Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

23 Şubat Ah Kalbim 302. Bölüm Özeti Tanu Pragya’yı Öldürmeyi Planlar!

Ah Kalbim’de yine Tanu’nun tuzakları konuşacağımız bir bölüm 23 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelecek. İşte Ah Kalbim 302. bölüm özeti.

Ah Kalbim 23 Şubat özetimiz başlıyor. Ah Kalbim 23 Şubatta neler olacak diye merak edenler için hazırladığımız özetimizde Tanu’ya olan öfkemiz bir kat daha artacak.  King Abhi ve Pragya’nın arasında bir bağlantı olduğunu düşünmekteydi. Bakalım dans sonrasında anlayacak mı?

Purab King bir şey anlamasın diye Abhi’nin partinin keyfini çıkarmasını kastettiğini söyler. Disha ise Pragya ile ilgilenir. Daha sonra çiftler birbirini ne kadar tanıyor anlamak için bir oyun (Dandiya) oynayacaktır.

İlk turda gözleri bağlanan Disha, Purab’ı bulur ve kucaklaşırlar. Oyun devam ederken Abhi, Pragya’ya sana bir şey söylemem lazım deyip ellerini tutar. Abhi ile Pragya ikisi de neden başkasıyla evlendin diye birbirlerine hesap sormaya başlar.

Aslında ikisinin da birbirini sevdiği hatta kıskandıkları aşikardır ama bunu itiraf edemezler.  Tanu ise oyunda yine kendine yakışanı yapıp oyunda hile yapıp gözlerini az da olsa açıp Abhi’yi görür. Hilesi ortaya çıkar. Mitali de Raj’a parfüm sıkıp parfümden tanıma hilesine başvurur ama hile yaptığı ortaya çıkar. ah kalbim 302. bölüm özeti resmiPragya bizim evliliğimiz bir hataydı der. Bu söz Abhi’nin ağırına gider ve bu lafını unutmayacağım der. Abhi’nin fotoğrafının bulunduğu çerçeve pat diye düşüp kırılır. Bu hayra alamet değildir. Pragya çok üzülür ve Abhi’nin resmine bakakalır.

Tanu Pragya’nın başına kocaman avizeyi düşürmeyi planlamaktadır. Ancak bunu başarmak için Aliya’dan da yardım alır. Aliya Pragya’yı oyalayıp piste alacak Tanu da avizenin ipini kesecektir. Ancak Tanu bıçağı aldığında Pragya ile çarpışır ve elindeki bıçak düşer. Pragya bıçak neyin nesi deyince Tanu cevap vermez. Aliya onu kurtarıp pastayı kesmek için bıçak getiriyordu diye yalan söyler. Pragya Tanu’nun bir plan peşinde olduğunu anlar. Aliya ve Tanu planları hakkında konuşurken King’in onları duyup duymadığından kuşkulanırlar. Ancak King renk vermez. 

Tanu oyuna çağrılınca ipi kesme görevi Aliya’ya kalır ama Aliya henüz ipi kesemeden beklemektedir. Tanu sahneye King ve Pragya’yı çağırır. Pragya itiraz etse de King bu oyunu kazanacağız deyip Pragya’yı zorlar.

Ah Kalbim 23 Şubatta Çalan Şarkılar

 • Kaise yeh ishq hai
 • hum nawa mere

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Off bu iki jadi ne zaman akillanijaklar dizinin yine eski majeralari başlijak demek ??

  Filizim eline emegine saglik janim

  1. ne demek yaa ah kalbim benim en çok sevdiğim hint dizisi tabı sensiz olmaz dışında

   1. Gýnaýdyñ arkadaşlar nasylsyñyz flizjim nasylsyñyz janym sev eter ýyla ahkalbim gibi mereleriñ aýlasy balalarnyñ aýlasyndan başga ale hidistanda ýokmuş gibi hep kötýlýkler şonlarda.

    1. Flizjim ene özeti ýazmijaksyñ bekleýorun iki dizisiniñde özetini bekliyoruz.

 2. Korey diziden F4 yayinlayin kanal Meri aashiqui tum se hi,silsila badalte rishton ka,ishq subhan Allah,Kundali bhagya, hint dizileri kanal 7 yayinlayin ne olur lutfen bunun hepsi cok guzel diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu