Kördüğüm

24 Haziran Pazar Kördüğüm Özeti Rathod, Visnhu Mukta’yı, Meethi De Akash’ı Seviyor! Kördüğüm 322. Bölüm Özeti

24 Haziran Salı günü kanal 7 ekranlarında çıkacak olan kördüğüm 322. bölüm özeti vereceğiz. Kördüğüm 24 haziran özetinin en önemli olayı Radhot gerçekleri söyledi. Visnhu ile Mukta evlilik hazırlıklarına başladılar. Sizleri 24 haziran kördüğüm özeti ile baş başa bırakıyorum.

Kördüğüm 24 Haziran Özeti (Kördüğüm 322. Bölüm Özeti)

Kanal 7’nin sevilen ve izlenen oldukça yüksek reyting alan kördüğüm 322. bölüm özeti vermeye başlamadan evvel son bölümü bir – iki cümle ile hatırlayalım. Mukta Akash ile evleneceğini aile üyelerine duyurmuştur. Bu durumdan rahatsız olan hem Visnhu hem de Meethi kıskançlıklarından ne yapacaklarını bilemezler. Meethi Mukta ile konuşmak için yanına gittiği sırada yangın çıkmış ve birden büyümüş. İki bayanı görünüşteki eşleri veya nişanlısı değil de kalplerindeki sevgilere göre kurtarmışlardı. Bakalım olaylar bundan sonra nasıl şekillenmiş.

Vinshu, yangında Mukta’yı kurtardığı için kendisini suçlu hissetmektedir. Meethi’nin yanına oturup, ondan kendisini kurtaramadığı için özür diler. Meethi ise özür dilemesi gereken bir durumun olmadığını söylese de Visnhu ben senin görünüşte kocanım ve Ichcha öğretmenimin kızısın ilk başta seni kurtarmam gerekirdi ama nasıl oldu bilmiyorum aklıma Mukta geldi ve ilk onu görüp kurtardım. Bu yüzden çok utanıyorum sen den deyince Meethi de ahlakın, davranışlarını kontrol etmene bu gün engel oldu. Bunun sebebi sadece aşk. Şimdi beni dinle. Kendine bir söz ver. Git ve gerçekleri herkese anlat. Artık herkes her şeyi bilsin diye Visnhu’yu zorlar. Şimdi git ve Mukta’nın yanında dur. Onun en çok sana ihtiyacı var der.

Rohini de dün gece çıkan yangını abarta abarta anlatır. Visnhu karısını değil Mukta’yı kurtardığını, Akash ise Meethi’yi kurtardığını bu nasıl bir çelişkidir diye konuşunca Nani sinirle kes sesini Rohini ve bu söylediklerini de kimsenin yanında söyleme diye de kızar. Mukta yakında Akash ile evlenecek. Başka da ağzından bir lafı duyarsam dilini kopartırım deyip Rohini’ye ayarı verir. Akash, Meethi’ye nasıl olduğunu merak edip yanına giderken Visnhu da Mukta’nın yanına gider. Her ikisi de bilinci tam olarak yerinde değildir. Meethi uyurken Akash yanına yaklaştığı sırada Meethi uyurken başı yere düşeceğini fark eden Akash hemen Meethi’nin başını tutar. Akash, Meethi’nin başını okşamak ister. Ancak evli olduğu için bundan çekinir. Vinshu da Mukta’nın dövmesine bakar. Her şeyi berbat ettiğini düşünür ve kendine kızar. Mukta’nın elindeki dövmenin mürekkebi yangında dağılmıştır. Visnhu de hemen yangında Mukta’yı nasıl kurtardığını hatırlar.

Vinshu Meethi’yi Değil, Mukta’yı Seviyor Kördüğüm 24 Haziran Özeti 

Mukta kendine gelir. Karşısında Visnhu’yu gören Mukta hem çok şaşırır hem de çok mutlu olur. Mukta, kendisini kurtaran kişinin Visnhu olduğunu bildiği için ona teşekkür eder. Bu sırada Meethi de kendine gelmiştir. Meethi de hayatını kurtardığı için teşekkür eder. Vinshu bu vakte kadar kaçtığını ve bazı olayları görmezden gelip sevgimi içime gömüp saygımı ön plana çıkardım. Ama artık hepsi geride kaldı. Ben sade ve sadece seni seviyorum. Benim olmaya hazır mısın Mukta diye Visnhu sorar. İkili romantik bir şekilde bir birlerinin gözlerine uzun uzun hareketsiz bir şekilde bakar. Daha sonra ikisi de bir birlerine sarılır.

Yakışıklı Radhot ise bu işi kökünden çözmek için Damini ve Jogi ile konuşmak için yanlarına gider. Visnhu dün yangında karısı Meethi’yi değil Mukta’yı kurtardı. Neden böyle olduğunu düşünen veya merak eden oldu mu? Jogi ise Rathod’a daha açık konuş. Demek istediğinden bir şey anlamadık der. Rathore ise peki o halde söyleyeceklerim sadece gerçektir. O yüzden dikkatlice dinleyin. Mukta ile Visnhu bir birlerini çok sevdiğini o yüzden böyle olduğunu birden pat diye söyler. Herkes şok olur. Ben bunu çok önceden biliyordum. Hatta Visnhu kızım Mukta ile evlenme teklifi bile etmişti. Ancak ben hapse düşünce Tapasya da Visnhu’nun Meethi’ye karşı ilgisi olduğunu zannetmiş. Hemen iki genci ikna etmek istemişler. Visnhu her ne kadar bu evliliğe karşı çıksa da öğretmeni Ichcha’nın ailesine ömür boyu bakacağı sözü vermesinden dolayı evlenmek zorunda kalmış der.

kordugum 322. bolum ozeti ( kordugum 24 haziran ozeti ) resim 1

Damini kesinlikle böyle bir şey mümkün değil kabul etmiyorum. Bu işte bir yanlışlık var der. Rathore ise bu evlilik oyununu yani Mukta ile Akash’ın oyununu uydurduk. Bundan en çok rahatsız olan Visnhu oldu. Mukta ile Akash’ın yan yana gelmesini bile hazmedemedi deyince Damini bir nebze de olsun inandı. Ancak bu gerçekse ben bu gerçeği kaldırmaya hazır değilim. Kızım Meethi bir kez daha boşanırsa bunu nasıl kaldıracak. Evlilik şada değil. gibisinden çıkışır. Rathore ise kızın bir ömür boyu mutlu olmadığı ve sadece söz verdiği kişi ile eli kalmasını mı istersin yoksa sevdiği insan ile yaşamasını mı der. Damini de konuşmaz ama başının hareketi ile tabi ki de sevdiği insan ile birlikte olmasını ister. Visnhu Mukta’yı ikna etse de Meethi ile Akash arasında aynen şöyle bir konuşma geçer. Akash, beni sevdiğini söylüyorsun. Neden birlikte olamayacağız. Neden evlenemeyiz. Meethi ise büyük annem Damini hasta ve ben onun gönlünü kırmak ve benim yüzümden rahatsızlanmasını kaldıramam.

Visnhu İle Mukta Düğün Hazırlıklarını Başladı 24 Haziran Kördüğüm Özeti

Bu sebeple asla birlikte olamayız der. Tapasya Rathore’ye sen bir evi yıkıp başka bir evi yani yuvayı kurmak istiyorsun. Bu kabul edilebilir bir durum değil, Kabul ediyorum. Visnhu Mukta’yı seviyor. Ancak hayatta her istediğin olamaz. Bu durumda da Visnhu Mukta ile evlenemez der. Meethi konuşmanın ortasına dalıp Radhot amcam doğru söylüyor. Visnhu beni değil Mukta en başından beri seviyordu. Ancak annem Ichcha’ya saygısından dolayı kendisi ile evlendiğini söyleyince herkes neye uğradığını şaşırdı. Radhot ise bir nebze de olsun rahatlayıp gelin bu evliliği yapalım. Burada çoğunuz yaşça benden büyüksünüz. Bizler bu işin öncüsü olalım deyince Damini konuşma tamamlanmadan Rathod’un yanından ayrıldı. Ardında Jogi ve Kanha da gitti. Tapasya ise Rathod’a sen nasıl birisin. Bir yuvayı yıkıp başka bir yuvayı yapmayı nasıl teklif edebilirsin der. Rathore ise ben sadece gençlerin kalbindeki sesi dinliyorum. Hayatımda hep kalbimin sesini dinleyip karar verdim. Sizlerde bu dediklerimi yapmadığınız takdirde çok pişman olacaksınız der.

Akash ise Atişgan’a gidip Meethi ile artık ömür boyu bir araya bile gelemeyeceğiz deyip kendisini odasına kapatır. Nani hemen Maiyya’ya son yaşanan olayların hepsini anlayıp Visnhu’nun Mukta ile evlenmesini istemediğini eğer Visnhu Meethi’den boşanırsa Meethi de Akash ile evlenir. Sadece Damini’nin ettiği yemin buna şimdilik engel olduğunu haber verir. Maiyya oğlunun yanına gidip Vinshu ile Mukta’nın evlilik hazırlık yaptığını söyleyince Akash’ın haberi olduğunu ama sakın korkma Meethi bana geri gelmiyor der. Rathore de Damini’ye ikilinin evlenmesi konusunda ona verdiği için teşekkür eder. Ancak Meethi ile Akash da bir birlerini seviyor. Neden onlarında evlenmesini istemiyorsun. Damini, kızımı bir kez daha cehenneme gönderemem der. Visnhu, yalandan yapılmış Mukta ile Akash’ın düğün kartına bakıp bu kartın aynısından yaptıralım. Sadece Akash yerine Visnhu adı olsun der.

Agarti, Artık Tek Düşmanım Sensin Akash Kördüğüm 322. Bölüm Özet

Mukta ise bu sahte oyun için 2 tane kart bastırdıklarını söyleyince Visnhu da Mukta’ya çok zeki bir eşim var der. Agarti Akash’ın yanına gelip oğlumu senin yüzünden kaybettim. En başından planladığımız gibi gitmiş olsaydı oğlum Nirbhaya ölmeyecekti. Artık bu dünyada tek düşmanım var o da sensin deyip ayrılır. Maiyya bu tehditten çok korkar. Ya oğlumu öldürmeye kalkarsa ben ne yaparım der. kördüğüm 322. bölüm özeti burada son buldu. kördüğüm 24 haziran özeti ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

361 Yorum

 1. SELAM
  ???
  KIZLAR
  ???

  ..
  .
  RAHATSIZ OLDUĞUMDAN PEK GİREMİYORUM KUSURA BAKMAYIN BİRAZ ÜŞÜTMÜŞÜM ONUN İÇİN PEK GİREMİYORUM
  NOT:SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM?

  ..
  ..

 2. Kulun kalbi temiz olmadıkça imanı doğru olmaz. Dili doğru olmadıkça kalbi temiz olmaz. Komşusu zararlarından emin olmadıkça da cennete giremez

  ?? Hadisi Şerif ??

  ????

  HELİNİMM sana bu sıcak günlerde dondurma ?? ?

  ????

  Nasılsınız hatun kişilerim.

 3. Yahut o çocukları erkekler, dişiler olmak üzere çift verir, dilediği kimseyi de kısır yapar. Şüphesiz O, her şeyi hakkıyla bilendir, hakkıyla gücü yetendir.(ŞURA SÜRESİ)??
  ????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM MUTLU ❤❤??❣??
  ELAM❤❤
  ???
  OFF TELEFONU GÜNCELLEDİM YENİ EMOJİLERIM GELMEDİ YİNE ????
  SİNİRDEN KIRICAM TELEFONU. AYNI TELEFONDA ARKADAŞIM DA VAR ONA GELDİ YENİ EMOJILER BENİM SUÇUM NE OFFF?????

 4. Selam kızlar nasılsınız ben sabahtan beri acildeyim meleyi getirdim ateşi çıktı

  Sonuçları bekliyorum çıkınca belli olacak yatıp yatmıcagımız

  Sizlere haber edeyim dedim

  Allah emanet olun

 5. Vay arkadaş Radhot olmasa kimse sevdiğini itiraf edemiyecek. Vicdan borcu diye sahteden çocuk yapacaklardı az kalsin ??????beyinlerini kime ödünç verdi ki bunlar?
  Şu Meethi denen süprüntü mıymıntı kız Iccayı bile arattı
  Radhot gibi bir adamın Visnu gibi ezik ötesi bir damadı olsun inanılır gibi değil Kaderin cılvesıne bak??
  Bu Radhot ve Tapu Mukta ile Vısnunun nişanında dans ediyorlardı Radhot Tapuya ona hâlâ deli gibi aşık olduğunu söyleyip tam kendine çekiyordu ki Meethi salağı vuruldu içine etti sümsük :x romantizm düşmanı :x
  ??Daha benden ayrılmadan başka sevgili buldun
  Saadet hiç belli olmaz
  Sevgilim mesut olsun
  Şimdi artik yalnızım aglamak neye yarar
  Zalimin zulmü varsa sevenin Allahı var ????

 6. Vay arkadaş bu hint ilindeki senaristler kafayı intikamla ve sümsüklükle bızmuş. Acep küçükken ne yaşadılar bunlar ???? herşeye sus pus memlekette herkes kendi adaletinin peşinde ne polis var ne hakim savcı me menem bir memleket ??? özetleri okumaya bile tahammülüm yok ALLAH FİLİZİME YARDIM ETSİN. Mecburen bu absürtlüğe tahammül ediyor ???

 7. NURDANIM bence bunlar haplanıp haplanıp?? karanlık hücrelerde yazıyorlar???
  Ama Radhot karakterini yazan senaristi alkışlıyorum adama dıbım düşüyor izlerken ?
  Veer kaçtı ABDye bir yaralı parmağa şey etmeden ??

 8. Hâlâ aynı hatta daha kötü dün yine fenalaştı
  Nurdan abla diyer sayfaya sabah yazdım kusura bakmayın diye kusura bakmayın yazamıyorum yazmaya hiç vecalim yok belanın durumunu biliyorsun ondan yazamadım

 9. Kalbi çok zayıf doktor hazırlıklı olun dedi ??
  Gözleri iyi olucak ama ona bir şey olursa göz neye fayda offff

 10. NURDANIM Cennetin finalini sormussun ben izlemedim pazar gecesi dışarıdaydım gece 1e yakın geldim eve
  Ama mutlu bitmiş Cennet ıle Selim evlenmiş Melisa yeni birini bulmuş Kaya Arzudan helallik alıp vedalasmıs. Arzu eski kocasına dönmüş.. herkes mutlu olmuş ??????

 11. En güzel günlerimin
  üç mel’un adamı var:
  Ben sokakta rastlasam bile tanımayım diye
  en güzel günlerimin bu üç mel’un adamını
  yer yer tırnaklarımla kazıdım
  hatıralarımın camını..
  En güzel günlerimin
  üç mel’un adamı var:
  Biri sensin,
  biri o,
  biri ötekisi…
  Düşmanımdır ikisi…
  Sana gelince…
  Yazıyorsun…
  Okuyorum…
  Kanlı bıçaklı düşmanım bile olsa,
  insanın
  bu rütbe alçalabilmesinden korkuyorum..
  Ne yazık!..
  Ne kadar
  beraber geçmiş günlerimiz var;
  senin
  ve benim
  en güzel günlerimiz..
  Kalbimin kanıyla götüreceğim
  ebediyete
  ben o günleri..
  Sana gelince, sen o günleri –
  kendi oğluyla yatan,
  kızlarının körpe etini satan
  bir ana gibi satıyorsun!
  Satıyorsun:
  günde on kaat,
  bir çift rugan pabuç,
  sıcak bir döşek
  ve üç yüz papellik rahat
  için…
  En güzel günlerimin
  üç mel’un adamı var:
  Biri sensin,
  Biri o,
  biri ötekisi…
  Kanlı bıçaklı düşmanımdır ikisi…
  Sana gelince…
  Ne ben Sezarım,
  Ne de sen Brütüssün…
  Ne ben sana kızarım
  ne de zatın zahmet edip bana küssün…
  Artık seninle biz,
  düşman bile değiliz…

  Bunu bella sizlere paylaşmaktı ??

 12. İki şehri var gecenin, biri gözümde
  tütüyor, birinin dumanı üstünde yağmur
  gibi çöken siste, bana bu uykusuz
  şehri niye bıraktın, göze alamadığım
  bir şehrin yerine bütün şehirlerdesin,
  gece değil istediğin hayli karanlık
  bakışlı bir şehrin gözleriyle çarpışmak
  hevesindesin! Gözlerini anlıyorum henüz
  bağışlayabileceği gözleriyle çarpışmadı kimsenin;
  gözlerimizi uzaklıklar değil ki yalnız
  göze alamadığımız yakınlıklar da acıtır,
  ve gözleri ancak gözler bağışlayabilir,
  öyle acıyor ki gözlerim kim bağışlayacak,
  sis değil, uykusuzluk değil, iki uzak
  şehir gibi ayrılıktan kavuşmuyor gözlerim :
  Biri hepimizle gözgöze gibi hala uykusuz,
  biri sis içinde kirpiklerine kadar açık,
  bu sessizliği kim bıraktıysa, göremiyorum
  konuşkan gözlerinde tek sözcük bile,
  gözlerimiz birbirine değmiyor gecenin iki şehrinde
  Kimsenin kimseye gözü değmiyorsa, şiir niye ?

  Bunuda o burda paylaşacaktı

 13. İREMSU BELLA neler atlattı bu hayatta bu ne ki
  Allahin izniyle yaşayacak o gözleri de görecek
  Bella mı paylaşmak istemişti bunu çok güzel bende çok severim özellikle son dörtlüğü kullanmıştım bazı kişilere
  NE BEN SEZARIM
  NE DE SEN BRÜTÜSSÜN
  NE DE ZATIN ZAHMET EDİP BANA KÜSSÜN
  SENLE BEN DÜŞMAN BİLE DEĞİLİZ ARTIK???

 14. Iremsu ne diyeceğimi bilemiyorum ki inşallah düzelir İsabella ????????? onun için dua ediyorum bol bol

 15. A klavye indirdim emojiler çıkıyor Defnem sende indir istersen ama yazma şekli çok zor ya bazı harfler yok hatta sırf emoji için indirdim ????

 16. Cennetin sonu mutlu bitmiş ha sevindim ya ama izlemedim sadece başına baktım sıkıldım hatta Selim ile Cennet evlendi demek ???? şaşırdım doğrusu Selim aldı başına belayı ya kız bunu nikah masasında terk etti resmen bu ise tekrar evlenmiş Allah yardım etsin ????

 17. Ha öylemi İremsu ama harfler yok ya bu klavyede diğeri ile yazıyorum ona alıştım ?? telefondan dolayı galiba benim kullandığım venüs telefon

 18. Selam kızlar saolun valla meleyi yatırdılar yine ah ah benim kaderimde var hastaneler hamdolsun rabbime Allah beterinden korusun ne diyeyim

  Bakalım ne kadar yatcaz inşallah başka yere sevk etmez

  İremsum hoş geldin canım rabbim bellamada acil şifalar versin inşallah

  Gerçekten hergun namazdan sonra onada dua ediyorum

  Çok zor cokkk

  Buda bizim sınavımız

  Eee kızlar sizler nasılsınız neler yapıyorsun

 19. Zülişim A klavye ne ola ki o zaman Akıllı Klavye mi demek o zaman şimdiki yazdığım klavyeye ne olacak??

 20. İndirdim A klavye kısayol ekrana bağlandı diyor o ne demek yaa off??
  Bıktım bu teknolojıden

 21. Defnem onu yükleyince giriş yöntemi var yüklediğinin yanındaki ✔ tike basıyorsun otomatik kendi oluyor bu kadar.

 22. Selam kizlar , ben Drashtinin Silsila dizisine baktim biraz rus sitelerinde alt yazili izledim kocasi herkesin içinde Drashtiye o kadar fena tokatnatiyorki anlatamam . Sanki bana atmiş gibi hissetdim gerçi ben kendime atdirmam aksine ona atarim . Birde Mauli ile Nandini çok iyi eski arkadaşlarmiş . Bir birleri için canlarini verecek kadar seviyorlarmiş bir birlerine ama ikiside ayni gence yani Kunala aşik olmuşlar . Nandini bir bakmiş Kunal Mauliyi seviyor . Sonra Nandini arkadaşi mutlu olsun diye Kunala olan hislerini belli etmemiş ve Rajdeep ile evlenmiş . Ama evliği şiddet ve hüzün dolu . Sonra yillar sonra tekrar karşilaşiyorlar Mauli , Kunal ve Nandini . Mauli ile Kunalin birlikteliği Nandiniye aci veriyor. Sonuçta oda Kunali seviyor ve arkadaşi için aşkini içine gömüyor. Güzel günlerin birinde Nandini havuz kenarinda yürürken bir çocuğu havuza düşmekten kurtariyor . Çocugu kurtariyorda kendisi ayaği tayip suya düşüyor ve boğulmaya başliyor işte tamda o an paat diye Kunal imdadina yetişiveriyor . Nandiniyi kurtarmak için suya atliyor . Nandini elinde ikisi göz – göze birde kim gelsin ? Tabiki Mauli geliyor ve kiskaniyor kocasini eski arkadaşindan . Aslinda diziyi ilk Türk sitesinden izleyecekdim ama Türk sitesi karma karişik ya üye ol forum doldur bilmem ne . Rus siteleri çok basit giriyorsun bölüm seç ve izle keyfle ?
  Kizlar bir şey sorucam sizce hangisi daha güzel Meethi vs Mukta . Bence Meethi en güzeli .
  Birde yorumlara bakmadim sizde kusura bakmayin . Birazdan dönerim . Umarim dönene kadar herkes sorumu cevaplamiş olur . Hoşçakalin ?

 23. Bu A klavye dediginiz tam olarak ne kızlar Tambu klavye mı demek?? Tam anlatın bakım bana ????

 24. Defnem Google playden indirdiysen tekrar gir aynı klavyeye oradan silinir ben tambu indirdim olmadı benim telefona

 25. Klavyeyi kalır yazısı var oradan silinir ben emoji keybord neyse onu indirdim ama harfleri yok bazıları

 26. Manyacım Drastinin yeni dizisini biliyorum ya arada resimleri takip ediyorum ya Drasti kendisini kurtaran adama aşık olacak sanırım fragmanını gördüm birde başka kız var oda aşık adama ?? ama başrol adamda fena değil ?? dizi ülkesinde iki gün çıkıyor sanırım pazartesi cuma günü İngilizce yazıyordu günleri ?? ya bu Drasti ile Vivian dsenanın dizisi aynı kanalda çıkıyor ama farklı farklı ee birinin reytingi yüksek olursa diğerinin düşer ?? anlamadım ki ben yazdım öyle ya aklıma takıldı

 27. Zülişim Tambu indirdim beğenmedim Yani A kkavye demek Tambu mu demek kaldırdım zaten şimdi A tambu yani öyle mı sen emoji keybord diye indirdin öyle mı??

 28. Tamam Defnem kalırdıysan sıkıntı yok tambu iyi değil ya pek sürekli reklam çıkıyor ben yazdım Google play aramaya emoji keybord diye onuncu sırada var iki tane telefon şekilli klavye var onu indirdim emoji ler çıkıyor onda harf eksikliği var ama o tarafı kötü

 29. Defnem istiyorsan uğraşma ya İnternetine yazık zaten harfleri Bile yok doğru düzgün güncelleme ile gelir emojiler sonra benim yüzümden İnternetin bitmesin ??

 30. Yok Zülişim niye senin yüzünden olsun. Güncelleme yapıyorum zaten düzenli olarak arkadaşlarıma geldi bana gelmedi sinirden dişlerimi gıcırdattım???? hayret yani

 31. Defnem güncelleme yapıysan olurdu ya neden olmadı ki Samsung telefonları tam bilmiyorum ama bazen benimde telefona indirdim güncelleme olmuyor karışık bir şey işte

 32. Züliş Drashtiyi kurtaran adam yani Kunal başröl zaten . Aaa öylemiymiş bence Drashtinin dizisinin reytingi daha yüksek olur . Herkesin ilgisinde şu an o dizi var . Shakti eskildi zaten . Izliyenler o Soumyaya nasil dayaniyor anlamiş değilim. Şu siralar Sev yeter ve Silsila benim ilgi alanimda . Ikisinide izliyorum .
  Kizlar Nandinin rölünde olmak istermiydiniz ?? Cevaplayin lütfen sonra bende cevapliyacağim . Meethi ile Muktada cevaplanmamiş aşk olsun.

 33. Manyacım evet ya ikiside colours tv çıkıyor ?? evet Drastinin dizisi daha yüksek olur reytingi olarak eğer çok uzamassa shakti çok uzadı ya 600 bulacak nerdeyse bide dizide Harman ile Soumya kavuşamadı bir ?? Soumya mıy mıy konuşmasına nasıl dayanıyorlarsa anlamadım gitti ?? bakalım Drastinin dizisi nasıl olacak ?? sorumu sordun görmedim ya gözümden kaçmış yazıyorum cevabını ??

 34. Bence Mukta daha güzel ama onun dudakları şişirmiş ya ayrı bir duruyor konuşurken ?? Mehht güzel ama onda çok makyaj var bide göz kirpikleri takma Muktata makyaj var ama ??

 35. Bende anlamadım ki Zülişim neyse tek derdimiz klavye olsun ?
  ???
  MANYOŞ kimse yok ki sorunu cevaplasın. Nandininin yerine olmak istemem. Herkesin kariyeri var Nandını ev hanımı mı??? Bu Drashtı yine mı ev hanımı hayret yaa
  Ben Muktayı daha çok beğeniyorum Meethiyı gerçekten fare gibi buluyorum itici kız ıyyy??
  ???MANYOŞ KIZLAR SİZE ŞOK BİR HABERİM VAR. İLERİDE AKASHA AŞIK OLUP ONA YAKLAŞMAK İÇİN SANKRANTLA EVLENEN MEETHİYİ ÖLDÜRMEYE VE İDAM ETTİRMEYE ÇALIŞAN AMBİKA RADHOTUN KIZIYMIŞ ??EVET YANLIŞ DUYMADINIZ. RADHOTUN ESKİ KARISI MAVLİKADAN OLAN KIZI VAH RADHOTUM VAHH??

 36. Nandinin yerinde olmak istemezdim çünkü kocası tarafından şiddet görüyor sanırım ay çok kötü bir durum ??

 37. Drasti ev hanımı rolündemi dizi biraz dram havası var ya gördüm kadarıyla ama değişik yinede ☺️☺️ Drastinin havuza düşüş şekli nasıl öyle Adam hemen koşuyor kurtarıyor diğer aşık olanda bakıyor kenardan ??

 38. Züliş ben Shaktiyi izlemiyorum . Noldu onlara niye kavuşamiyorlar ama evet Soumyanin miy miy olduğu fotolardan belli . Birde onun anasi Harmani istemiyor sanirim . Yahu hanim niye istemiyorlar insan öyle damadi mumla arasa bulamaz aksine kiskanmasi lazim . Benim böyle damadim olsa bakmaya kiyamam . Kizimdan bile kiskanirim . Soumyayida babasi ve babaannesi istemiyordi dimi onlar daha çok Surbhiyi seviyorlar . Kizi nişan güni zehirlemişlerdi nasil bir baba bu yaa hem kizi niye sevmiyorlarki arkadaşim anlamadim . Insan öz evladini nasil sevmez ??
  Ne diyorsun Defoş ayy hakkatmi . Demek Ambika Radhotun kizi ben şoklardayim . Senaristler ne yapicaklarini iyice şaşirdilar . Mukta ve Ambika kardeş yani . Eee o zaman Meethininde kardeşi sayilir . Peki Radhot kizi kabul ediyormu eski karisi ile nasil oluyorlar . Barişmazlar umarim. Radhot severdi onu . Tapu ile eski karisi nasil olucaklar . Karisi intikam filan için geri dönüyordu sanirim ?

 39. defne cim mukata estetik harikası nette izledim masallah yer yerini yaptırmuş dudakları yuzu dolgu gögs silikon :) kasları boya

 40. Yo ev hanimi gibi durmuyordu Drashti . Şirketde filan çalişiyor gibiydi . Sürekli Kunallarin etrafindaydi belki onlarin yaninda çalişiyordur gerçi onlar doktor . Kocasi iş adami onun asistani filandir . Partilerde yaninda tokat yemeye doyamiyor Nandini .
  Ben olsam Nandinin rölüni canlandirmak isterdim . Sorun bakalim niye ??

 41. MANYOŞ Radhot Ambıkayı seviyor tabi evladı ama onun kötü biri olduğunu biliyor ve oyunlarını ortaya çıkarıp Meethi yı ıdamdan kurtarıyor inan gerisini bende bilmiyorum
  Radhot Tapu seviyor onunla evlenip mutlu oluyor sonra ayrılıyorlar diziden diye biliyorum. Gerisini hiç bilmiyorum kuzum??
  MANYOŞ Harmanı damat olarak istiyorlar,Sounyayı ıstemıyorlar gelın olarak. Soumya kısır ve çift organlı
  ???
  Olabilir Şeyma nerdeyse bebekler bile estetik yaptıracak şimdi

 42. Gerçekten karışık bir dizi Manyacım bende şimdiki bölümleri bilmiyorum tam anlamıyla ?? sadece geçen seneki bölümleri biliyorum ?? tam tersi Harmanın cadı anası istemiyor Soumyayı evlerden ırak kadın kötülükte kördüğümdeki Maiyi geçer resmen bide Soumya sürekli kocasını başkasıyla evlendiriyor ya ?? kız kardeşi ile evlendirmişti boşandılarmı bilmiyorum şimdide resimde gördüm sanırım Harmanın eski okul arkadaşıyla evlendirmiş yanlış olmasında ? resimde gördüm ?? Soumyayı bir Allahın kulu istemiyor zaten hem babası hem babannesi hemde kocasının ailesi annesi öldü ya en son izledimde araba çarpmıştı Soumyanın annesine ?? ay tam dramatik bir dizi izlemeye içim kaldırmazdı zaten izledim zaman bütün gün etkisi sürerdi şimdi takip etmiyorum ☺️☺️ bilgisayarım yok önceden İnternetten indirip izlerdim indirdim site virüslü çıktı bilgisayarı çökertti resmen olan bilgisayara oldu çalışmıyor zaten garanti süreside bitti ??

 43. haklısın defnecim şimdi doğal güzellik kalmadı ama yine arada makyaj bile yapmayan kız bulunuyor sence makyajlı kız olmak mı iyi sıfır makyajlı dolasmak mı ?

 44. Evet Soumya çift cinsiyetli dilim varmadı söylemeye tövbe tövbe hatta Harmana bile söylemişti adam çıldırdı resmen ortalığı dağıtmıştı ?? o bölümleri biliyorum ama

 45. Niye MANYOŞ tokat yemekten mi zevk alıyon yoksa??
  ???
  Şeyma herşeyin dozunu ayarlamak lazım. Makyajı abartmıycaksın. Cildini deliyor yoksa zamanla. Ben şeffaf makyaj yaparım mesela şeftali gri tonlarında. Yazın hiç yapmıyorum
  Ama doğal halini insanlara göstermelisin seni her halınle tanımalılar
  Sonra dışarıdan baktım yeşil türbe
  İçine girdim estağfurullah tövbe derler insana ;)
  ???
  Zülişim bende virüs yüzünden izleyemiyorum hint dizileri virüslü hep

 46. züleyha ben begendim izliyorum dun izledim canım bugunde izlerim :)
  kore dizisinide izledim ama halkımız izlemez diye düşünüyorum

 47. defne makyaj yapmayınca alay ediyorlar o ne öyle yaslılar gibi diye şimdi evli çocuklu kadınlar bile masallah pür makyaj geziyor bugun üç çocuklu kadın vardı masallah somn moda giymş pür makyaj burnunda hızma bile vardı bana böyle küçümser gibi baktı bn bugun sıfır makyaj cıkmıştım yiyecek alış verişi gideyim acele geleyim diye canım
  kumaralsan şeftali tonları gğüzel gider soft neon renkler

 48. Evet Defnem virüslü ya çoğu site izlenmiyor zaten ay indirene kadar canım çıkardı site donar kalırdı ben bilgisayarın başında sinir krizleri geçirirdim ?? fenalık gelirdi bana bide İnternet yavaş olunca illallah dedirttirdi aklıma geldikçe hala bir çeşit oluyorum karşı tarafta İnternet vardı ondan indirdim en son üç bölüm indirdim şansa orada kaldı dizi ?? ondan sonra bilgisayar sizlere ömür çöktü resmen ☺️☺️

 49. Haa teşekkürler DEFOŞ anlatdiğin için diziyi ama çift organ ne demek ? Ben olsam bende istemem Soumyayi iyyy miy miy ?
  ZÜLIŞ zaten Hintli kizlar ayri bir merakli sevdiği adami başkasi ile evlendirmeye şaşirmadim açikcasi . Harmanin annesini Benimsindeki Zareena canlandiriyordu dimi , yalniş hatirlamiyorsam ? Kim ister Soumya gibi gelini hah ?
  ŞEYMA merhaba bende çok beğendim Sev Yeteri . Makyajda yapmiyorum gerçi normal yapmamam daha 15 yaşimdayim . Ama yaşit kizlarim 1000 ton makyaj yapiyorlar yüzlerine hatda bir seferinde yeni okulumda bir kiz makyaji o kadar abartiyorku . Müdür ona dedi hemen sil çikart makyajini diye birde kalabalik ortamda kiz yüzüni yikadi geldi hali aynen DEFOŞUN dediği gibi DIŞARIDAN BAKTIM YEŞIL TÜRBE , IÇINE GIRDIM ESTAĞFURULLAH TÖVBE ?
  Aynen DEFOŞ tokat yemeye bayiliyorum dizilerde atiyorlar bir birlerine şarp şarp diye bende özeniyorum ? Şu ana kadar hiç tokat yemedim . Dizilerde görüp kendim röle girip şarp şaarp diye kendime tokat atiyorum ??? birde ben intikam evliliği istiyorum yaa şiddetli , kavgali onun için Nandiniyi canlandirmak istiyorum ya . Yoksa cicim bicimli evliliğe tahammül edemem . R.K ile Madhuyu bayilarak izliyordum intikam alma zamanlarinda . Yada kiskandirma sahneleri harika . Sultanli sahnelerde yaklaşiyor INCEM nerdesin kiz ayarliya bildinmi Tv- yi ??

 50. ZÜLIŞ , DEFOŞ rus sitelerinden izleyin hiç bir şey olmaz . Siteleri çok kolay , bölüm seç açiliyor hemencik sende keyifle izle ?
  DEFOŞ teşekkürler anlatdiğin için diziyi . Çift organli ne demek ?
  ZÜLIŞ zaten Hintli kizlar ayri bir merakli sevdiği adami başkasi ile evlendirmeye . Harmanin annesi BENIMSINDEKI Zareenadi dimi , yalniş hatirlamiyorsam. Iyy Soumya gibi gelini kim ister zaten . Niye evlendirdi benim Vivimi kardeşi ile yoksa kardeşidemi ona aşikti aman şaşirmadim bulmuşlar yakişikliyi babaannesi aşik olsa şaşirmam ???
  ŞEYMA merhaba , bende sevdim SEV YETERI . Birde hiç makyaj yapmiyorum . Yapmamamda doğal tabi daha 15 yaşimdayim cildim doğal güzel . Ama benim yaşitim kizlar okula tonna tonna makyaj ile geliyorlar . Yeni okulumdan bir kiz bir gün makyaji fazla kaçirmiş , müdür bağirdi ona hemen sil görmeyeyim diye birde kalabalik ortamda öğrenciler , öğretmenlerde vardi . Kiz yüzüni yikayip geldiğinde hali DEFOŞUN dediği gibiydi DIŞARIDAN BAKTIM YEŞIL TÜRBE , IÇINE GIRDIM ESTAĞFURULLAH TÖVBE ???
  Aynen DEFOŞ bayilirim tokat yemeye . Dizilerde o kadar iyi atiyorlarki şarp şarp diye özeniyorum bende . Birde bilirsein ben intikamli , şiddetli evlilik seviyorum öyle canim cicimleri hiiiç çekemem . O yüzden istiyorum Nandinin rölüni canlandirmayi .

 51. züleyha bi kaç bişey izledim net biti sorma suan hediye nettle yazıyorum canım hediye gelmişti sev yeteri iyi buldum izlicem canım

 52. manya makyaj arada yapmak güzel oluyor sürekli yapmayı sevmem evet bizim okul zaten cast ajansı gibi canım :) makyajsız insanı cok kaile almıyorlr sıfır makyaj degilde doğal makyaj iii bnece

 53. Ay Zülişim PCler çok pahali yaptır iyi kötü sen onu
  ???
  Şeyma şimdi doğallık moda. 90lı yıllar modaydı o pür makyaj. Şimdi ünlülerin sıfır makyaj selfisi moda magazin takip edıyorsan. Burakın Eşi Fahriye başlattı hatta yuzumun gerçek hali diye Burak işte budur yazmış. Herkes doğallığını ispatlama peşinde. Komşuna söyle etrafına iyi baksın. Boyaların arkasına saklanmaya ihtiyacım yok desene kız sende lafının altında kalma ??
  Sen estetısyenlerın estetiksiz kadınlarla evlendiğini biliyor musun Şeyma ?? Çünkü adamlar ameliyat yapa yapa tiksinmiş kadınlardan ;)
  Birçok estetısyenın roportajını okumuştum doğal yüzlere hasret kaldıklarını söylediler
  Tabi sağlığı tehdit eden durum varsa estetik gerekli ama Rabbimin yaradılışı ile fazla oynamamakta fayda var. Çelişememek lazım

 54. canım biliyorum bi ara başladı o akım sıfır makyaj falan ama başlamadan bitti gibi fazla surmedi şuan çarşıda okulda her zaman her yerde makyaj modası devam ediyor hiç makyajsız dolasan kalmadı carsıda görmedim bu gun bi ben vardım heralde
  estedik doktorları adamlarda kendilerine estedik yaptrıyor fakat bi çok estetikçi ünlü adam gördüm bi tarflarını yaptırmış canım
  şuan estedşk botoks prp grp cok moda mazoterapi vs
  doğal insan kalmadı canım

 55. bu arada defnecim buragı bende severim bir hintli arkadasıma gösterdim oda begendi :)
  fahriye gelince oda estetik yaptırmısyakışmış oayrı konu ama burnunu elmacık kemiklerini yaptırmıs magazinde görmüştüm

 56. ŞEYMA onlar beni kaile aldilar almadilar umrumda değil zaten yüzlerinede söyliyorum sizleri umursamiyorum diye sevmiyorum hiç birini hatda bir kaç tanesini dövdüğim bile oldu . Eski okulumu seviyorum ben .
  Bencede doğal makyaj iyi . Fazla abartiyorlar bazilari hatda bazilari değil hemen hemen hepsi. Ben okula , dişariya çiksam dolaşmaya filan yapmam makyaj . Düğüne falan yapiyorum abartmadan .

 57. Ay MANYOŞ Allah canını almaya öldürdün beni gülmekten kuzum?????? tamam sana intikam evliliği yaptırcaz. Mesela okuldan çıkma teklifini reddettıgın bır çocuk büyüyor hırs yapıyor kariyer yapıyor çok yakışıklı oluyor kimlik değiştirerek seninle intikam evliliği yapıyor ??
  Manya ahaaa beni nasıl reddedersin sen hadi partilere gidiyoz eşim oldunu soyleyecez sırakk tokatt ve dans✋✋???
  Sende yaşasın tam istediğim gibi bir macera. Sonra sende ona Judo karate yaparsın??
  Ahaa hint usulü evlilik işte
  Manyoş çift organ yani hem erkeksı hem kadınsı cinsel organ taşıyor detayı bilmiyorum ?
  Evet kızlar çevremize özellikle evlemecegınız insana makyajlı makyajsız pıjamalı elbiseli her türlü halinizi gösterin malzeme bu işte dıyın. Sonra erkekler şok geçiriyor ve kaçıyor başına kakıyor bu beni kandırdı dıye
  Birkaç sene önce haberlerde ızledım. Italyan bir erkek Rus bir kadınla evlenmiş sabah gözünü açınca yanındakı kadını tanıyamamış çığlık atmış sen kimsin diye yüzünde buruşukluk hastalığı varmış kadının vede lekeler ameliyat izleri adam boşanma davası açmış hemen ama kızlar kadın o kadar profesyonel makyaj yapıyorkı cam makyaj inanamazsınız yani kandırmış adamı?? Allah korusun

 58. defnecim hint makyayjı öyle canım cam gibi kollarına bile makyaj yapıyorlar
  sen rahtoreyi seviyordun

 59. Valla Şeyma Allah yapısının yani doğal şeylerin modası hiçbir zaman geçmez. Sen hiç organik gıdaların modasının geçtiğini gördün mü ;)
  Sen nasıl bir çevrede yasıyorsun bilmiyorum ama gezdiğim gördüğüm yerlerde insanlar doğallığa hasret. Estetısyenlerde vardır tabi ama çok nadır estetik yaptıran ve doğal kadınlarla ilişki kuruyorlar genelde. Ben insanların ne dediğini umursamam kendime yakışanı yaparım zaten erkekler de bıktı boyalı kokonalardan??
  Radhotu çok seviyorum ve beğeniyorum

 60. ben öyledüşünmüyorum erkekler boyalı bebek sevyor sus köpekleri gibi yanlarında gezdirmeyi hala tercih ediyorlar sen doğalım diyorsun ?
  peki hayatında biri varmı?
  o ne dşunuyor
  gıda baska sey zaten organik gıdada kalmadı hepimiz market alışverşi yapıyoruz paketlenmiş gıda yiuoruz

 61. ????CANIM ARKADAŞLARIM

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR hayat nasıl gidiyor canım arkadaşlarım

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???MELEGİMMM
  ???KARDELEN A♥A
  ♥️♥️♥️KAINAT A♥A
  ???NAZIMM
  ???HELİNİM
  ???RUYAM
  ???GÜLÇİÇEGİM
  ???ZÜLEYHAM

  ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK DEGERLİSİNİZ SİZİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 62. ?????????????
  AYSELİMMM
  ?????????????

  NERDESİN ne yapıyorsun seni çok özledim

 63. Şimdide sen beni güldürdin DEFOŞ ??
  Aynen ya tam istediğim gibi bir evlilik . Judo karete haa ?? Ayy ne güldüm . ?? Ama eveeet istediğim evliliğin aynisi DEFOŞ timsah gözyaşlarida ekleyelim olurmu ?? Şarp şarp tokatlar havada uçuşuyor ??
  DEFOŞ benzer haber bende duydum. Ama hangi ülkediğini hatirlamiyorum . Kadin estetikmiş aslinda . Bir adam bu kadina siril siklam aşik evleniyorlar filan . Sonra çocuklari oluyor . Adam çocuğumu görmeye geliyor hastaneye çocuğun surati donuz gibimiş haa. Adam ürkmiş korkmiş karisindan şüpheleniyormuş beni aldatip başka birindenmi çocuk yapti bu diye . Sonra ne öğrensin çocuğu karisinin estetik öncesi halinin kopyasiymiş . Adam boşanma davasi açmiş beni estetikli yüzü ile kandirdi diye . Kadina tazminat ödetmişler . ??

 64. Bencede erkekler doğal kadinlari seviyorlar . Ama var içlerinde süslü püslü kadin seviyor olanlarda . Ben erkek olsam doğal kizi severdim . Çoğu dizidede erkekler doğal kizlara aşik oluyorlar . Eski okulumdada erkekler doğal olanlar ile tanişip arkadaş olmak istiyorlardi . Birde arkadaşim vardi benim eski okuldan derdiki büyük sinif kizlarin makyajindan, süsinden püsinden biktim diye . Çok yakişikli bir çocuktu benden 1 yaş büyük tüm kizlar peşindedi onun . Herkes onun ilgisini çekmek istiyordu .

 65. Şeyma özel hayatımı anlatacak değilim bir konu için bir çırpıda. Bunun hayatımdakı biriyle ne ilgisi var. Oldu evet severek ayrılmak zorunda kaldık dünya harikası biriydi ve ben hep dogaldım. Hâlâ da talibim begenenim çok ama reddetmek benim tercıhım. Şimdi hayatında biri olmayan insanlar makyajsız kişiler sevgilisi ve kocası olanlarsa duvar gibi boyalı açık saçık insanlar öyle mı?? Valla benim bunu onaylamam mümkün değil bu mandaliteyi anlayamam asla
  Benim kuzenlerim de makyaj yapmaz ama çok harika sevgili ve kocaya sahipler keza arkadaşlarım da öyle
  Bende düşünmüyorum badana yapmayı senin teninle ilgili yapacakların ise senin kararın ıster boyanırsın ister doğal kalırsın ister estetik olursun. Ben kemdımden çok memnunum elhamdülillah .. elalem beni ırgalamaz

 66. Haa evet ŞEYMA Çin veye Kore gibi bir ülkesi . Gözleri o ülkelerin adamlarina benziyordu. Iyi geceler sanada ama daha erken dimi ya ?

 67. Hoşgeldin DENİZİM bende seni çok seviyorum ???
  ???
  MANYOŞ zaten öyle kesinlikle sana katılıyorum. Erkeklerin çoğu doğal ama bakımlı kadın sevıyor. Boyanmak bakımlı olmak değil. Bak senin çevren de öyleymiş hatta dizilerde de öyle. Bizim Türk dizileri de makyajı azalttı hemde çok
  Aynen Manyoş erkeği kandırmıycaksın bak tazminat ödemiş kadın
  EE SORALIM O ZAMAN HERKESE⁉⁉KIZLAR ERKEKLER DOĞAL KADINLARDAN MI MAKYAJLI KADINLARDAM MI HOŞLANIYOR ⁉⁉
  CEVAP ALMAK BENİ MESUT EDER?

 68. Aynen DEFOŞ bencede bakimli olmak başka süs – püs makyaj başka . Evet benim çevremdeki arkadaşlarimda ayni senin dediğin gibi doğal ama bakimli olan kadinlardan hoşlaniyorlar . O kadar süs püsler mazallah kandirip öderler tazminati ??

 69. Evet dizilerinizdede fark etdim makyaj azalmiş . Azalsin zaten kizlar böyle iyiler zaten . Allah yaratmiş böyle yüzü uygun görmüş estetiğe ne gerek var kardeşim .

 70. ????????????
  DEFNEMMM
  ?????????????

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 71. Ben kordugum dizi yi cook sewiyoom cook beginyoom yeni ozetleri okuyorum ben kordugum dizi yi finala cenli bln warmy acaba warsa lutfan anlatarmisiniz arkadaslar benim sizi cook begendim yaa ha ha haaa

 72. Anonim kişisi mağazalarda. Vitrine bakar kıyafeti beğenirsek güzel teşhir etmişlerse mağazaya gireriz. Belkid hiç tarzımız olmayan kıyafetler vardır ama güZel pazarlamışlardır ????

  Biraz önce eşim oğlumu spordan almaya gitti bir kadın onkadar dar tayt gitmişki eşim iğrenmişti. Haa bakmıştır bakmamıştır suç kimde tartişmasına girmeyeceğim. Tercih meselesidir. Ben kendimi vitrindeki manken gibi teşhir etmiyorum öylelerinide tasvip etmiyorum. Bu benim tercihimdir ?????

  ????

  Güzellik göreceli bir kavramdır kimi Allahın yarattığı gibi saklar kendini kimi Allahın yarattığına teslim eder kendini. Tercih meselesidir. Estetiğe karşıyım. Magazinde birbirinin aynı kadınlardan midem bulanıyor bir kadın olarak. Türkan şorayın simsiyah gözlerini kavisli dolgun güzel dudakları ona has bana yakışmaz bile bile maymun olmaya lüzum yok benim tercihimdir.

  ???

  Seven insan erkek olsun kadın olsun KALİTESİZ İSE ne yaparsan yap ne kadar boya küpüne batarsan bat yine KALİTESİZDİR. ŞAHSİ FİKRİMDİR. ANONİM KİŞİSİ TANIMIYORUM SENİ İNŞAALLAH yanlış anlaşılmam ?????

 73. Hayırlı akşamlar kızlar

  Manyam biraz geç oldu ama anca senin soruna cevap vereyim

  Bence meethi daha güzel ama muktanında gözlerini çok beğeniyorum
  Dudaklarını çok sisirmis

  Eee kızlar nasılsınız bakalım neler yapıyorsun

 74. Denizim hoş geldin canım bende seni çok çok çok çok seviyorum ne olsun kılasik ben ve melek hastane sen nasılsın canım Allaha emanet

 75. Bencede doğal olmak gibisi varmı

  Rabbimin yarattığını niye deyistirirlerki

  Onlarıda anlamış değilim

  Evet bazıları hattinden vazla yapıyorlar

  Defnem bende ona benzer bir haber internetten görmüştü

  Bide başlık olarakta şöyle yazmışlardı

  Evleneceginiz kişiyi önce yüzünü yıkayın sonra evlenin diye

  Ay bir gulmustum ???

  Ne diyeyim Allah ıslah eylesin ??? ???

 76. Haytt be işte bu NURDANIM harikasın harikasın eline sağlık son sözü güzel söyler NURDANIM taşı gediğine koyar??????❤❤❤❤
  Hay ağzına sağlık NURDANIM şunu unutmayın ey cemaatı Müslimin:ADRIANA LIMAYI KOCASI AFRİKALI ZENCİ BİR KADIN İÇİN TERK ETTİ
  Erkek canı değil teni severse elbette yanındaki kadın kim olursa olsun aldatır ??
  Yaninda süs köpeği gezdirmek isteyenlere yada birinin boya köpeği olmaya meraklı olanlara selam olsun İYİ EĞLENCELER ????
  ben buyum arkadaş
  Gayette doğal ve bakımlı bir kızım ve de begenenim ziyadesiyle fazla hem de gözlüklü olduğum hâlde ??

 77. Bencede doğal güzellik gibisi yoktur ya mesela ben hiç makyaj yapmam hatta hiç yapmadım hayatım boyunca ama makyajda dozunda güzel ☺️☺️ ne öyle hintli kızlar dört beş kat boya resmen boya badana yapıyorlar ?️?️herkes tercih eder doğal güzelliği hatta bizim Türk ünlüler bile yeni bir moda çıkarmışlar makyajsız selfie geçen gün magazinde gördüm ?? onlar bile doğal güzelliği tercih ediyorlar ??

 78. Neyse ben gidiyorum bileğim çok ağrıyor ya zar zor yazıyorum hatta sargılı şekilde duruyor incittim bileğimi krem sürdüm bide yanıyor ?? bugün yazamassam merak etmeyin önceki sorulara sonra cevap verebilirim Sizlere iyi sohbetler dilerim

 79. Aynen MANYOŞUM
  ???
  DENİZİM hayat aynı seni sormalı kuzum
  ???
  Saliham aynen öyle. ??Erkekler evleneceği kadını düğünden önce hortum ve tınerle yıkasınlar bence ??
  ❤❤❤
  YENİ GELENLER YUKARIDA ARAMA KISMINDA KÖRDÜĞÜM YORUMCULARINI TANIYALIM SAYFASINDA KENDİMİZİ TANITTIK ORADAN OKUYUN..?⁉?

 80. NURDANIM misafirin mı vardı senin bugün az yazdın?❤
  İNCEM, ELAM RUH İKİZİM,RÜYAM
  AYSELİM TÜM SOHBET AHALİSİ NERDESİNİZ GII???
  ???
  ZÜLİŞİM geçmiş olsun nasıl incittin ?
  ???
  Belloş da iyileşir inşallah hemen şimdi o olsa sohbetlere hep yorum yapardı off off çok üzgünüm ????????

 81. Geçmiş olsun zulişim

  Ya kızlar ben bugün gorunmezmi oldu niye kimse cevap vermiyor

  Kırılmadım ama tuhafıma gitti

  Nuranaay hoş geldin

  Bendede 29 yaş var evliyim üçtane çocuğum var Balıkesir yaşıyorum

 82. SALİHAM ben verdim sana cevap zaten aynı kişiler yazdı bugün kımse yok napıyorsun hastanede mı oturuyorsun
  Çocukların napıyo

 83. SALİHAMM sana geçmiş olsun dedim ama hangi sayfada kaldı bilmiyorum kardeşim. Nasılsın Melek nasıl şimdi

  ???

  GAMZELİM bugün dışarı çıktık bir aydır hiç çıkmamıştım para harcadım. Accık ???? hiç sevmem para harcamayı eşim yanımda yoksa. Nakitimde var kredi kartım da ama sevmiyorum işte ??? cimri miyim neyimn ?????

  GAMZELİM makyajı çok severim bir tek kalem ve maskara bile mutlu eder beni. İyi hissettirir. Bazanda evde olmak şartıyla bazan mühür gibi simsiyah makyaj da yaparım ama arada özel günlerde bir gören bir daha bakmak ister. RABBİM öyle emsalsiz kavizli yaratmışki kaşlarımı düğünümde sadece üst tozlarını aldırdım. Ona bile pişmanım. RABBİMDEN güzel sanatkar emsalsiz yaratıcı yakıştıran daha varmı eğri burun bile yakışıyor adama ??? bakmkak önemli güzel bakmak

 84. kördüğüm ailesi nasılsınız bakalım bu gün arkadaşımın bebeği olmuş gerçi ben ilk okul ve orta okulu beraber okumutum başka da göremedim bir ara başka ile felan taşınan arkadaşımdı sonra geri gelmişler karşılaşamamıştık eski arkadaşlar toplanıp hayırlı olsuna gittim kız benden 2 ay küçük ama 2 yıldır evliymiş ilk çocukları olmuş ama sanki benden 10 yaş büyük gibi yaşlanmış çocuktan mı geçim sıkıntısından mı bilemedim eşi özel şirkette çalışıyormuş çocuk insanı gerçekten yaşlandırıyor mu?

 85. FİLİZİMM kafaya takmamak gibi bir çok terimle nitelendirsiğimiz ARSIZ dediğimiz kişiler hiç yaşlanmıyor eee alınan kilolar da etkiliyor ama içli bir insan için fazlaca ince düşünen bir insan için misal ben insan yaşlanıyor gerçekten ????

  Ama yaşını alıp evlenmek en güzeli

 86. Belki de kendini kötü hıssedıyorsundur NURDANIM para harcayınca??
  NURDANIM bende kendini beğenmiş biri değilim ama şimdi Rabbimin yarattığını da görmezden gelemem?? benim kaşlarım Beren Saat,Tuba büyüküstün kaşlarından dağınık varya şekilli aynısı. Hayatımda hiç almadım herkes bayılıyor. İnce kavisli dudaklarım,gamzelerım,hokka burnum ela gözlerim gayette ışık sıçıyor çirkin diyemem haşa???nasıl yok edeyim şimdi..ses tonum zaten olağanüstü ? Fızıgımı beğenmiyorum ama yine de kadın gibi kadın olduğumu söylüyorlar memnun olmakta fayda var??

 87. FİLİZİM hoşgeldin?? bingo ayağını kaldır evet çocuk insani yaslandırıyor. Helekı kocan dünya yansa bir işin ucundan tutmuyorsa iş hayatı streslıyse. Tıpkı benim ablam gibi. 31 yaşında genç kadın demeye bin şahit lazım. İsmi gibi huri bir kızdı. Şimdi her gören sana noldu nasıl çöktün böyle diyor ??mahvettı cocugu
  Ama bı kuzenim 40 yasında. Öyle yardımcı sağ kolu bir kocası varkı herkes 20 yaşında zannediyor 100 çocuk dogursa yaşlanmaz ??

  1. tezimi doğruladın defnem kesinlikle bu işin hem eşin hem de çocuk doğurmakla dogrudan bir bağı var Rabbim böyle insanların yar ve yardımcısı olsun bebek çok zor dakika başı ağlıyor

 88. Valla filizim

  Bende yasımdan dahada büyük gösteriyorum

  Gerçekten bir kısmı insanın hayatına bağlı bir kısmıda kişiliğe bağlı

  Bazıları hiç mi hiç takıyorlar işte aslında öyle olacan bazılarıda sıkıntılar ve tertler insanı cokcabuk cökturuyor

  Mesela ben

  Gecengun emirhanda bana yaşımı söyledi anne sen kaç yaşındasın bende söyledim aaa anne sen sanki otus besgibisin dedi

  Ay nasıl üzüldüm ????

  Defnem ben senin yazdığını görmeden söyledim

  He hastanede oturuyorum çay yaptım içtim şimdi meleyin buharını vercem

  Sen nasılsın evdemisin

  Saol nurdanım çok şükür melek iyi ateşi sabah çıkmıştı bir daha çıkmadı

  Aslında genel durumu çok şükür iyi diyer seferlere göre ama bir kandeyeri çok düşük oldugu için doktor yatırdı tabi birazda enfeksiyonu var inşallah busefer çabuk çıkarız

  Benim anlamadığım melek hastalanınca küçük oglumda hastalanıyor oda dün ateşlendi

  Valla artık bende sapıttım neyapacam

  Rabbim yardım etsin

  Eee nurdanım demek alış verişe cıktın iyi yaptın

  Valla nurdanım o dediğin birazda bendede var kendime kıyamam ama çocuklarıma alırım hiç bir eksiklerini bırakmam

  Bizim burda panayır kuruldu bende baya harcama yaptım boşver yapınca da aynı yapmayınca da aynı

  Eniyisi kıycaksın

 89. Ama çirkinim diyemem benimde yeşil gözlerin var beyaz tenliyim

  Sadece göz kalemi sürmeyi çok severim bide çok yakışır derler çünkü

  Gözlerimi öne çıkarır

  Ben nişanlandığım zaman kaslarımı aldım evliykende bir iki yıl aldım bir daha almadı

  Çünkü özellikle erkeklerin ilk gözüne çarpan kas olduğu

  Bide kaslarını alan diyer dunyada domuz tüyü çıkacakmış

  Duyduğum anda bir daha almadım

  Tabi başta güzel gözukmemistir

  Ama karsıdakilerde baka baka alıştılar

  Şimdiyse herkes diyor çok güzel iyikide almıyorsun
  Ama

  Bazen ortasını tek alıyorum iple

  1. ben buradayım ama herkes çay molasına giti annem de işleri bitirdi çay getirmiş gelin çay içelim.

 90. HAYIRLI AKSAMLAR KIZLAR

  DEFNEM geldim canim bugun bahsettim sana telefon donup kaldi.Esim anliyor biraz isten gelince ugrasti yeniden format atti sanirim simdi iyi gibi ama yinede yazarken donma oluyor.Sen nasilsin birtanem dogru duzgun soramadim???

  SALIHAM cok gecmis olsun.Allah sifa versin insallah.

 91. FİLİZİM SALİHAM nasılım güzel soru valla çok b..ktan bir hayatım var? ama görmezden gelmeyi tercih ediyorum gamsız hayat herkesı başka yorar,garip oyunlarını herkese başka sunar???
  SALİHAM sende hakket çok gençsin ne vardı erken evlenecek korkarım 40ında babaanne olacaksın ???
  Bak sen Emirhana hele??ee Saliham 1.evlat 2.koca yaslandırıyor insani ben köşe bucak kaçmıyorum boşuna ???

 92. defne cim ben kendimle ilgili konuşmadım
  genel olarak kanılardan bahsettim süslü kızların yanında süslü adamlar olur cix kızlar cix erkeklerle gezer zengin zenginle oyuncu oyuncuyla heralde baska yerde evlenecek halleri yok pek öyle örnekler yok malesef insanların kanısından bahsettim
  hayatında biri var mı derken
  aceba o ne düşünüyordu demek istedim erkek gözüyle
  severek ayrılmana üzüldüm canım üzücü olsa gerek
  evet ben erkek olsam doğal tercih eederim benim bile hoşuma girtmiyor sank tüm kızlar aynı geliyor makyaj sac herkes aynı
  farklılık iyidir bazı insanlar farklı arıyor
  haklılarda herkesin kendi tercihi ama gözlemlerime dayanarak konuştum defnecim
  nurdan kişisi
  yanlış anlamadım evet kimine hoş görünür kimine boş nahoş görünür bu tercih meselesi ben insanların ne giydiklerine dikkat etmem pek bazılarına yakışır bazılarına yakışmaz o tarz giysiler tercih meselesi çok ilgilenmem
  ama haklısın adamın içinde varsa herkese bakar yanında dunya güzeli olsada bu karakter meselesi sana katılıyorum o konuda canım tesekürler
  benim adım seyma 19 yasındayım üniversite öğrencisiyim
  aslen manisalıyım :)
  yarışmacı arkadaşlara basarılar dilerim :)

 93. melek o duydugun dogru mu kaş almakla ilgli bilgi verirseniz sevinirim gecen tv de soruyorlardı konuda ama kafam karıştı defneciöm eminim senin bilgin de vardır melek nereden duydun?

 94. FİLİZİM afiyet olsun. Keşke tezini önceden sorsaydın biz cevaplardık.? Evlilik çökertiyor insani. Erkek gibi kan emici vampir bir mahlukatla KOCA adı altında biri tarafından kanın emiliyorsa=YAŞLANMAK ???
  ????
  RÜYAM öyle mı aman sevindim nasıl olduğumu yazdım ❤?
  ???

  1. bazı evliliklere bakıyorum kız evlenmeden önce annesi eziyordu bir gün kafasını kadırmıyordu evlendikten sonra kız sanki kraliçe oldu eşi öğretmen valla kızı görsen liseye koy okur çocukları da yok istemiyorlarmış hayatlarını yaşıyrlar gecen sene afrikaydı sanırım safariye gittiler bu sene mısırı gezeceğiz diyordu ne yaptılar haberim yok bir de böyle evilik hayatı var

 95. defne haklısın görüyorum hep kadınlar çöküyor bir tanıdıgım vardı 46 kilo ile evlendi şimdi iki çocuk gördüm tanıyamadım ama eşi aynı hiç değişiklik yok zaeten adamlara bişi olmuyor heralde

 96. Ruyam hoş geldin canım nasılsın

  Seyma sende hoş geldin aramıza

  Ay defnem güldürdün beni????

  Bencede öyle olacak erkenden babaenne olacam ay söylemesi bile tuhaf herşeyin hayırlısı

  Ama hep diyorum bir taraftan erken evlilik iyi deyil ama bir taraftan iyi cucuklarınla buyuyorsun

  İşte nasip kısmet işi

  Ay eşimin cümlesini kurdum

  Kızlar sizlere birşey anlatayım

  Biz çocukken burda 4 sene kalmışt eşim beni görmüş nedimis biliyormusunuz

  Demiski ben bu kızla evlenecem

  Ama.ben hiç hatırlamıyorum

  eşime demişler sen nasıl birini istersin

  Hep demiş nasip kısmet ama yeşil gözlü sarışın olsun

  Hep öyle demiş taki benle evlenene kadar

  Kader işte

 97. FILIZIM bence kisiye gore degisiyor.Mesala eltim 30 yasinda bir cocuk annesi cok gamsiz bende tam tersi herseyi ince dusunen uzucegime uzuleyim diyen ve iki cocuk buyutmus yasca ondan buyugum ama beni kucuk saniyorlar.Kizimla kardes oldugumuzu sanan var.Kesinlikle Defneye katiliyorum kadini vezirde yapan rezilde yapan hayat arkadasidir.Cocuklarda ikinci planda arsiz ve yaramaz bir cocuk anneyi hayattan sogutuyor depresyon sonrasi zaten bedensel bozulmalar oluyor.Bosuna dememisler dert insani yer bitirir diye..

  1. sitemizin admini cihan abi eşinin bir dediği iki etmez ama yengem seher de yaşlandı belki ilk çocukları ikiz olduğu için olabilir

 98. Kaş almakla ilgili hadiseyi bilmiyorum Seymacım.. zannetmiyorum ben.
  Şeyma şimdi genelleme yapamayız. Erkek gözüyle,kadın kulağıyla sever. Bütün ünlüler ve zengin ciksler süslü kadınları sever yada ünsüzler doğalları sever yada tam tersini soyleyemeyız. Sunma biçimi önemli. Hem de çok zevke hitap etme. Bunu bir de davranıslarınla kombınleme var. Allah’tan dünyanın yarısı ünlü değil o yüzden şanslıyız bizi beğenir mı kaygısıyla boyanmaya hacet yok????
  Bu arada ismini ekrana yaz. Silmek istersen üzerine basınca silebiliyorsun bizden sana zarar gelmez kımsenın seni takip ettiği de yok. Yada Rumuz bul. Anonim hoş karsılanmıyor
  ???
  HERKESE İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN BEN DERS CALİSACAM ANAYASA ANLATICAM BİR ARKADAŞIMA..
  AFFİDAZEYNN???

 99. Rüyamın yorumunu gördüm yatmadan. Rüyam haklısın. Ablamın çocuğu çocuk değil canavar afrika kaplanı sanki doğumundan beri depresyonda. Hatta bazen parkta bırakıp gelmek istiyormuş 2.kere anne olmak nasip olmaz inşallah deyip duruyor
  Eniştem gibi gamsız koca da düşman başına kız kurusu kal bın kat iyi
  Sağlıcakla ??

 100. Seyma

  Ben dini sohbetlere katılıyorum

  Ordan duydum canım

  İşte o günkü konumuz süs büstü

  Mesela evinde eşine güzel görünmek için suslen buslen makyaj yap ama dışarı çıktığında

  Tabi öyle olmayacak

  Ama burda bir parantez açayım

  Eyer eşin ısrarla kaslarını aldırmanı istiyorsa

  Seni öyle beyeniyorsa

  Aldıra bilirsin

  Çünkü senin eşinin de isteği önemli

  Benim eşim fazla önem semiyordu

  Bana dedi sen böyle de güzelsin

  Bende birdaha almadım

 101. ne bilim defne insanlar ve hayat değişmiş insanları anlamak ve memnun etmek gercektn cok zor
  ahkkımızda hayırlısı demekten öteye gidemiyoruz
  malesef hayırlısı olsun artık
  kaş konusunu bende merak etim bilmiyorum duymadım bişey
  rüya ablacım haklısın gaömsız insanlar genc kalıyor sanırım bizim eski bir tanıdıgımız teyze var 58 yasında ama hiç sacında beyaz asırı sakin biyei takmaz evi yansa takmaz sanırım cok imrenirdik ona

 102. melek tesekür ederim ama bazı insanlar dikkat cekmicek şekilde alabilirsin diyor doğrumu yoksa hiç mi almammaız lazım
  eskiden bende hep kasın tek bir telinin alınmasının günah oldugunu duydum
  mesala bazı islam ülkerindeki kadınlar katha karşıydı alınmasına tanıdıklarımız vardı öyle derdi
  sen ne düşünüyorun almamalaıyız dimi?

 103. Iyi geceler Defnem allah rahatlik versin bitanem.

  SALIHAM sagol canim iyi diyelim.Sen nasilsin diyemiyorum allah sana sabir versin insallah.

 104. İYİ GECELER TATLI RÜYALAR KIZLAR
  ..
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR DEFNEM RUH İKİZİM

 105. EVET FILIZIM cocuklar yipratiyor canim ikizse daha zor ayni anda aglayip acikiyorlar.Allah yardimcisi olsun insallah.

 106. ŞEYMA adını yaz yahu anonim kişileri bize çok hakaret ettiler isimsiz yazanlara hoş bakamıyoruz.

  ????

  RÜYACIM genetikle de ilgisi var ufak tefek miyop dediğimiz insanlar hep daha genç görünür.

  Şans eşte çocukta herşeyin hayırlısını istemek lazım yoksa tüketiyor insanı hakkına hayırsız her şey.

  ????

  Kolay gelsin GAMZELİM

  Bende yukarı Komşularıma çıktım yazamam merak etmeyin

  ????

  ELOŞUM hayırlı geceler nasılsın

 107. ŞEYMA adını yaz yahu anonim kişileri bize çok hakaret ettiler isimsiz yazanlara hoş bakamıyoruz.

  ????

  RÜYACIM genetikle de ilgisi var ufak tefek miyop dediğimiz insanlar hep daha genç görünür.

  Şans eşte çocukta herşeyin hayırlısını istemek lazım yoksa tüketiyor insanı hakkına hayırsız her şey.

  ????

  Kolay gelsin GAMZELİM

  Bende yukarı Komşularıma çıktım yazamam merak etmeyin

  ????

  ELOŞUM hayırlı geceler nasılsın ???

 108. RÜYAM AY PARÇAM HAMD OLSUN HASTA DEGİLİM BİRTANEM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  NURDANIM BALIM HAYIRLI AKŞAMLAR SAGOL SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  PAŞAMI SÜNNET ETTİNMİ

 109. anlamadımneden hoş bakmıyorsunuz nereye isim yazcam tamam yazıyorum şeyma alta gönder diyorum gidiyorkırmızı buton

 110. Sağol rüyam aminn

  Elam hoş geldin canım geçmiş olsun hastamızın
  Neyin var

  Seyma

  Benim kendi düşüncem bence alma

  Tabi sana kalan bişey

  Rabbim bizi affetsin herşey günah

  Mesela ev elbiseleriyle kabı önüne bile çıkmak gunahmıs

  İllam üzerine her tarafını kapatacak bir örtü Alman lazımmış

  İşte bende mahallede gezerken ferece kullanıyorum

  Ama bazen çöp dökerken çocukları çağırırken ev elbiseleriyle çıkıyorum ama üzerimde hep yelek var

  Seyma isim yerine adını yaz canım nurdanım haklı

  Anonim fazla hoş karşılanmıyor

 111. Canım adınız yazıyorya

  Yorum yazdığın kısma

  İşte oraya adını yaz yolla

  Çünkü anonim lerle baya iyi şeyler olmadı

  Herseferinde

  Başkalarının ismiyle

  Hiç hoş olmayan şeyler yazdılar

  Çok tatsızlıklar çıktı ondan senle ilgisi yok canım

 112. tamam anladım tesekkür ederim melek zaten kaslarım ince hiç ihtiyacı yok alırsam ipe doner
  ben öyle biri değilim telefonda gözüküyordu belirgindi fakat bilgisayrda ne değildi görmemşim yazarım tamam üzgünüm

 113. SALİHAM BİRTANEM HASTA DEGİLİM HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  RÜYAM HEP İYİ OL AY PARÇAM

 114. NURDANCIM EVET HAKLISIN CANIM OYLE GERCEKTEN ALLAH NE VERIRSE HAYIRLISINI VERSIN INSALLAH IYI SOHBETLER SIZE yarin gorusuruz insallah???

  ALLAH RAHATLIK VERSIN KIZLAR IYI GECELER???

 115. Oh oh hasta olmamana sevindim Elam hep iyi ol canım benim

  Ne olsun yine hastanedeyim

  Çok şükür iyi diyelim iyi olalım inşallah

  Tamam Şeyma sende saol

 116. Kızlar yattınız galiba

  Filizim evet daha ozaman gözune kestirmis

  Afiyet olsun biraz geç oldu yeni gördüm canım

  Ailenin yanında olmanada çok sevindim

  Allah emanet ol filizim

  Canlar Allah hepinize rahatlık versin ???????????????????????

 117. kızlar gün sunucu günlenmnesi yarım kalmış bu gün de devam edecekler veri kaybımız olmasın diye gece 1 de yorumları kapatacaklar ve güncelleme işlemi başlayacak. haberiniz olsun

 118. Hı tamam filizim

  Allah kolaylık versin canım sana

  Saol Elam benim çok şükür biraz daha iyi

  Sende hep iyi ol

  Hayırlı geceler bende yatayım artık geç oldu hazır melek yatmışken

 119. Melekjiim tanysanmyza memnun oldum eeee kizlar burada benden basga turkmenistanly warmy bln warmyka ya hepiniz Turkiye mi

 120. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar inşallah çok güzel bir gün gecirmek dileğiyle

  Nuranaay sanada günaydın

  Kızlar geç yazıyorlar

 121. Ama benim dün son yazdığım ismimin yanında niye soru işareti var

  Ben koymadım kendi kendine olmuş zaar

  Kafayı yemiş artık

 122. Valla nuranaay

  Sen den benden başkada kimse yok maalesef

  Benimde çok uykum var ama melek durmuyor onu sallıyorum ayagımda

 123. Ben
  senden önce ölmek isterim.
  Gidenin arkasından gelen
  gideni bulacak mı zannediyorsun?
  Ben zannetmiyorum bunu.
  İyisi mi, beni yaktırırsın,
  odanda ocağın üstüne korsun
  içinde bir kavanozun.
  Kavanoz camdan olsun,
  şeffaf, beyaz camdan olsun
  ki içinde beni görebilesin…
  Fedakârlığımı anlıyorsun :
  vazgeçtim toprak olmaktan,
  vazgeçtim çiçek olmaktan
  senin yanında kalabilmek için.
  Ve toz oluyorum
  yaşıyorum yanında senin.
  Sonra, sen de ölünce
  kavanozuma gelirsin.
  Ve orda beraber yaşarız
  külümün içinde külün,
  ta ki bir savruk gelin
  yahut vefasız bir torun
  bizi ordan atana kadar…
  Ama biz
  o zamana kadar
  o kadar
  karışacağız
  ki birbirimize,
  atıldığımız çöplükte bile zerrelerimiz
  yan yana düşecek.
  Toprağa beraber dalacağız.
  Ve bir gün yabani bir çiçek
  bu toprak parçasından nemlenip filizlenirse
  sapında muhakkak
  iki çiçek açacak :
  biri sen
  biri de ben.
  Ben
  daha ölümü düşünmüyorum.
  Ben daha bir çocuk doğuracağım.
  Hayat taşıyor içimden.
  Kaynıyor kanım.
  Yaşayacağım, ama çok, pek çok,
  ama sen de beraber.
  Ama ölüm de korkutmuyor beni.
  Yalnız pek sevimsiz buluyorum
  bizim cenaze şeklini.
  Ben ölünceye kadar da
  bu düzelir herhalde.
  Hapisten çıkmak ihtimalin var mı bu günlerde?
  İçimden bir şey belki diyor
  ??NAZIM H.RAN??
  HERKESE MUTLU GÜNLER KIZLAR❤?
  ELAM❤❤❤❤?❤❤❤

 124. Eline ağzına sağlık defnem ?

  Nasılsın

  Ya niye kimse yok saat kaç oldu

  Bide defnem gül çiçeğim den haber varmı niye yazmıyor

  Bayadır görmüyorum

 125. Filizim bugün yeni sayfa verecenmi kuzum

  Hem bu sayfa doldu hemde ileriki bölümleri merak ediyorum

  Eyer musaitsen versen çok sevinirim
  Bitanem Allah emanet ol ???

 126. Şükür SALİHAM seni sormalı canım uykusuzsun sanırım
  GÜLÇİÇEKın internet paketi çok pahalı oluyormuş o yüzden yeni paket alana kadar yazmayacak ve de bol bol dinleniyor ?

 127. SALİHAM yazın kimse olmaz zaten hazırlıklı ol. Herkes bayram yorgunluğunu atıyor,sonra da imkanı ve maddiyatı olanlar tatile çıkar hickimse yazmaz.

 128. ALLAH , evlerinizi size huzur ve dinlenme yeri yaptı. Hayvanların derilerinden gerek göç gününüze , gerek ikamet gününüzde içinde rahat oturabileceğiniz evler , onların yünlerinden, yapağılarından kullarından bir süreye kadar yararlanabileceğiniz ev eşyası ve geçimlikler meydana getirdi

  ?? NAHL SÜRESİ 80. Ayet ??

  ?????

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerim dün çok geç indim eve. Sabahda uyananadım. Nasılsınız SALİHAMM Melek nasıl

  ????

  GAMZELİM sen nasılsın bal kızzzz

 129. Teşekkür ederim GAMZELİM bu ara çok görüşemiyorduk. Ramazan dolayısıyla iyi oldu komşu gezmesi ???

  GAMZELİM dünya meşkalesi uğraşıp duruyoruz ELHAMDULİLLAH bir yaramazlık yok. Senin işlerin yoğun sanırım

 130. GAMZELİM yüreğine sağlık şiir hem çok enteresan hemse imkansı bir aşkı anlatıyor ben bu. Şairi hiç tanımıyorum budamı hint ilinde yaşamış yada hintli mi acep ??? yakılmaktan bahsetmiş

 131. Hepinize Allah mutluluk wersin amin insallah bizede ee kizlar ben kizim aksam uyumadi cook uykum war wallahi de billahide ama isler cok yetismem lazim el yaka yani alijylar bekliyorlar byy byy

 132. İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  S. Ç.S KOMŞU KIZI ?????????????????????????

 133. Eee wardi Mersinli ela mereba defne mereba nurdan sanada mereba bide melekjim filizjim hepinizi cook sewdim dost bolmak istarmisiniz ben bln

 134. Hı tamam defnem evet çok uykususum ama melek dün yine kötü oldu solunumu düştü yine oksişen taktılar

  Sabah bir kaç tane tahlil aldılar ona.göre sevk edebilirlermis

  Moralim çok bozuk yine

  Meleyin daha borlukları ilesmemis bir daha oluyor

  Sabah nasıl ağladı

  Varya artık bazen kaldıramıyorum

  Rabbime sığınıyorum ama işte

  İcim barcalanıyor o öyle aglıyınca

  Nurdanım ne olsun iyi diyelim rabbim iyi eder inşallah

  Allah ona merhamet etsin

  Elimden hiç bişey gelmiyor

  Rabbim hakkımızda hayırlısı bir kapı açsın inşallah

  Sen nasılsın canım

  Ya neolur hakkınızı helal edin sizleride dertlerimle uzuyorum

  Sıkıntıdan başka bişey anlatmıyorum sizlere

  Ne yapabilirim benim hayatımda böyle

  Rabbim inşallah diyer dunyada önüme getirir tek umudum bu ??????

 135. Allah hepimize dünya gailesi versin NURDANIM ??
  Şükür bende hep meşakkatliyim. Ama sevdiklerime ayıracak zamanım hep var❤❤
  NURDANIM güldürdün beni hemen acikliyorum sana???BU şiir Nazım Hikmet’ın karısı Piraye Hanıma ait. Nazım Hikmet aykırı şiirlerinden ötürü Turkiyeden kovuldu karısıyla başka ülkelerde sürgün yaşadı. Özellikle Hındıstanda 2 yıl kalmışlar ve Nazım Hıkmete en güzel ölüm şekli Hintlilerin gelmiş?Nazım Hikmet bir ara hapse girmiş karısı üzüntüden bu şiiri yazmış ve Nazım Hıkmete bu şiiri yazmış ve ben ölürsem bu şiiri şiir kitabının içine ekle demiş..
  Böyle NURDANIM ?

 136. Helal olsun SALİHAM sonuna kadar o nasıl söz öyle ??
  Seni nasıl teselli edicemi bılemıyorum ama tek bildiğim bu hayatta hiçbir acı sonsuza kadar sürmüyor ??
  Sen sıkma canını
  ???
  ELAM AHİRETLİĞİM HOŞGELDİN❤❤??❤❤KAYBOLDUN ORTADAN GEZMEYE Mİ GİTTİN KELEBEĞİM ????

 137. AY ELAM ÖZÜR DİLERİM BEN BELKİ KELEBEK EMOJİSİ ÇIKAR DİYE UÇAN BİR EMOJİ KOYDUM GÜNCELLEME YAPINCA OLUR SANDIM??????
  AMA EJDARHA ÇIKTI HAYRET ??????

 138. MERHABA NURANAYY BÖYLE DÜŞÜNMENE GEREK YOK BURDA HERKES KONUŞUR SENİNLE DE YENİ OLDUGUN İÇİN SELAM VERRİSEN SELAM ALIRSIN
  HOŞ GELDİN

 139. DEFNEM RUH İKİZİM????
  SORUN DEGİL KELEBEGİM
  BİRAZ DOLAŞTIM SEN NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR KÖYDE MİSİN SEN DOLAŞABİLDİNMİ AHİRETLİGİM
  S. Ç.S KOMŞU KIZI ❤️?????????????????

 140. NURAY HANIM hosgeldınız. Yeni gelenlerle birden koyu sohbete başlayıp canciğer kuzu sarması olmuyoruz. Kördüğüm yorumcularını tanıyalım yazın arama kısmına oradan tanırsınız bizi. Zamanla kaynaşır gideriz ?
  İki üç gün yazıp terk etmıyceksenız burayı
  ????
  ELAM BEN PEK GEZEMEDİM KÖYDE ANNEM SÜREKLİ MİSAFİR ÇAĞIRDI. MUTFAK BEKÇİSİYDİM HATTA ANNEMLE TARTIŞIP EVİME KAÇTIM ARKADASLARIMLA DIŞARIDA TAKILDIM???
  GEZNENE SEVİNDİM KELEBEĞİM KOMŞU KIZI TATİLE ÇIK BU YAZ SAĞLIĞINA İYİ GELECEK YERLERE??❤❤

 141. Kizlar hepiniz öncelikle gunaydin????

  Bugun saat 19.00 da ah kalbim sayfasına gelmenizi rica ediyorum onemli bir açıklama yapıcaz ben dilek naz abla size söyleyeceklerimiz var orda sizi bekliyecez lütfen gelin olur mu Defnenm özellikle sen gel olurmu bu konu senide etkileyecek gulüm hepinizi bekliyecez??

 142. DEFNEM RUH İKİZİM ????
  ŞİİR ÇOK GÜZEL ????
  BU SENE HİÇ BİR YERE TATİLE GİDMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM AHİRETLİGİM
  KIYAMAM SANA O BULAŞIKLAR İYİ BİLİRİM BU SENE BENDE ÇEKTİM TİTİZ OLDUGUM İÇİN DAKKA BAŞI YIKADIM KELEBEGİM SEN TATİLE GİDECEK MİSİN CANISI ???????

 143. HELİNİM CANIM BENİM HOŞ GELDİN SAGOL İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 144. SALİHA ABLOŞUMA??
  GEÇMİŞ OLSUN SBLOŞUMA NE OLDU Kİ ABLOŞUM TEZ ZAMANDA BURDA OLURSUN ABLOŞ??

 145. NAZIM HAYATIM HOŞ GELDİN
  SENİN MESAJINI KENDİMKİ SANDIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 146. ELOŞ ABLOŞUM??
  NASILSIN ABLOŞ NELER YAPIYORSUN ABLOŞ BİRAZ İYİYİM ABLOŞ RAHATSISIM DS ONDAN??

 147. Tamam Almiroş sorun çıkmazsa gelirim
  ???
  YOK ELAM HEM ZAMANIM HEM MADDIYATIM YOK CAN SUYUM KISMET OLURSA BAŞKA SEFERE İNŞALLAH ?
  SENİN ŞÖYLE ŞİFALI SULARI VE HAVASI OLAN GÜZEL BİR YERE GİTMENİ İSTERDİM AMA❤❤?

 148. SEN DİLEKCİM NAZIM ÖZELDEN KONUŞUYORSUNUZ ONUN HAKKINDA BİLGİ VERECEKSİNİZ YADA AYRI SAYFA AÇIP KIZLARI ORAYA DAVET EDECEKSİNİZ??????

 149. Yok elosumm hic oyle bisey değil bitanem keske bu olsaydı ama degil baska bişey ben şuan yikilmıs durumdayım tabi dilek ve naz ablamda????

  Tmm defnem ama seni beklicem çunkü bunu bilmeye seninde hakkin var meleğimmmm

 150. DEFNEM RUH İKİZİM????
  SEN GİDMİYON BENDE BURDA GİDMİYORUM
  BENİ DÜŞÜNDÜGÜN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  KELEBEGİM TATİLE GİDDİGİM ZAMAN GÜNEŞ OLDUGU ZAMAN DIŞARIYA ÇIKAMIYORUM
  EN İYİYİSİ EVİNDE HAMAKIMI YAPIP DİNLENDİRİM
  KOMŞU KIZI ???????

 151. HELİNİM ABLASININ TATLISI İYİYİM SEN NASILSIN NEYİN VAR DS BİRŞEYMİ OLDU

  ALMİRAM İNŞALLAH KÖTÜ BİRŞEY YOKTUR YIKILMIŞ DURUMDA DİYİNCE

 152. Aslinda şuan açiklamak isterdim ama dilek müsait değil akşam gelicek bu yüzden akşam soyleyecez

 153. Helinim hoş geldin canım sağol bitanem

  Sen nasıl oldun iyisindir inşallah

  Nazım Elam nasılsın bakalım

  Tamam almiram unutmassam gelirim osaatte merak ettim doğrusu ?? neymiş acep

 154. kızlar ben yazamayacağım galiba dün buraya yazarken yengem görmüş sanki kötü birşey gibi abimin yanında bana dun dizi sitesine yazan senmiydin diye soruyor böle bölyle yazmışlar seyma ne tasadüf adıda kız yoksa sen miydin dedi sabah abimn yanında üstelik oda bana sen mi yazıyorsun dedi yok demek zorunda kaldım malesef:( sonra yengeme sanane kim yazıyorsa dedi ama sinir oldum aslında buraya yazmak hoşuma gitti ama yengem kesin bakar o

 155. TAMAM ALMİROŞ BEN YAZ ARASI VERMEDEN ÖĞRENEYİM BAKAYIM NE SOYLUYCENİZİ??TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL YAZMIYCAM ARA VERİCEM ÇÜNKÜ
  KIZ EVLENİYOR MUSUNUZ NE BU GİZEM ??
  ???
  TAMAM ELAM RUH İKİZİM BİLDİĞİN GİBİ DİNLEN ❤❤?SENİN GÜNEŞE HASSAS OLDUGUNU BİLİYORUM BELKİ YAYLA TARZI BİR YERE GİDERSİN DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM
  BENDE BOL BOL GÜNEŞTE KALICAM AFRİKALI KIZLAR GİBİ OLURUM ARTIK?? TARLADA YATARIZ BAZI ZAMAN BÖYLE GEÇER GİDER VAKİT İŞTE ??

 156. Defnem bileğim neden burkuldu onu sormuşsun ne desem bilemedim ki şimdi birden ağrımaya başladı akşamı zar zor geçirdim boşluğa geldi kesin birden ?? ama şimdilik iyi çok şükür ??

 157. Tamam Şeymacım ailen ile aran bozulacaksa sen bilirsin canım saygı duyarız
  Fakat Yengen de takip edebilir isterse eline birşey geçmez ne erkek var ne de asla kötü birşey konuşuyoruz.. Hergun okusun yengen okur okur sıkılır dizi konuşuyoruz bolca??

 158. Nuraay hanım öncelikle hoş geldiniz buraya yeni yeni yazıyorsunuz zamanla tanırız birbirimizi sohbet etmek için ☺️☺️

 159. Almiracim merak ettim şimdi acaba ne açıklayacaksınız özellikle çağırmışsın arkadaşları inşallah kötü bir şey yoktur ?? heyecanla bekliyorum ne açıklayacaksınız

 160. Dün çok yoruldum ya bir aşağı bir yukarı belim koptu resmen bide işler yoğun salı günü ya pazar kuruluyor bizim oralarda evin tüm işleri bana kaldı resmen boğulmuş gibiydim ?? akşamı zar zor geçirdim bide bileğim ağrıdı akşam yazacaktım yazamadım aklımda kaldı öyle birden gidince ??

 161. Herkes nereye kayboldu ya biraz önce herkes buradaydı ☺️? neyse bende çıktım vakit olunca yazarım yine

 162. defnecim haklısın adımdan bahsettim ya falan hemen görmüş ben sabah herkesin içinde demesi zoruma gitti abim falan elbbetteki kötü bir şey yok herkes bizim gibi aynı insan sonucta bana basbasayken demesi daha ii olurdu evet bendim derdim anlatırdım maa aile yanındasorlur mu ne dicemi bilemedim
  ama sizleri sevdim canım
  günaydın ne yapıyorsunuz ben evdeyim anneme yardım ettim ev işleri cammasır temizlik vs
  yeni dizi sev yeteri izledin mi defnecim
  ben begendim güzel
  ordaki raman karakteri taş kalbi sert adam kıza yuz vermiyor :)
  kızın annesi de amma para düşükünü hemen parasını soruyor adamın
  ş.

 163. Almiram bebeğim ben suan korktum kötü bir durum mu var . Yaaa söyleyin ben saat 19.00 kadar nasıl bekliyeyim. Umarim kotu bir durum yoktur

 164. ZÜLİŞİM bir ara herkes arı gibi toplanıyor ?? sonra da çiçek görmüş polen gibi kaçıyor ?
  Nasıl oldu şimdi kolun ?
  ????
  Şeyma Sev Yeter şu yeni dizi mi yok ben hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum. Ben kısa,öz ve tutkulu dizileri severım Benımsın,Yalancı bahar
  Tatlı bela,sensiz olmaz bir garip aşk gibi..
  2000 bölümlük dizi ıııaa ben almayım sağol ? ben kore fanıyım zaten..
  Asalet işte herkeste bulunmuyor Seymacım bence de yengen yalnızken söylemeliydi iyi nıyetlı olduğunu soyleyemıycem bağışlarsan

 165. gizemli kız almira kız hepimizi merakta bıraktın heyecanla bekliyoruz :) ,nşallah kötü bir şey yoktur

 166. ZÜLAYHAM CANISI HOŞ GELDİN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  FAZLA YANMA GÜNEŞ LEKE YAPMAZSIN SANA
  KENDİNE

 167. defnecim bende ona kızdım bu yuzden ii nyetli oldugunu düşünmüyorum cok kızdım ona neyse
  defnecim sev yeter evet kore dizisinden sonra çıkan dizi güzel bence sert adam raman havalı
  onların askları güzel olur gibi rudra yı hatırlattı annem rudradan daha sert bu diyor
  baklaım ne olcak fırsar bulursan bak bi bence
  senin yorumların güzel olur :)
  kore dizinede bakıyorum sen
  bu kore dizisi çok güzel değil bence daha güzel bir dizi koymalıydı korelileri begenmesemde cok fazla izledim vaktiyle sonra hint dizisine gecçmiştim :)

  1. sev yeter bence güzel özetlerini de yazıyorum tavsiye ederim gittikçe daha da güzelleşiyor kore dizisi de güzel ama saati keşke farklı olsaydı

 168. Aynen Defnem dediğin gibi ya herkes toplanıyor birden bide bakmışsın hepsi aynı anda kaybolmuş ?? kolum iyi ya dün ağrıdı işte yine krem sürerim o biraz iyi gelmişti ??

 169. Şeymacım bende şimdi gördüm yorumunu ?? üzüldüm keşke yazsaydın devamlı olarak ama sorun olacaksa senin için ?? aslında burası kötü bir yer değil sadece kız kıza sohbet ediyoruz öyle erkek bile yok aramızda ?? zaten Adminimiz Filiz çok dikkatli bu konuda sağ olsun ??

 170. Elam kolum burkuldu ya önemli bir şey yok dün yazacaktım öyle ağrıyınca erkenden gitmek zorunda kaldım ?? iyi ama şimdi

 171. BEN BÖYLE İNSANLARI ANLAMIYORUM SENİ İLGİLENDİRMEYEN MESELE SANA NE KIZ NEREYE YAZIYORSA YAZSIN
  İNSANLAR ÖNCE KENDİNE BAKACAK
  KENDİSİNE YAPILMASINI İSTEMEDİGİ BİRŞEYİ BAŞKASINA YAPMA
  ETME BULMA DÜNYASI GÜN GELİR ONADA DÖNER BU ÇARK
  ŞEYMA HİÇ KAFANI YORMA BURAYA YAZARAK ABİNLE ARANI BOZMA BU KONUYUN ÜZERİNDE ZAMAN GEÇSİN BAŞKA İSİMLE YAZARSIN YİNE

 172. Teşekkür ederim Ş. Dedim ha sorun olmasın senin için yada yazana kadar kendine takma isim bulabilirsin tabi istersen sen bilirsin

 173. ZÜLAYHAM CANISI 2 GÜNDÜR YOKTUM TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN KENDİNE DİKKAT ET

 174. Ay şu Kuşum aydın Burak Özçivit benzemek için estetik yaptıracakmış tövbe estağfurullah adam ne hayalde yaşıyor hiçte sevmem kendisini bir çeşit adam ya ??

 175. FİLİZİM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR BİRTANEM

 176. bi sure sonra öyle yaparım öyle ortam düzelsin züleyha
  kuşum aydın mı o heryerini estetiğe batırsa komple yinede burak özcivite benzemez zaten estetikten mahvolmuş yuzu

 177. ZÜLAYHAM İNSANLAR NE KADAR TUHAF ALLAH TEALA HERKESİ DEGİŞİK YARATMIŞ İNSANIN 5 ELİ BİR MİKİ
  CANLARI AGRIMIYOR SANINIRIM

 178. Ş. senin tercihin tabi abin ile aranız kötü olmasın ?? evet ya komple estetik yaptırsa yinede benzemez ona ??

 179. Zulişim hoş geldin canım nasılsın kolun nasıl oldu şimdi

  Ben dedim biraz yatayım ama olmadı meleyin buharını veriyorum şimdi sonra namaza kalkcam

  Seyma sende hoş geldin tabi yengenin aile içinde öyle demesi yanlış

  İlk sana tek deseydiya

  Ama tabi ne niyetle söylemiş onu bilemem

  Ama yazarsan sevinirim

 180. İncem hoş geldin nasılsın iyi misin yorum çıkmıyorsa isminin yanına emoji koy öyle işe yarar ben öyle yapıyorum arada inşallah olur ??

 181. İncem var yalancı bahar devam ediyor ama saati değişti akşam saat 10a doğru çıkıyor gündüz tekrarı iki gibi ha bu arada ramazan ayında erken çıkıyordu şimdi geç saate alındı
  Sultanın gelmesine çok az kaldı ??

 182. En son Rk Maduya tekmeyi vurdu ay bu Madu da gurur denen şey yok bir kere daha anladım resmen hakaret yemekten zevk alıyor Madu ?? şimdide Rk setinde köufor olmuş milletin saçını başını tarıyor Rk fena ha ?? resmen intikam alıyor Madudan şu karizması olmasa Rkyin hiç çekilmez ya ??

 183. ZÜLEYHAM sağ ol bilgi verdiğin için?
  Sultanım geliyor diye kanalı ayarladım artık benim de TVT var???

 184. Ay çok sevindim İncem senin adına demek ayarladın kanalı artık bol bol izlersin Sultanı??? evet saati geçe alındı hatta iki gün erkenden açtım diziyi saati geçe alınmış ya ondan önce Türk sineması çıkıyor galiba kanalda ama iyi oldu eskisi gibi olmuş saati

 185. ZÜLEYHAM Putperestleri seyrederken sürekli onları kınayıp ve onlar için hidayete ermeleri için dua egmemiz gerekiyor muş yada hiç seyretmememiz gerekiyor muş bunu da internetten okudum
  Biz seyretmeden duramıyoruz maalesef o yüzden bol bol dua edelim hem kendimiz için hemde onlar için

 186. Evet haklısın İncem dua etmemiz lazım ne diyelim Allah hidayet versin onlara evet izlemeden duramıyoruz ya ama bu dizilere bakmasak neye bakacağız bide yaz ayı geldi televizyona bakılmaz oldu ?? hep açık saçık diziler yada magazin programları zaten bakmıyorum onlara sadece yalancı baharı izliyorum ondada kanal zaten kapatıyor put yerlerini ?? ben görsem bile gözümü kapatıyorum yada dini törenleri gelince kanalı değiştiriyorum ama yinede günah işte

 187. ELOŞ ABLOŞ??
  OYLE BİR DURUM DEİL BİRAZ RAHATSİZİM ONDAN DOLAYI CİDDİ PEK BİR ŞEY YOK??

 188. hay ALLAH bende baska sitede bekliyorum yazan yok pardon baska sayfa dicektim
  orda bakıyorum zaten yok dalmısım nasılsınız yaz züleyha ş.

 189. ZÜLEYHAM aynen tv de seyredecek doğru düzgün dizi yok maalesef
  Evet yaa Madu eziği tekme yemekten hakaret yemekten zevk alıyor gerizekalı kız MAZOŞİST işte nolucak??
  Rkada canavarı da başkalarına acı çektirmekten zevk alıyor o da SADİST yani ikisi birbirine uygun tencere kapak gibi ????

 190. ?? DİNDE ZORLAMA YOKTUR
  İNSAN HÜRDÜR ELBET
  İSTER DÜNYADA PİŞER
  İSTER AHİRETTE PİŞER ??
  Kızlar nasılsınız iyi misiniz?

 191. ANONİM biraz seyrettim o diziyi ama pek sevemedim
  Ben sadece YBaharı Sultanın olduğu bölümleri seyretmeyi düşünüyorum Sultan için seyredeceğim başka hint dizisi seyretmeyi düşünmüyorum bıktım onlar saçmalıklarından?

 192. Kahvaltıya yukarı çıktım çok geç indim şimdide evde boş boş uğraşıyorum sizler ne yapıyonuz

  ???

  GAMZELİM hikayeside güzelmiş. Nazım Hikmetin karısıda ona layık aykırı deli kız ??? güZel yazmış ama

  ???

  İREMSU nasılsın neden TÜRKÇEYİ İYİ BİLMEDİĞİNİ YAZMIŞSIN HAYROLA. ????? anlamadım ne demek istediklerini

  ???

  ELOŞUM nasılsın işe mi başladın yoksun bu aralar

  ????

  ZÜLİŞİM sen nasılsın ne var ne yok

 193. ??FİLİZİM LÜTFEN YENİ SAYFA VER YORUM ÇOĞALINCA KASIYOR SİTE EĞER VERMEYECEKSEN SÖYLE BAŞKA SAYFAYA GEÇELİM KUZU MALUM DİNLENİYORSUN??
  ????
  NURDANIM uzandım İstanbullu Gelin izliyorum. ?
  İREMSU yani Türkçeye tüm detaylarıyla hakim değilim gelişigüzel konuşuyorum demek istemiş sanırım.
  Evet Nazım H.cok çekmiş bu hayattan garibim. Ülkesi affetti geri döndü ama mutlu olamadı
  ???
  İNCE KIZ hoşgeldin Çakır Malkoçoğlu Sultan Cuma gecesi giriş yapıyor ❤?
  ???
  ELAM AHİRETLİĞİM❤? tarlada yanmak kaçınılmaz güneş lekesi olacak tabi doğduğumdan beri güneşteyim lekeler var tabi yüzümde

 194. İremsu İsabellayı soramadım aynı mı durumu ?? çok üzülüyorum ya inşallah iyi olur ??????

 195. slm kızlar nasılsınız ?
  bugunluk yzacağım aranızda olacağım ama böyle yazayaağm nasılsınız züleyha defne nurdan melek vs.cenet gözlü herkese selam.olsun ş.

 196. Kizlar dilek bugun hazalin sevgilisi yani emire msj attı nasilsin nerelisin diye o da agriliyim ve orda yasıyorum dedi biz şok olduk çunkü hazal bize emir istanbulda yaşıyor demişti dilek ona hazal sevgilinmi diye sordu ve oda evet sevgilim ve kendisi karsli demis ikinci bir şok yasadik hazal istanbulda yasadiğini söyledi bize dilekte ona tamirci kızı tip okuyan ve garsonluk yapan hazal senin kız arkadaşin degilmi diye sormuş o da hayir tanimiyorum demiş oysaki hazal bu hesabı vermısti bizim kızlara emiri gormeleri için yani hazalin kızlara verdigi emir ile ortak hesabı bir baska emir ve hazal kullanıyo yani hazal sanirim bizi kandirmıs ortada emir falan yok ben şok oldu resmen dilek emir ile konusmalari kopyalayıp bizlere gösterdi çoook üzüldüm?????bunu öncelikle filize söyledi dilek instagramdan filizden onay alip yazdım…

 197. Kızlar ben cok kotu oldum yaaa keşke yalan çiksa ama hazal bu hesabi verdi bizim kızlara fakat emir ise bu hazali tanimadıgini söyledi hazal bize emirin ona yüzuk aldiğinı falan soylemisti fakat bu böyle bişey olmadıgı söyledi ve sizi kandirmıs dedi cok kötü olduk kızlarla

 198. ALMİRA CANIM HERŞEYİN BİR AÇIKLAMASI VARDIR. EMİR BELKİ SİZİ TEST ETTİ YA DA HESABI ELE GEÇİRİLDİ YADA YANLIŞ HESABA ATTINIZ. HAZALIMIN NİYE YALAN BORCU OLSUN Kİ HADİ ÖYLE BİRŞEY OLSA MİRA VAR. BUNCA YALANA ASLA MÜSAADE ETMEZ MİRA. BİR DE İNSAN BU KADAR TUTARLI VE PROFESYONEL YALAN SÖYLEMEZ AÇIK VERİRSİN BİR YERDE BEN KEFİLİM YANLIŞLIK OLDUĞUNA YALAN DEĞİLDİR
  ÖNCE HAZALA SÖYLESEYDİNİZ KEŞKE DUYUNCA FACİA OLACAK

 199. ANONİM SEN BUNU NASIL ANLIYORSUN TANIYOR MUSUN HAZALI HÜKÜM VERİYORSUN
  MÜNECCİMSİN ZAAR
  ALMİRA BİTANEM ÖNCE HAZALA SÖYLE İÇİNDEKİLERİ SANA MANTIKLI AÇIKLAMA YAPACAKTIR. BİZİ AŞIYOR SÖYLEDİKLERİN

 200. Once emin olmak istedik defnem sonra hazala söylemek istedik
  Dilek dun hazala senin emir çiplak foto atmis instagramına oda evet dedi yani hesap doğru büyuk ihtimal

 201. Çunku o kişi ben hazali seviyorum fakat o beni sevmiyor dedi hatta dileğe dedi yuzleşebilirim
  Basta dilek onun agzindan laf almaya calışirken ona bak beni sinir etme beni kandıramazsinız söylediginiz hazali tanimiyorum dedei

 202. Almiram söyleyecegin bu muydu

  Hı valla artık hiç şaşırmadım desem

  Saten ben hazalı pek öyle yakın tanımıyorum

  Ama ben bazı insanları anlamıyorum

  Niye böyle yalan söylemeye ihtiyaç duyuyorlar bilmiş deyilim

  Ne biliyim vazla uzat mıcam Allah havale ediyorum başka da bişey demiyorum

  Hoş geldin ş bende namazı kıldım şimdi görumcemin oğlu yarın ameliyata gircek onun için bir yaşın okucam

  Sen nasılsın neler yapıyorsun bakalım

  ????

 203. ALMİRA BİLİYORSUN FİDAN DA HAZALLA TANIŞTIĞINI SÖYLEDİ VE İŞİNİ FİZİĞİNİ TİPİNİ DOĞRULADI
  FİDAN HAYALİ BİRİ OLAMAZ ÇÜNKÜ AZERİ LEHÇESİYLE YAZIYOR HANİ ŞU KEREM İLE EVLENEN HAMİLE AZERİ FİDAN YALAN OLSA MİRA NEDEN ONAYLASIN. ACABA EMİR SIZI HAZALIN DÜŞMANLARI MI SANDI AĞZIMDAN LAF ALIP GİDİP AİLESİNE SÖYLEYİP BİZİ AYIRACAKLAR DİYE TEMKİNLİ DAVRANMIŞTIR EMİR AKILLI BİRİ BU OLABİLİR ALMİRA CANIM
  HAZALLA KONUŞ ÖNCE

 204. Vayy arkadaş dedektiflik yapmışsınız ne gerek var yahuuu bende bir çok kişiye inanıp itibar etmem ama benif ilgilendirmez hayal aleminde yaşıyorlarsa artık bilemiycem. Ama bunu ilk önce MUHATTABIYLA İSTİŞARE ETMEN GEREKİRDİ ALMİRA YAKIŞMADI ????

 205. Hoş gördük SALİHAMM Teşekkür ederim ben iyim sen nasılsın ALLAH ŞİFA İHSAN EYLESİN. Nesi var çocuğun ki ameliyat olcak. Bende namaz kılıp dışarı çıkcam inşaAllah bugün Melek nasıl

 206. Ya ben emire mesaj attim oda öyle.birini tanımıyorum dedi sonra ben mesajları kopyaladim ve filiz ve kızlara attim sonra konuyu açtık

 207. ALMİROŞUM?
  DEFNOŞ ABLOŞ DOĞRU SÖYLÜYOR BELKİ AÇIKLAMASI GEREKEN ŞEYLER VARDIR O GELSİN ANLATSIN ONUNLS İLGİLİ O ZAMAN YORUMLARİ YAZALİM HADİ ÖPTÜM SENİ?

 208. SALİHAM daha hiçbir şey bilmiyoruz karşı tarafın beyanını dinlemedik ben tanıyorum Hazalı gecelerı teşviki mesaim oldu sohbetlerde öyle bir kız değil. Bunlar bizi aşan tatsız konular elbet açıklaması vardır.
  ???
  Şeymacım sen neden tedırgınsın korkma bizden ne sana ne ailene zarar gelir hepsi takip edebilir burayı. 19 yaşındaki reşit bir kız nereye yazıcana kendisi karar versin bi zahmet
  Sana da merhaba canım..

 209. Nurdan ablan zaten suan hazal ilede konuşuyorum sadece size önceden bildirdim cünku konunun ne oldugunu bilmenizi istedim

 210. Ne olsun nurdanım oturuyom melekte yatıyor biraz daha iyi gibi ama hiç belli olmuyor bir baktın kötü oluveriyor

  Ya bende tam bilmiyorum şuan unuttum ne rahatsızlığı var ama iki senedir rahatsız oda bizim gibi hep hastanelerde

  Bir kere ameliyat oldu şimdi daha büyük ve riskli olacak aminn

  Rabbim bütün hastalara şafi ismiyle şifa versin inşallah

 211. defnecim tatsızlık olmasın dye sey ediyorum bi kaç gun yazmam sonra rumuz yacacam zaten cok fazla adımı telffuz etmem boş ver nasılsınız neler yaoptınız kore dizisi bakıyorum begendiniz mi diziyi halkımız sevmedi sanırım reyting düşük gördüm
  züleyha gittimi
  defne sizin oraladar nasıl yağmurlumu kız bizim bura baya yağmıştı sel felaketi sorma
  ş..

 212. Haklısın defnem deviliyim

  Birkaç tane daha böyle cıktıya

  Ondan öyle söyledim

  Bide fazla sohbetligimde yok ondan canım

  Ya defnem bu sil baştan kaç bölümlük acep biliyormusun ?? merak ettim

 213. Almira eve geçiyorum yazarım demişta ah kalbim sayfasında

  Ya bilmiyorum ne diyeceğimi burası sanal alem her şey olabilir ama İnşaAllah yanlış anlaşılmadır HAZAL kendini çok iyi ifade edebilen bir kızceğiz

 214. Hazalı pek tanımıyorum ama arada konuşurduk öyle vallahi ne diyeceğimi bilemedim ki Almiracim bence Hazala bir sorun bakalım işin aslı astarı neymiş ??? belki başka bir ihtimal vardır aynen arkadaşların dediği gibi

 215. Ya bide bu sev yeter dizisi

  Baş röldeki kız dişciymiş

  Ama neye yarar oda diyerleri gibi

  Evlenip işini bırakacak koca eline bakacak

  Ay ben anlamadım bunların hepsi aynı

  Söz de pıragya öğretmendi

  Şimdiyse apini peşinde

  Muktayla meethi okuyordu şimdi hiç oralı bile olmuyorlar

  Ay bunlar ne kadar salaklar ya

  Allah akıl fikir versin

  Koca koca diye sapıttılar ??????

 216. Nurdan ablam bunun yanlış bir anlaşilma olmasına en cok ben sevinirim inan çunku ben onu kardeşim gibi görüyorum ve bilirsiniz onunla en çok konuşanlardan biriyimdir????

 217. Şeymacım hemde ne yağmurlar var dinlenip dinlenip yağıyor
  Rabbim hayırlara bereketlere çıkaracak inşallah hikmetinden sual olmaz
  Dizinin reytingı düşük olabilir
  1.sı halkı sürekli kocası için ağlayan ağlak kızlara alıştırdılar
  2.sı KANAL7 NIN DİZİ KOORDİNATÖRÜ O KADAR BEYİNSİZ Kİ İLK KEZ KORE DİZİSİ İZLEYEN BİR HALKA ÖNCE PSİKOLOJİK DİZİ IZLETTIRDI BİLİMSEL. DEVRELER YANDI TABİ MİLLETTE. ÇİÇEKLİ BÖCEKLİ TATLI AŞK DİZİLERİ İLE SİFTAH YAPABİLİRDİ TAM İDİOTLAR??
  ???
  SALİHAM 25 BÖLÜM FALAN. HİNT DİZİLERİ GİBİ DESTAN YAZMIYOR KORE DİZİLERİ ONLARDA KOTA VAR?

 218. KIZLAR SEN ANLAT KARADENİZİN SON SAYFASINA GEÇELİM SİTE KASIYOR BEN YAZAMIYORUM 400 OLDU YORUM
  HAZAL YOLDA ŞU AN DURAKTA YAZACAKTIR
  HADİ KIZLAR!!!

 219. KIZLAR BİRŞEY SORACAM HAZALIN SEVGİLİSİNİ NEDEN SINAVA TUTUNUZ NE İÇİN

 220. defnecim halkımız hint dizisi seviyor gelin kaynana dizisi bi yerde okudum hintliler hep aynı senaryoyu neden cekiyormuş biliyormusun
  cunku o ülkedede böyle aile geln kaynana çekişme dizileri pirim yapıyormuş
  bizim halkımız gercek yasama uygun dizileri sever
  realite :)
  kore dizisi bilmiyorum biraz artış göstermiş reytin g il gune göre
  sev yeterde biraz artış göstermiş
  bence gun gectikçe düzlir bence canım
  yagmurda burada öyle canım seli seline bi çok evi su bastı alcak evleri
  hayırlısı işte serin geciyor yaz ama Allah en iyisini bilir
  ş..
  hiç turk yerli dizi basladımı defnecim hiç görmüyorum henüz
  s..

 221. Aynen ya kanal 7 ilk defa kore dizisi yayınlıyor yayınladığı diziye psikolojik dizi resmen seyircinin beyni yansa hak ?? o kadar güzel kore dizileri varki say say bitmez kliplerden biliyorum keşke yaban çiçeği dizisini ysyınlasaydı başlangıç olarak ?? bu dizide güzel ama karışık biraz üç bölümdür bakıyorum inşallah sonradan biraz daha güzel olur ☺️☺️ desem dizi bitecek çünkü kısa oluyor bunlarınki ??

 222. Hazal.beni bulmadı ben onu bulmak için yaptim sonra adam bana bunları dedi bizde şaşırdık

 223. YENİ KONU YAYINLANMIŞTIR KIZLARA BEN AKŞAM YEMEĞİ HAZIRLAMAYA GİDİYORUM HAYIRLI AKŞAMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu