Gelinim Mutfakta

24 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Neden Yok?

24 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Neden Yok diyenlerin sayısı hızla arttığını görünce, bu haberimizde programın yeni bölümü neden yayınlanmadığını ve ne zaman yayınlanacağını detaylı olarka açıklayacağız.

Bildiğiniz üzere 24 Nisan Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışması saat 13:00 da yeni bölümü ile karşımıza olması gerekirken, onun yerine “Arda’nın Ramazan Mutfağı” isimli yemek programı olduğunu görenler, hemen Gelinim Mutfakta yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Saat kaçta? diye sorduklarını gördük.

=> 24 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Aslında son bölüm bitiminde verilen fragmanda alt kısımda neden saatinden yayınlanmadığını gösterse de sözlü olarka dile getirmediği için neredeyse bir çok kişi bu değişimden haberi olmadı.

=> 24 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Son Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yayın Saati Değişti

Bildiğiniz üzere bir hafta önce programda spor faaliyetleri yapılması için normal yayın saatinden 15 dakika önce yayına girmeye başlamıştı. Normal de 13:20 civarında yeni bölümünü izlediğimiz program da artık yeni bölüm başlama saati 13:10 civarında başlıyordu.

Gelinim Mutfakta Yayın Saati Değişti -(Görsel)

Bugün yani 24 Nisan Cuma günü saat 13:10 da televizyonlarını açan izleyenler Gelinim Mutfakta programının yerine “Arda’nın Ramazan Mutfağı” isimli yemek programının yayınlandığını görünce şaşırdılar. Bugün gelinim mutfakta var mı diye sosyal medyada arayış içine girdiler.

Evet bugün gelinim Mutfakta var. Yalnız yayın saati değişti. Artık Ramazan ayı boyunca saat 13:45 de yeni bölümü ile ekrana gelmeye başlayacak.

Benzer konsepte olan rakipleri ile aynı saatte yayında olacak olmasında dolayı, reytinglerinde gerileme olup olmayacağını zaman gösterecek.

24 Nisan Cuma Kanal D Yayın Akışı

  • 06:15 Yabancı Damat
  • 07:30 Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
  • 09:00 Neler Oluyor Hayatta
  • 10:45 Aşk-ı Memnu
  • 13:00 Arda’nın Ramazan Mutfağı
  • 13:45 Gelinim Mutfakta
  • 16:45 Arka Sokaklar
  • 18:45 Buket Aydın’la Kanal D Haber
  • 20:15 Arka Sokaklar
  • 23:45 Beyaz Show

Yukarıda Kanal d 24 Nisan yayın akışında gelinim Mutfakta yarışmasına çok güvendiği için güçlü rakiplerinin karşısında direnebileceği için bu yönde bir plan yaptıklarını görüyoruz.

Gelinim Mutfakta Hep Bu Saatte Mi Yayınlanacak

Ramazan ayı boyunca yemek tariflerine daha çok yer vermek adına Aşkı Memnu dizinin tekrarından sonra Arda’nın Ramazan Mutfağı isimli yemek programı araya ekledikleri için sadece ramazan ayı boyunca bu saatte yayınlanacak.

Ramazan sonrasında ufak bir ara vermesini beklediğimiz yarışma programı, geçtiğimiz sezon gibi uzun soluklu bir ara vermemesini bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu