Kadın

24 Nisan Kadın 26. Bölüm Çalan Şarkı Ve Sözleri Ne?

Kadın dizisi bu hafta 26. bölümü ile fox tv ekranlarına geldi. Dizide de Bahar ilik nakli olacak mı? derken Sarp geçmişini aramaya başladı. Yaşadığı duygusal çöküntüde arka planda çök güzel bir şarkı çaldı. Bu şarkının sözlerini ve video klibini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın 26. Bölümde Çalan Şarkı Ne?

Kadın dizisinde bu hafta Bahar, kendisine ilik bulunduğu için çok mutlu olsada bu mutlulu yaklaşık 2 dk sürdü. Çünkü bulunan ilik Şirin’e ait olduğunu öğrendi.

Enver, bu iliği kesinlikle Bahar’ın kabul etmeyip kendisini ölüme mahkum etmesinden çok korkar. Bunun için Bahar’ı etkileyebilecek kişileri Bahar’ı ikna etmek için konuşmaya gönderir. Diğer taraftan Sarp ise yıllarca görmediği Şirin ile karşılamış ama gerçekleri öğrenememişti.

Şirin bu durumu kendi lehine kullanmak için kendi çapında kusursuz bir plan yapar. Bahar ise şirin’in iliğini almayı çocuklarının hatırına kabul eder. Alp yani Sarp ise Şirin’i gördükten sonra eski günleri aklına gelir. Bu sırada arka planda Can Oflaz’ın seslendirdiği “Fikrimin İnce Gülü” şarkısı çalar.

24 Nissan Kadın Çalan Türkü 
Fikrimin İnce Gülü Sözleri

****************************
“Fikrimin ince gülü
Kalbimin şen bülbülü
O gün ki gördüm seni
Yaktın ah yaktın beni
********************************
Gördüğüm günden beri
Olmuşum inan deli
O gün ki gördüm seni
Yaktın ah yaktın beni
********************************
ateşli dudakların
Gamzeli Yanakların
O günki gördüm seni
Yaktın ah yaktın beni”
**************************

Kadın 26. Bölüm 24 Nisan da Çalan Şarkı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu