
  Vildan eevet onceki bolumlerde askti suan sesi cikmiyor amatarkin karsi humeyr hamile oldugunda depreyona girip kendini ickiye vermisti :( tatile gonderdiler zaten bu yuzden Tarki in isteklerini yapiyordu :)

 167. Hoşbuldum Gül Çiçeğim ?
  Başak hanim hoşgeldiniz …
  Bella hoşgeldin, gözlerin nasil biraz daha iyimi ?

 168. Hosbuldum tesekkur ederim kizlarim ben iyiyim sizler nasilsiniz.( başak )

  Hosbuldum kizlar ben idare ediyorum siz nasilsiniz Alahim sizi cok ozledim kimse yok yazacak suda tasarimlara gomuldu sonunda annemi yakaladim ve yazdirdimm yaa Sizi Coookkk Seviyorum ( isabella )

 169. Rica ederiz Manya gerçekten bende senin gibi bir kardeşim olmasını isterdim baya eğlenceli kızsın bazı hareketlerin falan bana benziyor çılgınlık olarak ?? mesela sende yüksek yerlerde durmayı seviyorsun bende aynıyım hep yüksek yerlerde olmayı severim ?? ama hiç çıkmadım küçükken çıkardım yüksek yerlere ??

 170. Hadi bakalım şimdi Oya yandı hemde çıran sarayı gibi ?? ya Oya Merve seni çiğ çiğ yiyecek haberi yok kızın hala Serhan Serhan deyip duruyor ?? bunlar otoparkta iken Merve arabayı üstlerine sürse hak ?? bu Oyanın sonu ne olacak tahmin bile edemiyorum yani ??

 171. Başak Teyzem hosgeldin sitemizi aydinlattin
  BELLAM seni yaradana kurban olurum ben olsam yazardım senin düşüncelerini ?? artik yazabildigin kadar pırlantam

 172. Hep iyi olun Başak Teyze Sevindim iyi olmanıza. Bizde seni seviyoruz Bellam

  Ben İzliyorum DEFNEM Çok güzel Söylüyor Harika

 173. Bende iyiyim Başak Teyze sizin iyi olmanıza sevindim

  Bizde seni seviyoruz İsabella ❤️❤️

 174. Aynen Zülişim bencede Oyayı Çiy çiy yer Merve Bide bu kanalın reklamları Bktırıyor insanı

 175. Aynen Gülçiçek ya baya reklam giriyor diziye dakika bir ?? evet Oya yandı ama Merve fırtına öncesi sessizlik halinde sonunda Oyanın saçını başını yolacak gibi ??

 176. Arkadaşlar benim İnternet yine biter oldu her an ortadan kaybollabilirim merak etmeyin ya ne ara bu kadar yedi bilmiyorum bıktım usandım artık ?? her şey ayrı sorun oldu neyse perşembe gününe kadar idare edeceğim bide uzun süre alamam İnternet pahalı baya ??

 177. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️HAYIRLI AKŞAMLAR DEFNEM RUH İKİZİM dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  FİLİZİM GÜLÜM EMEGİNE SAĞLIK ANALİZİN ÇOK GÜZEL BİRTANEM

 178. BAŞAK HANIM HOŞ GELDİNİZ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  İSABELLAM HOŞ GELDİN ŞİMDİ NASIL OLDU

 179. evet butun gun aklim hep burda Defnem ama yazarim yokk bu konuda cok uzgunum keske olsaydin bol bol yazardik ikimiz beraber terasta cardakta veyat nere istersen oturup misss gibi yazardim ama yok cok uzgunum bu konuda hrmen ilesip kendim yazmak istiyorum…

 180. Evet Gökçe Bahadır müzikle ilgileniyor zaten :)
  ⭐⭐⭐⭐
  ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN NASILSIN KELEBEĞİM ❣❣❣❤
  DÜN KABA KONUŞTUM BIRAZ. AILEMI SORDUN YA BAĞIŞLA BENİ CAN SUYUM.. TADIMIZ KAÇSIN ISTENEDIM. GÖNÜL KOYMADIN INŞALLAH KOMŞU KIZI ??

 181. ELAM Hoş geldin Sanada hayırlı Akşamlar diliyorum Canım Nasılsın iyimisin ❤❤❤❤
  …..
  Allah’ım Şu Merve’Bu dizide Ancak hayal kuruyor eskiyi hatırlıyor Ya şimdi de hayalinde Oyayı Öldürdü

 182. Ya şu Mervenin hayal dünyası ne kadar geniş öyle kadın bir chees kek yapmada Oyanı öldürdü de öldürdü resmen organize cinayet işliyor ?? Oya hapı yuttu desek daha doğru olur yandı vallahi ??

 183. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR


  DEFNEM RUH İKİZİM ?
  İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ASLINDA BÖYLE TEPKİ VERECEĞİNİ BEKLEMEDİM BİRAZ ALINDIM AMA BOŞ VER
  KIZLAR SORUNCA BEN SORMAZSAM AYIP OLUR ARAMIZDAKİ SAMİMİYETİ HERKES BİLİYOR AHİRETLİGİM
  SANA GÖNÜL KOYDUM GÖNLÜMÜ ALMANI BEKLİYORUM KOMŞU KIZI ????????

 184. ÇIÇEGIM sağol birtanem sen nasılsın afedersin canım cevap yazamadım..yarın görüşürüz inşallah
  ??ELAM CANIM HOSGELDIN NASILSIN IYIMISIN

 185. BELLAM bu geçici süreç Allah’ın izni ve inayetiyle iyileşip cam gibi görerek yine yazacaksın napalim idare edicez Pırlantam ..

 186. FİLİZİM GÜLÜM SENİ GÖRDÜM DAHA İYİ OLDUM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BİRTANEM

 187. ZÜLAYHAM BİRTANEM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  DERSLER NASIL CANIM BU SENE ÇOK ZOR DİYİYORLAR
  ALLAH KOLAYLIK VERSİN
  ..
  RÜYAM CANIM BENİM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 188. BELLAM bu geçici süreç Allah’ın izni ve inayetiyle iyileşip cam gibi görerek yine yazacaksın napalim idare edicez Pırlantam
  Hiç üzülme ..

 189. Rabbim Daim iyilik Versin ELAM Sevindim iyi olmana. Teşekkürler Canım Şükür iyiyim bende. Ne İzliyon Narin Çiçeğim
  ….
  RÜYAM ne kusuru Ablam . Teşekkür ederim Bitanem Şükür iyiyim bende Görüşürüz inşallah

 190. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM PIRLANTAM NERDESİN ❤️❤️❤️ dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM
  NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM AY PARÇAM
  BARİ AKŞAMLARI YAZ MERAK EDİYORUM ???????????❤️❤️❤️

 191. İyiyim Elam ❤️❤️Aynen Elam bu sene çok zor ya bilmiyorum ne yapacağım sınavdan çıkalı üç gün oldu hala kendime gelemedim hem sınav stresi çok yordu aklım hep sınavda bu sene bide 4 yanlış bir doğruyu götürür yapmışlar hiç bir şey anlamadım pazar gününkü sınav iyi değildi çünkü çok zor sordular ama geçecek kadar yaptım bir şeyler ??

 192. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN BİRTANEM
  BU AKŞAM HİÇ BİRŞEY İZLEMEK GELMİYOR ŞARKI DİNLİYORUM SEN NE İZLİYORSUN CANIM

 193. Çok Teşekkür ederim ELAM Hepimizin yüzümüz Hep Gülsün inşallah Bitanem. Demek şarkı dinliyon İyi Dinlemeler Nârın Çiçeğim. Bende Ufak tefek Cinayetleri İzliyorum Canım

 194. FİLİZİM GÜLÜM SENİ GÖRDÜM DAHA İYİ OLDUM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR ?

  ZÜLAYHAM BİRTANEM İNŞALLAH GEÇMİŞSİNDİR CANIM ALLAH EMEGİNİ BOŞA ÇIKARMASIN
  BENİM ARKADAŞIM AÇIK LİSE SINAVI DA ÇOK ZOR GEÇTİ DEDİ KİTAPTAN TAŞ PATLASA 1 YADA 2 TANE ÇIKTI DEDİ O KADAR DERS ÇALIŞTI
  ALLAH KİMSENİN EMEGİNİ BOĞA ÇIKARAMAZSIN ?

 195. Şimdi ELAM durumu aciklayim sana: Bu sene ailem surekli hasta oldu. Bu psikolojimi çok bozdu takdir edersinki.. Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum derken Kronik dertlerin çözümü yoktur ve sadece insanın canını sıkar hatta yorumları okuyorsan eğer yatmadan gün içinde burada konuştuk tekrar. Yani rüyalarıma bile giriyor ELAM ??? o yüzden dedim. Yoksa biliyorsun burada tüm dostlarım özellikle de sen herşeyi sorabilirsiniz bana tüm merak edilenleri. Bu arada babam toparlamış biraz şükür.. 3 gün dinlenecek..
  Aldim mi gönlünü ELAM CAN SUYUM ????

 196. FİLİZ siteye birşeyler oluyor donuyor yine
  Bellaya yazdim yorumlar spamda
  BELLAM ALLAHIN izni ve inayetiyle Pırlantam yeniden yazacaksın eskisinden daha iyi görerek.. inanıyorum

 197. İnşallah geçmişimdir Elam❤️❤️ ya aynen kitaptan doğru düzgün soru çıkmıyor hep yoruma dayalı soru soruyorlar adamlar o kadar çalış çalış hiç çalıştığından çıkmıyor inşallah arkadaşlarında geçmiştir aöf zor ya gerçekten alttan iki dersim var ona çabalıyorum onu geçersem sınıfı geçerim ??

 198. DEFNEM RUH İKİZİM
  BABANIN İYİ OLMASINA SEVİNDİM
  ARADA GÖZ ATIYORUM ALTDAKİ
  YORUMLARA
  BİLİYORSUN BENDEKİ YERİNİ HERKES SORUP BEN SORMAZSAM OLMAZDI KELEBEGİM
  AHİRETLİGİM GÖNLÜMÜN YARISINI ALDIN YARISI KALDI ??????

 199. ELAM ❤❤❤Teşekkürler Bitanem

  DEFNEM sevindim Baba’nın biraz toparlanmasına İnşallah Dahada iyi olur Canım

 200. FİLİZİM GÜLÜM BU AKŞAM HİÇ BİRŞEY İZLEMEK GELMİYOR ŞARKI DİNLİYORUM
  AFİYET OLSUN BENİ ÇAGIRMAK YOKMU

 201. insalah Defnem eskisi gibi gorurum bugun cok umitlendirdi bu gicik profoser oyle iyi bakiyorki beklemezdim bundan boyle birsey az once son ilacimida uyguladi bir kontrolden sonra ona kalacak verdimiz eve gitti sukur sabahin 6 sindan beri yanimda canimi cikardi ama tatli gelmeye basladi dediki eyer ilerleme olursa pasa pasa benle ABD ye gelecen orda buraya getiremedigim bir formulum var uygulucam dedi ve asiri umitlendim
  yaa bugun birazda uzuldum Efenin yegni bugun annesine yanimda dediki bide adimi boyle soyluyor isabe abla nin gozleri niye bagli ben artik kor ebe oynamaktan sikildim acsin baska bir sey oynayalim dedi o an o kadar uzuldumki ne diyecemi bilemedim sonra annesi dedi ablamiz eyer kor ebe oyununu birakirsa kaybeder kaybederse bir daha bizim evimize gelemez senle oynayamaz cok uzuldumyaa ama bir sey olmaz cocuk ne yapayim deyilmi burda anlatinca rahatlama geliyor.

 202. Ela abla hoşgeldin nasilsin ?
  Teşekkürler Zülişim ?
  Kizlar birazdan Y.B başliyacak yazmazsam kusura bakmayin lütfen bissüri internet video’larini izledim gözledim agiriyor ama Y.B izlic ne olursa olsun , kizlar hepinize
  IYI GECELER ? TATLI RÜYALAR

 203. Sağolun Çiçeğim Zülişim ??
  ELAM A AHIRETLIĞIME BAK HELE TAKSİT TAKSİT ALDIRIYOR GÖNLÜNÜ NAZINI YERİM SENIN❤??
  TAMAM ELAM AHIRETLIĞINE YIPRANMA PAYI OLARAK TORPIL GEÇ YARIN DA SIIR YAZAYIM INŞALLAH KOMŞU KIZI OLUR MU? ŞUNU BILKI KALBİMDE NE VARSA DILIMDE O. HAYATIN BANA NAZIK DAVRANMADIĞI ANLARDA BEN DE KENDIMI YANLIŞ IFADE EDEBILIYORUM.SURCI LISANLARIMI GÖRMEZDEN GEL OLUR MU KOMŞU KIZI ?? S.Ç.S ❤
  SENI UZMEK EN SON ISTIYCEM ŞEY
  ❤❣❣❣❣❣❣
  ???
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM ❤❤❤???
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR SAĞOLUN ????

 204. Kizlar şu an Ah Kalbim izliyorum Tanu Aliaya’ya dedi ki ” Abhi gerçekten altin kalpli birisi onda özel bişey var bu rack yildizi olmasi değil” diyor , Aliyada dedi ki ” bak Tanu sende bir süpermodelsin seninle olmak için can atan bissüri erkek var” Tanu-da diyorki ” evet Alia haklisin şu ana kadar 100-e kolay erkeği engelledim ” bende diyorum ki o erkeklerin hepsi çok ama çok şansliymiş tabi olduysa o erkekler ? bir tek Abhi şansina küsmeli bence ?

 205. BELLAM iyi yaptın anlattın rahatladin. Ne yazıkki çocukları tüm olumsuzluklardan koruyamiyoruz birşey olmaz Canim.. Aman PIRLANTAM sen iyi ol da uzaya git gerekirse.. Allah o doktordan razı olsun ve uzun ömrü olsun ki seni tedavi etsin. Sen ne badireler atlattin bunu da Allah’ın izniyle aşacaksın..
  Allah’a emanet ol seviyorum seni Pırlantam..

 206. DEFNEM RUH İKİZİM
  SEN BENİM CANIMSIM BEN SANA HİÇ KIRILA BİLİRMİYİM
  KELEBEGİM GÖRMEZDEN GELİYORUM İNSAN ÇOK SEVİNCE ALINA BİLİYOR AHİRETLİGİM
  SEN BANA ŞİİR Mİ YAZACAN OLMAZMI OLUR
  BİLİYORUM CANIM BENİ ÜZMEK İSTEMEDİGİNİ ÜST ÜSTE GELİNCE OLUYOR
  ANLIYORUM SENİ
  KOMŞU KIZI BENDE ? S. Ç.S ?AHİRETLİGİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  YARIN AKŞAM ŞİİRİMİ BEKLİYORUM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 207. tesekurler Defnem gitmeden cevapladin cok tesekur ederim evet oyleler cocuklar.

  evet cok sey atlattim insalah bunuda atlaticam ama bu hepsinden zor geliyor bana BENDE SENİ COK SEVİYORUM DEFNEMM.. İYİ GECELER TATLİ RUYALAR TATLİ TAVSANCİKLAR KOVALASİN SENİ VE BENDE YANİNA GELİM İYİ GECELER :-) :-) :-)

  KİZLAR İYİ GECELER TATLİ RUYALAR TATLİ TAVSANCİKLAR KOVALASİN SİZİ YARİN YAZACAK BİRİNİ BULAYİM OGLEN YAZİM CUNKU COKK OZLUYORUM SİZİ ALAH RAHATLİK VERSİN

 208. MANYACIM CANIM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 209. Kızlar Allah Rahatlık Versin Hepinize Allah’a emanet olun Yarın Nasip Olursa Görüşürüz İnşallah

 210. GÜLÇİÇEGİM PASTACI GÜZELİ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  İSABELLAM TATLIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  TEK ÖGLEN YAZMA AKŞAMADA BIRAK AKŞAM DA YAZ ÖZLETME KENDİNİ

 211. Oya nin sarki soyleyisini oglen duymayan kalmasinda gordum pek guzel degildi kayit asamasinda yayiblamislardi magazin programi fakat montajli hali bambaska olmus sasirdim demekki montaj cok cey degistiriyor direk soylerken oya begenmemistim fakat dizideki soylesisi yani tastamam olmus hali guzeldi sarinin :)

 212. NAZIM ❤️❤️ NURDANIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NERDESİN
  ..
  HELİNİM ABLASININ GÜZELİ NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR ❤️❤️❤️❤️

 213. Bende iyiyim Ela abla , senin iyi olmana sevindim abla
  INCEM neredesin Sultan var izliyormusun ben R.K mi izliyorum yine her zaman ki gibi havali , bende bayila – biyala izliyorum R.K mi aşkim benim canim , birtanem , hayran olduğum kişi R.K m benim ?

 214. Yalniz bu bolum sultanda havali :) rk ni bu dizideki hali en guzeli suanki imajini sevmiyorum sultaninda bu dizideki imaji cok hos :)

 215. ANOMİN SEN BERRAK MISIN UYUMADIM CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  NAZIM HAYATIM HOŞ GELDİN SEFALAR GETİRDİN İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL
  BENDE İYİYİM CANIM

 216. ELAMM HAYATTIM KIZ BU GUN MISAFIRLIYE GITTIM TL EVDE UNUTMUŞTUM YENI EVE GELDIM HOSBULDUM CANIM BENIM SENDE HEP IYI OL GUZELLIM

 217. Asagidaki anonim ben degilim ama ah kalbim sayfasina sana yazim RLA ABLA OKURSAN SEVİNİRİM uzun zamandir gelmedim senide gorememistim

 218. Selam

  Elam nasılsın canım

  Nazım hoş geldin nasılsın ??

  Bende rk izliyorum
  Manyam gülmekten öldüm rk dipaliyi ve keniyi kovduya annesi oğlum bak demeden hemen diyor anne yarın sana bir evcil köpek Alaçam hemde ızırmayan cinsten

  Ya alem bu adam tambir sıtar vallah

 219. MANYAM izliyorum Bay karizma Sultanımı hemde gozümü kıpmadan??
  Yalnız şunu söylemek istiyorum şuan Rkaya da Maduya da çok kızgınım Sultana yaptıkları için onu çok fena kışkırtı Rka Maduda iyice Sultanımı kullandı ve bundan sonra Sultanım ı ikisine ne yapsa yeridir valla??
  Maduda Dipalinşn önde Dipaliden daha alçaldı?

 220. ???Allah rahatlık versinn hatun kişilerimmm ömür varsa yarın görüşürük inşaAllah. Ama öğlened sonra arkadaşlarla buluşcaz İnşaAllah vakit buldukça yazarım merak etmeyin ????

 221. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUH İKİZİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR dedi ki:

  SALİHAM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  ..
  NURDANIM BALIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR

 222. İNCECİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 223. SALIHAM HOSBULDUM BIRTANEM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN CANIM

 224. Hoşbuldum ELAM iyim sen nasılsın dizim bitti az sonra yatacağım
  ANONİM evet Sultanın imajı çok güzel o zaten her zaman çok tarz çekici giyiniyor o modern havalı gömleklerine bayılıyorum bu arada o gomlekler Aviye özel reklam için özel gömlek firmasının tasarımlarıymış valla adamlar akıllıymış kime giydirip reklam yapacaklarını iyi biliyorlar bulmuşlar Avi gibi düzgün fizik karizma aktörü ama iyi yapmışlar gerçekten Avi çok iyi taşıyor o tarz gömlekleri çok havalı duruyor??

 225. NAZIM HAYATIM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANISI

  İNCECİM CANIM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL İYİ GECELER TATLI RÜYALAR.

 226. NAZIM sağ ol iyim canım sen nasılsın
  Benim gözümden uyku akıyor? Yatıyorum artık
  NAZIM ELAM KIZLAR iyi geceler iyi uykular
  Yarın görüşürüz İnşallah Rabbimin izniyle?

 227. Elam hoş bulduk canım meleyin buharını veriyorum bittikten sonra yatcam bide beste var

  Nazım iyiyim sen nasılsın canım

  İncem valla hakkınvar sultan güzel

  Bide arkeye ağzının payını verdi ben kadınlara el kaldırmama hakaret etmem

  Ama rk den tokat yeni salak sende bitane patlatsaydınya

 228. SALIHAM CANIM VALLAH BENDE BU SATTE YEMEK YIYORUM CANIM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL GUZELLIM

 229. Nazım afiyet olsun

  Valla benimde karnım gurulduyor

  Ama canım hiç bişey istemiyor

  Aç ac yatcam artık

  Hepinize hayırlı geceler Allah emanet olun ??????????????

 230. SALIHAM SAGOL CANIM KIZ BEN SANADA YEMEK GETIRIM BIRLIKTE YIYERIZ IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM

 231. KIZLAR BU SAATE KADAR İNTERNETİMİN DÜZELMESİNİ BEKLEDİM AMA HALA DÜZELMEDİ. BÖLGEDE ÇALIŞMA VARMIŞ TELEFON İNTERNETİM İZLEYİP YAZMAYA YETECEK KADAR İNTERNETİM YOK KUSURA BAKMAYIM ANCAK OKULDAN 1 GİBİ GELİP YAZABİLECEĞİM HAKKINIZI HELAL EDİN

 232. Günaydin benim ablalarim , nasilsiniz iyi uyudunuzmu akşam ben uyumadim gece saat R.K – dan sonra 3 gibi uyudum sabah 7- de kalktim gözlerim şiş valla uyuyasim var ama yine sizlere kocaman GÜNAYDIN ?
  Evet Saliha abla adam tam star , replikleri mühteşem ?
  Ince bende dün R.K çok kizdim R.K çok aşagilayici konuştu adam böyle konuşmakta profosyonel ? adam düğünki konuşma biraz … degildi bence, Madhu’ya kizmam için bir sebebim yok şu an bence Deepali ‘nin önünde alçalmadi aksine Deepali öyle davranişi hak eden biri saçma – sapan şeyler atiyor ortaya iyi oldu ona afferin benim koca gözlüme iyi yapti birde Sultan ve Madhu o gün özel olarak buluşmadilar sadece karşilaştilar ?
  Kizlar hoşçakalin ben okula bye

 233. Filizim ndemek olsun biz idare ederiz canını sıkma canım benim ?????

  Manyam sanada günaydın canım
  Orda bende arkeye çok kızdım bazen maduyu yerin dibine sokuyor bazende yuceltiyor bizde rk nin bu hallerine alıştık
  Ama çok tatlı bir insan oan çok kızıyorum sonra unutuyorum
  Sana iyi dersler canım ??????

  Kainatım Sanda gunaydın nasılsın canım ???

  Nazım valla iyi olurdu
  Kız sen nedegec yatmışsın bukadar geç yatmana rağmen sabah kaçta uyanıyorsun merak ettim doğrusu ?????

 234. Kızlar hepinize hayırlı sabahlar ????gunaydın gunaydın nasılsın????

  ??????????????????????????????????

  Butlu huzurlu kazasız belasız bir gün geçirmek dileğiyle Allah emanet olun canlar ???????????????

 235. ? KUL HAKKINDAN ÇOK SAKININIZ ZİRA KUL HAKKI SEVAPLARI ATEŞ GİBİ YAKAR KÜL EDER VE GÜNAHLARI DOLU GİBİ YAĞDIRIR ?
  Günaydın kızlar
  Nasılsınız
  İyi olun inşallah

 236. MANYAM canım ben Madunun herkesin önünde aynen bunu söylemesini isterdim yani geçeği
  Sultanla tesadüf karşılaştıklarını ama o yalan söylemeyi tercih etti o yüzden benim gözümde Dipalinin ve herkesin önünde kendisini alçaltıı
  MELEĞİM evet keşke Sultanda Rkaya patlatsaydı bitane ama işte ikisi arasında fark bu Rka kaba bi adam Maduya değer vermediğini her fırsatta gösteriyor Sultan ise nazik ve Maduya ne kadar çok değer verdiğini gösterdi helal benim aslan Sultanıma?
  Ve Meleğim gördün mü şeytan Madunun çevirdiği dolabi Dipali ve Rkadan hıncını almak için Sultanımı kullandı onu partiye çardı sümüklü sinsi şeytan Maduu ve biz Sultan fanları neden onu suçladığımızı bize hatırlattı
  Rka desen zaten sağlam bir dayak isteyen ve tedavi ettirilmesi gereken bir şizofren ruh hastası??

 237. İncem sanada günaydın canım

  Bu konuda katılıyorum sana

  bende şimdi sultana hak veriyorum

  Ama sonradan keşke deyismeseydi hep böyle kalsaydı adam sonra piskopata bağlıyor

  Ben hep bu bölümlerde maduya kızardım rk yi bırak sultanı aldiye
  Sultanla evlenseydi

  Sultanda deyismezdi

 238. Herkese günaydın hayırlı sabahlar güzel bir gün daha sizinle olsun ❤️❤️??????

 239. Ay bugün biraz baktım yalancı bahara Rk ne hakaretler etti ya Maduya yazık valla ?? ben Madunun yerinde olsam Rk yüzüne bir daha bakmam ve evinin yolunu unuturum ?? Ama Madu yine döndü dolaştı Rk evine geri geldi. Olan Sultana oldu adam tokatıda yedi Rkden ama hep kara kedi Dipali planadı?? bide Madu ne yapacağını şaşırmış durumda ya kızım gül gibi annenin evi var Padmini sana yine açar evinin kapılarını bırak Rk Sultanı işine gücüne bak bir maaşlı sigortalı iş bul ?? ne işin var Rk ve Sultanla adamların burnundan getirdi ağlayıp duruyor ??

 240. HAyra vesile olan , hayrı işleyen gibidir.

  {{ HADİSİ ŞERİF }}

  HAYIRLI SABAHLARR hatun kişilerimmm

 241. Nurdan ablacım hayırlı sabahlar nasılsın iyi misin ??
  ???????????????
  Saliha ablacım ben iyiyim sen nasılsın ??

 242. Hayırlı sabahlarr SALİHAMM ZÜLİŞİMM iyim ELHAMDÜLİLLAH sizler nasılsınız ne var ne yok MELEĞİMİZ nasıl SALİHAMM arkaşıma oturmaya gideceğim merak etmeyin yazamam

 243. İnsanların En Acizi Dua Etmeyen,
  En Cimriside Selam Vermeyendir…!
  ________HZ.MUHAMMED(S.A.V)____
  .
  GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR HEPİNİZE KIZLAR MUTLU HUZURLU BİR GÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

 244. KAİNAT Yani Aidem Günaydın hayirli sabahlar Sanada Nasılsın iyimisin Gülüm

  MANYAM Sanada Günaydın hayirli sabahlar Canım Nasılsn
  ….
  İNCEM Günaydın hayirli sabahlar Sanada Canım Nasılsın iyimisin
  ….
  SALİHA ablam Günaydın hayirli sabahlar sanada Nasılsın iyimisin Meleğimiz Nasıl
  ….
  NURDAN Ablam günaydin hayırlı sabahlar sanada Nasılsın iyimisin
  …….
  ZÜLİŞİM Günaydin hayırlı sabahlar sanada Nasılsn iyimisin

 245. Hoş Buldum NURDAN Ablam. Teşekkürler Şükür iyiyim Canım benim sen Nasılsn iyimisin

 246. Nurdanım gül çiçeğim

  Valla meleyin durumunda değişiklik yok ya bugün üç gündür ilerleme yok

  Dersin gücü yok gözünü açsın

  Rabbim sabır versin bana bazen tukendigimi hissediyorum

  Nurdanım sanada iyi oturmalar

  Gül çiçeğim benim genel durumum bu sen nasılsın canım

  Zulişim iyi olmana sevindim hep iyi ol canım bende iyi olmaya çalışıyorum

 247. Bu Arada Bana Taktığın İsim Çok güzel NURDAN ablam Çok beğendim Çok Teşekkür ederim ❤
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 248. Saliha ablacım İnşallah iyi olur ya Melek onun için dua edeceğim Allah şifa versin ??

 249. Çok Üzüldüm SALİHA ablam Allah Meleğimize Sağlık sanada Sabr versin Kaşki elimden Dahası gelse Dualarım seninle Ablam İnşallah Meleğimiz tezbi Vakitte sağlığına Kovuşur. Çok teşekkür ederim Elhamdülillah İyiyim Bende Aynı iş güç işte Canım

  ZÜLİŞ İyi Olmana Sevindim. Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende Canım

 250. “Allahım!Yaptığım işlerin kötülüğünden de henüz yapamadığım işlerin kötülüğünden de sana sığınırım!”(Müslim zikir/65)
  ???
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR
  BURASI DOLMUŞ ISTANBULLU GELININ SON SAYFASINA TAŞINALIM ⁉⁉⁉⁉ HADI BAKALIM

 251. Salamalikum kizlar iymizin ben kordugum dizisin 275 bolumuni yazaraak eklemeginizi vica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu