Gelinim Mutfakta

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Puan Durumu]

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta bilezikler verilecek mi? Haftanın birincisi kim oldu? 24 Haziran Toplam puan durumu sonucunda kim önde? 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikler neden verilmedi? İşte merak edilen bu soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

20 Haziran ile 24 Haziran haftasında yarışan beş yarışmacı, hafta finalinde beş bilezik almadığını gören izleyiciler, Gelinim Mutfakta bu hafta neden bilezikler verilmedi? sorusunun cevabını çok merak ediyor.

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı -Bilezikler Verilmedi

6 Haziran Pazartesi sezon finali adı altında sürecek olan 4 haftalık best of finali başladı. Bildiğiniz üzere best of yada Altın final haftasında yarışmacılar hafta finalinde bilezikler alamıyor. Bunun yerine 4 hafta sonucunda bilezikler sahibini buluyor. Bundan dolayı 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucundan daha çok, çeyrek aktın sayısı daha önemli hale geldi.

Yarışmayı yakından takip etmeyen izleticiler de Gelinim 24 Haziran Cuma Mutfakta bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabını merak etmekte. 

Bu nenelerden dolayı 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı ile bu hafta bilezikleri verilecek mi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 20 Haziran 2022 tarihinden ekrana geldi. Pazartesi Aslıhan çeyrek altını kazansa da bir gün sonra kural hatası yaptığı fark edilip, çeyrek altın Yeşim’e geçti. Salı ve Çarşamba günü çeyrek altını hasret kazanırken, Perşembe günü Aslıhan çeyrek altını alan isim oldu. Bugün 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda, bu hafta son çeyrek altını alan gelin de sahibini bulacak.

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Kaynanası

Altın final haftasında Yeşim her ne kadar favori yarışmacı gösterilse de istediği çeyrekleri kazanmadı. Yeşim kaynanasından aldığı düşük puanları da görmesi üzerine şöyle dedi.  

“Ben yarışmadan çekilmek istiyorum!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim yarışmadan kalmak istemediğini beyan etmesi, sosyal medyayı ikiye böldü. Kimi izleyiciler ajitasyon yaptığını söylerken, kimisi Yeşim’e destek vermesi, dikkatlerden kaçmadı.

 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu

  1. Aslıhan: 55 Puan
  2. Hasret: 49 Puan
  3. Yeşim: 44 Puan
  4. Damla: 43 Puan

Yukarıda ki puanlar ve sıralamalar yarışmacıların 20 Haziran ile 23 Haziran arasında ki 4 günlük toplam puan durumu sonucu verilmiştir.

24 Haziran Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu

*************************

Yeşim: 44 + 17 = 61
Damla: 43 + 15 = 58
Aslıhan: 55 + 9 = 64
Hasret: 49 + 5 = 53

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ BU HAFA BİLEZİKLER VERİLMEYECEK

24 Haziran 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BU HAFTA ELEME YOK

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 24 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
24 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET
*************************

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı: Altın final haftası 13 Haziran 2022 tarihinde başlamıştır. Altın final ya da Best of finalinde yarışmacılar hafta finalinde değil, best of finalinde bilezikleri alacağı için bu hafta bilezikler verilmeyecek.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu