Gelinim Mutfakta

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe günün birincisi ve puanları kesin olarak açıklandı! 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi yarışmacı bugün çeyrek altını aldı? 24 Haziran Perşembe bugün kim birinci oldu? Perşembe Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Büyük sezon finalinin üçüncü haftasının dördüncü bölümünde bugün çeyrek altını kim aldı? 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (25/06/2021) Gönül 22 puanla günün birincisi olup çeyrek altını kazanırken, Ayten 8 puanla günün sonuncusu olmuştur.

=> Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puanları ile puanlaması sonuçları %100 açıklandığında dikkatler günün sonunda çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak. Eğer bugün yine Yağnur çeyrek altını kazanacak olursa final haftasın da çok ama çok büyük avantaj ile girecek.

=> Gelinim Mutfakta 26 Ağustos Perşembe Günün Birincisi için tıklayınız.

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aysun ve Gönül Yağnur’un 20 bileziği kazanmasına engel olması için dört bir elden çabalarken, Ayten de haksız verilen puanlara karşı bugün isyan bayrağını resmen açtı. Oysa Ayten bugün çeyrek altını kim aldı? Sorusuna cevap olmak için çıktığı yarışmada kaynanaların acımasızca verdiği düşük puanlar karşısında motivasyonu alt üst oldu.

=> 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gönül bu yarışmaya çerez olmak gelmediğini, yerine göre birinci olamasa da birinciyi kaynanası aracılığı ile belirlemek için kritik öneme sahip. Diğer yandan Aysun da son bölümde kıl payı kaçırdığı çeyrek altını bugün 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olarak kazanmak istiyor. Bakalım Aysun bugün çeyrek altını kazanıp beşinci çeyrek altınını almayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 24 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm sonuçlarına bakıldığında Yağnur 19 puanla çeyrek altını kazanan gelin olurken, Ayten 18, Aysun ise 17 puanla çeyrek altını kıl payı kaçırmıştır.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Ayten güçlü bir yarışmacı olduğu için programa dahil edildiğini düşünse de rakiplerinin taktiksel puanlaması ile kendisinin güçlü rakip olması ikinci plana düşerken, Aysun ve Yağnur’un kaynanaları verdikleri düşük ve riskli puanlarla gelinlerin canlarını epey yakıyor.

Bugün canı yanan isim Ayten oldu. Ayten bugün 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kendisine haksızca gelen düşük puanları şu sözlerle eleştirdi; 

“Hiç biriniz adaletli puanlama yapmıyorsunuz. Bunu izleyenler de görecek ve bana hak verecekler!”
Yarışmacı Ayten Hatamova Gürüf

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Aysun ve Nurten

Sözleri ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Ayten artık verilen düşük puanlara ve hak etmediği birlere isyan etti. Anlaşılan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama yapıldıktan sonra günün kritiklerinde Ayten’in haklı isyanı masaya yatırılacak.

Yağnur  2018 yılında beri yarışmada var olduğunu, daha popüler bir yarışmacı olduğunu, bunun yanında elinin lezzetine güvendiğini son bölümde açıkça dile getirmişti. Bugün de Gelinim Mutfakta 24 Haziran Puanlama sırasında psikolojik üstünlük sağlamak adına Yağnur Aysun’u baskı kurduğu sırada Ayten “Dünya sizin etrafınızda dönmüyor” sözleri ile duruma el atan isim oldu.

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Buğun gerek kaynanaların vereceği gerekse Seda Sayan’ın vereceği Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe puanlaması sonucunda Ayten veyahut Gönül’ün %100 çeyrek altını kazanması gerekiyor. Aksi halde büyük sezon finalinde iki yarışmacı da şimdiden kaybettikleri ortaya çıkacak.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puan Durumu

Yaklaşık üç sezondur devam eden, sevilen ve bir o kadar ilgi ile izlenen yarışma programında büyük sezon finalinin de artık adım adım sonuna gelmekte. Bugün verilecek olan 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sonucunda geriye sadece 6 çeyrek altın kalacak. 20 bileziği kazanmanın tek şartı dört hafta boyunca en fazla çeyrek altını almak olduğu için Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puan Durumu sonucu değil, günün sonunda hangi gelinin çeyrek altını kazandığı daha da önemli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan bu hafta Pazartesi günün beş puanı Ayten’e verirken, Salı Yağnur İşçiler Seda’dan beş puanı alan isim oldu. Son bölümde yani çarşamba günü Seda Sayan’dan beş puanı alan isim Ayten olmasına rağmen çeyrek altını bu hafta Aysun ve Yağnur kazandı.

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu birazda netlik kazandığında Aysun ve Yağnur’un arasında ki bir çeyrek farkın kapanıp kapanmayacağı merak netlik kazanacak. Aysun’un taraftarları Yağnur’u geçeceğini düşünürken, Yağnur’un fanları da Aysun’un 20 bileziği alamayacağını dillendiriyor. 

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puan Durumu açıklandığı an Gönül ve Yüksel

Aysun Yağnur’un gerisinde kalmamak adına hem bugün günün birincisi olup hem de bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti. 

Perşembe çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan Perşembe en yüksek puanı kime verdi? 24 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe günü yani bugün çeyrek altını kim kazandı? 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Hangi yarışmacı altını kazandı? Tüm bu soruların cevapları hemen alt kısımda Perşembe puanları ve puan tablo içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Puanları (24/06/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 2
Aysun: 4
Ayten: 1
Gönül: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  1
Gönül: 4

*************************
” 24 Haziran 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: 3
Ayten: 1
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 2
Ayten: 1
Gönül: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Gönül: 4

*************************

Gelinim mutfakta 24 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 2 2 2 5 1 12
Aysun 4 5 3 2 5 19
Ayten 1 1 1 1 4 8
Gönül 5 4 5 4 4 22

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mayıs) – Perşembe

*************************

Yağnur: 53 + 12 = 65
Aysun: 57 + 19 = 76
Ayten: 43 + 8 = 51
Gönül: 34 + 22 = 56

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÖNÜL
Gelinim Mutfakta 24 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÖNÜL
24 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma Fragmanı İzle

24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarka açıklandığında dikkatler toplam puan durumu sonucuna göre birinci olan gelinde değil, bugün çeyrek altını kim adlı sorusunun cevabı olan gelinde olacak. Bir sonraki gün büyük sezon finalinin üçüncü haftasın da son bulacak. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde Gelinim Mutfakta 25 Haziran Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

33 Yorum

  1. ÇOK SEVDİĞİNİZ AYSUN MİLLETİN SESİNİ KAYDEDİP GÜN YÜZÜNE SERECEK KADAR SEVİYESİZ BİRİ!..KAYIN VALİDESİ DE BUNA SESSİZ KALIYOR!..BU SES KAYDI YAĞNUR’UN ÖZELİ DE OLABİLİRDİ!..

  2. Helal olsun Gönüle çeyreği hakkıyla aldı.Ayten çok büyük hatan nelere sebep oldu.Yağnur hayali sukuta uğradı ,iyide oldu.

  3. BENİM ZİHNİMDE CANLANAN İKİ İNSAN KARAKTERLER!..ADALETSİZ NURTEN VE KENDİNİ BEĞENMİŞ AYSUN!..

  4. Yarın Gönül merdivenden düşüyor ve kayınvalidesiyle tartışmaktan tatlıda bir hata yaparak 2 puanı siliniyor.Yahu Gönül böyle hata yapılırmı.Maalesef Gönülde istikrar yok.Ayteninde modu iyice düştü.Meydan Aysun ile Yağnura kaldı.Çünki yarından sonra 5 çeyrek kalıyor.Yarışmada hiç sevmediğim gelinler bilezikler için çekişecek görünüyor.

    1. Yarınki fragmanı tekrar izledim Seda Sayan belirgin tiyo nedeniyle bir gelinin 2 puanını kırdığını söylüyor.Ben Gönül zannettim doğrusunu yarın göreceğiz.

  5. ben admin’le elif öndere giçik oluýorum inşallah size inat aýsun kazanir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu