Gelinim Mutfakta

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! [Puan Durumu & Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba günün birincisi ve son puan durumu sonucu açıklandı! 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Bugün Ezgi Sertel kaç puan verdi? 24/11/2021 tarihinde toplam puan durumu sonucu açıklandı mı? 24 Kasım Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Aslıhan bugün kaç puan aldı? 24 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Yaren kaç puan aldı? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? 24 Kasım tarihinde bugün kim birinci oldu? Bugün altını kim aldı? Çarşamba puanları ve puan durumu sonucu da dahil olmak üzere, tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 29 Aralık Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (25/11/2021) 24 Kasım Çarşamba günü Yeşim 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Yaren üst üste iki kural hatası yapması ile toplam puanlarında 4 puan kesildi. Yaren 8 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> Gelinim Mutfakta 22 Aralık Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Puanları ile son puan durumu sonucu %100 açıklandığında, Yaren ile Aslıhan arasında birisi daha düşük puna alması ile eleme potasına sert bir düşüş yaşayacak.

=> Gelinim Mutfakta 15 Aralık Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gerek Aslıhan’ın sevenleri gerekse Yaren’in sevenleri iki yarışmacının da yarışmada kalmasını isterken, bu yarışma başında beri yer alan iki gelinden birisi elenme yoluna girdi.

=> 8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu öğrenmek lütfen tıklayınız.

Bugün 24 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 24 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 1 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Kaynana Filiz ile yaşadığı problemler Yaren’i her zaman bir adım geriye götürdü. Yaren borç verdiği dört bileziği geri almayı beklerken kaynanası bilezikleri görümcesine hediye etmesi Yaren’in yarışmadaki, yarışma hevesini %0’a indirdi.

=> 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da Yaren en düşük puanları alması halinde, kesinlikle ama kesinlikle Cuma günü eleme potasında yer alacaktır. 

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışmanın başında beri yer alan tecrübeli kaynanalar (Filiz, Nuray) kendi gelinlerinin tabaklarını bulmada bir hayli zorlanıyorlar. Hatta kendi gelinlerine devamlı 1 vermeye başladılar. Yaren’in bugün 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alabilmesi için kaynanası Filiz’den de iyi puanlar almasına bağlı

Miyase yarışmaya geldikten sonra iyi puanlar alamayan Yaren ve Aslıhan’a karşı hava atmaya başladı. Kerameti kendinde sanan Miyase, şu sözlerle rakiplerini alt ettiğini ifade etti. İşte Miyase’nin o sözleri;  

“Yaren ve Aslıhan bir Yeşimle burada hancıyız. Siz ise yolcusunuz!” Yarışmacı Miyase

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yaren

Sözleri ile yarışmacı Miyase, güçlü rakiplerini bir bir alt ettiğini, Aslıhan ve Yaren’in bu hafta gideceğini dile getirdi. Yâren ve Aslıhan da Miyase’ye sözlü cevap vermek yerine iyi yemek yapıp, alacağı puanlarla cevap verebilmek adına sessiz kaldılar. 

Yeşim’i elemek için gelen Miyase, her ne kadar Yeşim’i eleyemese de güçlü rakipleri Aslıhan ile Yâren’i eleme potasına doğru sürüklemeye başladı. Miyase 24 Kasım Çarşamba günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında günün birincisi olup, çeyrek altını alması halinde, Aslıhan ve Yaren için tehlike çanları artık çok daha yakında duyulacak.

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu Sırada Yeşim ve Beyhan

Yaren bu kötü gidişe son vermek için Gelinim Mutfakta 24 Kasım Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alabilmek adına hatasız bir yemek çıkartmak için şimdiden kolları sıvadı.

Yaren Gelinim Mutfakta son bölüm de geçtiğimiz Perşembe günü diskalifiye olan Zehra’nın yerine gelen Miyase aldı. Bu hafta ikinci çeyrek altınını kazanan Miyase de artık bileziklere koşmaya başladı. 

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase2nini bileziklere koştuğu, Yeşim’in ise onu yakında takip ettiği haftada tecrübeli iki yarışmacı da eleme potasında karşı karşıya kalmamak adına, her ikisi de bugün Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba puanlaması sırasında iyi puanlar almak için harekete geçtiler.

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümün Ezgi Sertel’in sunumları ile ekrana geldi. Haftanın üçüncü puanları, yine Ezgi Sertel’in 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları vermesi ile başlayacak. Gözler, Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba puan durumu soncunda Yaren ile Aslıhan’ın puanlarının üzerinde olacak. Zira her iki yarışmacı da elenme çemberine girdi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta programa Zehra’nın yerine dahil olan Miyase, Perşembe ve Cuma günü en düşük puanları alması ile güçlü rakipleri Miyase’yi gelecek hafta eleyeceklerini, kolay lokma olduklarını söylemişlerdi.

Miyase, haftanın ilk ve ikinci bölümünde aldığı çeyrek altınlarla Yaren ve Aslıhan’ı şok etti. Miyase başarısına bugün de devam ettirmek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. 

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Yeşim’in ya da Miyase’nin alacağı yüksek puanlar, eski yarışmacılar bir adım daha geriye götürecektir.

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren ve Kaynanası Filiz

Yeşim’i elemek için geldiğini ifade eden Miyase, öncelikle güçlü rakiplerinden birisini bu hafta elemek istiyor. Bunun içinde bugün 24 Kasım Çarşamba günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Ezgi Sertel ilk gün beş puanı kime verdi? 24 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Çarşamba günü kaynanalardan ve sunucu Ezgi Sertel’den en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, puan tablosu içerisinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Puanları (24/11/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Yaren: 3
Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Miyase: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 3
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 5

*************************
” 24 Kasım 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 4
Miyase: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 3
Yeşim: 5
Miyase: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 24 Kasım Çarşamba Toplam Puanlar

Yaren 3 1 5 1 5 15 (-2)(-2)
Aslıhan 5 3 1 3 1 13
Yeşim 3 3 4 5 3 18
Miyase 1 5 3 4 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Kasım Haftası) – Çarşamba

Düne kadar Nuray ile Filiz gelinlerinin tabaklarını eli ile koymuş gibi buluyordu! Ne oldu da bu hale geldiler

*************************

Yaren: 19 + 11 = 30
Aslıhan: 19 + 13 = 32
Yeşim: 35 + 18 = 53
Miyase: 43 + 14 = 57

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 24 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
24 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları kaynanalar tarafından verildi. Bugün günün birincisi olan ve bugün en yüksek puanı alıp, çeyrek altını kazanan gelin %100 açıklandığında, gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

23 Yorum

  1. NNURAY NİYE Mİ BULAMIYOR ÇÜNK Ü TABAKLAR SÖYLENMİYOR PARASINI VERSİNM TABAKALRI HAZIRLAYANIN

  2. yeşim 4 5 haftadır ya 1 puanla yada 2 puanla bilezikleri kaçırdı. inşallah 4 5 hafta üst üste kaçırdığı bilezikleri yeşim kazanır. çeyrek alktınları 5 6 defa kurada kaybetti. inşallah üst üste 5 6 çeyreğide yeşim kazanır.

  3. Yaren cekilerek mi gidiyor yoksa elenerek mi gidiyor merak ettim kesin olarak elenerek mi cekilerek mi

  4. Dun guzel gecti program ve reytingleri de yansamis gelinim mutfakta total de 1.59 reyting almis tam da 1.60 sa yakin reyting almis totalde yesimin almasi izleyiciyi memnun etmis total de ayakta kalmayi basariyor program onun icin gelinim mutfakta ya bravo diyorum dun reytinglerde yukselmis program total orani iyi gidiyor

  5. Gelinim mutfakta toparlanmaya bkkaslamis reytinglerde total de 1 .59 almis abc de 1.15 reyting almis iki grupta iyi gidiyor persembe de yukselecek insallah reytingleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu