Gelinim Mutfakta

24 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? 24 Mayıs Puan Durumu Ve Puanları

24 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Son bölüm de verilen puanlar sonrasında Vahide ile Ezgi eşit puanla bilezik yarışında oldukça heyecanlı anlara bugün sahne olacağız. Diğer taraftan Sevim hanım dün verdiği puanlarla Güngör’ü maalesef kurtaramadı ve Gülcan 1 puan önde günü kapatmayı başardı. Eleme potasına düşen Güngör, 24 Mayıs Puanları sırasında kendisini kurtarmayı başarabilecek mi? Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre son sırada ikinci kez eleme potasına düşen Güngör, bakalım bugün potadan çıkmayı başarabilecek mi? İzleyip, göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 24 Mayıs bilezikleri alan kim olduğunu yazının kısmında açıkladık.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mayıs 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bundan yaklaşık 2 hafta önce Güngör gene böyle yarışmaya kötü başlamış ve hafta finalinde eleme potasında boy göstermiş, ancak eleme potasında maalesef çıkamayarak elenmişti.

=> 24 Mayıs 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

300. bölüm kutlaması nedeni ile Güngör’e ikinci bir şans daha verildi ve Güngör kendisini eleyen Ceren’i eleme fırsatı buldu. Lakin bu hafta Güngör gene eleme potasına düştü. Güngör, 24 Mayıs Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı olmamak adına bugün elinden geleni yapacak. Dikkat! => 31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorusunun cevabını için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Cuma Bilezikleri Kazana Gelin Aldığı Ödül Resmi

Son bölüm de Besime hanımdan 1-1-1-5 tarzında bir puanlama kullanıp, Gelini Gülcan’ı eleme potasında kurtarmak için çaba içerisine gireceğini düşündüm. Lakin Besime hanım bunu yapmadı. Ancak rakibi Sevim hanım Güngör’ü kurtarmak için yaptığı bol birli puanlama da birlerden bir tanesi de Güngör’e geldi. Gülcan ile Güngör ikilisinden hangisi bugün 24 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi olursa %100 elenmeyecek.24 Mayıs Gelinim Mutfakta Elenen Yarışmacı Güngör ile Kaynanası

Sadece alt sıralarda rekabet yok. Üst sıralar da yani bilezik yarışın da bugün kıyasıya bir yarış var. Ezgi ile bu hafta yeni başlayan Vahide eşit puanda bulunuyor. Ezgi ile Vahide arasından her hangi biri Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Cuma günün birincisi olan, %100 bilezikleri kazanacak isim olacak.

Birazdan kaynanalar 24 Mayıs Cuma Puanları için sunum kısmına gelecek ve Gülcan mı yoksa Güngör mü yarışma da kalması için puanlama yaparken Vahide ile Ezgi arasında bilezikler kimin olsun puanlaması da yapmış olacak. Benim burada sormak istediğim, bu hafta elenen yarışmacı kim olmasını isterdiniz? Yada Sizce Bu hafta kim elendi? elbette ben birazdan açıklayacağım. Lakin sizlerden de bu konuda tahmin almak istiyorum.24 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Vahide Ve Kaynanası 

Bu gün 310. bölümü ile kanal D ekranlarına gelecek ve 310. bilezikler bu hafta sahibini bulacak. Şimdilik bileziklere yakın iki isim var. ancak aralarından biri bugün yüzü gülecek isim olacak. Şahsen benim düşüncem kesinlikle hiç bilezik kazanmayan Vahide’nin almasını isterim. Ancak haftalık toplam puanlar sonucu açıklandığında bilezikleri alacak isim de ortaya çıkacak.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de kendisinden bir sıçrama beklediğimiz Vahide maalesef istediği puanları alamadı. Özellikle hafta başından beri kaynanası Güller hanım Vahide’nin tabağını bulmayı başarırken, dün yapılan puanlama da hem bulamadı. Hem de gelinine bir vermesi Vahide’nin resmen elini kolunu kırdı diyebiliriz. Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)

Hafta finali için yapılan puanlama ile hafta içerisinde normal puanlama arasında bir farkın olduğunu bilmeyenlere açıklamak istiyorum. Final günü gelinim mutfakta puanlama kısmı için ilk üç kaynananın puna vermesinden sonra 4. kaynanayı beklemeye alıp, haftanın kritikleri ile yaşanan olayları yaklaşık 30 dakika boyunca tartışılıyor. Sonrasında 4. kaynana puanlarını verdikten sonra son puan durumu da netleşmiş oluyor. Hem çeyrek altını kazanan gelin hem de bilezikleri alacak isim de tek tek açıklanıyor. 

Son puanlama sonrasında 24 Mayıs Cuma puanları açısından en yüksek puanı alan isim açıklanacak. Yani ilk olarak çeyrek altını alacak isim, Fatih Ürek tarafından açıklanacak. Sonrasında Haftalık toplam puan durumu açısında ne düşük puanı alan isim açıklanacak. Yani bu hafta kim elendi sorusunun cevabı verildikten sonra en önemli kısım olan, bilezikleri bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı açıklanacak. Tabi bizler bu aşamaya gelmeden tüm detayları puanlama başlar başlamaz açıklayacağız. Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Hafta başında bir çok eleştirmenlerden biri de ben olarak açıkla söylemeliyim ki yeni gelen gelin gideceği düşünmüştüm. Ancak ilk bölümden itibaren harika puanlar alan Vahide bizleri oldukça şaşırtırken, kaynana Güller hanım da nokta atışı gibi gelini Vahide’nin tabağını son puanlamaya kadar bulmayı başardı. Vahide, bugün bilezikleri kim aldı sorunun cevabı olabilmek adına ter dökecek. Diğer yandan Güngör ile Gülcan da  bugün kim elendi sorusunun cevabını olmaktan için yarışacak.

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu açısında gelinlerin toplam puanları ile sıralamalarına hadi hep birlikte bakalım. Bu arada size bir sır vereyim. Geçmiş tüm bölümleri incelediğim de Perşembe puanlama sonucu ile Cuma puanlama sonucu arasında %99 yakın bir benzerlik oluyor. Dilerseniz, bugün sonunda verilecek sıralama ile dün gelinlerin sırlamasını lütfen karşılaştırın ve ne demek istediğimi anlayacaksınız. 24 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Ezgi Resmi

Gelinlerin puanlarına baktığımızda Ezgi ile Vahide 50 puanla zirvede ve bilezik yarışında olduğunu görüyoruz. Üçüncü sırada Gülcan 40 puanla kendisine yer bulurken, hemen bir puan gerisinde 39 puanla Güngör eleme potasında ve son sırada görüyoruz. Not: gelinim mutfakta 24 Mayıs Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdik.

Gülcan iki haftadır diplerde puan almasının sebepleri arasında kaynanası ile yaşadığı bence ciddi boyutlardaki tartışmanın büyük bir etkisi var. Aslında Gülcan uzatmadan, kaynanası ile tartışmadan yemeklerine odaklanmış olsaydı, belki de bugün eleme potasına yakın bir puanı değil, bilezik yarışı içerisinde bir puanı olacağı daha yakın bir ihtimal olarak görüyorum ben. Dikkat! 24 Mayıs Cuma Bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabı yazının sonunda açıkladık. 

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Kazandı?

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 24 Mayıs Cuma günü final puanları ile son bulacak. Bir gelin çeyrek altını alıp sevinirken, bir gelin de beş bileziğin sahibi olup mutlu bir şekilde haftayı noktalayacak. Yani 24 Mayıs Cuma bilezikleri alacak isim belli olacak. En acı olanı ise bile gelin aldığı puanlar sonucunda en düşük puana sahip olduğu için yarışmadan elenecek. Not: 24 Mayıs Cuma kim elendi sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından bizlerin beklentisine göre Ezgi 65. bileziğine çok yakın olduğunu görüyoruz. Çünkü; tatlı konusunda Ezgi oldukça iyi yapıyor ve Reyhan hanım da Ezgi’nin tabağını kolay bile şekilde buluyor. Bu sebeplerle Ezgi, Vahide’ye göre daha avantajlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Not: haftanın birincisi kim olduğu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

24 Mayıs Cuma Gelinim mutfakta puan durumu resmi olarak netleşmeden bizlere bu hafta kim kazandı diye soranlar oluyor. Ben bugün resmi olarak sonuçları açıklanmadan önce kaynanalar puanlamaya başladığı andan itibaren kazana ve elenen isimleri bu yazının son kısmında paylaşacağız.24 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Resmi

24 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu sonucunu açıklayabilmek ve kazana kim olduğunu ortaya çıkartabilmek için gelinler hata finalin de tatlı yapması gerekiyor. Biz de öncelikle bugün final günü yapılan tatlının adını, daha sonra da malzeme listesini açıklayacağız. En son da puanlama kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Karamelli Şekerpare Malzemeleri

  • 125 gram oda sıcaklığında tere yağ
  • 1 adet taze yumurta
  • 1/2 su bardağı kadar pudra şekeri
  • 2 su bardağı un
  • 1 çay kaşığı kadar kabartma tozu

Şerbeti için;

  • 2 su bardağı şeker
  • 2,5 su bardağı su
  • 3 -4 damla limon suyu (fazlasını damlatmayın)

24 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu açısından günün Birincisi olan Gülcan

Fatih Ürek bu haftanın son yemeği için zaten tatlı seçildiğini biliyoruz. Bugün Fatih Ürek günün tatlısı olarak seçilen Karamelli Şekerpare için 45 dakika süre verdi. Yarım saat içinde rahatlıkla yapılabilecek bir tatlı olduğunu söyleyip hemen bu tatlıyı hangi gelin güzel yaptığını ve kim kaç puan aldığını görebilmek için hemen alt kısımda kaynanaların verdiği puanları vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Puanları (24/05/2019 Cuma)

*************************24 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklayan Fatih Ürek

*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 5
Güngör : => Sevim’in Gelin 3
Ceren : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Güngör : 3
Vahide : 1

*************************

” 24 Mayıs 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 1
Vahide : 3

************************


“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Güngör : 4
Vahide  : => Güller’in Gelini 5

*************************

Gelinlerin 24 Mayıs 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 5 2 3 13
Gülcan 5 3 5 1 14
Güngör 3 3 1 4 11
Vahide 1 1 3 5 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Mayıs – 24 Mayıs Haftası) – Cuma

*************************
Ezgi      : 55 + 13 = 68
Gülcan : 40 + 14 = 54
Güngör : 39 + 11 = 50
Vahide  : 55 + 10 = 65
*************************

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

24 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ

24 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GÜNGÖR

24 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
24 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒VAHİDE
*************************

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu