Gelinim Mutfakta

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı! Bugün Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma günün birincisi ile Cuma puanları sonucu netleşti! 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 24/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 24 Haziran Cuma puanları sonucunda çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar yarışmacılara kaç puan verdi? Nursel Ergün kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinine beş puan verdi? Cuma altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puanları ile Cuma puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler günün sonucunda çeyrek altını alacak gelinin üzerinden olacak.

=> 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta finalinden verilecek olan çeyrek altından sonra geriye sadece beş çeyrek kalacak. Dolayısı ile artık yarışmacıların son hamleleri ile birinci olmak isteyecekler. 

Bugün 24 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 24 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son iki bölümdür gelinler yemeklerini yaparken hata yapması, sosyal medyada “Bu nasıl best of” diyerek tepki göstermelerine neden oldu. Ancak olayın aslı; yarışmacılar sezon finaline yaklaştıkça stresleri arttığı için hata yapmaktalar.

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu %100 belli olduğunda, gözler hafta finalinden çeyrek altını alan yarışmacı ile altın final haftasında en fazla çeyrek altını alan gelinin kim olduğuna çevrilecek

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynanalar puanlama yaparken zorlanmaya başladı. Bunun en büyük nedeni, yarışmacılar artık birbirlerine benzer tabaklar çıkartması, kaynanaların işini gün geçtikçe zorlaştırmakta.

Bu sezon başında Yeşim favori yarışmacı gösterilirken, Yeşim aldığı puanlarla kendisini sevenleri bir hayli üzdü. Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda çeyrek altını kazanıp, üçüncü çeyreğini elde etmenini planının yapıyor. 

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Kaynana Beyhan gelinine verdiği düşük puanlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Beyhan kaynana kendi gelinine değil, Damla’ya beş puan vermek için şöyle söyledi. İşte kaynana Beyhan’ın o açıklamaları;  

“Damla ben senin tabaklarını tanıyorum!” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile kaynana Beyhan Damla’ya beş puan vermek istediğini ifade ederken, o anların kaydını izleyen Yeşim ise sinir krizi geçirdi.

Yeşim Perşembe puanlamasına istediği puanları alamadı. Bu hafta en azından üç çeyrek alıp, rakiplerine yetişmek isteyen Yeşim de Gelinim Mutfakta 24 Haziran Puanlama sonucun da çeyrek altını kazanmanın planını yapıyor.

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Kaynanası

Son bölümde Aslıhan’ın ön plana çıkması, Aslıhan’a çeyrek altın kazandırdı. Aslıhan aldığı çeyrek altınla birlikte, toplamda dört çeyrek altın alarak ikinci sıraya yerleşti.

Hasret şu an beş çeyrek altın sayısı ile zirvede yer alan isim oldu. Hasret son haftaya girerken, altı çeyrek altınla girmek istiyor. Bunun için de 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını kazanmak istiyor.

Yeşim kaynanasının Damla ile plan yapmasına karşı şok oldu. Yeşim kaynana Beyhan’ın Damla’ya yüksek puan vereceğini duyunca, Damla’ya karşı sitem ederken, Damla da Yeşim’in artık başarılı olamayacağını şu sözlerle ifade etti. İşte Damla’nın o açıklamaları; 

“Zaten bitti çöktün sen!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, Yeşim’in artık birinci olamayacağını dile getirirken, Yeşim birinci olmak için elinden geleni yapacağını dile getirdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aslıhan 15 puanla günün birincisi, aynı zamanda çeyrek altını alan yarışmacı olmayı başardı. Buna karşın Hasret 8 puanla günün sonuncusu oldu.

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim son bölümde istediği puanları alamasa da henüz treni kaçırmış değil. Bugün Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, altın finalde verilecek olan, 25 bilezik için iddiasını korumak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puan Durumu

20 Haziran 2022 tarihinden başlayan yarışma programında ilk gün Aslıhan, ikinci ve üçüncü gün Hasret kazandı. Haftanın final puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma puan durumu (Toplam Puan Durumu) sonucu ise günün sonucunda %”100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yeşim’i destekleyenler artık Yeşim’in bir an evvel çeyrekleri alıp, rakiplerini geride bırakmasını isterken, Yeşim aldığı düşük puanlarla istediği performansı henüz ortaya koyamadı. 

Kaynana Beyhan’a rağmen Yeşim bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, altın final haftasında ki üçüncü çeyrek altınını alıp, rakiplerine yetişmenin planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Dört kaynana ve bir sucunun vereceği haftanın final puanlaması sonucunda, 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu %100 belli olacak. Lakin gözler haftanın toplam puanları sonucunda olmayacak. Zira altın final için çeyreklerin sayısı baz alındığı için gözler, bu hafta en fazla çeyreği alan yarışmacının üzerinde olacak. 

24 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 24 Haziran 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Cuma Yeşim kaç puan aldı?  24 Haziran 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? Hasret kaç puan aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konunun altındaki yorum kısmında tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Puanları (24/06/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Damla: 3
Aslıhan: 2
Hasret: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
” 24 Haziran 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: => Nuray’ın gelini 5
Aslıhan: 4
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 24 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 5 5 1 5 1 17
Damla 3 1 5 1 5 15
Aslıhan 2 1 4 1 1 9
Hasret 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Haziran Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 44 + 17 = 61
Damla: 43 + 15 = 58
Aslıhan: 55 + 9 = 64
Hasret: 49 + 5 = 53
*************************

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 24 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒YEŞİM
24 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 24 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 3
Damla 3
Aslıhan 4
Hasret 5
TOPLAM 15

Gelinim Mutfakta 24 Haziran 2022 Cuma Fragmanı İzle

24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bu hafta son çeyrek altını alan gelinin kim olduğu ve Cuma toplam puan durumu %100 belli olacak. İşte o anların ekrana geleceği bölüme ait, Gelinim Mutfakta 24 Haziran 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

42 Yorum

 1. Yeşim Nurten Hanım dan 5 alınca öyle alay etmen gerekmez çaya bekliyorum falan.Nursen hanım Yeşim çıkınca çok memnun oldunuz sürekli 2 altın 2 altın diyerek motive ettiniz sonunda.Hasret bugün olmamış galiba sen dikkatli ol dikkatli yap bak herkes seni karşısına aldı ama sende bun yüzden daha dikkatli ol aman gerekir ama sen olmuyorsun unutma dikkat.Nurten Hanım bakın Nuray Hanim gelinini buluyor siz asıl kötü de olsa bulmanız gerekir Hasreti dinleyin herkes gelinini arıyor unutmayın kötü de olsa.

  1. hasret yapsada yapmamış yapamamış gibi göstermeye çalışıyorlar
   yeşim ve aslıhan yapmasada öve öve bitiremiyor sunucu
   sunucu kaynanalari istediği gibi etkileyip yönlendiriyor

   1. beyhan hep korkuyor (!) ama her defasında buluyor acaba niye
    gerçek şu ki tüyo alınca buluyor

 2. “Best Of” haftasinin heycani yok güçlü yarışmacılar degil hicbirisi sadece güçlü yarişmaci diyebilecek Yeşim var guzel yemekleri yapiyor ama yemekten anlamayan kaynanalarin puanlari yuzunden alamiyor 25bilezigi koluna takmayi Yeşim hak ediyor.

  1. Söylediklerinin bir kısmına katılıyorum. Hasret, Damla ve Aslıhan Best of yarışmacısı değil!

   1. filiz yeşim ciler sizi etkilemiş yeşim ve aslıhan hak etmiyor
    Damla ve hasret hak ediyor sadece hasret in kaynanası çok ayilip bayılıyor diye itici geliyorlar

    1. yeşim ciler sürekli filiz e laf ediyor
     beceriksiz yeşim in akrabaları kötü söz söylemekten başka birşey yapmıyorlar sebebi yeşim in yapamamasıni kapatmak yapamıyor torpilli

  2. kusura bakmayın yeşim hiç hak etmiyor
   Damla ve Hasret hak ediyor ama ekip ve sunucu onlar almasın diye ellerineden geleni yapıyorlar
   yeşim ve aslıhan torpilli oldukları için ordalar

 3. hangi gelin alirsa sunucu veya kaynanalar ona buna calismis diyolar guzel yemek yapan gelin aliyor.

 4. Damla yesımın hanımlıgını kıskanıyorsun senın gıbı saygısız olsaydı severdin yesımı yetıstıren anne cok hanım yetıstırmıs Beyhan kaynana agzında dılı olmayan gelin bulmusta ben yesımı cok taktir edıyorum

 5. Benim tahminim, bilezik sayısını eşitleyip son güne bırakacaklar gibi görünüyor. Kalan 5 çeyreğin 2 sini yeşime, 2 sini damlaya 1rini de Aslıhan’a verirlerse şaşırmayın. Yani dördünün de 5 er çeyreği olacak. Bekleyelim görelim

 6. Beyhan kaynana finale 5 artık damlayı bırak yesıme odaklan sov yapmayı bırak yesımın yemegını bulmaya calıs

 7. Yeşim düşmanı karıya hitaben; Yeşim çeyreği aldıya, bi tarafına tuz doldurdun mu? Hazımsızlıktan geberdin mi Yeşim düşmanı?

  1. yeşimciler her zaman ki gibi çok terbiyesiz bunun sebebi de yeşim in yapamaması
   yeşim yapamıyor kazanirsa torpille kazanır

 8. Hasret neler oluyor çok iyi girdim haftaya ama sonu olmadı gelecek hafta dikkatli olmalısın Nurten Hanım sende lezzete değil gelinine odaklanın.Nurşen Hanım sonunda istediğiniz oldu açıklarken sesiniz nasıl yüksek çıkıyor bugün çok taraflısınız ve belli oluyor

 9. Yeşim alsın bilezikleri en çok o hakediyir kaynanalar beğene beğene kıza 1 veriyor haksızlık yapıyorsunuz Beyhan teyzede bulamıyor yazık damlayla isbirlikcilik yapıyor kıyamam üşüme bileziklerin hakkı yesimmmmmm

 10. tatlım yesım ceyregı hak edıyor hemde herzaman ama yesıme haksızlık yapıp herzaman yesım 2 puanla gerıde kalıyor 23 hazıranda aslıhanandan 2 puan gerıde kaldı beyhan ona 3 veremeseydı aslıhan 5 vermeseydı damla havada bulut sız ceyregı untu olurdu ama neyse orada bırı ısmını hatırlamıyorum yesım taraftarrları yesım sımarıklarını gormuyormu dıye yorum yazmıs ama tatlım yorum yazmak ıcın yorum yazmayın ay herkes yorum yazıyor benım ne eksıgım var demeyın ya yorum yazmak ıcın yazmayın ayrıca sunucu yesımı tutuyor demıssının sız nereden bılıyorsun ya yesıme kotu yorum yapanların hepsı yorum yazmak ıcın yazıyor fılızde dahıl buna yok bılmama yesım torpıllı falan dıy yalan yalan sozlerde cıkarıyor orada yesım torpıllımı aslıhnın ceyregı yesıme nıye verıldı dıye bı yazgı okkudum ona gırdım fılız bırıyle tartısıyor ısmı neydı ha yesım hakkını yedırmemmı neydı fılıze kapak yapmıs oh canıma degsın ıyıde yazmıs ohhhhhhhhhhhhhhhh

  1. o maşallah maşallah yeşim ci yada akrabası döktürmüş yorum yapmak için yazmışta yazmış ama boş yazmış yeşim yapamıyor yemek yapmayı bilmiyor kabul edin

 11. oy kurban olurum canım anonım ısımlı benım yorumumun altına bos yazmıs demıs tatlım bos olan benım yorumum degıl bos olan sensın canım benım yesım yemek yapamıyorda sen mı yapıyorsun cok kısı yapamıyor edemıyor dıyıyorlarda yesımdan baska hıc kımse orada yemek yapamıyor bos konusmayın lutfannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu