Gelinim Mutfakta

24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Kaynanalar Konseyinin Verdiği Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puanları

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya başlarken genelde yeni bir gelinin dahil olması gerekirdi. Ancak hafta finalinde Fatih Ürek, 200. bölümün şerefine bu hafta kimseyi elemeyeceklerini açıkladığı için Cuma günü kimse elenmediğinden dolayın yeni bir yarışmacı gelinde bu gün dahil olmayacak. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 31 Aralık Pazartesi Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık 2020 Perşembe Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya başlayan yeni gelin katılmadığı için gelinim mutfakta puan durumu açısından dengeler değişmediği gibi, Elif’in tavırlarında ciddi bir değişim de gözler önüne çıkması ile Rümeysa muhatap olmuyorum dediği Cansu ile aynı fikirde ve aynı cephede yer alabilir. [mavibuton]28 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Bazen acaba ben mi yanlış düşünüyorum diye kendime sorduğum birisi olan Elif’in tavırlarındaki %100 değişimi yarışmanın fragmanları altında yapılan yorumları kontrol ettiğimde yüzlerce izleyici benimle aynı görüşte olduğunu fark ettim. Bu da demek oluyor ki Elif, geldiği gibi kalmadığını ve büyük bir değişim geçirdiğini görmüş olduk. Umarım, Gelinim mutfakta 24 Aralık puan durumu açısından Elif kaynanasının itelemesi ile değil gerçek hak ettiği düşük puanları alır.  [kirmizibuton]26 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/kirmizibuton] için lütfen kırmızı butona tıklayınız.

24 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da kaynanalar tarafından verilen 1 ile 2 puan arasında ne fark diyenler geçen hafta finalinde Yağnur ile Rümeysa arasında, son puanlama öncesinde eşitlenmesi bir puanın bile ne kadar değerli olduğunu açıkça göstermiş oldu. Ne puan alırsanız alın ama en düşük olan bir puanı almadığınız takdirde elenme şansınız o kadar azalır düşüncesi ile haftaya başlayan gelinler bakalım nasıl bir performans ortaya koyacaklar? İzleyip göreceğiz.[mavibuton]Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Yağnur geçen hafta finaline çok riskli bir elemeden son anda kurtulduğu için bu hafta daha ayakları yere basan ve elinin lezzetine odaklanan Yağnur göremediğimiz takdirde %100 bu hafta da geçen hafta gibi eleme potasında görme ihtimalimiz çok yüksek olacak. Yağnur, 24 Aralık Gelinim Mutfakta puanlama aşamasından başlayarak bir yükseliş trendine giremediği takdirde, yarışmada kalmayı başarması oldukça zorlanacak. Not: Gelinim Mutfakta 24 Aralık Pazartesi puanları sayfanın alt kısmına doğru tablo halinde verilmiştir.

Bu günün fragmanını izlediğimde, Sevgül hanım puanlarını vermiş ama Cansu, kendisi istediği beş puanı almasına rağmen gıcık olduğu Elif de yüksek puan almasına sinir olup 24 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlar sonrasında kaynanasına Elif’e düşük puanlar vermeni istiyorum diyerek içinde biriktirdiği öfkenin dışa vurmasını göstermiş oldu. Haklı yanı var mı? Elbete var. Ziyafet hanım nokta atışı gibi Elif’i bulmasını bir kenara bırakıyorum. En yakın rakibini de bulup düşük vermesi bence haksızlığın daniskası. Ne diyor Fatih Ürek şarkısında “Üstüme yok lezzeti bulmakta” ancak bizim kaynanalar üstüme yok gelinim tabağını bulmakta olarak yorumluyorlar.

Ziyafet hanım geçen hafta açık açık Elif’in tabağını bulmaya çalıştığını en iyi tabaklara bir verdiğini söyledi. Hani nerede kaldı “Üstüme yok lezzeti bulmakta” kelimesinin anlamı? Yarışmayı baştan beri izleyenler konseptinin de zamanla korozyona uğradığını fark edebilirler. Eskiden mutfağı kirli bırakandan veya malzeme listesindeki malzemeleri artıranlardan hafta finalinde 3 puan kesiyorlardı. Artık bunlar geride kaldı. Neyse her hafta başında tahmin yapıyoruz. Önce bu gün için; 24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? Hafta finalinde kim bilezikleri alacak? Yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Altın listemizdeki sıralamada değişiklik olup olmadığını kontrol ettiğimizde Ezgi 30 bilezikle zirvede yer alırken Cansu 25 bilezikle ikinci sırada halen konumunu korurken Başak 20 bilezikle, Özlem 18 bilezikle yerlerini korumayı başardılar. Elif bu hafta beş bileziği alsa dahi altın listesine giremeyecek. Elif’den çok Ziyafet hırslı ve Gelinim Mutfakta 24 Aralık puanları verilirken kendi gelinin tabağını kesinlikle, hatta %100 bir oranda bulup, beş verecek ve hafta finalinde gelinin altın alması için her türlü yolu mubah görüyor.

Geçen hafta başında Ziyafet hanımın verdiği puanlardan memnun olup olmadığınızı sormuştum. Bir hafta boyunca puanlama ve sonrasında yaptığınız yorumlardan ve sosyal medya da yapılan yarışma programı hakkındaki yorumlara baktığımda çok az bir kesim dışında Ziyafet hanımdan kimse memnun olmadığını hatta nefret ettiğini yazanlarla dolu. Geçen hafta sorduğum sorunun cevabını ve sonucunu sizlerle paylaşmak istedim. Not: Gelinim Mutfakta 24 Aralık Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Günün Birincisi İle Günün Puanları (Pazartesi)

24 Aralık Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? veya 24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama da en yüksek puanı alıp, çeyreği kim kazandı? Tüm bu soruların cevapları elbette kaynanalar konseyinin günün yemeğinin tadımından sonra puanlama kısmında vereceği puanlar sonrasında belli olacak.

Geçen hafta hatırladığım kadarı ile site yorumcularımızdan olan Sarp bey ile Poyraz bey tahminlerinde başarılı oldular. Kendilerinden bu hafta da bir tahmin bekliyorum. Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Ve Bilezikleri kim aldığını ve elenen kimin olacağını sitemizde sizler de yukarıda ismini verdiğim arkadaşlarım gibi sizlerde tahminlerde bulunabilirsiniz.

Gelinim mutfakta puan kısmı açısında kaynanalar konseyinin verdiği kişi bazında ve toplam puanları tablo halinde veriyoruz. Ancak buna rağmen tablo kısmında kayma yaşayan okurlarımız lütfen yorum kısmından geri dönüş sağlarsanız konu üzerinde detaylı çalışma yapabiliriz. Sizlerin de Gelinim mutfakta puan tablosu içinde yazan puanları görmeniz için yazılımcı arkadaşlarımız özel bir çalışma yürütebiliriz.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da yaklaşık olarak üç haftadır Cansu ilk iki gün günün en yüksek puanı alan gelini olurken Çarşamba’dan itibaren Elif’in üstünlüğü başlıyor. Bakalım bu hafta nasıl bir puanlama olacak? Merak ve ilgi ile bekliyorum. Not: 24 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. 

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Pazartesi puanlama öncesinde yeni hafta ve henüz hiç puanlama yapılmadığı için aklımızda olan yarışmacıları bir kenara bırakıp elinin lezzeti iyi olan gelin kazansın desem de Elif artık iyi de yapsa, bizler arık Elif’in hak etmediğini düşüneceğiz. bunu bize empoze eden Ziyafet hanımdan başkası değil. (Hak etmediği ve Elif’den daha iyi yapan varken Elif’e yüksek verdiğini söylemişti.) Bu arada birazdan günün yemeğinin malzeme listesini sonrasında ise 24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu ile bu günün puanları aynı olduğu için yani dünden kalan bir puanlar olmadığı için her iki puanlarda aynı olacağından dip not olarak hatırlatmak istedim. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Sözlerimi daha fazla uzatıp sizleri sıkmadan, 24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Günün Yemeği Çoban Köfte Ve Malzemeleri

 • 250 gram Yağlı kıyma
 • 1 orta boy soğan
 • 2 avuç galeta unu
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 1 çay kaşığı sumak
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Sebze Harcı İçin;

 • 1 adet kabak
 • 3 adet patlıcan
 • 4 adet taze patates
 • 3 adet domates
 • 3 avuç arpacık soğan
 • 6 diş sarımsak
 • 3 adet sivri biber
 • 1 çay kaşığı nane
 • 1 çay kaşığı kekik
 • 1 çay kaşığı kırmızı biber
 • 1 tatlı kaşığı domates salçası
 • 1 tatlı kaşığı biber salçası
 • 5 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 2 çay kaşığı kadar tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Fatih Ürek günün yemeğini gelinlerin yapabilmesi için 45 dakikalık süre verdi. Bakalım bu süre içerinde hangi gelin en iyi yemeği yapıp kaynanalardan yüksek alacak? Gelinleri belirlenen süre içinde günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Hadi kim kaç puan almış? Bir bakalım.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puanları (24/12/2018 Pazartesi)

*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : 5
Rümeysa : 3
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelin 5
Elif     : 2
Rümeysa : 1
Yağnur :  1

*************************
” 24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 3
Rümeysa : 2
Yağnur :  5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 5
Elif     : 3
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 3
Yağnur : 1

*************************

Gelinlerin 24 Aralık Pazartesi Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 1 5 1 5 12
Elif 5 2 3 3 13
Rümeysa 3 1 2 3 9
Yağnur 4 1 5 1 11

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Aralık – 28 Aralık Haftası) – Pazartesi

Gelinin Adı Pazartesi Puanları
Cansu 12
Elif 13
Rümeysa 9
Yağnur 11

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

24 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ELİF
Gelinim Mutfakta 24 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
24 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒RÜMEYSA

*************************

Gelinim Mutfakta 202. Bölüm 25 Aralık Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

218 Yorum

 1. Bu elifte bilezigi aldı sesi cok cikiyo onceden konusmak bilmezdi altın alınınca ses yükseliyor demekki

 2. Slm ahali herkese güzel eğlenceli bir gün dilerim. Hoşgeldin Poyraz teşekkür ederim Volannn:)

    1. Poyraz selamlar Elif hakkında çok haklısın fakat Ziyafetle ilgili yazma zamanı gelmiş de geçiyor

 3. Kübramı dedi melekmiydi veya yabancı hanım gülsen biri demişti ısrarla neden ismini kullanmıyosun. Poyraz isimli bir yorumcu var benden önce varmış ona haksızlık olur ve karışır zaten anlatabildimmi arkadaşlar

 4. Arkadaş bu Elif neden bu kadar ikiyüzlü bir insandır kadın kaldın gün geçtikçe içinde sinsi bir canavar çıkıyor.Sen Ziyafet teyzeme kurban ol sen Elif.

 5. Melek, sevgi göksel, rümeysa poyraz, anonim hepiniz hoş geldiğiniz umarım adil bir puanlama olur

 6. Bu ziyafet nasıl bir insan tek ayak üstünde 40 yalan çok güzel örnek oluyor insanlara altın için herşey mübah yani koskocaman kadın elif ayrı bir tel zaten şımar şımar nereye kadar yazık yazık

 7. Anonim selamlar forumda senden eski sayılırım, Şener bey horozcu dedidiğin çok nadir giriyor haberin olsun

  1. Yagnura bi ayı gelmis aman bune esinin gonderdigi ayı bebekmi yagnur canım çocukluğunu yaşayamamış ondan göndermiş olabilir

 8. Elif için aşağıdaki yorumlar katılıyorum 10 bilezik de böyle olan kaynanasının dediği 85 alırsa tutamazlar havasından durulmaz

 9. Zatan insan oglu parayı görünce cok değişiyor saf olan bile dil açıyor elifte onlardan biri

 10. Ziyafete gelirse yazacaklarımdan fazlasını düşünüyorum fakat uygun dille yazmaya çalışacağım, Cansulara 30 bilezik aldınız artık gidin diyor nerdeyse kovmaktan beter ediyor yetkisi olsa onu da yapar, kendisi 85 bilezik alacağım diyor, 30 bileziği hak yeme olarak gören Ziyafet kendine gelince 85 bilezik çok olmuyor

 11. Ziyafet hem düşünmeden konuşuyorsun ağzından çıkanı kulakların duymuyor, bencilsin artı kendine Müslümansın, net değilsin tutarsızsın Rümeysadaki netliğin yanından geçemiyorsun, arada komiklikler yapıyorsun ama bunlar yazdığım gerçekleri değiştirmiyor

 12. Altının tadını almış ya gözü doymaz demiyoki diger gelinlerde alsın biz on bilezik aldık bence şansa aliyo bileziği elif bu hafta elif gitsin umarim

 13. Herkese selamlar,iyi haftalar efenim…ben Yağnur’u destekliyorum, umarım bu hafta bilezikleri Yağnur alır diyorum

 14. Bu haftalık tahminlerimi klasik olarak ilerleyen günlerde değil bugünden yapacağım, ayrıca mantıksal değil gönlüme göre

  1. Bu Cansu dan hiç bu kadar soğumamıştım..insların konuşmalarından cımbızla kelimeler seçip tüm algıyı değiştirip kendini haklı çıkarmaya çalışması…ve tüm bunları yaprken o müthiş irrite edici sesiyle bağırması…aman Allahım kanalı değiştirdim

 15. BİRİ BU ZİYAFETE DUR DESİN BİR GÜN GELİP ÇİĞ DİYE MİLLETE 1 VERİR BİR GÜN GELİR ÇOK PİŞMİŞ DİYE 1 VERİR HATIRLAR MISINIZ İLHAME HANIMDA BÖYLE YAPIYORSU AMA ELENDİ GİTTİ İNŞAALAH ZİYAFETİN DE ELENDİĞİNİ GÖRECEĞİZ.

  1. İnşallah işleri biter de yollanır 10 altını güle güle kullansınlar bundan sonrası gereksiz

  2. Ziyafet hanımın yeni kaynanaya yanaşması da gözümden kaçmadı ama o kaynana onu satacak zamanı gelince haberi yok

  1. Aaaa ziyafet karıştırdı yanlışlıkla yagnura verdi bence başım ağrıyor ondan anlamadım simdi anladım iyi olmus hep böyle gider elifi bulamaz insallah

 16. Bugün gelinim mutfakta eski yarışmacılardan biriyle karsilastim ezgi ve reyhan haftaya geri donuyormus.bolumler 3 gun icerisinde cekiliyomus 1 gunde 2 bolum cekiliyomus.bazi olaylar reyting almasi icin kurguymus

 17. Bilezikler Ziyafet teyzemin karakterinide değiştirdi oda başladı yalana.

  Ver müziği Volkannnnn ortalık yalandan geçilmiyor:)

  1. Baştan beri öyleydi su üstüne çıktı, tutamıyor artık kendini çünkü güveni arttı başlarda güveni azdı

 18. Bu haftaki puanlamamı akılcı analiz vb yapmıyorum tamamen duygusal
  Net tavrından dolayı net olsun beri gelsin Rümeysa alsın
  1-Rümeysa
  2-Cansu
  3-Yağnur
  4-Elif

  1. Sarp hayat çoğu zaman siyah-beyaz net değildir biliyorsun.. Kaldıki bunlar oyun kurgu onu da biliyorsun ..net olmayan insanları sevmiyorsun ok. Olabilir .. Hafta sonu bişeylere mi kızdın ? Birileri kafanı mı bozdu ?

   1. Kurgu da kabul etsem gerçek de desem değerlendirsem Ziyafet bencil ve tutarsız o sebep, o bozdu sinirlerimi hani sen Cansu için kanal değiştiriyorsun ya ben de Ziyafet çıkınca ses kapıyorum

    1. Zıyafet kendine Müslüman biraz da o yüzden yoksa hayat asla net değil sonuçta orası realtyshow

 19. Vaybe 10 bilezik aldı elifin sesi çıktı elifmi konusuyo aaa odamı konuşmasını biliyomus

 20. ziyafet hanimi hic sevmiyorum cansuya takmis birleri basiyo inslalah cansu hep birinci olur bilezikleri alir

   1. Melek selam, evet güzellik yarışması değil ama yemek yarışması da değil yani master chef teki gibi sadece yemeği kim güzel yapıyorsa o seçilmiyor…sonucta yemek iyi olmasada kaynanalar bulursa yüksel puan verip iyi yemek yapmayını da hafta birincisi yapabiliyorlar ..biz sadece yaşananları izlerken karekterleri görüp kendimize yakın hissettiğimiz destekliyoruz bence

 21. Yahu Bu Yağnur’ u bir tek ben mi destekliyorum burada : ) bir Allahın kuluda Yağnur demiyor benden başka…ya güzel kadın akıllı kadın işte daha ne istiyosunuz site sakinleri :)

     1. Bir an sonsuza kadar yalnız olduğumu hissettim ki , teşekkürler Nilgün yalnız değilmişim : )

  1. Hay ben onun aklına tüküreyim oda elifde ziyafettde nilgünde sahtekarin en önde gideni görmekten nefret ediyorum favorim canım cansummmmmmmm

 22. O zaman ben de pazartesi günü Cuma günü hafta sıralamasını yapıyorum;
  1) Yağnur
  2)cansu
  3)Elif
  4)Rümeysa

  Not: Elif normalde 10 kere elenirdi ama ziyafetin bir kitlesi var, göndermezler bence

  1. Bu benim mantıksal sıralamam :) Bakalım nasıl sonuçlanacak bu hafta, Ziyafetin kitlesi mutlaka vardır yapacak bir şey yok

   1. Anonim çok yakın düşünüyoruz sadece Cansu ile Yağnur yer değiştirse tamamen aynı olcaz: )

 23. Bu yarışmada desteklediğim 3 tane gelin vardı Ezgi Burcu Yasemin inşallah en kisa zamanda tekrar gelirler

 24. Yağnurun üstüne geliniyor ağlatılıyor sahte algısı da yaratılmak isteniyor olabilir, Yağnur kalıcı

 25. Ve bugünlükte biteeeer…herkese Mutlu haftalar Arkadaşlar …kısmetse yarın görüşürüz ..

  1. O elif iğrenç yemekleriyle aldı o bilezikleri zehir zıkkım olsun ziyafettde tepesinin üstüne gelsin inşallah cansummmmmmmm ve rümeysam ❤️❤️❤️❤️

   1. Bir yemeğe hakaret edilmez hakkıyla alıyor elif sen cansu diyorsun ama cansusun aldığı yeter

 26. En açgözlü benim en kıskanç benim en hazımsız benim varmı daha kıskançı açgözlüsü hazımsızı

 27. Zorunamı gitti canınmı acıdı Ziyafet.İnşallah yakında tombişinle beraber evden cansu’yu izlersiniz.Sana da yazık her gün ne yapacağını şaşırdın yapmadığın komiklik kalmadı.Artık kendini bu kadar heba etme kaçınilmaz son yakında????

 28. Bir insanın kendini tanıması ne kadar güzel bir şey aferin ziyafet.Sevgül hanımı da fazla kıskanma ne yaparsan yap onun gibi olamazsın.Kadın ekranda parlıyor.Güzellik onda,zarafet onda,incelik onda maşallah manken gibi kadın.Bence sen Sevgül hanımdan biraz ders al ihtiyacın var.

 29. Ben ders almam ders veririm. Açgözlülük kıskançlık hazımsızlık derslerini bilezik karşılığı verebilirim bedava ders yok önce bilezikleri görim

 30. Sende haklısın bazı şeyler sonradan olmuyor.Ayrıca ders almanın nesi kötü olabilir.Öğrenmenin yaşı yok bence senin insanlık dersine ihtiyacın var.Oda bilezikle,çeyrek altınla satılmıyor.Yazık için dışına vurmuş fesat ziyafet.

 31. Bugün çeyreği aldım oh ne ala 75 bileziğide alırsam o zaman görün beni ne kadar içim dışım bir

 32. Bilezikler benim bırakmam kimseye 5er 5er yenileride yanıma çektim bekleme yapmasın cansular

 33. Yanlış anlaşılma olmuştu kübrayı kıskanç sandıydık ama bu ziyafet kendi söylüyor kıskanç olduğunu ifşa etmis kendini

  1. Yok sen kıskanmadın zaten yanlış anlaşıldın ama ziyafeti doğru anladık kıskançlıktan gözlerini bilezik bürümüş asiye iyi demiş aşada

 34. Kübrayı kıskanç sanan anonimim :) Bilezikçi ziyafet kadar olamazmış kimse. 85 diyo rüyasında baksana

 35. Melek istanbullu gelini tavsiye ederim senaryosu kalite duygu sömürüsü yapmadan hüzünde var soytarılığa kaçmadan gülümsetiyoda

 36. Tühya yine kaçırdık horozcuyu tahminlerini beyendim elife yeter artık gitsin kaynanasının dediği gibi birazda diğer gelinler alsın :)

   1. Hayırsever olduğunu öğrendim burdan hayvanseversinde horozların varmış hayranların var burda takipçiniz şener bey seviyoruz seni

    1. Benim hayvanlarım yoktur.
     Burda Kübra Hanıma yaşım itibarı ile kendim için kullanmış olduğum “Kart Horozum” cümlesini nerelere çektiniz.
     Evet ben yaşım itibarı ile Kart Horozum bunuda kimseden saklamadım.
     SAYGILAR

 37. Ziyafet içinin kötülüğü dışına ne kadar çok yansımış.her yerinden açgözlülük,fesatlık, hazımsızlık akıyor.Ziyafet sen SEVGÜL Hanımın ayakkabı çıkardığı yere bile gelemezsin,boşuna özenip durma.

 38. Elif ilk geldiğinde duygu sömürüsü yapıyordun ağlayarak.Altınları görünce sende doyumsuz oldun,hadi bakalım Ziyafeti tak koluna kış,kış Özlemin evini donatmaya.Yeter artık sonradan görmeleri dinlemek çok yorucu imiş.

 39. REYHAN Hanım Anacığım neredesiniz ELİFİ tak koluna,çıkın gelin artık.Özledik sizleri. Ziyafetle Elif defolup gitsinler,artık çekilmez oldular.

 40. Her seferinde ziyafet, gelinini nasıl buluyor bunda bir tuhaflık yok mu?yemeğinde kural dışı bişeyler mi yapıyor kimsenin görmediği.hiç normal bi durum değil

 41. Bu programı yapan kişilerde de hata var.ziyafet ve gelini ortada,kali5esizliği,haksızlığı ve daha birçok şey.hala nasıl oluyorda yarışmada kalıyor üstelik bir de altın veriliyor

 42. Bu proğramın formatında sıkıntı var.bu bir yemek proğramı.lezzetli iyi tabağa yüksek puan verilmeli.geluinimi buldum yarışması olnamalı saçma oluyor.yemek proğramı ile alakası kalmıyor

 43. Bu yeni gelen nilgünde az değil ziyafetin modern görünümlüsü.Konuştukları dil aynı ama ne güzel kanka oldular.

 44. Elif ve çakma kaynanası dan nefret ettim,ulan sen daha oğluna düğün yapamamış ezik bir insansın bu havan kime a salak

 45. Elif ve çakma kaynanası dan nefret ettim,ulan sen daha oğluna düğün yapamamış ezik bir insansın bu havan kime a salak

 46. Ziyafet iyice kudurdu ağzından köpükler gelmeye başladı.İyice sardı cansuya musibet kadın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu