Gelinim Mutfakta

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı günün birincisi ile Salı puanları sonucu netleşti! 24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 24 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? 24/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 24 Mayıs Salı puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Salı günü altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 21 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (25/05/2022) 24 Mayıs Salı günü Damla 20 puanla günün birincisi olmayı başarırken, Senanur 7 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 14 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puanları sonucu %100 netleştiğinde Selma’nın alacağı yüksek puanlar, bu haftanın kaderini kesin olarak değiştirecektir.

=> Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Haftanın ilk bölüğünde yarışmaya dahil olan Selma, her ne kadar kendi kaynanasında 2 puan alsa da diğer kayanlardan aldığı yüksek puanlarla günün birinciliğini Aslıhan ile paylaştı.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 24 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 24 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 27 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Aslıhan, bu hafta yarışmaya dahil olan Selam ile eşit puanlar elde etse de Aslıhan kura sonucunda ilk gün çeyrek altını kazanarak, haftaya moralle başladı.

=> Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Yarışmadan Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda, gözler bu hafta yarışmaya yeni gelen Selma’nın alacağı puanlara çevrilecek. Zira Selma ilk gün en yüksek puan alan iki gelinden biri olmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 27 Mayıs Cuma Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Damla rakiplerini geride bırakacak puanlar almak isterken, istediği yemeği tam olarak yapamadığı için rakip kaynanalardan ve sunucunda düşük puanlar aldı. Buna rağmen kendi kaynanasından beş puan almayı başaran Damla’nın aldığı puanlar, onu kurtarmaya yetmedi.

=> 26 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Miyase’nin elenmesini adeta dört gözle bekleyen Damla, o gittikten sonra rakiplerine altın kazanmasına müsade etmeyeceğini dile getirse de henüz dile getirdiği başarıyı ortaya koyamadı. Damla, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, iddiasını kanıtlamak için harekete geçti.

=> 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Kaynana Figan ilk bölümde Senanur’a 5 puan vermiştir. Bugün puanlama yaparken Aslıhan’a düşük puan verdi ve Aslıhan’ın pilavını beğenmediğini, dişlerine yapıştığını dile getirdi. Aslıhan ise kendi yemeklerini savunmak için şöyle söyledi. İşte Aslıhan’ın o savunması; 

“Bence sizin dişlerinizde problem var!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan kaynana Figan’ın puanlamasını kabul etmediğini dile getirmek istedi.

Haftanın başında Damla günün sonuncusu olsa da bugün Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Puanlama sırasın da Damla ilk gün kaybettiği puanları almak için harekete geçti.

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Senanur ve Kaynanası Songül

Yarışmada güçlü isimler bir bir elendikten sonra meydan Senanur ve Damla’ya kalsa da Damla henüz varlığını ortaya koyamadı. Buna karşın Aslıhan’da güçlü bir yarışmacı olarak programa dahil olsa da henüz istediği performansı göstermedi.

Her bir yarışmacı kendisini gösterip, iddiasının arkasında duracak puanlar almak istiyor. Bunun için de 24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

Aslıhan’ın kaynanası Nuray, Aslıhan’ın aldığı altınlardan istemesine rağmen Aslıhan vermeyeceğini beyan etti. Bunun üzerine kaynana Nuray, yönetime dilekçe yazdı. İşte o dilekçeden bir satır

“Aslıhan’ın kazandığı altıları tarafıma teslim edilmesini arz ederim!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile yarışmacı kaynana Nuray, Aslıhan’a altın vermemek için direk Aslıhan’a gelmeden çeyrek altını almak için hamle yaptı. Bu hamleye Aslıhan’ın nasıl karşılık vereceği şimdiden merak konusu oldu.

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 16 puan alan Aslıhan ve Selma, günün birincisi oldu. Aslıhan kura sonucu çeyrek altını kazanırken, Selma kura sonucu altını kaybetti. Buna karşın Damla 11 puanla haftanın ilk bölümünden günün sonuncusu olan isim oldu. 

Selma ilk gün kura sonucu kaybettiği çeyrek altını ikinci bölümde almak için bugün Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puan Durumu

23 Mayıs 2022 tarihinden başlayan yarışma programında bugün Nursel Ergin’in vereceği 24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. Adım adım hafta finaline giden yarışma programında, Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı puan durumu sonucu %100 belli olduğunda gözler, Selma’nın alacağı puanlar ile Aslıhan’ın alacağı puanlar üzerinden olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Selma haftaya çok iyi başladı. Selma bu başarısının bir tesadüf olmadığını kanıtlamak için haftanın ikinci bölümünde alacağı yüksek puanlarla kanıtlamanın hesaplarını yapıyor. 

Damla ilk gün kaybettiği puanlar ve çeyrek altını, haftanın ikinci bölümünden yerine koymak istiyor. Bunun için de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puan Durumu Belli Olduğu An Damla ve Kaynanası Nuray

Hafta başında iyi puanlar alan Aslıhan ile Selma, bugün 24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda da aynı başarıyı elde etmek için Salı günü verilen yemeği en iyi şekilde yapmak istiyor. 

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 24 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı Damla kaç puan aldı? 24 Mayıs 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? Senanur kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? 24 Mayıs 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Puanları (24/05/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 5
Senanur: 1
Aslıhan: 4
Selma: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Figan’ın verdiği Puanlar

Damla: 4
Senanur: 1
Aslıhan: 3
Selma: => Figan’ın Gelini 5

*************************
” 24 Mayıs 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 3
Senanur: => Songül’ün gelini 1
Aslıhan: 3
Selma: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 3
Aslıhan: 1
Selma: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 3
Senanur: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Selma: 1

*************************

Gelinim mutfakta 24 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Damla 5 4 3 5 3 20
Senanur 1 1 1 3 1 7
Aslıhan 4 3 3 1 5 16
Selma 3 5 5 1 1 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Mayıs Haftası) – Salı

*************************

Damla: 11 + 20 = 31
Senanur : 15 + 7 = 22
Aslıhan: 16 + 16 = 32
Selma: 16 + 15 = 31
*************************

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
24 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SENANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Fragmanı İzle

24 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile günün birincisi belli olduğunda, puan durumu sonucu da kesin olarak netlik kazanacak. Gözler ise bir sonraki bölüme çevrilecek. Haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Bu programda son gunlerde bu Damladan baska gereksizz konusann gelin yok. Herseye mudahale eden DAMLA seviyeyi cok dusuruyor biran once diskaliiffe edilmeeli. Programin yalakasi.

 2. Damla bir sus ya bir sus ne kadar konuşuyorsun ya sen.Senanur topla kendini ne oldu sana ya.Damla resmen Senanur düşmanısın o olmasında kim olursa olsun.Senanur Damla yı konuşturma Senanur

 3. damlanın elenerek onuruyla değilde kovularak gitmesini istiyorum. bundan sonraki hayatı için kendini dizginler kovulduğu için. o kovulmak onun her ağzını açtığında haddini bilmesine, kendini tutmasına sebep olacak.

 4. 4 haftalik Buyuk Finalde Insallah MIYASE gelir gelmesi gereken gelin Miyase bu sezonun en cok 59 bilezik alarak bu sezonun en basarili gelini oldu MIYASE olmasa tadi tuzu heycani olmuyor Miyase gelirse rekabet olur en basarili gelin cunki… Miyase kollaniyormus yok bilezikleri ikram ettiler Miyase kollaniyor olsaydi elemede Bahar ile Miyasenin puanlari esit oldugunda eleme yapmazlardi cunku bu sezon izledigimde boyle olaylar cok oldu ama eleme yapmadilar Miyasede bu olay yasandiginda kuraya biraktilar Sevilay kaynanaya tabaklarin yeri soyleniyormus yok Sevilay tadim yaparken Miyase tuyo veriyormus bu isler yalan Miyase zaten guzel yemek yapiyor butun kaynanalardan guzel puanlari aliyordu guzel yapmadigi zamanlar butun kaynanalar 1leri veriyordu Miyase destekleniyor olsaydi elendigi hafta Sevilay hanim Miyasenin tabagina 5puan verseydi elenmiycekti…
  En cok desteklenen gelin Yesimdi potadan hep kurtardilar en son yapilan puanlama sonucunda potadan kurtariyorlardi hep yeni gelen gelinleri Yesim icin harciyorlardi. Puanlamalarda hep desteklenen Nuray ve Damla gecen hafta finalinde Damla kaynanasina tuyo verdigini gormezden geldiler bu kadarda olmaz.

  1. Rumuzsuz kişi herkesin hilelerinden konuşuyorsun en çok hile yapanların gelmesini istiyorsun bu adilmi

  2. İlk defa burada birine cevap veriyorum yorumlarını okurken kendime engel olamayarak yazma gereği duydum ne boş insansın sen öyle yaa Rabbim akıl veriyor değil mi bi düşünürsün bu kadar insan neden bu şekilde eleştiri yapıyor diye bak ben geçen seneki aysunu zerre sevmem yani bilmiyorum itici geliyordu ama hak etti mi bilezikleri dibine kadar ben bu miyaseye karşı daha ılımlı idim yalan yok sempatik kız ama işte bi mevzu var ya orada yemek yarışması ben kaç kere denk gelmişimdir vasat yemeklerine saçma sapan strateji yapılarak yüksek puan aldığını ve izleyici orada bi dümen döndüğünü söyledi bir ara bende düşündüm ne yalan söyleyeyim ve şu da var ki o kura göz boyama *** sırf miyaseyi tutmuyoruz imajı vermek içindi sonuç olarak haksızlık oldu böyle zamanlarda kimseyi göndermeyen adamlar o gün eleme yaptı ve şu da var ki son dakka hamleleriyle berabere kaldı miyase ve bahar miyaseye hep bi kayırma oldu ve şu da var ki orada hadsiz bi şekilde demişsin birde hangi kafayla dediysen artık 🤣 yok efendim Yeşim hep potadan çıktı bilmem ne lan göz var izan var ** beyinli şahsiyet 😂 alınan puanlar belli git bak kimse kafasından eleme yapmıyo kimse Yeşimi sevmeyen bir adet insan bile senin gibiler dikkate dahi alınmaz bak onlar bile olayın bilincinde Yeşim herkese ve her şeye rağmen o potadan aslanlar gibi çıktı ve şu da bi gerçektir ki miyaseyi tüm bu rezilliklerinden kurtaran Sevilay hanımdır ve yeşimin tek talihsizliği beyhan hanımın gelini olmasıdır eğer Sevilay yeşimin kaynanası olsaydı gör bak nasıl ** atıyordu ortalığı bak bunu şurdan da görebilirsin gereksiz ego yığını güzel (!) kardeşim öve öve bitiremediğin miyase ulan ne komiktirki 😂 yeşimin ardından bir ay bile kalamadı neden çünkü onun esas kaynanası beyhandı o 59 bileziği de öyle öyle aldı ulan bari hak etse içime oturmayacak 😆 şuna bak el bilezik alıyor burda sanki kendine faydası var gibi savunuyor böyle oksijen israfı insanlar bari çıkar o at gözlüğünü de mertçe objektif yorum yap neyse elimde olmadan seviyemi düşürdüm o kadar çok sinirlendim ki mani olamadım ama çok da bi sorun olmayacak çünkü sen bu yorumu gördüğünde kendi doğan gereği kuyruk acın yüzünden basitleşip çirkefleşeceksin tekrar söylüyorum miyaseyi sevmene ve onu desteklemene her ne kadar kızsam da ses etmezdim gene de şayet sen haddini aşmasaydın neyse sanırım anlatabildim mevzuyu son olarak şunu da ekleyip mevzuyu kapatıcam miyasenin 59 bilezik alması onun başarısını değil rakiplerinin başarısızlığını gösterir ortada bi rekabet ortamı hissedemedim ben geçen sene bi aysunun zamanına bak bi de şimdiyi yiyorduysa o zamanda alaydı bu bilezikleri

  3. Miyase,, yemekten ve stratejiden anlamayan bir haftalığına gelen kaynanalar sayesinde o kadar altını topladı,Elif ve Ezgi gibi yemekten ve stratejide anlayan gelinler ve kaynanalar karşısında hiç şansı yok,,
   Damlanın da ciddi olarak uyarılmas ve gerekirse diskalifiye edilmesi lazım ,,son derece ukela ve saygısız,,

  4. miyase güzel yemek yapıyor ama kendi isteğiyle elendi
   miyase istemeseydi elenmezdi ekip elenmesine izin vermezdi

 5. Damla ya konuş dedikleri için bu kadar çok konuşuyor
  şok şok şok sunucu Damla ya 5 verdi
  göz boyamak için midir?

   1. evet nasıl oldu da sunucu Damla ya 5 verdi diyoruz
    sunucunun bir plani var yoksa Damla ne kadar güzel yemek yaparsa yapsın sunucu Damla ya 5 vermez vermeeez

 6. Damla ya neden bu kadar yükleniyorsunuz
  bu program yemek programı olmaktan çıkmış şov programı olmuş Damla ya Ferhunde rolü diğer gelinlere Leyla, Sedef ve Necla rolü verilmiş
  ekip neyi isterse yarışmacılar onu yapıyor onu söylüyor

 7. Damla çok geveze çok konuştuğu için geçen hafta hak ettiği bileziklerini Nurşen başka geline kazandırdı bende damlayı sevmem fakat en iyi yemeği damla çıkarıyor

  1. Damla çok konuştuğu için değil sunucu Damla yi sevmediği için düşük puanlar veriyor ve kaynanalari da etkiliyor yönlendiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu