Gelinim Mutfakta

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Beli Oldu!

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma günün birincisi ve puanları açıklandı! 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Haftanın final bölümünde bugün çeyrek altını kim aldı? Programın sunucusu Cuma Songül Karlı kaç puan verdi? Beş puanı hangi geline verdi? 24/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? 24 Aralık Cuma Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Cuma çeyrek altını kim kazandı? Bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Günün Birincisi Kim Oldu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Puanları ile toplam puna durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözleri, en yüksek puan alan ile en düşük puanlar alan gelinlerin üzerinde olacak. 

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bilezik yarışında kıyasıya bir mücadelenin olacağı, haftanın final bölümünde, eleme potasında ise Pınar yarışacak. Geldiği hafta eleme potasına düştüğü için %96,7’lik oranla yarışandan elenecek. 

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Son Puanlar sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 24 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 24 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Haftanın başında iyi puanlar alarak başlayan Pınar’ın düşüş serüveni, Salı günüden itibaren başladı. Devamında ki her bölümde adeta kay kaybeden Pınar, Perşembe puanlaması sonucunda eleme potasına düşmeyi kesin olarka garantiledi.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Kim Elendi işte cevabı…

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sondan da son puan durumuna göre hem elenecek hem de bilezikleri alacak isimler belli olacak. Pınar, elenmemek adına hafta başında beri çok ciddi mücadele verse de Cuma günü eleme potasına yarışan isim oldu. 

Miyase son bölümde aldığı 23 puanın etkisi ile 65 puanı elde ederken, rakipleri 63 ve 61 puanda olması, Miyase’nin bu hafta altınları alma konusunda bir hayli zora soktuğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase son bölümde aldığı puanların da etkisi ile bugün 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde, beş bileziğinde kesin sahibi olacak.

Yeşim, Damla ve Miyase bilezikleri almak için mücadele edecekken, Pınar ise eleme potasında adata kendi başına yarışacak. Zira kendisi ile en yakınına ki rakibi ile arasında toplamda 21 puan var.

Pınar ile rakibi Damla arasında tam olarka 21 puanın olmasında dolayı Pınar’ın yarışmada kalma umudu, matematiksel açıdan bile kalmadığını açıkça görülmekte.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını kazanan Miyase, bu hafta bilezikleri alma noktasında çok önemli bir avantaj elde etti. Miyase elde ettiği bu avantajları sonuna kadar kullanmak istiyor. 

Yarışmaya yaklaşık olarak 3 hafta önce Perşembe günü dahil olan Miyase, geldi haftanın ertesi haftasın da beş bileziği kazanmış, elinin lezzetini de kanıtlamıştı. Ancak o süreçten sonra Miyase’nin performansı vasat seyretmesi, dikkatlerden kaçmadı.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Kaynanalar bugün Pınar’ın kaynanası Nuray’a karşı protesto etmesi dikkatlerden kaçmadı. Gelinler kaynana Nuray’dan şikayetçi olurken, Pınar’dan memnun olduğunu şu sözlerle dile getirdiler. İşte o sözler;  

“Nuray gitsin! Pınar kalsın!” Yarışmacı Gelinler

Sözleri ile yarışmacı gelinler, kaynana Nuray’ın yarışmadan elenmesini ama Pınar’ın da yarışmada kalmasını istediklerini ifade ettiler. Diğer kaynanalar da Nuray kaynanayı istemediklerini dile getirmeleri, dikkatlerden kaçmadı. 

Bu hafta elenecek ismin artık kesin olarak belli olduğu yarışma programında, bugün Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puanlama sırasında Pınar dışında en yüksek puanı alan gelin, büyük oranda bilezikleri de elde edecek.

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase Perşembe günü tam puanı kıl payı kaçırırken, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda yine mevcut konumunu koruyup, bu hafta bilezikleri de koluna takmanın hesaplarını yapıyor.

Yeşim ve Damla bilezikler için hafta başında kıran kırana mücadele ederken, Miyase Perşembe günü adeta küllerinden doğdu. Bir anda aldığı puanlarla zirveye yerleşen Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma puanlaması sırasında yine en yüksek puanı alıp, beş bileziği almanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 20 Aralık 2021 tarihinde Songül Karlının sunucu, Pınar’ın ise yarışmacı olarka gelmesi ile başladı. Bugün haftanın son puanları Songül Karlı’nın vereceği, 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları bu haftaki son puanlama başlayacak. Günün sonunda gelinlerin yarışmadaki kaderlerinin belli olacağı, Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma puan durumu sonucu ile son puan durumu sonucuna göre elenen ve altını alan isimler, %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta 20 Aralık 2021 tarihinde yarışmaya dahil olan Pınar, 24 Aralık Cuma günü eleme potasına yarışacak. Pınar eleneceğinin farkında olduğu için programında anı kalması adına, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Dört yarışmacının da hafta başında, 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da en yüksek puanı almak isteseler de bir gelin bu seviyeye erişecek. 

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Miyase ve Kaynanası

24 Aralık Cuma puanlaması öncesinde Pınar eleme potasında, Miyase de bileziklere en yakın isim olarka yarışacak. Miyase Yeşim ile 2 puan, Damla ile 4 puan önde Cuma puanları yapılacak.

Songül Karlı beş puanı kime verdi? 24 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu Hafta Cuma çeyrek altını kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? Cuma en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puanları (24/12/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Aralık Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 2
Pınar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Güler’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: 2
Pınar: => Nuray Güler’in Gelini 5

*************************
” 24 Aralık 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 1
Pınar: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Pınar: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 2
Pınar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 24 Aralık Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 5 1 4 1 5 16
Miyase 4 3 4 1 1 13
Damla 2 2 1 4 2 11
Pınar 1 5 5 5 1 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Aralık Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 63 + 16 = 79
Miyase: 65 + 13 = 78
Damla: 61 + 11 = 72
Pınar: 40 + 17 = 57

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  PINAR
Gelinim Mutfakta 24 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ PINAR
24 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık 2021 Cuma Fragmanı İzle

24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda hem toplam puan durumu hem de altını alan gelin açıklanacak. Hafta başında beri en çok merak edilen hafta finalinde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 24 Aralık 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. sunucunun ayılıp bayıldığı tabağı kaynanalar beğenmedi ama kaynana yanlışlıkla 4 verdi

  2. yeşimin bilezikleri almasına sevindim şu anda yarışanların içinde en düzgünü bu arada pazartesi yarışmayı kim sunacak bilen varmı

  3. beyhan durdun durdun turnayı gözünden vurdun yeşimin hışmından son anda kurtuldun ama her zaman şansın yaver gitmez o yüzden güzel yemek yapan gelinlere güzel puan verki sevimsiz olmayasın birde kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi sende başkasına yapma

  4. Gelinim mutfakta neden reytingleri düşüyor total de sebebi nedir bu kadar reytingleri düşme sebebi merak ettim cuma günü reytingleri düştü gelinim mutfakta total de 1.65 e düşmesi nedeni ne bu 2 gün reyting leri yükseltiniz 3 gün reytingleri düşürdünüz ama neden bu hafta iyi geçmişti program neden fazla reyting kaybı yasiyor gelinim mutfakta programı zuhal topaldan ne farkı var da reytingleri alçaltıyorsunuz sanki zuhal topalla yemekteyiz çok mu güzel program değil yemekteyiz berbat bir program dir söylim gerçeği zuhal topal eski popülerinden uzak sürdürüyor iyi reyting alamıyor yemekteyiz kotu reyting aliyor tabiki zuhal topalla sofrada fazla reyting alıyordu o program keşke zuhal topalla sofrada programı bitmesiydi ben onu seviyordum fox ta yayınlıyordu kayinvalideler ve gelinler daha güzeldi tabiki ben acun un kanalını sevmiyorum sadece orda efsane yemek programim mastercard türkiyedir bu kadar tv8 de tek sevdigim yemek programı masterchef tir artik yemekteyiz değil benim gelinim mutfakta ve masterchef turkiye dir en sevdiğim iki yemek program im onlardır benim

  5. Benim en sevdiğim iki yemek yarışma programlarım gelinim mutfakta ve masterchef turkiye dir ve hep te öyle kalacak tabiki artik yemekteyiz yok benim için bitti o program onu artik sildim kafadan ben bundan sonra efsane programım gelinim mutfakta ve masterchef turkiye olacak benim zuhal topalla sofrada en iyi fox yemek programı olarak kalacaktır benim zuhal topalla sofrada programı hic unutmayacağım bir program oldu benim zuhal topalla sofrada sevdiğim kayınvalide ve gelinler programı olarak kalacak tir kalbinde yine zuhal topalla sofrada olsa yine izlerdim onu zuhal topalla sofrada programı zuhal topalla yemekteyizden daha güzel bir programdı tabiki ben ben erkeklerin yarıştığı programı izlemem zuhal topalla yemekteyiz erkekler yarıştığı için izlemem tabiki ben sadece kadınların yarıştığı programı izlerim oda gelinim mutfakta da var iste vede zuhal topalla sofrada da vardı kadınların yarıştığı programdı oda tabiki

    1. ali reytinglere takılı kalma seyretmek isteyen seyreder bak ben artık gelinim mutfaktaya bakıyorum isteyerek bakıyorum çünkü daha adil olmaya başladı yalnız songül karlı çok itici be ali kadını ekranda görmeye bile dayanamıyorum çakma seda sayan çok yapmacık artık kalıcı düzgün bir sunucu lazım

  6. Gelinim mutfakta reytinglere takilmayacam gelinim mutfakta evet artik adil olmaya başladı gelinim mutfakta yi bakıyorum bende. isteyerek bakiyorum çünkü artik adaletli olmaya başladı program reyting önemli değil yarışma iyi gidiyor o yeter bize inşallah bozulmaz yarışma böyle eder bir de kalıcı sunucu bulsalar iyi olacak tek kalıcı sunucu henüz bulamadılar songül karlı evet itici tavırları vardı pazartesi nursel ergin sunacakmış duydum ben bu hafta yılbaşı haftası bana gore bu hafta gelinim mutfakta eğlenceli geçecek gibi görünüyor iyiki gelinim mutfakta kanal d de izliyorum mutluyum ben harbi 5 sezon olurmu onu sezon sonunda göreceğiz şimdi bir şey demiyorum tabiki iyiki iki dişli rakip gitti programdan yaren ve aslıhan programı bozuyordu bu gelinler bozmuyor programı daha rahat izlettiriyor yarışmayı

    1. final yapmaz ali çünkü güngüz kuşağının en çok izlenen proglamlarından biri nursel songülden çok iyi ama daha iyi sunan biriyle uzun vadeli anlaşmaları lazım birde pazertesi biraz daha dişli yarışmacı gelirse çok iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu