Survivor

24 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları Açıklandı!

Acun 24 Mart Survivor SMS Sonuçları belli oldu. Bu sonuçlara göre adaya veda eden isim ile bu hafta Sms birincileri de belli oldu.

İki haftadır Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kaybetmeye başladı. Bunun en büyük nedeni iki haftadır ünlüler takımına gelen güçlü oyuncuların yanı sıra, gönüllüler takımına gelen ve etkisiz kalan oyunculardan kaynaklandığını görüyoruz.

=> 30 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları için lütfen tıklayınız.

Survivor 24 Mart sms sonuçları bugün sadece gönüllüler takımı yer alacak. İlk hafta bildiğiniz üzere hem gönüllüler hem de ünlüler takımı verilmişti. Artık sadece eleme potasına düşen takımın oylaması yapıldığını hatırlatmak isterim.

Survivor 2020 Gönüllüler 6. hafta  yani 24 Mart 2020 SMS sıralaması sonucunda gönüllüler takımından birsi adaya veda edecek. Nisa ve Ceyhun rahatsızlıkları nedeni ile oyunu bırakmak zorunda kaldı.

Gönüllüler takımında yer alan oyuncuların en büyük istedi takımda etkisiz ve adeta kendilerine yük olarak gördükleri isimlerin elenmesi yönünde olacak.

Eleme Adayları

=> Ceyhun Uzun

=> Cemal Can

=> Ardahan

Bu akşam eleme konseyinde uzun süredir sakat olan Meryem’in elenip elenmeyeceği konusunda takımda bir kararsızlık var. Uzun süredir sakat olan ama sakatlanmadan önce çok iyi performans gösteren Meryem’in artık suyu ısınmaya başladı.

Diğer taraftan yaşı itibari ile bu mücadeleye çok fazla dayanamayan Ceyhun da elene adayları arasında en ön sırada yer aldığını söylemek isterim.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan öncelikle 24 Mart Survivor 2020 sms oylaması sonucunu vereceğiz. Daha sonra ise Survivor bu hafta kim elendi sorusunun cevaplayacağız.

24 Mart Survivor sms Sonuçları (6. Hafta)

  1. Yunus Emre
  2. Yasin Obuz
  3. Cemal Can Canseven (eleme adayı)
  4. Nisa Bölükbaşı
  5. Evrim Keklik
  6. Ardahan (eleme adayı)
  7. Ceyhun Uzun (eleme adayı) – Elendi
  8. Gizem
  9. Meryem Kasap
  10. Burak Yurdugör

Yukarıda yer alan sıralamaya, gönüllüler takımının olası sıralamasıdır. Ceyhun uzun süredir takıma tam manası ile katkı sağlayamadı. Diğer yandan yakın zamanda gelen ve ailesini özleyen Emre’nin de gitme konusunda en önde yer alıyor.

SMS sonuçlarına göre;

Yunus Emre =>  Ardahan’ı söyledi

Yasin =>  Cemal Can’ı eleme potasına gönderdi.

Bildiğiniz üzere takımın lideri olan Yasin, elenecek kişinin kesinlikle takıma katkısı olmayan ismini elenmesini istiyor.

Bugün 24 Mart Acun sms oylaması sonucunda Yasin ve Cemal Can isim birinci ve ikinci oldu.

Survivor 24 Mart Kim Elendi

Bugün 24 Mart 2020 tarihinde yine gönüllüler konseyi olacak. Zira dokunulmazlığı açık ara ünlülere kaptıran gönüllüler artık kendi içindeki etkisiz elemanı ortaya çıkartıp daha güçlü bir şekilde yarışmak istiyor.

Survivor 24 Mart Kim Elendi görseli Ceyhun uzun

24 Mart Survivor kim elendiği konusunda tahminlerinizi yazının hemen alt kısmında yorum bölümünden yapabilirsiniz. 

24 Mart 2020 Salı ele gecesinde %100 eleme potasında giden Ceyhun artık yorulduğunu ama elenmek istemediğini söylese de takıma çok fazla katkı yapamıyor. Bunun farkın da olan takım arkadaşları da potaya ilk olarka Ceyhun’u gönderdi.

24 Mart Survivor sms Sıralaması

Yunus Emre
Yasin Obuz
Cemal Can Canseven
Nisa Bölükbaşı
Evrim Keklik
Ardahan
Ceyhun Uzun
Gizem
Meryem Kasap
Burak Yurdugör

24 Mart Salı Survivor kim elendi?

Ceyhun Uzun

Survivor 24 Mart sms birincisi

Yunus Emre, Yasin Obuz

Survivor 2020 Bu akşam kim Gitti? (24 Mart 2020)

Oylama sonuçlarına göre bu akşam en düşük oyu alan Ceyhun Uzun gitti.

Survivor 24 Mart Salı Eleme Gecesi Fragmanı

Bu hafta 6. eleme gecesi ile Survivor 24 Mart salı günü gönüllüler takımından birisi bugün elenecek. O anların kısa bir görüntüsü olarak 24 Mart fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu