Tv Programları

24 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Mercan Hanım Ve Gelini Öznur Kaç Puan Aldı? İstanbul

Fox Tv’nin en sevilen programı olan Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları ile dikkat çekti. Zuhal Topal ilk olarak 24 Aralık Pazartesi Öznur‘un evine (Mercan’ın Gelini) evine konuk oldu. Bu arada [kirmizibuton]geçen hafta ödülü kim aldı [/kirmizibuton]için kimin 10.000 TL kazandığını görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık Pazartesi Yarışmacısı ‘ın gelini Öznur Hanım oldu. Yazımızda öncelikle Zuhal Topalla Sofrada öznur kimdir, kayınvalidesi  kimdir hakkında bilgiler verip daha sonra da yarışmacının menüsü ve puan tablosunu sizlere aktaracağız.

Zuhal Topal’la 24 Aralık Öznur’un Puanları

Pazartesi günü ev sahibesi yarışmacı Öznur Hanımdı. Öznur Hanım on dört yıllık evli, sinirli bir mizaca sahip. Kayınvalidesi Mercan Hanım da gelinine çok güveniyor ve elinin lezzetli olduğunu söylüyor. [kirmizibuton]Zuhal Topalla Sofrada Şerife Hanımın Gelini Kaç Puan Aldı[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Cemal Bey ile on dört yıllık evli ve  3 çocuğu var, Kartal’dan katılan Öznur Hanım kazanmak için geldim diye iddialı konuştu. Mercan Hanım ise Sivaslı, altı torunu var, bir kız bir oğlu var, geliniyle sekiz yıl birlikte yaşamış. Mercan Hanım çalıştığı için problem olmamış başta ancak torun nedeniyle kavgalar yaşanmış ve evleri ayırma kararı almışlar.

Eşiyle kavgalarında da araya giren kayınvalidesini eleştiren gelin hanım ev ev üstüne olmadığını söylüyor. Evlerin ayrılması konusunda Mercan Hanımın gözleri dolsa da artık herkes kurduğu düzeninden belli ki memnu ve mutlu. Cemal Bey ile tanıdık vesilesiyle tanışmış. zuhal topalla sofrada öznur mercan resmi

24 Aralık Pazartesi Öznur’un Menüsü

  • Bulgurlu Köy Çorbası
  • Etli beyaz lahana sarması
  • Tas kebabı
  • Pirinç pilavı
  • Roka salatası
  • Cevizli baklava

“24 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Yarışma Programında verilen puanlar anlık olarak değiştiği için sayfayı güncellemeyi unutmayız. Diğer yandan googleda bizleri ararken Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter ” yazabilirsiniz.

Öznur ilk iş olarak alış verişe çıktı. Mercan Hanım ise bu esnada evine ne kadar düşkün olduğunu seyirciye hissettirdi. Cemal Bey eşinin biraz sinirli olduğunu itiraf ederken öznur Hanım da son gaz alışverişe devam etti. 

Mercan Hanımın Gelini Öznur’un Puanı Zuhal Topalla Pazartesi Puanları

Şerife 3
Semra 5
Nuran 4
Selma 3
Zuhal Topal  6
TOPLAM  21

************************************

Zuhal Topalla Sofrada Öznur Hanım Ve Mercan Hanım Fragman

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu