Zuhal Topal'la Sofrada

24 Mayıs Cuma Zuhal Topal Kaç Puan Verdi? Hülya’nın, Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mayıs Puanları

24 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Hülya Şemli yarışacak. Aslen Tekirdağlı olan ancak aile tarafından Bulgar göçmeni olan gelinimiz Hülya, final gününde kaynanaları etkilemek için elinden geleni yapacak. Özellikle kaynanaların bilmediği bir menü seçerek yemeklerine gelecek yorumları bir nebze olsun hafifletmeyi başarsa da damak lezzetine hitap edemediği takdirde 24 Mayıs Cuma Puanları verildiği sırada istediği puanları alamayacak. Not: Hülya’ya Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini bu yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 24 Mayıs 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

24 Mayıs Zuhal Topal Yemek Programı Yarışmasından Görüntü

Haftanın en başından itibaren gelinler çok sert şekilde eleştiren ve düşük puanlar veren Ayten hanım son bölümde de yarışan gelini eleştirse de en yüksek puanı vermesi bizleri oldukça şaşırtsa da bir sonraki gün olan final gününde yarışacak olmasından dolayı, kendi gününe oynadığını kanısına vardık. Not: Zuhal Topal 24 Mayıs Cuma Puanları ile bu yazının en son kısmında tablo içinde bulabilirsiniz.

Hafta başından itibaren diğer kaynanaların gelinlerine düşük puanlar veren Ayten hanım, bugün 24 Mayıs Cuma Puanları sırasında kendi gelinine benzer seviyede puanlar gelmesi halinde yapacağı savunmayı çok ama çok merak ediyorum. Yukarıda dediğim gibi oldukça riskli bir menü seçen gelinimiz, kaynanaları susturmayı isterken diğer taraftan damak lezzetine hitap edip etmeyeceğini, iyi hesaplaması gerekir.24 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Açıklanmadan Önce Hülya'nın Röportajından Bir Kare

Kültürümüze uzak bir lezzetin yada yemeğin seçilmiş olması, tam bir felaket olacaktır Hülya için. Bakalım başka ve farklı lezzetlere açık olan sunucumuz,  Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mayıs Cuma puanları verildiği sırada nasıl puanlar vereceğini göreceğiz. 

Hafta başından itibaren sunucumuzun verdiği puanlarda, Çarşamba günü de dahil olmak üzere 7 puan verirken, dün ilk defa farklı bir puan olan 5 puanı verdi. Anlayacağız, sunucumuzdan 8 ve üzeri bir puan alan bu hafta kimse çıkmadı. Zuhal hanımdan alınan yüksek puanlar, ayrıca büyük ödülün kapısını da aralayacağı için en başta Hülya, büyük ödülü almak istiyorsa, [pembetext]24 Mayıs Cuma günü yani bugün Zuhal Topal kaç puan verdi?[/pembetext] sorusuna, en az 8 ve üzeri puan cevabı vermesi gerekir.

24 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Ve Sonucu

24 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Hülya Şemli; Aslen Bulgar göçmeni olsa da Tekirdağ da doğup, büyümüştür. Tekirdağ Çerkezköy doğumlu olan Hülya, 28 yaşında ve 5.5 senelik evli olduğunu ve dünyalar tatlısı 4.5 yaşında kızı olduğunu bizlere açıkladı. Yarışmaya başlamadan önce Hülya’nın kendisini tanıtırken verdiği röportajı, aynen sizlere aktarmak istiyorum. 24 Mayıs Cuma Bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Hülya Şemli Ayten Şemli

“Merhaba! Ben Hülya Şemli. Çerkezköy doğumluyum. 28 yaşındayım. Yarışmaya Tekirdağ Çerkezköy’den katılıyorum. 4.5 yaşında bir kız çocuğum var. 5.5 senelik evliyim.”

24 Mayıs 2019 Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışan Hülya’nın kaynanası Ayten Şemli; 52 yaşında ve Tekirdağ Çerkezköy’den yarışmaya katılan final günü yarışmacı kaynana Ayten hanım Bulgaristan göçmenidir. 3 çocuk annesi olduğunu ve bunlardan biri de Hülya’nın eşi olduğunu açıkladı. Gelini ile ilk zamanlar aynı binada kalan, ancak sonrasında ayrılan gelini yeniden yanına getirmek için evinin üstüne yeni bir kat çıkıp, Hülya’yı yeniden aynı binaya getirmeyi başarmış. Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 24 Mayıs Cuma günü yarışan Hülya’un menüsünü açıklayalım.

24 Mayıs 2019 Cuma Hülya Şemli’nun Menüsü 


  • Sütlü Çorba
  • Dızmana
  • Labada Sarması
  • Et Yahni
  • Sebzeli Bulgur pilavı
  • Mevsim Salata 
  • Güllaç

Zuhal Topalla Sofrada bugün 24 Mayıs Hülya'nın Menüsü


Ayten hanımın gelini Hülya’nın 24 Mayıs Cuma günü yapacağı günün menüsünü kaynanalar gördüklerin de çok ama çok kolay bir menü olduğunu hatta kaynana Ayşe hanım “Çok kolay bir menü seçmiş. Gelin acaba yemek yapmayı mı bilmiyor?” diyerek eleştiri seviyesini bir adım öteye taşıdı.24 Mayıs Zuhal Topal'la Cuma Yarışmacısı Hülya ile Kaynanası Ayten

Kesinlikle Ayşe kaynana, Hülya’nın yemeklerine iyi puanlar vermeyeceği buradan bile anlaşılabiliyor. Ben de bugün Hülya’nın kaynanalara sunacağı yemeğe baktığımda bilindik bir kaç yemek var. bilmediğimiz yemeğin daha fazla olması yorum yapmamızı bir nebze olsun engelliyor. Bakalım bu menüye Zuhal Topal kaç puanı layık görecek? İzleyip göreceğiz. 

“24 Mayıs Zuhal Topalla Sofrada Puanları ile Haftalık puanları sadece ve sadece Dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. Sizleri kandıran ve içerikleri boş haberlere kanmayın. Google amcada bizleri ve yazılarımız bulabilmek için Zuhal Topal’la Sofrada Dizicenter şeklinde arayıp, yazımıza ulaşabilirsiniz.

Aslen Bulgar göçmeni olsa da Tekirdağ Çerkezköy de büyüyen gelinimiz, Bulgar kültüründen lezzetlerle kaynanaları etkilemek istedi. Ancak kaynanalar bilmediği yemeklere karşı oldukça ön yargılı olması nedeni ile Hülya’nın işi oldukça zor olduğunu söyleyip, kaynanaların bugün verdiği puanlar hemen alt kısımda verilmiştir. 

[kirmizitext]Dikkat![/kirmizitext] Bu arada haftalık puanlar ve son puan durumu sonucunda [pembebuton]24 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la 24 Mayıs Cuma Puanları (Hülya’nın Puanları)

Ayşe  5
Elmas  4
Filiz  5
Özgül  8
Zuhal Topal    8
TOPLAM   30

**24 Mayıs Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 24 Mayıs Bugün Fragmanı

Bulgaristan kültüründen lezzetleri kaynanalara sunacak olan 5,5 yıllık evli ve 1 çocuk annesi Hülya Şemli’nin yarıştığı bölüm fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu