Zuhal Topal'la Sofrada

24 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Bu Hafta Kim Birinci Oldu? Ödülü Kim Aldı?

24 Mayıs Cuma Bu Hafta Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Aslında mübarek ramazan ayına bizler 3. haftasına başlarken, yarışma programı ileriden gittiği için çekimleri ramazan ayına denk gelmeye başladığı için iyi puanlar verileceği ve vicdan yapılacağını düşünsek de genel itibari ile düşük puanlar verildi ve bu hafta haftanın birincisi yine düşük puanlarla büyük ödülü alacak. Gene her hafta olduğu gibi bu haftada da kazanacak olan gelini, sunucumuz Zuhal Topal’ın puanları belirlemeye devam etti. Not: 24 Mayıs Haftalık Toplam Puan Durumu yazının en son kısmına verdik. 

=> 24 Mayıs 2022 Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

20 Mayıs haftasında başlayan ve 24 Mayıs Cuma günü sona erecek olan yarışma programında 24 Mayıs Zuhal Topal’la Safrada bu hafta kim birinci oldu ve kaç puanla 10.000 TL’yi kazandığını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Lakin önce bugün, 24 Mayıs Cuma Puanları Hülya için verilecek. Daha sonra final kısmına geçilecek. Ama bizler aldığımız haber doğrultusunda Bu hafta  büyük ödülü kim olduğunu önceden açıklayacağız.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

24 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı? Sorusunu normal de cevap verebilmek için son yarışmacımız olan Ayten hanımın gelini Hülya’nın yarışması ve ona verilen puanların açıklanması gerekiyor. Lakin bu aşamaya kalmadan birinci olan ve 10.000 TL’yi alan kim olduğunu rahatlıkla ve %100 doğruluk payı ile sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zuhal Topalla Sofrada Kim Kazandı (Bu Hafta Kim Kazandı) Görseli

Bu hafta ilk gün yarışan kaynana Ayşe hanım kendi gelinin 9 çeşit yemeğine düşük puanlar verilmesini kendi esprili üslubu ile “Sizleri de göreceğiz. Sizlerin de gelinleri yarışacak?” Diyerek aba altından sopa gösterdi. Bu durumu da gerçekten bir kaç gün yapmaya devam etti. Gelinleri açısından özellikle sunum kısmına çok fazla hatalar meydana geldi. Kimizi salatasını, kim ara sıcağını unuttu. Bir başka gelin de yemeklerin sıralamasını kaçırdı. Bu durumlardan dolayı iyi puanları resmen elleri ile ittiler.

Yukarıdaki saydığım hatalardan bir gelin aralarından sıyrılıp, gerçekten iyi puanlar almayı başardı. Bunun dışında fragman da sunucumuzun açıkladığı sözlerden ve kelime aralarından çıkardığımız sonuç ile 24 Mayıs Toplam Puanlar kısmın da gelinlerin aldığı puanla da ortaya çıkmış oldu. 

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mayıs Cuma Sonuçları

24 Mayıs 2019 Cuma günü yarışacak olan Ayten hanım, son bölüm de yarışan Yeliz’e 6 puan vermesi bizleri oldukça şaşırttı. Sunucumuz bile 5 puan verebilirken Ayten hanım muhtemelen kendi gününe oynamak için ve kaynana Özgül hanımı etkilemek ve kendi gelinine yüksek puan vermesi için 6 puan verdiğini düşünüyoruz. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mayıs Cuma Puanları bu yazının en son kısmında verdik.24 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta Kim Kazandı Resmi

Haftalık toplam puan durumu verip orada en yüksek puanı alacak ismi açıklamadan önce, sitemize yorum yapan okurlarımıza bir sorum olacak? Bu hafta alınan puanları bir kenara koyduğumuz da hangi yarışmacı büyük ödülü hak etmişti? Yorumlarınızı yazımızın en son kısmın da yapabilirsiniz. Not: 24 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazının son kısmında bulabilirsiniz. 

Zuhal Topalla Sofrada Son bolum dizi kapak resmi 1

“24 Mayıs 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları anlık alarak değişiyor. Güncel puanları görebilmeniz için her kaynana sonrasında sayfayı bir kez güncellemeniz gerekmektedir.” 

Bildiğiniz günü hafta içi yapılan puanlama ile final puanları farklı olarak açıklanıyor. Hafta içinde önce kaynanalar puanlarını veriyor, daha sonra sunucumuz reklam arasından sonra puanlarını açıklarken hafta finalinde büyük ödül açıklanacağı için o gün yarışan geline kaynanalar puanlarını açık bir şekilde verip, final bölümüne geçiyorlar. Sunucumuz son yarışmacıya verdiği puanı da herkesin huzurunda açıklıyor. Yani uzun bir zaman diliminden sonra bugün Hülya’nın puanları açıklanmış olacak. Ancak bizler bu zaman kalmadan sunucumuz Zuhal Topla bu hafta verdiği tüm puanları tek tak yazacağız. 22 Mayıs 209 Zuhal Topal yemek programında yarışmacı olan Surenur

Final bölümün de birazdan Hülya’nın puanları verilmeye başlayacak ve 24 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Kim Birinci oldu? sorusu, verilen puanlarla ortaya çıkacak. Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu hafta gelinlerin aldığı toplam puan durumu ile 10.00 TL değerindeki büyük ödülü alan kim olduğu hemen alt kısımda açıklanmıştır.


  • 20 Mayıs Pazartesi Sevda’nın Puanı = 23
  • 21 Mayıs Salı Senem’in Puanı = 25
  • 22 Mayıs Çarşamba Surenur’un Puanı = 29
  • 23 Mayıs Perşembe Yeliz’in Puanı = 23
  • 23 Mayıs Cuma Hülya’nın Puanı = 30 => kazandı

Kaynanaların verdiği ve sunucumuz Zuhal Topal’ın Bugün verdiği puan sonucunda kazan gelin Cuma günü Yarışan Hülya Şemli oldu. 10.000 TL’yi Ayten hanımın gelini kazandı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu