Gelinim Mutfakta

24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ilk günü Elif, Goncanur ve Aydan gününü birinci bitirse de yüzü gülen ve aralarında en şanslı kişi Aydan oldu. Aydan bu şansını devam ettirmek ve kaynanaların birazdan vereceği bugün Gelinim Mutfakta 24 Aralık Salı Puanları sırasında en yüksek puanı almak istiyor. Not: 24 Aralık puan durumu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.

=> 24 Aralık 2020 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gerek yorumcu arkadaşlar gerekse sosyal medyada kurada çıkacak kişinin ismi kesinlikle Elif olacağını düşünenler vardı. Tabi bu düşünenlerden biri de benim. Elif oldukça şanslı. Defalarca kurada çeyreği kazandığı gibi bilezik kurasında bile şansının kanıtladı. Son bölümde kaçırdığı çeyreği bugün alabilmek için 24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında en yüksek puanı alan gelin olmak için ter dökecek.

=> [mavibuton]14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta bugün kim birinci[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu belli olduğu an=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Puanları[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak yarışmacı kesinlikle ama kesinlikle rakiplerine fark atacak. Aynı zamanda zirveye adını yazdıracak. Bilezik almak için de büyük bir fırsatı yakalayacak.

> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Bu durumun farkında olan hemen hemen tüm yarışmacılar ilk gün kendilerine sunulan fırsatı tepmiş olsalar da ikinci gün bu şansı yakalamak için çaba gösterecekler. Bugün kim birinci olur? derseniz bu konuda Elif hala şansını koruduğunu düşünenlerdenim. ancak yeni gelen Pelinde kolay lokma değil.

=> [mavibuton]27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucu için lütfen tıklayınız.

24 Aralık Salı gelinim mutfakta puanlama öncesinde günün yemeğinin yapıldığı sırasında, yarışmacı Goncanur’un koşarak stüdyodan çıkması ve sonrasında kusması, Çiğdem hanım tarafında şöyle yorumlandı;

=> [mavibuton]25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

“Midem çok bulanıyor diyor. Hamile olabilir o!”
Kaynana Çiğdem

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Sözleri ile Goncanur’un kusmasını hamileliğe bağladı. Ancak rakipleri yemeği yapamayınca kaçmak için bahane uydurduğunu dile getirse de bu gerçeği yansıtmıyor. Zira bugün yapılacak olan böreği, hemen hemen her ev hanımının rahatlıkla yapabildiği bir tarif yapılacak. Not: 24 Aralık Salı haftalık toplam puanlar yazının en son kısmında verdim.

24 Aralık Salı puanları öncesinde, bu hafta yarışmaya katılan Pelin’in yoğurduğu hamuru beğenmeyen Çiğdem gelinlerin odasına gidip, Pelin’e nasıl hamur yoğurması gerektiğini anlattı. Tabi burada asıl amaç, Pelin, kayın validesi Yasemin’e tüyo vermesin diye gitti. Gelinim Mutfakta 24 Aralık Salı Puanları Verildiği An Pelin

Kaynana Çiğden uyanık olduğu kadar zeki de bir kadın. Daha ilk günden iyi puan alan Pelin’in önünü kesmek için ona yardım ediyor gibi davranıp diğerleri ile aynı görselliği yakalaması için yardımcı oldu.

Çiğdem bunu yapmamış olsaydı, bugün Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puanlama kısmın da kaynanasında belkide 5 puanı kapacaktı. En azında günü sonuncu bitiremeyecekti. Şimdi bu müdahale ile Pelin’in hamlesi boşa çıktı.

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Salı Puan Durumu Sonuçları

Bu hafta 23 Aralık 2019 Pazartesi günü başladı. Şimdi Salı puanlaması için gelinler mutfakta, kaynanalar ise izleme odasında gelinlerin yemeğini yapmasını bekliyor. İlk gün üç birinci çıkmasında dolayı, aradaki puan farkını her üç yarışmacı da kendi lehine açmak maksadı ile elinden gelenin fazlasını yapıp, Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puan durumu sonucun da zirveye yerleşmenin planlarını yapıyorlar. 24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olan Elif

24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması sırasında geriye düşeceğini ve son sırada yer alacağını beklediğimiz yarışmacı Goncanur olacak. Zira yemeğinin yapımı sırasından midesi bulanıp, stüdyoyu koşarak ter etmek zorunda kalmıştı. Bu da Goncanur’a zaman konusunda sıkıntı yaratacak.

Açıkçası bugün çeyrek altını alan gelin, kesinlikle Goncanur’un olmayacağını, dolayısı ile diğer üç rakip arasından birisi günü birinci bitireceğini düşünüyoruz. 24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün - 422. bölüm

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynanaları performansı da oldukça önemli. Hem performansı hem de vereceği puanların dengesi çok önemli olacak. İlk gün gelinini bulmayı başaran Çiğdem ile Hülya kaynanaların yine bulup bulmayacağı oldukça önemli olacak.

“Gelinini en çok bulan, bileziğe en yakın olanın, kaynanasıdır”
Editör Filiz  

Bu söz de benden gelsin. Zira son en baştan beridir gelinin en çok bulan kaynana en azından bu hafta finalinde bileziğe en yakın gelin adayı oluyor. Çoğu zaman da bilezikleri aldığını düşündüğümüz de kaynanaların vereceği puanlar sırasında, kendi gelinini bulması çok ama çok önemli. Dikkat: 24 Aralık Salı puan tablosu yazının en son kısmında sizleri beklemektedir.24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlarla yeniden bilezik yolunda olduğunu gördüğümüz Aydan, bu başarısını devam ettirmede bir hayli zorlanacak. Çünkü kaynana Çiğdem; en yakın rakiplerine karşı kardeşlerim benim gelmiş diyerek Hülya hanımı yalnızlaştırmaya çalışıyor. Dolayısı ile Aydan ile Hülya’nın moralini bozuk psikolojik baskı kurmanın derdinde. Not: Haftalık Puan Tablosu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.

24 Aralık Salı Çeyrek altını kim aldı? Bu sorunun cevabını sizlere verebilmek için öncelikle yarışmacıların bugün hangi yemeği yapacağını, sonrasında ise kaynanaların puanlamasını aktarmamız gerekiyor.
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBugün 24 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu dolayısı ile Çeyrek altını bugün kim kazandığını görebilmek için gelinlerin sunum kısmına getireceği günün yemeğinin ismini açıklamak istiyorum. Daha sonra ise Gelinim Mutfakta 24 Aralık Salı puan durumu sonucunu ve günün birincisi kim olduğunu aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Su Böreği

Su böreği Malzeme Listesi - Gelinim Mutfakta - 24 Aralık 2019

  • 500 gram un
  • 1 adet yufka
  • 1/2 su bardağı süt
  • 2 adet yumurta
  • 200 gram kadar yağsız beyaz peynir
  • 3-4 su bardağı sıcak su
  • 1/2 su bardağı eritilmiş tere yağı
  • 2 çay kaşığı tuz
  • 4 dal maydanoz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Ramazanın vaz geçilmezi böreği olan su böreğinin yapımı basit gibi gözükse de çok faza dikkat gerektiriyor. Fatih Ürek kısaca nasıl yapılması gerektiğini anlattıktan sonra önce kaynanalara 90 saniye süre verip, kaynanaların tüyolarını alan gelinlere bir de şef Damla da detaylıca nasıl yapılması gerektiğini açıkladı.

Fatih Ürek yarışmacılara haftanın ikinci yani 24 Aralık Salı günü Su böreğini yapabilmeleri için 50 dakika süre verdi. Bu sürede gelinlerin sunum kısmına böreklerini hazır etmelerini istedi. 24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek altını alamayan Goncanur

Bugün kim çeyrek altını aldı? Zira son bölümde montaj hilesi ile 4 yarışmacının da birinci olduğunu düşündüren hatta inandıran montaj ekibinin bilmediği bir durum var. O da Fatih Ürek’i, kesip biçtikleri video nedeni ile yalancı çıkartıyorlar. Bugün günün birincisi birden fazla gelin olmayacak. İşte merak edilen Salı puanlaması. 

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Puanları (24/12/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 3
Aydan : 5
Goncanur : 1
Pelin : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 3
Pelin : 2

*************************
” 24 Aralık 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Aydan : 5
Goncanur  : => Emine’nin Gelini 2
Pelin : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan : 2
Goncanur : 2
Pelin : => Yasemin’in Gelini 5

*************************

Gelinlerin 24 Aralık 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 3 1 1 1 6
Aydan 5 5 5 2 17
Goncanur 1 3 2 2 8
Pelin 1 2 4 5 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Aralık Haftası) – Salı

*************************
Elif           : 12 + 6 = 18
Aydan      : 12 + 17 = 29
Goncanur : 12 + 8 = 20
Pelin        : 10 + 12 = 22

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 24 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
24 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Aralık 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

25 Aralık 2019 Çarşamba günü haftanın üçüncü bölümü olan 423. bölümün de neler olacağını kısacık anlatan 25 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu