Zuhal Topal'la Sofrada

24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Germaine İkizler]

24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Germaine İkizler yarışacak. Aslen Güney Afrikalı olan 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışacak. İlk defa programda Güney Afrikalı bir gelin yarışacak olmasından dolayı dikkatler yarışan gelinin yapacağı yemeklere çevrildi. Germaine İkizler kaç puan aldı? Germaine İkizler’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu belli oldu mu? Bu hafta Çarşamba günü yarışan Güney Afrikalı gelin ve kaynanası kim? Germaine İkizler’in menüsün de hangi yemekler var? Kaynanalar yarışan gelinin menüsüne kaç puan verdiler? Zuhal Topal 24 Mart Çarşamba puanları ve daha fazlası haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 24 Mart 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 25/03/2021) Germaine İkizler kendi yarıştığı gün kaynanalardan toplam da 13 puan alırken Zuhal Topal’dan 6 puan aldı. Toplamda 19 puan alarak haftanın en düşük puanlarını almış oldu. bunda dolayı %100 hafta finalinde verilecek olan 15.000 TL’yi de kaybetmiş oldu.

=> Zuhal Topal 7 Nisan Çarşamba Kaç Puan Verdi görebilmek için tıklayınız.

22 Mart ile 25 Mart 2021 tarihileri arasında yarışacak olan Güney Afrikalı gelinin yapacağı yemeklere kaynanalar bugün Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba Puanları ve puanlaması verecekler. Kendi kültüründen özenle seçtiği yemeklerle Garmaine %100 birinci olacağını düşünüyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

24 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Afrikalı gelin

Kaynanalar bugün daha önce tatmadığı lezzetli tadacaklar Bir çoğu bu nedenle ön yargılı olarak gelip günün sonunda hiç beğenmediklerini öne sürüp Zuhal Topal 24 Mart puanlaması sonunda düşük puanlar vermek için gelecekler. Bir çoğumuz farklı kültürlere ve yemeklere açık olmadığımız için kaynanalar kültür farkını da kullanıp bol bol eleştirecekler. 

=> 26 Mart Cuma Zuhal Topal Kim Kazandı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Haftanın üçüncü yarışmacısı olan Germaine’nin yemeklerine ön yargılı bir şekilde yaklaşacakları için en doğru puanları yine sunucu verecek. Bunda dolayı 24 Mart Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Germaine İkizler’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini kesin olarak yazının en sonunda tablo içerisinde açıklanacaktır. 

=> 26 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta yarışan hem gelin hem de kaynanaların kimler olduğunu öğrenmek için; 

=> 22-26 Mart Zuhal Topal Bu hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba (2020)

24 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Germaine İkizler. Aslen Güney Afrikalı, 14 yıllık evli iki çocuk annesidir. 

=> 25 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Kendi memleketinde lise eğitimini aldığını eşi ile güney Afrika’da tanıştığını ve 14 yıl önce mutluluğa giden ilk adımı attıklarını dile getiren Germaine, hem kendi kültüründen hem de bilinen lezzetlerle süslediği menüsü ile kaynanaları etkilemek istiyor.

24 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

Germaine bugün 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda en az 31 puan almak zorunda. 29 ve altında puan alması halinde bu hafta verilecek olan 15.000 TL’yi %100 kaybedecek.

Hafta başında beri beklenen Güney Afrikalı gelinin kim olduğunu daha doğrusu 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana kimler olduğunu açıklayacağız. Sonrasında Germaine’nin menisi ve bu menüye gelecek olan Zuhal Topal 24 Mart Çarşamba puanları kısmında tablo içerisinde aktarılacaktır.

24 Mart Yarışmacısı Germaine İkizler

Zuhal Topal'la Sofrada Germaine İkizler (Güney Afrikalı gelin)

 • Tam adı “Nickelene Germaine İkizler”
 • 14 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • Bir kızı var
 • Oğlu 13 yaşında
 • Kızı 12 yaşında
 • Aslen Güney Afrikalı
 • Oldukça marifetli
 • Dünya Mutfağına hakim
 • Türk mutfağını araştırıyor

24 Mart Yarışmacı Kaynana Nezahat Erdoğan

Zuhal Topal'la Sofrada Nezahat Erdoğan

 • 30 yıl önce boşandı
 • Bir daha evlenmedi
 • Fetiye’de yaşıyor
 • 4 çocuk annesi
 • İki oğlu var
 • İki kızı var
 • Gezmeyi çok seviyor
 • Neşeli bir yapısı var
 • Haksızlığa asla gelemiyor
 • Çok dikkatli biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Germaine İkizler’in farklı yemeklerle süslediği ve bir çoğu daha önce programda hiç yapılmayan menüsünü ve menüsünde ki yemekleri açıkladıktan sonra kaynanaların bu menüye karşı eleştirilerini birebir vereceğiz. Yazının en sonunda ise Afrikalı gelinin yemeklerine verilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba Puanları ile puanlamasını yazının sonunda tablo içerisinde verilecektir. 

24 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Germaine’nin Menüsü 

 • Balkabağı Çorbası
 • Tepsi Oruğu (Ortak Yemek)
 • Ufalanmış Mantarlar
 • Roast Beet Gravy
 • Baked Potato
 • Cucumber Salad
 • Malva Puddıng

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Mart Çarşamba Puanları alacak gelin ve menüsü


Haftanın en sıra dışı menüsü ile yarışacak olan Güney Afrikalı gelin Germaine’nin menüsü kendi çapında oldukça iddialı. Hatta günün sonunda kaynanaların bu yemekleri çok seçeceğini ve kendisine 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları verildiği esnada iyi puanlar geleceğini düşünerek böyle bir menü seçtiği görülüyor.

Kaynanalar ise Germaine İkizler’in menüsünü öğrendiklerin Germaine ile aynı fikirde olmadıklarını şu sözlerle ifade ettiler;

Bana basit geldi
Hiç uyumlu değil
Yemekleri bilmiyoruz
Farklı bir menü

Kaynanalar

Dört kaynanada ortak fikirle yabancı gelinin menüsünü anladıklarını, o anki lezzetine göre puan vereceklerini dile getirdiler. Kısaca kaynanalar ön yargılı geldikleri menüye bugün Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba puanları sırasında puan verecekler.

Kaynanalar genellikle bilmedikleri yemekleri ilk defa yediklerin de hem çok eleştiriyor, hem de çok düşük puanlar kullanmıyorlar. bunda dolayı Germaine oldukça risk aldığı rahatlıkla söylenebilir.

Güney Afrikalı gelin Germaine haftanın ortak yemeği olan Zuhal Topal’la Sofrada Tepsi Oruğu yemeğini daha önce hiç yapmadığını, programda ortak yemek olduğunu duyduktan sonra denediğini açıkladı. Not: Germaine İkizler’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı kesin olarak alt kısımda açıklanmıştır.

24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Haftanın ilk iki puanlaması yapıldı. Bugün yarışan Güney Afrikalı gelinden sonra 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda belli olduktan sonra geriye sadece iki gelinin performansı kalıyor.

Şimdiye kadar yarışmacı gelinlerin gerek kaynanalardan gerekse sunucudan aldıkları Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna alt kısımda verilmiştir. 

 • 22 Mart Pazartesi Puanı (Nuriye Günal): 23 Puan
 • 23 Mart Salı Puanı (Medine Karabay): 31 Puan
 • 24 Mart Çarşamba Puanı (Germaine İkizler): 19 Puan

Yukarıda verilen üç gelinden sadece bugün yarışan Germaine’in puanlarının eksik olduğunu, Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Çarşamba puanları soncu netlik kazandıktan hemen sonra yukarıda ki eksik olan Germaine’nin puanlarını da yazdıktan sonra 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar sonucu netlik kazanacak.

Şimdi Zuhal Topal’la sofrada 24 Mart Çarşamba puan durumu açıkladıktan sonra geriye yarışmayan sadece iki gelin ve kaynanaların ellerinde de yüksek puanlar kalacağı için haftanın birincisi olacak gelin son iki gelinden çıkma olasılığı oldukça fazla.

Şimdi 24 Mart Çarşamba puanlaması ile Güney Afrikalı geline Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı da alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Germaine İkizler)

Zeynep Günal  3
Çiğdem Özekici  3
Öznur Nebioğlu  3
Emine Kayadibi  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   19

**24 Mart 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 24 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Adıyamanlı olan iki çocuk annesi 21 yıllı evli olan Germaine İkizler’in yarıştığı, 24 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları  ve puanlamasının da verildiği Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu