Gelinim Mutfakta

24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba günün birincisi açıklandı mı? Hangi gelin bugün çeyrek altını kazandı? 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Programın sunucusu Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu zirveye hangi gelin yerleşti? Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? 24 Mart Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Toplam puanlar da kim önde? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Mart 2022 Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Puanları sonucunda Ayten yada Aysun bilezikler için diğerlerinden %100 daha şanslı konuma gelecek. Aysun bilezikleri kazanmak için Pazartesi gününden itibaren sistemli çalışırken Dudu ve Seda ilk iki puanlama sonucunda bir adım geriye düştüler.

=> Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

En tecrübeli yarışmacı olan Aysun Kuşatan bu hafta bilezikleri almak için kesinlikle bugün 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak zorunda. Aksi halde işleri epey zora sokacak.

=> 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Bunun olmasını hiç istemeyen ve şans konusunda oldukça şansız olan Aysun ne yapıp edip Perşembe gününe kadar bilezikleri kesinlikle garantileyecek puanlar almanın peşinde.

=> Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 24 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda verilmiştir.

=> 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ayten 19 puanla hem günün birincisi oldu. Hm de çeyrek altını alan gelin oldu. Ayten oynamadan vakit buldukça güzel yemekler yaptığını kanıtlasa da Aysun’un bilezikleri şaka yapmak maksadı ile çalması yine Azerbaycan halkını rezil etmekten öteye gidemedi.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim kazandı görebilmek için tıklayınız.

Ayten Salı günü kazandığı çeyrek altının havası ve gazı ile bugün 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında yine yüksek puan almak için kolları sıvarken Aysun kaybettiği beş bileziğin peşine düştüğü için kendisini yemeklere %100 veremedi.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu belli olduğu an Ayten

Ayten Aysun’u panik etmek ve bir önceki gün yakaladığı başarıyı devam ettirebilmesi için en güçlü rakibi olan Aysun’un bileziklerini saklayıp, günün yemeğini yaparken konsantre olmamasını, günün sonunda ise yani bugün 24 Mart Çarşamba puanlamasında Aysun düşük puanlar alması için Aysun’un bileziklerini sakladı.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Aysun bileziklerinin kaybolduğunu kulis de şu sözlerle dile getirdi;

“Bileziklerim yok. Beş tanesi yok anne!” Yarışmacı Aysun Kuşatan

24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi Dudu

Sözleri ile Aysun bileziklerinin çalındığını beyan ederken kaynana Nurten şaşkınlığını gizleyemez. Normalde kaynana Nurten bunu yapan kişinin asıl amacı bugün Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinde Aysun’un dikkatini dağıtıp yüksek puanlar almasına engel olmak. Görünen o ki Ayten bunu başaracak.

=> 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Haftanın en kritik puanlaması bugün yapılacak. Zira şu an için birinci ile sonuncu arasında sadece 12 puan, ilk üç yarışmacı arasında ise 6 puan fark var. Kısaca bugün Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba puanlaması sonrasında arasında ki fark açılacak.

24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Ayten yarışmada varlık gösterebilmesi, bu hafta yarışmada kalabilmesi için tüm ümitlerini bugün Gelinim Mutfakta 24 Mart Puanlama sonucunda günün birincisi olmaya bağladı.

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk puanlamasında Seda çeyrek altını alan gelin olurken, haftanın ikinci puanlamasında gülen taraf Azerbaycanlı Ayten oldu. Haftanın üçüncü bölümünde Seda Sayan’ın vereceği bugün 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile program kaldığı yerden devam edecek. Günün sonunda verilen puanlarla bugün Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba puan durumu netlik kazanacak.

Ayten Aysun’un bileziklerini geçici olarak saklayarak onu oyalamayı başardı. Geriye Dudu ve Seda kaldığı için yemekleri yaparken, Ayten her ikisini de sözleri ile oyalamaya çalışacak. Yaptığı bu plan sayesinde Ayten Çarşamba günün birincisi olup olmayacağı birazdan belli olacaktır.

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Puan durumu açıklandığı esnada Nagehan ve gelini

Bugün 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu belli olduktan sonra bir gelin eleme potasına kesin olarak sürüklenecek. Şu an için bu hafta yarışmaya katılan Seda en son sırada yer alıyor.

Seda ilk gün aldığı puanlar sonucuna çeyrek altını kazanmış, geldiği ilk bölümde elinin lezzetini kanıtlamıştı. Lakin ikinci bölümde aldığı hem düşük puanlar hem de (-2) ceza puanı nedeniyle Seda’nın puanları çok ciddi geriledi. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda’nın adeta köprüden önceki son çıkış misali bugün Gelinim Mutfakta 24 Mart puanlaması sonucunda günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda. Aksi takdir de bu hafta elenen yarışmacı olacak.

Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Çarşamba günü Seda Sayan beş puanı kime verdi? Haftanın ortasında Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Haftalık toplam puanlar da hangi gelin önde? Son puan durumu sonucu ve daha fazlası alt kısımda ki puan tablosu içinde bulabilirsiniz. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Mart Puanları (24/03/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 1
Ayten: 5
Dudu: 4
Seda: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Dudu: 3
Seda: 3

*************************
” 24 Mart 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: 3
Dudu: => Nuray’ın Gelini 3
Seda: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 4
Dudu: 4
Seda: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: 1
Dudu: 1
Seda: => Nagehan’ın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 24 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Aysun 1 1 5 5 5 17
Ayten 5 5 3 4 1 18
Dudu 4 3 3 4 1 15
Seda 4 3 1 1 1 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Mart Haftası) – Çarşamba

*************************

Aysun : 35 + 17 = 52
Ayten: 32 + 18 = 50
Dudu: 29 + 15 = 44
Seda : 23 + 10 = 33

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 24 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
24 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

24 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazanıp günün irincisi ve çeyrek altını alan gelini belli olduktan sonra gelecek bölümde kim kaç puan aldığını ve Aysun’un bileziklerini kimi çaldığı merak konusu olacak. İşte o anların kısa bir videosu Gelinim Mutfakta 25 Mart Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

43 Yorum

 1. Seda Sayan 5 leri sadece Aysun yada Aytene veriyor bence Seda S… puan yapmamali çünkü çok haksiz oluyor tabağin aşasini görmüyormu saniyorsunuz.

 2. YA HİKİKATEN AYSUN DA KAYINVALİDESİ DE BİRER ÇİRKEFKER!…BURUNLARI KAFF DAĞINDA!..BİLEZİĞİ DE KAYINVALİDESİ ALMIŞTIR!..AYSUN KARAKTERSİZİ ANLAMADAN DİĞER GELİLERİN GÜNAHINI ALIYOR!..

 3. Şimdi nurten gelip az pişir yakma dediği gelininin olmamış tabağını bulup çok lezzetli olmuş deyip hava yapicak resmen bıktık gitsinler artık

 4. BENCE DE SEDA PUANLAMA YAPMASIN!ÇÜNKÜ AYSUN’UN TABAÜĞINI ELİYLE KOMUŞ GİBİ BULUYOR!..BİR TEK BU GÜN BİR VERDİ!… SANKİ AYSUN’UN KAYINVALİDESİ KENDİSİYMİŞ GİBİ!…AYSUN YARIŞMADAYSA BİRAZ DA SEDA’NIN SAYESİNDE!..SEDA HEM KİMSENİN YERİ GARANTİ DEĞİL DİYOR HEM DE AYSUN’U YARIŞMADA TUTMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR!…

 5. Nuray neden Aysuna beş veriyorsuuuun Duduya üç veriyorsun ya Dudıcum seni çooooooook seviyorum canim benim, şu Aysunu görüyorum ya midem bulaniyor rezil şey.

  1. 👍👏👍kim rezil acaba başkasının sözlüsünü almak rezillik olmuyormu dudu çirkefin önde gideni

 6. Artik su Aysun gitsin yaa biktim nurtenin yerine cevaplar veriyor sanki nurtenin agzi yok… Seda kolluyor Aysunu Zeynepi gonderdi aysunuda korudu. Bakalim ne zamana dek koruyacak

 7. HIRSIZLIK = ŞAKA olmuş. Ekipten bilgi sızdıran var zaten, Aysun odasında çıkarmış, Ayten alıp lavabonun kenarına koymuş Seda da lavabonun kenarından aldım diyor. Kamera görüntülerini vermediler çünkü işin ucu Ayten e dokunuyor o altınları lavabonun kenarına koyduğu için. Seda asla odadan aldım diyemez çünkü aldığı yer lavabonun kenarı o konuda yalan söylemiyor. Kamera görüntülerini paylaşmayacaklar ekip izin vermiyor. Ah keşke izleyebilseniz ekibin Aysun a kurduğu pusuları arkada …

  1. Sende yanlarındaymışsin gibi maşallah konuya vakifsin hemen Ayten in günahına girin sızın sayenizde kız günahlarından arınıyor belki seda aldı lavaboda buldum dedi belki Aysun bilerek koydu seda ile ortak belki
   Seda nın kaynanasi geldiğinden beri maşallah Hep.5 leri Aydına verdi

   1. Şimdi isim mi vereyim bilgi verdikleri için , kamera görüntülerini göstermeyeceklerdi zaten oradan da mı anlayamıyorsun?

  2. Aytekin kayınvalidesi nasil buluyor diyorsunuz da acaba nurten nasil buluyor. Bütün kaynanalardan 1 aldığında kayinvalidesinden 5 aldı. Geçen haftalarda aysun kaynanalardan iyi almış ama arkada arada kayinvalidelerden biri k aydının ki kotu dediler diye 1 verdim demisti.

 8. Yaa inşallah 35 bilezik alamadan elenir aysun . aysunu sevmediğimden demiyorum ama zeynebi geçmesini ve altın listeye girmesini istemiyorum. hiç değilse altın listede hakedenlerin ismi olsun Zeynep aysundan çok daha güzel yemek yapıyor ve altın listede olmayı hak ediyor lütfen aysun altın listeye girmesin çünkü zeynebin döneminde güçlü rakipler vardı şimdi meydan Aysun’a kalmış bilezikleri alırsa Zeynep e büyük haksızlık olur(Aysun da güzel yapıyor ama zeynep kadar değil!)

  1. Yok bide 10 defa geri gelsin Zeynep. Elenenler 2.defa gelip de elenmişse bi zahmet bidaha gelmesinler. Hem zaten 2021 dönemi yarışma değil mi şuan. Listeyi silip kendi altın listelerini yapsınlar işte…
   Zeynep de Zeynep bu ne ya 3.defa gelse izlenmez artık. Tüm elenenler için görüşüm aynı. 2 den fazlası saçma olur.

   1. Bir kere altın listedekilerden gülcan hariç hepsi en az 10 kere geldi.(gerçi gülcan yarışmadan çekildi hiç elenemedi hala yarışmaya dönme hakkı var ) Zeynep gelsin demiyoruz onu adı altın listede kalsın istiyoruz kabul etsen de etmesen de zeynep çooooooooooooooooooooooooooook güzel yemek yapıyordu ve şu anki gelinler gibi birisinin arkasından iş çevirmiyordu altın listede adı kalmaya hakkı var

    1. Niye ne Aysun un ne Zeynep in ne Ayten ne de Dudu vs gelinlerin yemeğini yedin sanki. Biraz mantıklı olmalısın, tabiki taraf tutabilirsin ama altın liste olayı bir kez tahtayı silmeye bakar. Hem Zeynep de dediğim gibi ya 1.olur o listede ya da 2. Yani yine de sen memnun olmuş olacaksın

 9. BU SEDA’NIN AYINVALİDESİ GERİZEKALI!..MADEM GELİNİNİ BULAMIYORSUN NEDEN BİRLERİ BASTIN?PROGRAMAAYSUN’U KAZANDIRMAK İÇİN GELMİŞ!..

 10. Seda, ayteni tutuyor, kritik durumlarda yüksek puan veriyor, bu hafta bilezikleri aytene verecek.bütün olumsuzluklar aytenden kaynaklanıyor, arsızlık yapıyor. yemek programından çok dansöz programı gibi..

  1. Tabi ki çünkü Aysun Zeynep e elendin geldin dediği hafta Seda hanım Aysun u 2 kişi eliyoruz diyip potada olduğu için eleneceksin dedi halbuki potadayken bile elenmeyecekti puanı sonuncudan yüksekti ki bunu Nurten belirtince Aysun sen de elemeden kurtarıldın bile diyemedi kimse , çünkü doğrusu buydu elenmemişti. Şimdi ise Aysun rekor puanla bilezik aldım ve mutfak benim dediği için tekrar potaya sokacaklar. Ayten mutlu olsun nasıl da potaya girdin diyebilsin diye. Gerçekten arkada ekipçe neler neler çeviriyolar haberiniz yok…

 11. Seda hanım Aysunu koluyo, o yüzden izlemiyorum. Netten puanlara bakıyorum o kadar. Aysun eleninceye kadarda izlemeyecem.sizde öyle yapın reytingler düşünce ancak gönderirler Aysunu. Gitsin artık çirkefler.

 12. Ohh Tebrikler Ayten 🇦🇿 👍 Harikasın çeyrek altın aldın yine inşAllah
  Bilerzikleride alırsın Bir seni seviyorum Birde DuDunu ♥️ Ayten 👍
  Dudu 👍♥️ Aysun Nurten gidin yaa bıktık artık sizi görmekten😠

 13. YA BU GELİNLERDEN DUDU HARİÇ DİĞERLERİ GİTSİN!..ÇOK GICIKLAR!ONLAR YERİNE ELİF VE HATİCE GÜLCAN GELSİN!…

 14. Bu yarışmada elenmeyen tek isim eski yarışmacılardan gülcan keşke gelse ama gelmez diye düşünüyorum çünkü çekildi hiç elenmedi

 15. Kim ne derse desin Seda Sayan’ı gelinlere soru sorarken izledim.Cin gibi yemeği nasıl yaptıklarını izliyor ve kimin nasıl yaptığını biliyor.Bu nedenle kendinin puan vermesi çok adaletsiz.Dışarıdan bağımsız bir ahçı veya yemek uzmanını çağırmaları lazım.Ayten’in şansı son hızla devam ediyor keza Neriman hanım eliyle koymuş gibi buluyor Ayten’i.Bu bakalım ne kadar devam edecek.Yeni gelin seda elendi sanırım.Dudu ilk geldiği haftadan çok uzakta.Kayınvalidesinin iki gündür kafası karışıyor.Bu hafta sonu ya aysun yada Ayten bilezikleri alacak.

 16. Kuliste aysuna ekip niye oyun oynasın. O kadar uğraşacaklarına diğer kayinvalideler tüyoyu verirler aysun düşük alir elenir. Ekilin is çevirmesine gerek yok ki

 17. ya canlarym siz onu bunu birakynda aysun 1 alinca cok sevinyorum cunki kizaryor ve sinirlenyor daha daha sinirlen aysun bebis elenip gid sen elifin tirnagy oolamasyn bebegim

 18. ayten pis ceyrek aliyo valla onun yapan yemeklerni iyorsunuz o sacninda toplamiyo yagly saclaryla ama napicaksiniz o oldugu surece yemek zorandasynyz cok pis miydem cok bulanduryon aytis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu