Gelinim Mutfakta

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 20 Aralık 2021 tarihinde başlayan ve 24 Aralık Cuma günü son bulacak olan bu hafta da Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma bilezikleri kim aldı? Haftalık toplam puan durumu sonucunda göre haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta altını kim kazandı? İşte merak edilen bu soruların detaylardı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizlileri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Perşembe günü verilen puanlama sonrasına Miyase, 23 puan elde etmesi ile Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Haftalık Puan durumu öncesinde, Miyase final bölümünde büyük avantaj elde ederek girdi. 

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Hafta başında beri Pınar ile Miyase’nin eleme mücadelesi vereceği, Yeşim ile Damla’nın da bilezik için savaşacağı konuşulsa da Miyase tüm bu konuşmaları çöpe attıracak puanlar elde etti.

Miyase bugün Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Haftalık Puanlar sonucunda, beş bileziği kazanmak için eline geçen fırsatı iyi değerlendirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Miyase ile Yeşim’in bileziklere daha yakın olduğu haftanın final bölümünde, Gelinim Mutfakta 24 Aralık bilezikleri kim kazandı sorusuna her iki gelinde cevap olmak işitiyor. Bu sebeple ikisi arasında kıran kırana mücadele olacak.

Miyase Perşembe günü elde ettiği 23 puan ile her ne kadar zirvede başlasa da hemen iki puan gerisinde güçlü rakibi Yeşim var. Miyase bu durumunda farkında ve bu sebeple  Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilmek için, Cuma günü en fazla puanı almak istiyor.

Gelinim Mutfakta Final

Geçtiğimiz iki hafta önce (10 Aralık) Yeşim ile Aslıhan’ın toplam puanları eşit olmasında dolayı bilezikler ikişer paylaşılmış, 17 Aralık tarihinde haftanın birincisi olan Damla da beş bilezik yerine 6 bilezik kazanmıştı.

Geçtiğimiz hafta 6 bileziği kazanan Damla, 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda, yine bilezik kazanabilmesi için, bugün Miyase’nin 5 puan fazla alması gerekiyor.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase
24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Resmi

Yeşim, Damla ve Miyase bu hafta bilezik kazanmak için mücadele edecek. Bu üç yarışmacının sonucu, bugün 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda netlik kazanacak. 

Yeşim uzun süredir yarışmada olmasına rağmen istediği kadar bilezik alamadı. Her geçen gün yüzü eskiyen ve yakında da gönderileceğini düşünen Yeşim, Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Toplam puan durumu sonucunda, bilezikleri kazanıp, adım adım altın listesine adını yazdırmanın hesaplarını yapıyor.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

20 Aralık 2021 tarihinde sunucu Songül Karlı’nın ikinci defa katıldığı program, bugün 24 Aralık Cuma günü verilecek son puanlarla haftayı noktalayacak. Haftanın kaderini, 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu belirleyecek. Zira bu puanlamanın neticesinde hem elenecek hem de bu hafta bilezikleri alacak isim %100 netleşecek.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Yarışmacıların Cuma günü alacağı 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ile bilezikler her ne kadar sahibini bulacak olsa da bu hafta elenecek isim için Cuma puanlarının beklenmesine gerek olmadığı rahatlıkla görülüyor. 

Pınar matematiksel açıdan eleneceği şimdiden garantilendiği için gözler Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda  bu hafa bilezikleri kim aldı sorusuna çevrildi.

Dikkat: Bugün 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase : 65 Puan
  2. Yeşim: 63 Puan
  3. Damla: 61 Puan
  4. Pınar: 40 Puan 

Yukarıda yarışmacıların hem puan sıralaması hem de puanları veriliştir. Lakin bu puanlar, Cuma puanlaması öncesinde yarışmacı gelinlerin elde ettiği genel puanlardır. Haftanın final bölümünde 4 kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonrasında, 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu %100 belli olacak. 

24 Aralık Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 63 + 16 = 79
Miyase: 65 + 13 = 78
Damla: 61 + 11 = 72
Pınar: 40 + 17 = 57

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YEŞİM

24 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ PINAR

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ PINAR
Gelinim Mutfakta 24 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ PINAR
24 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA
*************************

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Songül Karlı’nın ikinci defa geldiği yarışma programı, 20 Aralık 2021 tarihinde başladı. Beş gün boyunca gelinler kendilerine verilen tarif neticesinde, gerek kaynanalardan gerekse sunucu Songül Karlı’dan puanlar aldılar.  

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase
Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı Resmi

Hafta başında Songül Karlı ile birlikte yarışmaya dahil olan Pınar da elinin lezzetini kanıtlamak, beş bileziği almak için gelse de bugün 24 Aralık Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, bileziklere bir hayli uzak kaldı.

Cuma günü Miyase’nin önce girdiği bilezik yarışında Yeşim’in hemen 2 puan gerisinde 63 puanla Miyase’nin takip etmesi, bunun dışında Damla’nın da 4 puan geride olması, bu hafta 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı, son kaynananın vereceği puanlara kadar belirsizliğini koruyacak.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı YEŞİM OLDU.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. e keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner yeşimde zamanında 1 2 puanla bilezkleri kazanamamıştı bu sefer de seni buldu miyase bunlara alışacaksın pınar sana gelince gittiğine üzülmedim pınar sanane kaynanayla müstakbel gelinciğin arasına giriyorsun nuray hanım 10 000 tl kaporayı yakıyorsun variyetin iyi o zaman neden bu yarışmaya katılıyorsun işin gücün yokmu anlamakta zrluk çekiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu