Zuhal Topal'la Sofrada

24 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Büşra Aslanoğlu)

24 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Büşra Aslanoğlu yarışacak. Aşçı olan Büşra, yaşadığı talihsizlikler nedeni ile istediği puanları alması artık şansa kaldı. Harika bir menü sunsa da eksik olmasından dolayı hak etmediği puanları görecek olan Büşra’nın Zuhal Topalla 24 Aralık Salı puanları yazının en sonunda verdik.

=> 24 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la bugün kaç puan verdi? görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık Salı Puanları verilmeden önce, en son yarışan Tülay’ın aldığı puanı da ayrıca vermek istiyorum. 27 puan alan Tülay’ın bu puanını Büşra geçmeyi başarabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

=> Bu arada [mavibuton]7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] kaynanaların verdiği puanları görmek için lütfen tıklayınız.24 Aralık Salı Zuhal Topalla Sofrada Puanları alacak gelin kaynanaProfesyonel aşçı olan ve dünya mutfağına hakim Büşra’nın alacağı puanlar, haftanın birincisi belirleyecek iken, yaşadıkları talihsizlikler Büşra’nın önünün kesecek. Tabi bu durumda kurtarıcı olarak sunucumuzun vereceği puanlar çok önem arz edecek. Bu sebeple, 24 Aralık Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda tablo içinde sizler için ekledim. 

=> Bu arada [pembebuton]31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta beş yeni yarışmacı ve beş yeni kaynana 15.000 TL’yi kazanmak için yarışan gelin ve kaynanaların isimlerini memleketlerini sizler için hazırladığımız [pembebuton]23-27 Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta yarışmacıları[/pembebuton] yazımıza göz gezdirebilirsiniz. 

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Puan Tablosu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık Salı (2019)

24 Aralık Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Büşra Aslanoğlu. Bu hafta profesyonel aşçı yarışmada harika bir menü ile kaynanaları etkileyecek olan Büşra’nın, hiç ama hiç planlamadığı bir olay başına gelecek.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada bugün Büşra Aslanoğlu'nun Ailesi => [pembebuton]26 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Yemeklerini yaparken suların kesilmesi, sonrasında elektriklerin gitmesi, Büşra’yı çok demorolize etse de süresi bittikten sonra kaynanalar yemekleri tatmaya başladığında, yapması gereken ve menüde yazan tahinli sosu yapmayı unutmasında dolayı, 3 puanın altında puanlarla karşı karşıya gelecek.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 25 Aralık Çarşamba Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hayalinde 24 Aralık Zuhal Topalla Puan durumu sonucunda zirveye yerleşmekti. Ancak yaşadığı talihsiz olaylar buna engel oldu.

24 Aralık Salı Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları Büşra ile Hatice

24 Aralık 2019 Salı günü haftanın ikinci bölümünü olan 302. bölümde yarışacak olan gelin Büşra Aslanoğlu ve kaynanası Hatice Aslanoğlu hakkında ki bilgileri alt kısımda sizler için toparladım.

Büşra Aslanoğlu (24 Aralık Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Aslanoğlu

 • 25 yaşında
 • 3,5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Vanlı
 • Profesyonel Aşçı

Hatice Aslanoğlu (24 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Hatice Aslanoğlu - 24 Aralık Kaynanası

 • Gelini ile arkadaş gibi
 • Gelinin elinin lezzetine çok güveniyor
 • Dünya mutfağından lezzetler sunacaklar

Haftanın ikinci günü 302. bölümünde yarışan Büşra Aslanoğlu’nun işi oldukça zor. Kaynanalar ilk gün çok düşük puanlar vermediler. Orta halli puan alan ilk gün yarışan gelin, bir nebze olsun iyi puanlar alması, sorasında yarışacak olan gelinlerin işini de zora soktu. Dikkat: Bugün 24 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunu cevabı tablo içinde sizleri bekliyor. 

Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları sırasında Büşra, aldığı puanları gördükçe, ilk gün kayın validesinin 6 puan vermesine kızdığını düşünüyorum. Ancak bundan sonra Hatice kaynana üç de 4 puanlarını bir bir kullanacaktır.

24 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Büşra’nın Menüsü 

 • Terbiyeli Sebze Çorbası
 • Buritto
 • Falafel
 • Patlıcan Kulesi
 • Dana Yanağı Parmentler
 • Akdeniz Salatası
 • Amerikan Raw Brownle Tatlısı

Zuhal topal'la Sofrada 24 Aralık Puanları Verilecek Menü


Kaynanalar haftanın ikinci günü yarışacak olan Hatice’nin gelini Büşra’nın menüsünü gördüklerinde yabancı yemeklerin fazla olmasında dolayı şikayetçi oldular. Ancak hepsi de tadıp, ona göre puanlama yapacağını söylediler. Bende Büşra’nın menüsüne baktığımda çok zor bir menüsü olmadığını ama çok dikkat gerektiren menüsü olmasından dolayı, işi oldukça zor olacak.

Son bölümde yarışan Tülay, iyi bir menü çıkartmasına rağmen kaynanalar acımasız puanlar verdiler. Ancak sunucumuz olaya el attı. Verdiği yüksek puanla Tülay’ın toplam puan durumunu 27 yaptı. Bakalım ikinci gün yarışan ve yapması gereken bir sosu yapmayı unutmasından dolayı, 24 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında Büşra için çok sıkıntılı geçecek.

*************************
” 24 Aralık 2019 Salı Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynanalar yakaladıkları en ufak hatayı kesinlikle görmezden gelmiyor. Elbete gelmemesi de gerekiyor. Büşra’nın puanları verildiği esnada, kendisine gelen puanları gördüğünde;

“Başka bir şey beklemiyordum. Adalete adalet”
Büşra Aslanoğlu

Sözleri ile aslında eksik menüsünden dolayı, bir gün önce kaynana Hatice 6 puan vermesine rağmen, bugün Gülten eksik menüye istinaden düşük puan vermesini eleştirdi. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 24 Aralık Puanları yazının en son kısımda sizleri bekliyor.

Tahin Sosu Eksik olmasına rağmen kaynanalar 1 ve 2 puanı kullanmadılar. En düşük 4 puanı verdiler.

24 Aralık Zuhal Topalla Puanlaması sırasında kaynanalar yakaladıkları bu fırsatı kesinlikle kaçıramayacaklar. Ellerine geçen bu fırsat da bir rakibi daha elemenin keyfini yaşayacaklar. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında verdik.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (23-27) Aralık 2019

Bu hafta 23 Aralık 2019 tarihinde haftaya iyi puanlarla başlasak da bugün Büşra Tahinli sosunu unuttuğu için kaynanalardan çok düşük puanlar alacak. Ancak kendi gününe oynamak isteyen kayın valideler ise yüksek puanlar kullanacaklar. Bakalım bu gel gitler arasında Büşra  Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunda, Tülay’ın puanlarını geçebilecek mi? Bu arada haftalık toplam puan tablosu hemen alt kısımda verdim.

 • 23 Aralık Pazartesi Puanı (Tülay Topal) = 27
 • 24 Aralık Salı Puanı (Büşra Aslanoğlu) = 28

24 Aralık Salı Zuhal Topal’la Puanları (Büşra’nın Puanları)

Gülten  4
Nilgün  7
Şenay  6
Birgül  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   28

**24 Aralık 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 24 Aralık 2019 Fragmanı (302. Bölüm)

25 yaşında ve 3,5 yıllık evli olan Büşra Aslanoğlu’nun Fox TV ekranlarında yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 302. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu