Zuhal Topal'la Sofrada

24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Cüneyit Akın]

24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Cüneyit Akın yarışacak. 24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlaması bu haftanın kaderini belirleyecek. Haftanın son bölümünde kebap ustası olan Cüneyit Akın yarışacak. 24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu kim birinci oldu? Cüneyit Akın’ın menüsünde hangi yemekler var? Cüneyit Akın’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

24 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Cüneyit

Bu hafta 20 Eylül ile 24 Eylül haftasına yarışan yarışmacılardan biri olan Cüneyit Akın hali hazırda İstanbul da Kebap ustalığı yapmaktadır. Yarışmaya hem elinin lezzetini kanıtlamak hem de ekran önünde olması gerektiğini düşündüğü için yarışmaya katıldığını dile getiren 47 yaşında ki Cüneyit hafta başında beri rakiplerini sert bir şekilde eleştirmesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Eylül Cuma Puanları sonucunda bir yarışmacı tam olarak 15.000 TL’nin sahibi olacak. Cüneyit’in yarıştığı bölümde hijyen konusu ön plana çıktı.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi

20 Eylül 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün haftanın son yarışmacısı olarak Cüneyit yarışacak ve günün sonunda bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Eylül Cuma Puanları 47 yaşında ki kebap ustasına gidecek.

=> Zuhal Topal Yemekteyiz Bu Hafta (20-24) Eylül Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Eylül Cuma (2021)

24 Eylül Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Cüneyit Akın. Çocukluk yıllarında beri yemek sektöründe olan, aşçılığın kilometre taşlarını bir bir geçen, garsonluktan kebap ustalığına kadar Yükselen Cüneyit Akın, bugün elinin lezzetini tüm Türkiye’ye kanıtlamak istiyor. 

24 Eylül Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Yeni sezona bomba gibi başlayan yarışma programında bugün hafta finali ile 15.000 TL sahibini bulacak. Beş yarışmacı da bu hafta finalinde büyük ödülü almak isterken, bir yarışmacı bugün 15.000 TL’yi kazanacak. 

24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Cüneyit Akın)

Gülcan Güvenç  2
Aala Abed  3
Gülay Kurt  2
Sibel Nazire Özgünaydın  2
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   13

**24 Eylül 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 24 Eylül Cuma Fragmanı İzle

Aslen Siirtli olan iki çocuk babası olan 47 yaşında ki Kebap ustası Cüneyit Akın’ın yarıştığı, 24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve sonuçlarının açıklanacağı bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Eylül fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu