Gelinim Mutfakta

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma günün birincisi ve toplam puan durumu netleşti! 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Eleme potasına düşen Yekta kendisini kurtarabildi mi? Hangi yarışmacı yarışmadan çekildi? 24 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Toplam puanlar sonucuna göre en yüksek puanı kim aldı? Haftanın final bölümünde beş puanı hangi geline verdi? 24 Eylül Cuma çeyrek altını bugün kim aldı? Bu hafta Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Buy haftanın son bölümünde bugün altınları kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında bir gelin kesin olarak elenirken, bir gelin de beş altın bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Aslıhan ve Kaynanası

Perşembe günü yapılan puanlama sonrasında ortaya çıkan Son puan durumu sonucuna göre Yekta %100 eleme potasına düşmüş olsa da bizlere gelen bilgi neticesinde bu hafta başka bir gelin yarışmadan çekilecek.

=> Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız. 

Hafta başında Yekta’nın gelmesi ile rekabet giderek artması beklenirken, Yekta hiç bir şekilde yarışmada elinin lezzetini gösteremedi. Yekta en azından hafta finalinde bugün 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bu haftayı bir çeyrek altın ile kapatmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 24 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Toplam puan durumu sonucuna göre hangi gelin en yüksek puanı aldığı yazının sonunda açıklanmıştır.

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile bu haftayı sonlandıracak olan sevilen yarışma programında yeni gelen yarışmacıların güçsüz olması ve rekabetten çok tartışmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı. Güçlü ve tuttuğunu koparan yarışmacıları hasretle bekleyen izleyiciler, bu hafta Cuma günü Yekta’yı eleme potasına izleyecekler.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Puanları Verildiği an Yaren ile Filiz Kaynana

Geçtiğimiz hafta finalinde dört sezondur yarışmaya katılan Yağnur’un elenmesi ile meydan Yaren ile Aslıhan’a kalmıştı. Yaren hafta başında artık bilezik hasretine son vermek istemesine rağmen bugün Aslıhan ile eşit puan da yarışacak olması Yaren’i oldukça rahatsız etti.

İki hafta önce yarışmaya katılan Hazal, bugün stüdyoya gelmemesinin artından Demet Akalın Hazal ve kaynanası final bölümünde yok. Dedikten hemen sonra Hazal’ın açıklamaları ekrana geldi. Hazal ise aynen şöyle açıklamalarda bulundu; 

“Size çok kötü bir haberim var. Bende 10 dakika önce öğrendim” Yarışmacı Hazal

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yekta ile Kaynanası

Sözleri ile yarışmacı Hazal çok kötü bir haber öğrenmesine rağmen yüzündeki ifade sıradan bir olayı anlatır gibi anlatmasında dolayı bazı kimselere söyledikleri inandırıcı gelmedi. Dikkat: bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yekta, Aslıhan ve Yaren 18 puanla günün birincisi olmasına rağmen, Yekta kurak hatası yaptığı için (-2) puan cezası aldı. Dolayısı ile çeyrek altını Aslıhan ile Yaren arasında kura sonucu Aslıhan kazandı.

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yaren

Aslıhan 15. bileziğini kazanmak için bugün eline geçirdiği fırsatı kaçırmak istemiyor. Bunda dolayı bugün Gelinim Mutfakta 24 Eylül Puanlama öncesinde harika tatlı yapıp, kaynanalardan çok yüksek puanlar almayı hedefliyor.

Yaren her defasında yüzüp yüzüp kuyruğuna getirdiği yarışmayı son anda kaybediyor. Bir şekilde altınları başkalarına kaptırıyor. 

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Gününü Birincisi

Bu hafta bilezikleri kesinlikle kazanmak isteyen Yaren, Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma puanlaması esnasında Aslıhan’dan bir puan fazla alması halinde bilezikleri kesin olarak alacak.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Puan Durumu

Yeni sezona bomba gibi başlayan yarışma programında harika yemekler yapılırken, iddialı yarışmacıları aksine tartışmayı ön plana çıkaran yarışmacıların katılması dikkatlerden kaçmadı. Bu haftanın final bölümünün ilk puanlaması, Demet Akalın’ın vereceği 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak olan yarışma programında, gözler final sonuçlarına çevrilecek. Bugün verilecek puanlar sonucunda hafta başında beri gelinlerin aldığı puanların toplamı yani Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma puan durumu sonucunda, bir gelin yarışmadan elenecek.

Hazal’ın ani olarak programdan çekilmesi ile yarışmadan elenmesi gereken Yekta’nın yarışmada kalacağı da böylelikle kesinleşmiş oldu. Kısaca bu hafta elenecek isim Hazal olurken, Yekta elenmemeyi garantilediği için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bugün 24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu bilezikler sabini bulacak. Akıllarda eşit puan almaları halinde bileziklere ne olacağı merak konusu olurken, genel de böylesi bir durumda beş değil dört bilezik paylaşılıyor.

Demet Akalın ile sezona başlayan yarışma programında bugün 6 haftanın sezon finali ile ekrana gelecek. Her bölümde yarışmaya kendisini daha da alıştıran Demet, bugün Gelinim Mutfakta 24 Eylül puanlaması sonucunda haftanın finalin de bilezikleri kazanan gelini açıklayacak.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Aslıhan

24 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Bu Cuma çeyrek altını kim kazandı? Demet Akalın Cuma günü beş puanı kime verdi? Bu hafta altınları hangi gelin aldı? Tüm bu soruların cevapları alt kısımda verilen ve Cuma gününü puanlarının yer aldığı puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Puanları (24/09/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 4
Aslıhan: 1
Büşra: 5
Yekta: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Asiye’nin verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Büşra: => Asiye’nin Gelini 5
Yekta: 2

*************************
” 24 Eylül 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Büşra: 1
Yekta: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Cevriye’nin verdiği Puanlar

Yaren 1
Aslıhan 4
Büşra 5
Yekta: => Cevriye’nin Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 4
Aslıhan: 5
Büşra: 1
Yekta: 3

*************************

Gelinim mutfakta 24 Eylül Cuma Toplam Puanlar

Yaren 4 3 1 1 4 13
Aslıhan 1 1 1 4 5 12
Büşra 5 5 1 5 1 17
Yekta 3 2 5 3 3 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Eylül – 24 Eylül Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 67 + 13 = 80
Aslıhan: 67 + 12 = 79
Büşra: 53 + 17 = 70
Yekta: 48 + 16 = 64

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ BÜŞRA
Gelinim Mutfakta 24 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ BÜŞRA
24 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Eylül 2021 Cuma Fragmanı İzle

24 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile bu haftanın toplam son puan durumu netlik kazandığında gözler hafta finaline çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 24 Eylül 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu