Kördüğüm

24 Nisan Kördüğüm 261. Bölüm Özeti # Mahkeme Günü

Kanal 7’nin uzun soluklu dizisinde sular durulmak bilmiyor. Kördüğüm 261. bölüm özeti ile sizleri buluşturacağız. Tej, Chanda’yı ölüme terk ettiği yerden Tapasya’nın girişimleri sayesinde kurtulup Tej’in karşısına dikildi. Tej bu durum karşısındaki yeni hamlesi merak konusu oldu. Bu merakınızı 24 Nisan kördüğüm özeti ile giderelim.

24 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 261. bölüm özeti, Rathore evine geldiğinde kapının açık olduğunu görünce tedirgin bir şekilde kapıyı açar. Karşısında kızı Mukta ile Ichcha sürpriz yapmıştır. Rathore’ye sevdiği yemeği Ichcha hazırlamış, Mukta’da yardım etmiş. Rathore ilk defa kızımın yaptığı yemeği yiyeceğim. Şimdiden çok lezzetli gibi görünüyor diyerek yemeğe başlar. Rathore bunu Tapasyam da yapardı der. Birden Tapasya’nın yanında olmadığını hatta Tej’in karışı olduğu aklına gelip morali bozulur. Hızla ayağa kalkıp masada duran içkiden iki bardak için acısını hafifletmeyi düşünür. Ichcha’ya dönüp ani öfkemden dolayı özür dilerim der. Rathore, Tapasya ile Ichcha’nın arkadaşlığından bahseder. Bir birinizin dostu idiniz. Şimdi ne haldeyiz. Ben eşimi kaybettim Sen arkadaşını diyerek bu Mai cadısını alt etme planını Ichcha’ya çaktırmaz.

kördüğüm 261

Rathore, Tapasya yanında olmadığı için gözleri ağlamaklı olur. Arkadaşlar bu Rathore Tapu’yu gerçekten seviyor. Mukta babasına destek olmak için babamın kızıyım diyerek mutlu eder. Rathod, Tapasya’yı Mukta’nın yanında kötüler. Ichcha ise hayır Tapu sizi çok seviyor. Bu işte bir iş var. Normalde Tapu sizsiz yapamaz der. Mukta gerçekleri konuşmak ister. Rathore hemen eli ile buna engel olur. Bu sırada Ichcha’yı Jogi arayınca Ratdot ile Mukta’nın yanından ayrılık başka odaya gidine Mukta, baba neden annemi Ichcha’ya kötüledin diye sorar. Rathore ise annenin gerçek dostunu gör kızım. Ben kötülediğim halde o kötülemedi. Hatta hatalarını bile kapatmaya çalıştı. Bizler bu oyunu Ichcha için oynuyoruz. O yüzden belli etmememiz lazım. Yoksa Ichcha kendisi için bir başkasını yanı Tapasya’nın feda etmesine engel olur diyerek Mukta’yı susturur.

Tapasya’nın Aile Özlemi Kördüğüm 261. Bölüm Özeti

Kördüğüm 261. bölüm özeti devam etmekte. Ertesi gün Tapu gizlice Mukta’yı arar. Jogi Tapasya ile herkesin konuşmasına engel olmuş ve yasaklamıştır. Tapasya, kızına eğer babam ile annemin yanında isen sesini çaktırmadan duyurursan çok mutlu olacağım kızım deyince Muku hemen Jogi’nin yanına gidip günaydın dede gibisinden bir konu açar. Daha sonra ananesi Divya’nın yanına gidip biraz da onunla konuşur. Bu sırada telefon açık olduğu için Tapasya da oradan sesini duyar. “Rabbım kimseye aile hasreti yaşatmasın” Kördüğüm 261. bölüm özeti devam ediyor.

Telefon açıkken Ichcha elinde tepsi ile gelip Mukta’yı kutsar. Mukta da hemen saygı duymak için Ichcha’nın ayağına dokunmak ister. Ichcha buna müsaade etmez. Sen benim kızım Meethi’den farkın yoksun kuzum diye konuşur. Ichcha gittikten sonra Muku, annesi ile konuşmaya devam eder. Tapu, hiç değişmemiş. Hala alçak gönüllü arkadaşım benim. Kızım, Ichcha’ya karşı saygıda kusur etme. O iyi biri canım kızım der. Muku yanında başkaları olduğu için annesine karşı cevap vermez.

kördüğüm 261. bölüm özeti

24 Nisan Kördüğüm Özeti, Tapasya Bundella ailesinde üstlendiği sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye devam eder. Mahkemeye gitmek için hazırlanan Yuvraç’a Amla kazadan beladan kurtulsun gibisinden tepsi ile kutsamaya gelir. Tapasya ise Veer bunlardan hoşlanmaz. Mai galiba bunları anlatmadı sana der. Amla hemen atlar. Benim oğlumun kafasını karıştırma der. Yuvraç ise Mai bana yalan veya eksik bir şey söylemedi diyerek oradan ayrılır. Mai de Ichcha’ya öfkeli bir bakış atıp gider. Tapasya ile Amla baş başa kalınca Amla öfke ile benim oğlumla sen nasıl konuşursun der. Tapasya ise ağzından çıkanı kulağın duysun Yuvraç senin oğlun değil, Veer ile Ichcha’nın oğlu der. Yuvraç, Muku’ya tecavüz ederken yakalanmış, Tej’in kefareti ile serbest kalmıştı.

“Yuvraç, Beni Affet Anne” 24 Nisan Kördüğüm Özeti 

24 Nisan Kördüğüm neler olacak? sorusunun en kritik olayına geldik. Ichcha Oyuna gelecek mi? Bu gün Yuvraç’ın ilk mahkemesi var. Mukta’nın yanında Jogi, Divya, Damini ve Ichcha mahkeme salonunda ona destek olmak için beklerken Bundella ailesi de Yuvraç’ı mahkemeye getirir. Yuvraç’ın yanında Ummed ile Gunwanti vardır. Yuvraç Mukta’nın yanında Ichcha annesini görünce hemen yanına gidip anne beni affet. Bana bir kere evladım demen bana yeter. Ne olursun beni affet annecim der.

Mai sinirden deli olur. Ichcha neredeyse oğlum diyecekken Mai gelip saçmalama Yuvi ne yapıyorsun diye ayağa kaldırıp Ichcha’nın yanından alıp uzaklaştırır. Neden böyle yapıyorsun Yuvi diye sorunca Mai bu bir taktik benim adıma annemin şahitlik etmesi kesin ceza almamı sağlar. Bende duygu sömürüsü yapıp buna engel olmaya çalıştım der. Mai bunları duyunca derin bir oh çeker.

24 nisan kördüğüm özeti

Mahkeme başlar. Avukatlar bir bir konuşmaya başlar.  Mukta’nın avukatı olaylara şahit olan şahidimiz var diyerek mahkeme huzuruna çağırır. Kanun kitabına elini koyup yemin ettikten sonra hakime ifade vermeye başlar. Ichcha gözlerinin önüne Muku’nun tecavüz sahnesi ile mahkemeye girmeden Yuvraç’ın yalvarma görüntüleri gözlerinin önüne gelir. Bakalım Ichcha nasıl ifade verecek? Bu sorunun cevabını kördüğüm 261. bölüm özeti part 3 ve part 4 ün özetinde bulabilirsiniz.Ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız.[/pembebuton]

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

145 Yorum

 1. aaa defnem hediyeni ben verim yararli soyle guzel yaligi basinda bir robot bu robotta sizin ekinleri isleri her seyi yapsin sulasin sende ailende rahat edin oh buz gibi limonatayla keyif yapin annecigin babacinada istirahat keyfi sende bize bol yazardin.

 2. Vah ki vah Bay Karizma Raghot Tapunun yasında ya Raghot yakışıklı adamsın sana kız mı yok neden Tapunun yasını tutma zahmetinde bulunuyorsun ??bırak ve hali varsa görsün işte
  Ya bu Yuvraç pisliğine müebbet hapis vermeleri lazım bence bu İccanın oğlu falan değil çünkü hiç çekmemiş Annesine kime çekti ise artık bilmiyorum??

 3. Bellam diyer sayfada bana hazyrmysyn demisdin evet hazyrym su an 17:30 ya 18:00 sabyrsyzlykla bekliyorum

 4. off kimse yok busede vidyo cekecek kanalina.bende yazamicam 16:30 da da evde olmam lazim gelin hadi yanimda yazacak kimse olmayinca geliyorsunuz gelin hadi.

 5. ben iyiyim zulisim sorunlarin cozuldumu ruh halin nasil ay ayni anaannem gibi oldum.

 6. Hediye verenlerin çok olsun Belloşum sağol ahh ah olsa keşke öyle bir robot. Japon amcalardan çok bekledim bu jesti ama..??
  Küpelerini güle güle kullan canım..??
  ???
  Sağol Nazım aldım hepsini. Arabayı yaptirabildin mi kaza yapmıştın sanırım ❤❤
  ???
  Hazalım hoşgeldin kolay gelsin bebeğim ??
  ???
  Ilahi Zülişim he Radhot gibi adamlar Tapu gibi cadıların yasını tutar zaten bi bulamadık ki şöyle birini ????
  ???
  NAZLA nişanın hayırlı olsun canim??

 7. İdare ediyorum öyle işte iyiyim İsabella senin iyi olmana sevindim ?? sorunlarım aynı ya herhalde çözüldü gibi bilmiyorum şunanlık kötü bir şey yok ortada ?? İremsu nerede yine çalışıyor değil mi

 8. aaa iyi insan lafin ustune gelir iremsu geldi.

  DEFNEM keske bu jesti yapsalar sana tesekkurler.

  hazalim bende iyiyim.

  AY IREMSU TAM ZAMANINDA GELDI YOKSA YAZARIM YOKTU (bella)

  HAYIRLI GUNLER KIZLAR NASILSINIZ.

 9. Aynen Defnem Raghot gibiler Tapu gibilerin yasını tutar ?? adam yediği yemeğe bile bunu Tapuda güzel yapardı demiş bu adam kara sevdaya tutulmuş ya ?? kesin Tapu buna büyü falan yaptı ?? evine adım atar atmaz Tapunun resimlerine bakıyordu?? demişim ki orada ya bu ne yapıyor ya Raghot illa gelir gelmez Tapunun resimlerine bakmanın ne alemi var demişim ??

 10. Simdi Google gierin ve “”turkmen peri toy salony “”” yazyn ve resimlere gecin ordan beyaz uzerine pembe ciceklerle dolu olan elbiseli bi kyz olmaly sac sekli toplu kave rengi sacy iste o kyz benim kyzlar hem iki resim olmaly bitanesi yukardan kafamda cekilmis gibi olmaly bitanesi uzakdan cekilmis olmaly arkama donyor gibi olmaly hadi bakyn ve soyleyin nasyl olmusym

 11. Selam kızlar nasılsınız

  İsabellam nasılsın canım

  Nazlam hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin

  Nazım nasılsın canım

  Zulişim nasılsın

  Hazal nasılsın

  Defnem nasılsın

  Tabiki icca doğruları söyleyecek

  Doğruluk abidesiya

  Valla tapunun geldiğine çok sevindim
  Dinsizin hakkından imansız gelir çok güzel bir deyim

 12. Ay yeter dizideki herkes susuyor kafayı yiyecem. Iccanin gözyaşları yüzünden sel basacak evlere mabetlere.. ??
  Hayır evlerimiz yakın olsa ben gidip söyleyecem gerçekleri herkese? Meethi ile Yuviyi karşına alıp şunlar şunlar oldu ben zamanında şunları yaşadım bu yüzden ayrildik. Veer senin baban Meethi desenize ya çatladım artık :x
  Meethi trip yapicam diye kısa kısa etekleri giyinip barlarda geziniyor kötü yola düşecek birgün bu kiz??
  AY SENARİST KENDİ KAFAYI YEMİŞ BIZE DE YEDİRMEYE ÇALIŞIYOR
  YUVI 5 YIL HAPİS YATIYOR VE ÇIKINCA ESTETİK OLUYORMUŞ ????

 13. Aynen öyle Zülişim ??
  NAZLA o kız sen misin ? Pembe elbise giymiş elinde beyaz çiçekler saçları toplu o mu koca gözlü bir kız ;)

 14. Aynen Defnem ya Mehht bu gidişle kötü hale düşecek İccada hiç umursamıyor anca Veerin peşinde onu kandırıyor ?? İccanın hem oğlu kötü hemde kızı Tapunun ki bile daha akıllı Mukta en azından İccaya falan anne diyor bide İcca ne kadar susacaksa artık anca ağlıyor durmadan bundela konağını bu gidişle sel alıp götürecek musluk gibi hemen akıyor gözyaşları ♨️♨️ bide bu yeni Veer hiç yapamıyor rolü adam ne varlığı belli dizide ne yokluğu diğeri biraz daha baskındı dizide hemen çıkardı ortaya ??

 15. KIZLAR BEN BU FORUM İŞİNİ SİZE SORMADAN SİZLERDEN FİKİR ALMADAN KESİNLİKLE YAPMAM ZATEN SU ANDA YUZDE 80 HAYIR GİBİ BİR DURUM VAR SİZİN İSTEMEDİĞİNİZ ŞEYİ KESİNLİKLE YAPMAM

 16. Yok defnam o dil janym beyaz elbise uzeri pembe ciceklerle dolu gul yok elimde kafada ceklmis fotraf ablam tekrar bak

 17. Nazlam tarifine göre oturmuş musun

  Böyle elbisenin etek kısmı etrafını sarmış beyaz pembe çiçekler var

  Bide yüzün aşağı bakıyor
  Omu sensin

 18. NAZLA gördüm seni çok güzel olmuşsun koca gözlü tatlı kiz seni?? nişan fotosu sanırım o??

 19. Nazlacım oturmuş şeklinde kız var elbisesi hep pembe çiçeklerle dolu bide saçı topuz şekilde o senmisin

 20. Aynen Saliha abla etrafa yayylmys olmaly etegim o isde nazla yani ben cok heyjan var kyzlar

 21. Nazlam canim googleden images yani resimler yerindemi kuzum..peki hangisi kacinci resm onunsoylesen bula biliriz kuzumm..bide instagram degil dimi

 22. Nazlam osense maaşallah sana çok güzel ve kibar birisi canım

  Zulişim canım iyi olmaya çalışıyorum

 23. MERHABA kızlar?
  FİLİZİM ŞU SAYFA DONMA VE KAPANMA SORUNUNU Bİ ÇOZÜM YOK MU CANIM YA?BİRDE SÜREKLİ ÇOK HIZLI YORUM YAZIYORSUNUZ ÇIKIYOR SABAHTAN BERİ DAHA 3.YORUMUM NE HIZLISI?

 24. Nazlacım baya güzel durmuşsun ve tatlı çıkmışsın sanırım nişan resmin inşallah mutlu mesut olursun daima ??

 25. Nazlam bitanesindede uzanmıssın

  Deme kız elbisen çok uzun deyilmi

  Yoksa resimdemi öyle gözüküyor

  Ama çok güzel yakışmış sanad

 26. iyiyim Zulisim sen nasilsin…

  KİZLARR OFF YİNE KONUSAMADİK COK UZGUNUM SİMDİ HER HALDE EVE AZ KALDİ VARDİK VARDİK SİMDİ BENİM GİCİK GELECEK AKSAM YAZAR BULURSAM SOYLERİM YAZSİN BUGUN TEYZEMİ ESİR TUTUCAM İNSALAH CUNKU ANNEMİ YORMAK İSTEMİYORUM İREMSUDA TASARİMLARA GOMULUYOR COKKK UZGUNUMMMMM :-( :-( :-( :-( :-( GORUSURUZ… ( isabella )

 27. Nazla ben de gordum sanarim kuzum..sacin topuzu buyuk yapmisin dimi..yerde oturmusun yere bakiyosun bide uzkdan resmin var..elbisende kabarik..nazlam cooook guzel olmsusun canim benim??.masAllah.hep mutlu ol kuzumm??baska nisandan resmler felanda olsa soyle bakalim bide musa yok mu?damadimizida gorelim?

 28. Tamam NAZLA buldum elbisen çok uzunmuş topuzun güzel beğendim ??
  ???
  SALİHAM sağol sen nasılsın canım hâlâ çok üzgünsün dimi Melekimiz ayni mi???

 29. Nazlam nisandan resimlerinizde gormek isteriz..kiz ne gusel seni gorduk artik..keske hepimiz bir birimizi gore bilsek ne guzel olurdu..benide gorseniz keske??

 30. Evet Hazalym aynen o benim yere bakmys cekili olmaly musa istemedi o yuzden yok

  Saliha abla uzun etekli bilyorum ama cok sevdim o yuzde giydim

  Kyzlar ben cykyorum aksam gorusiriz bay bay

 31. MELEĞİM GÜL ÇİÇEĞİM ben iyim siz nasılsınız
  Meleğim Kızın için duacıyım Büyük Allahım şifa versin inşallah

 32. Hepinize iyi Sohbetler Kızlar Ben geldim

  NAZLACIM Kutlarım Seni Tatlı Kız Güzel olmuşsun Az önce bende girdim baktım Saçın Makyajın güzel

 33. Tamam Filizim..
  ???
  Tamam BELLAM bekleriz hep
  ???
  Evet Hazal gördük Nazlayi çok zarif hakkaten??

 34. FİLİZİM Eline Emeğine sağlık
  ….
  İNCEM iyi ol daim Canım Teşekkür ederim Şükür iyiyim bende Napıyorsun buaralar pek yazamıyon qaliba

 35. MELEĞİM evet keşke Sultanım değişmeseydi ama işte o da sabretti sabretti sonunda patladı?
  Keşkeler çok aslında Keşke Madu burnunu Sultanımın hayatına sokmasaydı ona ümit vermeseydi etrafında fır dönmeseydi keşke akşamki o partiye Sultanımı çağırmasaydı ve keşke Rka Sultanımı aşağlayıp kışkırtmasaydı keşke kardeş katili olmasaydı oooohooo keşkeler çook say say bitmez valla Meleğim?

 36. GÜL ÇİMEĞİM yazmaya çalışıyorum ara ara ama aşağıda yazdığım problemler çıkıyor zaten çok yoğun çalışıyorum zor fırsat buluyorum yazmaya
  Sen neler yapıyorsun
  Sen seyretmedim mi akşam Rkanı
  Senin Rkayı ben bi eline geçirsem eşek sudan gelinceye kadar döveceğim????
  Ama sadece onu değil Rkaya vurursam Maduya iki vuracağım???

 37. Teşekkürler HELİN Ablasının Gülü Sen Nasılsın Derslerin nasıl iyimisin

 38. Nazlam soylemyi unutdum makyajin mukemmel olmus??..kiz resminin devamini bekliyoru bide musayi ikna et onuda gorelim?

 39. Ayy ben kacdim emir gelmis..ayy ben yanina gideyim??..nede olsa musteri sayilir siparisni aliyim dimi?

 40. Döv İNCEM Bizden Sana izin Tabi bulursan. Yok Bitanem ben Akşam izlemedim Hem geçen sezon izlediğim için Çok fazla merakım yok Bazen izliyorum. Bende Aynıyım iş güç işte Canım

 41. Aha ben şok Murat Boz ile Aslı Enver ayrılmış tövbe tövbe ben onları evlenecek zannediyordum şaşırdım doğrusu ??

 42. NAZIM Naber Nasılsın İyimisin Canım

  Ay Zülişim sayidenmi Murat bozla Aslı Enver ayrılmış Ne acayıp insanlar var ya Bi ara aslı enverin Hamile olduğunu bile duymuştum ?Hemde evlenmeden iyrençler

 43. Nazcım sana bir şey olmamış ya çok şükür üzülme ya inşallah araban fazla masraf olmadan tamir olur ??

 44. Aynen Gülçicek iğrençler ya evet ayrılmışlar zaten belliydi ya bir türlü evlenemediler tövbe estağfurullah ??

 45. Az Önce elektrik geldi Tv açtm. Kördüğüm dizisine göz Attım Tej Viri nasıl yaraladı öyle Ama Maide İyrenç Bu halinde bile İccaya neler yapıyor Uğursuz diyip Duruyor

 46. Aynen Zülişim Kaç yıldır Sevgililer bi türlü evlenemediler Zaten Hoşlanmıyorum Aslıdanda Murattanda

 47. Aynen bende sevmiyorum Aslıyıda Muratıda ikiside iğrençler ?? evet kaç senedir sevgililer Allah yardım ede??

 48. Aman ünlülerin aşkından meşkinden nolacak ??
  Onlar da bilmiyor ki ne yaptığını para başlarını döndürüyor. Kim kaldı ki şöyle son nefesine kadar aynı insanı sevip ömür geçiren hey gidi hey ??
  Çiçeğim aslında kim olsa Icca gibi bi gelin istemez hakket uğursuz bela mıknatısi gibi Vanshin ölümüne sebep oldu,Veeri de bin pişman etti.
  Bu Tina Dutta dublör kullanmış sanırım iki rolde farklı duruyor biri zayif,biri kilolu

 49. ZÜLEYHAM GÜL ÇİÇEĞİM ?
  Gerçi Rkayı dovsekde adam olmaz o Madu ve Rada kaç defa tokatladılar yine aynı can çıkmadan huy çıkmazmış derler??
  Yalnız şaka maka Rka baya tokat yedi haa??
  Ben onu yaramaz psikopat ruhlu çocuklara benzetiyorum hani okulda evde sokakta her yerde insanları canından bezdiren şımarık haylaz psikopat ruhlu çocuklar her istediklerini yaparlar ve yaptırmaya çalışırlar eğer istedikleri olmazsa saldırırlar işte Rka da onlar gibi? şakaları da çok çocuksu geliyor bana BİTTUU BEN KAÇ YAŞINDAYIM o zavallı Bittu da cevap veriyor? ben Bittuya gülüyorum aptallığına??

 50. Aynen Defnem ünlülerin aşkından hiç bir halt olmaz bencede onların derdi tasası para anca bide bir şarkı yapsalar trilyonları cebine indiriyorlar ??

 51. İncem eyer rk ye bulursan banada haberver bende bir güzel pataklarım

  Ama bu akşamki bölümünde maduya evlenme teklifi yapıyor

  Ya kızlar bu tej çok komik ya adamın her hareketi çocuk gibi

  Defnem malesev melek halen aynı
  Bide bugün ateside cıktı

  Anlamıyorum iyiye gitcene götuye gidiyor

  Şifası Rabbimden gelir inşallah biran önce

 52. Hayirli Aksamlarrrr…

  offfffff offff olüyorum yaaa kimse yazmiyor sukur halacimi yakaladim gozlerimi buraya yazmak icin hemen acilmasini istiyorum offfff offff kimse yazmiyor halam her seyi yazmismi kac f olacanin felan tim detaylar soyluyorum artik.simdi biraz bekleyin gozume makina takilsin gelicem hemen yazar bulursam nineme yazdiricam o dereceyim.

 53. Ya bu Beren saat ye kilo almak istiyormuş çok zayıf mış sağlığı kötüye gidiyor Muş

  Kanal deyistirirken gördüm

 54. Aynen İncecim Rk dizi başladı başlıyalı vuran vurana adam şamar oğlanına döndü ?? gelen vurdu giden vurdu ?? evet psikopat hali biraz ona benziyor ?? yok ya şakaları komik bence en çok ona gülerdim yaptığı şakalara esprilerine ?? ama dizide çok fena etmediğini bırakmadı

 55. İsabellam hoş geldin canım nasılsın

  Oflama besmele çek canım of iyi deyil bitanem rabbim biran önce sağlığına kavuştursun seni

  Hane reklamda çıkıyor ya of deme oh de

  Liptona ohbe
  O mana ??????

 56. Ah SALİHAM senin sabrına hayranım. Yılın annesi seçiyorum seni firdevs cennetine git inşallah kiz
  Beren Saat çocuğu olmuyormuş her türlü yolu denediler stresten zayıf kızcağız. Ee eltisi 4.yu de doğurdu zoruna gitti zaar..
  ???
  Inşallah BELLAM.. halana sevgiler,saygılar arz ederiz
  ???
  Zülişim aynen öyle. Sevgiyi sakız ettiler iyice.. Allah ıslah etsin

 57. Defnem ne yapayım buraya yazıyorum birazda olsa kafam daglıyor

  Sabahtan beri kackere ağladım anlatamam

  Aglamaklada olmuyor

  Meleyi o halde göruyom dayanamıyorum

  Hı demek eltisi dörtduncuyu doğurmuş he

  Tüp bebek denemismi acaba

  Rabbim evlat hasreti çeken herkese versin inşallah hayırlısını

  Benim görümcem de çocuğu yok yermi sene oldu teyzemin kızının da yok

  Amcamın torunundan yok

  Rabbim hepsine nasip etsin

 58. Aynen Defnem Uğursuzda Maide azdeyil bide İcca zaten Tapuyada uğur getirmedi evine geldi Kızı kötü yetişmesine neden oldu. Evet haklısın ya bende Farkettim bazen kilolu gözüküyo Bazen Zayıf İcca
  …….
  Alemsin incem yok kızzz RK çok Yakışıklı Gülünce harika gözüküyo evet piskopatlikleri vardı ama Yinede seviyordum Rk ben

  Saliha ablam hayırlı günler.Bende izledim Beren Saat’in Sağlığının kötüye gittiyini
  …….
  Bellam Hayırlı Akşamlar sanada

 59. İşte rabbim herkesi bişeyle sınıyor

  Kimine evlat vermiyerek kimine evlat veripte kimine eşiyle kimine ailesiyle kimine komşusuyla

  Anlıcagın herkesi ayrı ayrı sınıyor

 60. Demek oyüzden Kötüye gitti Beren Saat’in Durumu Defnem bilmiyordum dorusu Yazıkya Allah nasip eder inşallah

 61. Yaz tabi SALİHAM gözyaşlarına kurban olurum senin ah çok üzgünüm ne diycemi bilemedim artık ???
  Ee dünya kadar paran da olsa fayda vermiyor demekki. Bir kadin için doğuramamak,anne olamamak çok acı. Herkesin imtihanı var. Bir de doktor Berene çocuğun olması mümkün değil demiş sanırım..
  ???
  Aynen öyle Çiçeğim kızın el atmadığı yer yok maşaallah

 62. Ayy yazık Berene yaşı o kadar geç değil ya inşallah çocuğu olur ama ne kadar paran olsada bir yere kadar belkide ben Kenan Doğuluyu hiç sevmiyorum ya ?? adam bir çeşit bide çok şarkı yapmaz oldu yılda bir kere yapıyor şarkıyı ??

 63. Saliha ablacım Allah yardımcın olsun ya senin için dua edeceğim uyumadan önce gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum Allah şifa versin Meleğimize ♨️♨️

 64. Evet o yüzden Çiçeğim Berenin eltisi Ozan Doğulunun karısı biliyorsunuz. 4. Çocuğu icin parti verdi Beren orada fenalaşmış yediklerini istiğfar etmiş fazla kalamamış herhalde gördükçe kötü oldu. Ama eltisinin kicasi da sürekli karısını aldatiyor mesela onun imtihani da o kadın birakip gidemiyor çocuklarını..
  YANI KIZLAR AYETTEDE DEDIGI GİBİ : LA RAHATE FID DÜNYA
  (DÜNYADA ASLA RAHAT YOKTUR)❗❗??

 65. yaa evet berene yazik bende cok uzuluyorum para elinin kiri hic bir ise yaramiyor sma bazende elinin guzeligi her ise yariyor .yazik insalah bebisleri olur ama bende kenandan nefret ediyirum berenide fazla sevmiyorum nadil kenanla evlendi bilmiyorum cok gicik

 66. Saliha abla cok gecmis olsun meleymize cok uzuldum isalah daha kotu olmaz bir an once iyilesir . sen uzulme

 67. Ay acıdım
  Rabbim nasip eder inşallah

  Gerçekten zor defnem mesela görümcem ve eşi bir yerde küçük çocuk görseller hemen öpüp koklarlar öyle görünce içim barcalanıyor

  Hatta evlaktlık almayı da denediler ama

  Devlet vermememis niye yaşı ilerlemiş diye

  Durumuda çok iyi

  Ya bide Beren hakkında bişey daha gördüm bir vidyo hatta izlerken ağladım

  Zaten Beren yarışmada ikinci olup ünlü olmuştu bildiğiniz gibi

  Ozamanlarda erkek arkadaşı varmış bir akşam onu evine bırakmış yani bereni sonra gitmiş

  Ve kaza yapıp ölmüş

  Hatta yakın zamanda evleneceklermis

  Bide o vidyonun üstüne Hande Yener rin bir şarkısı vardı

  Acı veriyor yeni başta sevmeni

  Öyle bir şarkısı vardı ya

  Ay çok acıklıydı

  Biliyor muydunuz bunları kızlar

 68. Gerçekten mi Defnem şaşırdım ya Beren demek ondan öyle olmuş ve zayıflamış ayy Ozan Doğuluda hiç sevmiyorum hep değişik şarkılar organize ediyor mesaj içerikli olanlardan oda bir çeşit ?? acıdım Berene

 69. Zulişim isabellam saolun eksik olmayın canlarım inşallah melek biran önce ilesir

 70. İkisinide rina dutta oynuyor yakin pilan cekim yok dublor kullanilsa yan yana gwlebilir sarlir sadece makyaj ve giydikleri kiyafet farkli zaten makyajla yaslandirabilir veya genc gosterilebilir kamera ve cekim hileleride mevcut. Bildigim icin diyorum ayni oyuncu

 71. MABYAM kıız nerelerdesin niye yoksun?
  ZÜLEYHAM sen hep gül bitanem Rka güldürüyorsa seni Rkaya da gül yeterki güzel yüzün hep gülsün?

 72. az once gecmis yorumlari halama okuttum ve bilmem sanki boyle degisik bir sey hisettim kendi yorumlarimida okuyunca boyle suan aklimda oyle degisik dusunceler varki

 73. MELEĞİM aynen bu akşam Maduya evlenmek teklifi edecek Rka ve o salakda kabul edecek geri kafalı kız söylediği herşeyi yaladı yuttu hani asla af etmezdi noldu da şimdi af etti ne yaptı ki Rka onun günlünü alacak kendini afedirecek kadar hiç bir şey ama bence Maduda biraz şöhret merakı var onu daha sonra da gösterecek zaten Rka fa her fırsatta ona laf sokacak benimle ben yıldız olduğum için evlendin diye??
  Birde Rka Madu ne zamandır evli olmadan sahte bir evlilikle aynı yatakta yatıyorlar o biraz ayıp değilmi sizce kızlar birde birlikte oldular ama aralarına yastık koyuyorlar???

 74. Bana çocukluğumu hatırlattığı için Kenani seviyorum tabi. 90li yillarda doğanlar bilir serserim benim,kurşun adres sormaz ki,ben güzelden anlarım şarkılarını dinleyerek büyüdük :)
  Evet doğuramamak acı bir de kocanın artık seni sevmedini de düşünüyorsun zor bi durum.
  Evet Saliham biliyordum.
  Ne gibi duygular hissettin BELLOŞ ??
  ???
  Anonim Berrak sağol canim..

 75. Kız incem bunlar nezaman birlikte oldular ve milmiyorum oraları

  Bildiğim kadarıyla gerçek evlenince sette birlikte oluyor lardı

  Öyle deyilmi

 76. Ama doğru ya hani Rk Madunun evine geliyor elinde mekofon ile ?? sevdiğini söylüyor Rk ay ne romantik bölüm evlenme teklifi ediyor evinin merdivenlerine güller döküyor yanlış olmasında Madu kabul ediyor ?????? o bölüm değil mi benmi yanlış tahmin ettim ??

 77. Evet zulişim bu akşamki bölümünde olacak

  Defnem tapi çok zor bişey hatta görümcem eşini bile evlendirmeyide düşündü

  Ama eşi istemiyor

  Bide kayınvalidem lerde çok karşı

  Bizde söyledik yapamazsın öyle kolay değil dayanamazsın diye

  Şimdilik vazgeçmiş bakalım

  Bide kızlar sizlere bir sorum olacak bu konuyla ilgili

  Siz olsaydınız çocuk için eşinizi evlendirirmiydiniz

 78. Ha tamam o zaman tam benlik bölümmüş ya ?? en çok o bölümü beğenmiştim ❤️❤️??

 79. nebilim defnem sanki uzuntu kaynagi mutsuzluk sacan biri olmusum hep uzuntu veriyor gibi oldum.

  kizlar ben bilmeden nasil bir kotuluk yapmisim ben kotu bir insanmiyim az onca b.salon kapisinda duyduklarim beynimde vurulmusa sanki donderdi beni ben ne kadar kotu biriymisim ben kotu birimiyim. simdi sadece odamin kapisini kitledim su var yanimda direk kendimi buraya attim sanki biri beni boguyor nefes almiyor gibiyim elerim titriyor BEN KOTU BİRİMİYİM isabella

  İyi Aksamlar kizlar iremsu

 80. Kizlar merhabalar.nasilsini…ben geldim..cok ozur dilerim canlarim kac zamadi yazamiyorum..e malum hamileyim..biraz agir keciriyorum hamileleyimi..ama bebegimde bende iyim????.. Ee neler yapiyorsunu..yorumlarinizi okudum kizlar beren saatin cocugu olmuyormu?? Neden peki..kac zamani evliler..ben var die biliyorsum yada baska unluyle karisdirdim

 81. Aa BELLAM o nasıl söz sen çok yüce gönüllü bi insansın hiç tanımadığın bir kadın için hayatını tehlikeye atmıştın kocası seni öldürmeye çalıştı üstelik çocuk esirgemeye yaptığın yardimlar,üzgün yureklere su serpmen hepsi hepsi olağanüstü.. Ben belki senin tırnağın bile olamam canim.. sen çok iyi kalpli bi insansin. Ben sana boşuna PIRLANTAM demiyorum Belloş ?? ayrıca sen burada çoğu zaman olumlu şeyler konuştun hepimizi teselli ettin. Çok güzel bi hayatın olduğu hâlde hiç övünmedin bizi hor görmedin bu durumda bile zaman ayırıyorsun.. BELLAM ALLAH SENDEN HEP RAZI OLSUN. HEM DÜNYANI HEM AHIRETINI AYDINLATSIN NUR YÜZLÜM..
  Çıkar at bunları kafandan…

 82. Melekim Rk ile Madhu studyoda birlikte oldu ilk. Köyde mahsur kaldiklarinda Madhu köy odasında gerdek hazırladı ama Rk kabul etmedi??Nasıl olsa terk edicem hamile kalip başıma kalmasın diye zaar????
  Yok Saliham ben üstüme kuma getirmem ama boşanmayı düşünebilirim..
  ???
  FIDANCIM hoşgeldin. Beren saat 4 senelik evli hayır yok cocuklari. Fakat FIDANCIM elini en hızlı tutan sen oldun. Kiz evlendikten sonra 2 haftada kaldın sanirim?? maşaallah sana..

 83. tesekur ederim Defnem .
  am ben cok kotu bir insanim hem burda uzuntu vermisim hemde aileme kotuluk yapmisim ben cok kotu biriyim hemde cok kotu ..

  kizlar bella gecmis yorumlari okuttu birinci bundan kotu oldunu dusunuyor .
  ikincisi Abimin onun yuzunden okuldan atildini dusunuyor abimin okuldan atilmasini ogrendi kendini sucluyor
  cok kotu biri oldunu soyluyor ve agliyor hem buraya hem aileye kotuluk yapdini dusunuyor.

 84. Aa ben var die biliyordum ben baska unluyle karisdirdim he halde?..
  Kiz defnem hayatim utandirma beni?..defnem canim benim annemde evlendigi ay hamile kalmis tipki benim gibi??teyzemde oyle olmus..kiz ne biliyim ben de beklemiyordum..bi bakmisim hamileyim??..5 haftalik hamileyim..
  Asagida okudum berene doktor coxugu olamayacagini soylemis.ama InsAllah olur ya

 85. Aynen ya Madu nasıl ayarlamıştı köy yerinde Ama Rk kabul etmedi çünkü ondan ertesi gün terk etti kızı ?? ama Studyoda girdiler gerdeğe ama Rk orada nasıl dans etmişti elinde baston ile ??

 86. Haa bide teyzemin kizindada oyle olmus??..yani bizim ailede var???..hemen cocuk..ama karnim hala buyumedi??..doktora soyledim ne zaman buyucek doktorda kizim sen 20 yasindasin cocukmusn??.3 aylarinda buyumeye baslar.bilmiyormusun ???..

 87. Hoş geldin Fidancım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir ?? tekrardan tebrik ederim seni ??

 88. Bizim sülalede de öyledir Fidancim. Kuzenlerim teyzemler herkes hemen çocuğa karıştı :)
  Sen en iyisini yaptın boşver ee Kerem ile kayinvaliden seni üzmüyor dimi yoksa Kerim miydi eşin ??
  ???
  BELLAM bak “olan her işte bir hayır vardır. Sen kanının deli aktığı bir dönemdesin. Bazı hatalar yapabilirsin niye kötü olasin. Ayy senin gözyaşların bile altın değerinde ölürüm seni veren Allah’a ??
  Hayır asla kötü biri değilsin şeytanın vesvesesi bunlar..

 89. Defnem orayı biliyorum zaten ozaman evlenmişlerdi

  İncem diyorya bunlar evlenmeden birlikte olmuşlar ben orayı biliyorum

  İsabellam niye öyle bir düşünceye kapıldın hiçte kötü deyilsin

  Aksine çok iyi kalbi güzel birisin

  Senin tanıdığım kadarıyla kendini üzme bitanem

  Fidan hoş geldin hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah ???

 90. Filizim Lütfen Yardım etya Site donuyor Yorum yazıyorum ama vep adresi geliyor Yorum gönderemiyorum neden Acaba?
  İnşallah bu defa çıkar ya

 91. Hayır SALİHAM bu konuda günah almaya gerek yok. Resmi nikahtan sonra birlikte oldular
  Evlenmeden bırlıkte olan tek çift SARAS-KUMUD ..

 92. Eger kotu biri olmasaydim sizi burda uzermiydim son donemlerde hep uzuntu sacmisim bu kotulukten baska bir sey deyil ben size cok kotuluk yapmisim farkinda deyilim sizi uzmek en kotu kotuluyum bundan baska bir sey varmi

  hele abim bilmiyormusum meyer abimin geleceni mahv ettimi ya abimi okular dislasa o okulunda atildi diye benim yuzumden gelecegi mahv oldu ben abimi mutlu etmeye calisirken en buyuk kotuluyum yapmisim ben cok kotu bir insanim ben cok kotuyum.
  kizlar soylediklerinin hepsini yazmiyorum .cunku kendi asiri suclar kelimeler kullaniyor.

 93. Şükür sonunda Çıktı yorumlarım
  … Hepinize iyi sohbetler kızlar

  Fidancım hoş geldin nasılsın iyimisin Canım

  İsabellam vardır herşeyde bi hayır böyle düşünme Canım. Hem Mevlânâ Şöyle buyurmuş Allah bir kulunu severse Onu sıkıntıya sokar nedenmi? Sesini Duyabilmek için Duasını işitmek için Bitanem bugünlerde geçer inşallah Allah büyüktür

 94. Ay Saras ile Kumud çiftini sevmezdim ya onlar nasıl oldu öyle Kumud hüngür hüngür ağlamıştı ?? tövbe tövbe sonra Kumudu terk ettş ben evlenemem şuan hazır değilim dedi görende neyse kızı yarı yolda bırakıp gitti Kumud sonra gitti bir adamla evlendi hemen ?? Saras onda çölde kalmış kutup ayısı gibi dolandı durdu ?? ama finali mutlu bitti ya acıklı değildi şükür

 95. Sarasla Kumutta Yakışırdı Aslında ama Saras kumudu düğün günü Terkedince gözümden düşmüştü Kumutda hemen Pramatla evlendi Pramatda Ayıydı piskopattı pislikti ya Kalikaylada aldatırdı kumudu Ama sonu mutlu bitti evet

 96. İsabella sen kötü biri değilsin ya neden bu düşüncelere kapıldın seni biliyoruz biz ?? senin yüzünü görmesekte olsun yazdıkların kalbinin ne kadar masum ve temiz olduğunu gösteriyor başına ne kadar olay geldi bak ama hala mücadele etmeye devam ediyorsun bu ne kadar güzel bir durum senin yerinde başkası olsa belki şimdi ne haldeydi sen güçlü bir kızsın ?? sen sadece sabır et Allah yardım eder inşallah sana ve zamanla eskiden daha iyi olacaksın ?? kendine iyi bak seni seviyoruz İsabella ❤️❤️

 97. Defnem canim ne guzel seninde ailende oylemi..anaannemde evlenmeden once bana kizim sende annen teyzen gibi hemen hamile kalicaksin bende yok anaannem ben almiyim..hemen oyle ne cocugu?..sonra bi bakdim anaannemin dediyi olmus..ama mide bulamalrim cok oluyor.evet defnem kerem esimin adi.kerem bana cocuk gibi bakiyor bi dediyimi 2 yapmiyor.kaynanamda beni tika basa yediriyor??.erkek torun gelecek diyor???..
  Zuleyham melek canalrim iyim.sagolun .cok tesekkurler canlarim??

 98. İyi aksamlar nasilsiniz beni unuttunuz mu?
  DEFNE ABLA kulaklarin cinladimi bugun seni cok andim ben :)

  ZULEYHA ABLA sen naslsin umarim unutmadin beni :)
  Herkese iyi aksamlar.

 99. Aşk olsun Belloşum sen bizi üzmedin derdini anlattın sadece. Hepimiz derdimizi döküyoruz o zaman bizde kötüyüz :) öyle şey olur mu PIRLANTAM
  Abin Türkiye de devam etsin eğitimine dünyanın sonu değil ya.. ah kuzum yanında olamadik ki bu zor zamanlarinda???
  ???
  Öyle olmuştu Zülişim :)

 100. Kenanın Bende Bi kaç Şarkılarını Severim Defnem. Rabbim kimselere vermesin Bende Berenin Hastalandığın Gördüyüm de nedenin merak etmiştim işlerim vardı takip edemedim sonra da. Yazık kıza ya Allah Tez bi Vakitte Nasip etsin inşallah Çocuk Onlarada

 101. HALE hoş geldin Sanada iyi Akşamlar Nasılsn iyimisin nerelerdeydin Kaç vakittir

 102. Ay Hale gelmiş hoş gelmiş nasılsın iyi misin unutmam tabi Halecim arada geldin aklıma gerçekten ?? ya dedim hatta bir ara Hale vardı o neden yazmıyor dedim bundan üç dört gün önce yalan söylemiyorum gerçekten ??

 103. Aynen Gülçicek Saras haini terk etmişti güzel kızı ay hiç sevmiyorum Sarası çok tipsiz ?? Kumudun kocasıda kötüydü hatta kızı dövmüştü bile

 104. Bizi kardeş yapan aradaki kan baği degil , içerdeki kalptir ! Ve kardeş dediğin iyi – kötü her aninda yaninda olduğunu hissettirendir ?
  Hayirli akşamlar kizlar ben geldim , kusura bakmayin giremedim yorumlarada dogru – düzgün bakamadim inşallah kaçirdigim bir şey yoktur ?
  NAZLA ‘ m nişanin hayirli – uğurlu olsun sen hep mutlu ol canim tabi Musa enişte ile beraber kutluyorum ikinizide ?

 105. ZULEYHS ablacim iyiyim cok sukur sen nasilsin biraz uzak kaldim sizden gorusmeyeli ne yaptin nasil gidiyor hayat unutmadigin icin tesekkurler.canim ablam

  GuL CiCeK abla hos buldum sen nasilsin gorusmeyeli bakalim :)

 106. Aynen Züliş

  Manyam hoş geldin Ne kusuru Nasılsın iyimisin Canım
  …..
  Teşekkürler Halecim Valla aynıyım Deyişen bişey yok gülüm Sen neler yapıyon

 107. MERABALAR HEPİNİZE KÖRDÜĞÜM AILESI NASILSINIZ CANLARIM OPUÝORUM SİZI???❤??❤????❣????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu