Zuhal Topal'la Sofrada

23 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Jemal Taganova)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 23 Ocak Perşembe Jemal Taganova yarışacak. 32 yaşında ve aslen Türkmenistanlı olan 10 yıldır Türkiye yaşayan Jemal, iş yerinde yaşadığı tecrübelerini kullanıp kaynanaları ve sunucumuzu etkilemek istiyor. Tabi sadece etkilemek değil, aynı zaman da bugün 23 Ocak Perşembe puanları sırasında en az 32 puan almayı hedefliyor. 

=> Zuhal Topal’la sofrada 27 Şubat Perşembe Puanları için tıklayınız.

Son bölümde yarışan gelinin aldığı 31 puan bu haftanın birincisi olması açısından çıtayı bir hayli yükseltti. Jemal, bugün Zuhal Topal 23 Ocak Perşembe Puanları sırasında eğer 15.000 TL değerindeki büyük ödülü almak istiyor ise kesinlikle 32 puanı almalı. Aksi halde yarışmayı kaybedenler arasına katılacak.

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm de verilen puanları görmek için tıklayınız.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Perşembe Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.23 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin KaynanaBu hafta sunucumuz ilk iki gün iyi menü ve yemeklerin gelmediğini ve buna göre puanlama yaptığını açıkladı.

=> Zuhal Topalla 6 Şubat Perşembe Puanları ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde 8 puan vererek Derya’nın yemekleri çok beğendi. Bakalım, 23 Ocak Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Zira sunucumuzun puanları bu haftanın birincisini belirlemede önemli bir rol oynuyor.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma Haftalık Toplam Puanlar[/pembebuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak Perşembe (324. Bölüm)

23 Ocak Perşembe (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Jemal Taganova. Aslen Türkmenistanlı olan ama ülkemizde 10 yıl önce hem okumak hem de çalışmaya gelen Jemal, gittiği kamp etkinliğinde eşi ile tanıştığını açıkladı.

=> Bu arada [mavibuton]24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Şu an 3 aylık nişanlı olan Jemal, enerjisi oldukça yüksek birisi. Bu nedenle Jemal hem sunucumuzu hem de kaynanaları etkilemenin hesabını yapıyor. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik.23 Ocak Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 324. bölüm

Geçtiğimiz hafta büyük ödülü kazanan yarışmacı 30 puan altında bir puanla kazandığını biliyoruz. Bu hafta Çarşamba günü yarışan Derya 31 puan alması çıtayı Jemal açısında çok ama çok yükseltti. Jemal büyük ödülü kazanabilmesi için Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak Perşembe Puan durumu sonucunda, en ez 32 puan alması gerekiyor.

23 Ocak 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 324. bölümde yarışacak olan Jemal Taganova ile kaynanası Şengül Çavdar hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır. Dikkat: 23 Ocak Perşembe Zuhal topal kaç puan verdiğini bu yazının en son kısmında verebilirsiniz. 

Jemal Taganova (23 Ocak Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Jemal Taganova - 23 Ocak Perşembe Yarışmacısı

 • 10 yıldır Türkiye de
 • Şu an nişanlı
 • 3 ay nişanlı
 • 1.75 boyunda
 • Aslen Türkmenistanlı
 • Haziran da düğünleri var
 • Nişanlısı ile kampta tanışmış
 • Sağlık ve doküman işleri mezunu

Şengül Çavdar (23 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Şengül Çavdar - 23 Ocak Perşembe Yarışmacı Kaynana

 • Aslen Trabzonlu
 • 2 kızı bir oğlu var
 • 56 yaşında
 • İstanbul da ikamet ediyor

Şengül kaynananın gelin adayı Türkmenistanlı Jemal’in nişanlısı Ali bey ile tanışma hikayesine kısaca değinmek istiyorum. Jemal gezmeyi ve doğayı çok sevdiğini, katıldığı kamp etkinliğinde nişanlısı mavi gözlü Ali beyi gördüğünü ve zamanla tanışıp nişanlandıklarını açıkladı. Not: Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.

Kaynana Şengül hanın ilk günden bu zaman kadar yani üç gün boyunca verdiği puanlara baktığımızda ilk gün, ikinci gün 6, son bölümde ise 5 puanı verdi. Özellikle son bölümde yarışmacı geline en düşük puanı veren kaynana olması bedeni ile Bugün 23 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında sevim kaynana intikam alacaktır.

23 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Jemal’in Menüsü 

 • Tavuk suyuna Şehriyeli Çorba
 • Etli Somsa Böreği
 • Mücver
 • Havuçlu Pancar Salatası
 • Köfteli Patates Çanağı
 • Mantarlı Yasemin Pilavı
 • Lahanalı Mevsim Salatası
 • Dondurmalı Dilber Dudağı

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Ocak Perşembe Puanları Alacak günün Menüsü


Şu an evli olmasa da kendisi eşinin daha doğrusu nişanlısının ailesine kabul ettirmiş. 10 yıldır Türkiye de olan Jemal, bu zaman kadar iki çocuğa ablalık yaptığını anların hem derslerinde yardımcı olduğunu hem de yemeklerini yaptığını açıklayan Jemal, bu tecrübesini yarışmada göstereceğini düşünüyor.

10 yıllık mutfak tecrübesi olan Jemal’in bugün yapacağı menüyü gören kaynanaların menüye karşı yaptığı eleştirileri açıklamak istiyorum.

“=>Menü hakkında çok yorum yapamıyorum Bilmediğim yemekler var
=> Menü oldukça zor
=> Benim menüme rakip olamaz

Kaynanaların Menü eleştirisi

İlk iki gün yarışan gelinler sunucumuzdan ciddi geçer not alamasa da son bölümde yarışan gelin gerçekten yaptığı yemeklerle hem kaynanaları hem de sunucumuzu etkilemeyi başardı. Zuhal Topal dün 8 puan verdiği bu hafta dördüncü bölümde vereceği puanlar oldukça önemli. Dikkat: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak Puanları sırasında Jemal’in en az 32 puanı alması gerekiyor. Aksi halde bu haftanın kaybedenler kulübüne yeni üye kadı yapmak zorunda kalacağız. Şaka bir tarafa çıta çok ama çok yükseldi. 

*************************
” 23 Ocak 2020 Perşembe Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Zuhal Topal 23 Ocak Perşembe puanlaması, sadece Türkmenistanlı Jemal için değil, aynı zamanda son bölümde yarışan ve 31 puan alan Derya için de önemli olacak. Zira bugün Jemal 32 puanı alabilirse Derya kaybetmiş olacak. 

23 Ocak Perşembe Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu için artık çıta 31 puan oldu. Zira bunun altında alan her yarışmacı %100 kaybetmiş sayılacak. Şu an Derya birinciliği elinde tutuyor. Lakin Türkmenistanlı gelin adayı Jemal Taganova, enerji ve kendine güveni bizler açısında acaba diye düşünmeye itti. 

[saritext]Dikkat: Zuhal topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevabını yazının en son kısmında bulabilirsiniz.[/saritext]

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (20-24 Ocak 2020)

20 Ocak Pazartesi günün den itibaren gelinlerin aldığı puanları her yarışmacının sayfasında sizlere vermeye gayret ediyoruz. Bugün 23 Ocak Perşembe puanları birazdan verilecek. Şu ana kadar Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda verdim.

 • 20 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Güllü Gökdoğan) = 24
 • 21 Ocak 2020 Salı Puanı (Melek Dinçkul) = 29
 • 22 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Derya Gençay) = 31
 • 23 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Jemal Tagonava) = 26

Her bölümde yarışan gelin, kendisinden önceki yarışmacının puanlarını geçmeyi başardı. Ancak bugün yarışan Jemal’ın işi oldukça zor. Zira Jemal bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü istiyorsa, Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ocak Puanları sırasında en az 32 puan alması gerekiyor. Bu da en az kaynanalar 6 ve 7 puanları vermesi gerektiği anlamına gelir. Bence oldukça zor olduğunu düşünüyorum.

23 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Jemal’ın Puanları)

Melek 4
Sevim 3
Esma 4
Fatma 7
Zuhal Topal   8
TOPLAM  26

**23 Ocak 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 23 Ocak Perşembe Fragmanı

Aslen Türkmenistanlı olan ve henüz nişanlı olan Jemal Taganova’nın yarıştığı, Zuhal Topal’la Sofrada 321. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu