Gelinim Mutfakta

24 Ocak 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalardan Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 24 Ocak Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Bu gün Reyhan hanım ile Nilgün hanım çok güzel bir skeç hazırlamışlar. Şahsen ilk izlediğimde çok hoşuma gitti ve güldüm. Gülcan ilk geldiği güncen tüm gelinlere cephe aldı ama bence bu durumdan ufak ufak rahatsız olmaya başladı. Sina da dünkü CW meselesini yeniden açtı ama dünkü kadar hoş karşılamayan Gülcan bu duruma sert tepki gösterdi.

=> 24 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe Puanları bence final gününden daha önemli bir durum arz ediyor. Çünkü Gelinim Mutfakta Son bölümde beklenilen çıkışı yapamayan gelinlerden biri bu gün bir çıkış yapmak zorunda aksi halde Cuma günü çok ama çok beklenmedik bir eleme olacak. Şu an en geride olan Pazartesi gününün birincisi Yağnur bu gün %100 atılım yapmak zorunda. Aksi halde kendisine yarın ki final günün de veda etmek durumunda kalacağız. [mavibuton]14 Şubat Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/mavibuton] da kim kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

24 Ocak gelinim mutfakta puanlama öncesinde Kim daha çok puanı olduğu önemli değil. Neden diye sorabilirsiniz. Çünkü birinci ile sonuncu arasında 4 puan var. Bu puan daha ilk kaynananın puanlaması ile kaybolabilecek bir puan olduğu için şu birinci ve altınları alabilir diyemiyorum. Böyle puanlamalar hem gelinler hem de kaynanalar için büyük riskleri de taşıyor. Not: Gelinim Mutfakta 24 Ocak Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu 24 Ocak Perşembe puanları verilmeye başlanmadan son puan durumunu verip ne anlatmaya çalıştığımı isterseniz açıklayayım. Sina 40 puanla zirvede yer alsa da Ezgi 38 puanla ikinci sırada hemen Sina’nın arkasında yer alırken bu hafta yarışmaya katılan Gülcan 37 puanla bu ikilinin hemen arkasında yer aldı. Son sırada olan ve bu ikiliden kopmayan Yağnur 36 puanla bilezik yarışında hala iddiasını korumayı başardı. [pembebuton]31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Bu gün yani 24 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak olan kim olursa olsun önemli olan kendisine en yakın olan geline en az 5 puan fark atmalı ki Cuma final günü bilezik için daha rahat bir yarışma geçirsin. Gülcan ilk geldiğinde 60 bilezik alacağını söylemiş bende mümkün değil demiştim. Ancak görüyorum ki Gülcan şu an bilezik yarışından kopmadı ve ilk haftası olmasına rağmen bunu başarabilmesi bile bence önemli. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>  

Gelinim Mutfakta 24 Ocak puanları açıklamadan bu hafta gelen Gülcan’a Sina ile Ezgi’nin çok üstüne gittiğini, aynı gelinler Yağnur’un da üstüne gittiğini gördük. Hatta Ezgi ile Sina gidip dışarıda Yağnur’un her daim makyaj yaptığı için eleştirmek maksadı ile kendilerince röportaj yaptılar. Ben bunun arkasında Yağnur’un güzel olması ve diğer gelinlerin kıskanmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bende bir bayanım ama gerçekten Yağnur güzel bir kız. Sina ile Ezgi Yağnur’un güzelliği yanında sönük kalıyor. Dikkat: 24 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır. ###[mavibuton]Gelinim Mutfakta 25 Ocak Cuma Puanları[/mavibuton]### için lütfen tıklayınız

24 Ocak Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Bu gün yani 24 Ocak 2019 Perşembe Günü Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? Hadi site yorumcularımız sizlerden bir tahmin bekliyorum. Bakalım hangi arkadaşımız bilecek. Biliyorsunuz ben hiç bir gelini tutmuyorum ama her gün farklı gelinlerin birinci olduğu ortamda favori seçmek ve çeyrek altını alan kişiyi söylemek oldukça zor. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Günün Birincisi Puanları Ve Yemeği (Perşembe Puanları)

24 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına tek tek aktaracağım. Ama önce bu gün neler yaşandı kısaca anlatacağım. Sonrasında günün yemeğinin ismi ile malzeme listesini paylaştıktan sonra bu günün en önemli kısmı olan puanlama aşamasına geçip sizlere kaynanalar puan verdikte anlık olarak aktaracağız. Bu uzun kısmı okumaktan sıkılan ve sadece puanları görmek isteyen okurlarımız için bir not yazdım. Not: Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Sina,Ezgi ve Yağnur CW’lerini şakacıktan Gülcan’a götürüp işe alınmak istediğini söyleyip Gülcan’ın patron olmasını ile bence dalga geçtiler. Genede Gülcan ben bu patron meselesini sevdim dedi ve ses çıkartmamıştı. Taki Sina’nın aynı espriyi tek başına bir daha yapmak isteyince Gülcan hiç hoş karşılamadı. Dikkat: Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Ben Sina’ya bunu yakıştıramadım. Beşiktaşlı delikanlı olur. Böyle işlerin içine girmez ama Sina’nın böyle yapmasının yorumunu sizlere bırakıyorum. Bir an evvel böyle işlerin peşini bırakıp sessizce yemeğine odaklanıp kartallar gibi Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmında hakkını savunmalı diye düşünüyorum. Not: 24 Ocak Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.

Geçen hafta bu gün ne demişim diye şöyle bir göz gezdirdiğimde Simge’nin sıçrama yapması gerektiğini aksi takdirde Cuma günü eleneceğini söylemişim. Şimdi bakıyorum da söylediklerim çıkmış. Peki bu hafta için öyle bir şey diyebilir miyim? 24 Ocak 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da sıçrama yapan en son sırada ki Yağnur dahi bırak elenmeyi, bilezikleri bile alma şansı var. Çünkü Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da gelinlerin puanları zincir misali birbirine bağlı ve çok yakın. Bu hafta ilginç eleme bizleri bekleyebilir.

Gelinim mutfakta 24 Ocak Perşembe toplam puan durumu açısından Fatih Ürek’in bile bazen yanlış söylediğini düşünürsek sitemizi gayet başarılı sonuçlar veriyor. Bu hafta Fatih Ürek Sina’nın ilk gün puanını bir puan düşük söyledi. Umarım bu puanlama bir krize yol açmaz.

24 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını belirleyecek elbette günün yemeği. Tabi Sadece günün birincisini değil, bu gün çeyrek altını alacak ve yarın yapılacak olan puanlama için avantaj sağlayacak. Böylesine önemli bir yemeğin adını ve malzeme listesini verelim. Sonrasında Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe puanlama kısmını an ve an vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Kıymalı Bulgur Köfte Malzemeleri

 • 4 su bardağı köftelik bulgur
 • 2 su bardağı sıcak su
 • 1 adet küçük kuru soğan
 • 2 diş sarımsak
 • İki yemek kaşığı biber salçası
 • Bir yemek kaşığı domates salçası
 • 4 adet haşlanmış patates (Haşlanmış)
 • Bir çay kaşığı kadar kimyon
 • 1/2 çay bardağı zeytinyağı
 • 3 yemek kaşığı nar ekşisi
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 2 çay kaşığı karabiber

Kıyması İçin;

 • Yarım kilo köftelik kıyma
 • İki adet orta boy soğan
 • Bir adet kırmızı biber
 • Kabukları soyulmuş 3 domates
 • 10 adet taze maydanoz
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Fatih Ürek günün yemeği Kıymalı Bulgur Köfte için 45 dakikalık süre verdi. Bu süre içinde gelinlerimiz hızla yemeğinin yapımı tamamladılar ve günün en önemli anı olan Perşembe günü puanlamasına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve 24 Ocak Gelinim Mutfakta puanlama kısmına kim kaç puan aldığını görelim

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Puanları (24.01.2019 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Yağnur :  4
Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Ezgi : 1
Sina     : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 2

*************************

“24 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Yağnur : 2
Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 1
Gülcan : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4
Ezgi : 5
Sina   : 2
Gülcan : 1

*************************

Gelinlerin 24 Ocak 2019 Perşembe Toplam Puanları

Yağnur 4 5 2 4 15
Ezgi 4 1 3 5 13
Sina 5 3 1 2 11
Gülcan 1 2 5 1 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ocak – 25 Ocak Haftası) – Perşembe

Yağnur : 36 + 15 51
Ezgi     : 38 + 13 51
Sina     : 40 + 11 51
Gülcan : 37 + 46

YARIN BİZİ SÜRPRİZ BİR ELEME Mİ BEKLİYOR? GÜLCAN DIŞINDA KİM ELENİRSE ELENSİN HEPSİ BENİM İÇİN SÜRPRİZ OLACAK. SİZCE KİM ELENİR? YORUM KISMINDAN DÜŞÜNCENİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

24 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 24 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒YAĞNUR
24 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 225. Bölüm 25 Ocak 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

157 Yorum

 1. Selamlar, bugün ki puanlama kritik olacak..Yağnur elendi diye bir söylenti dolaşıyor ama ne kadar doğru göreceğiz..

 2. Ezgi ve Gülcan bir markanın reklamında beraber oynamışlar gördüğünüz üzere…

 3. Gülcan sözünü tuttu ve yüksek puanlar almaya başladı. Bugün ve yarın düşük puan alır inşallah. Bu hafta bilezikleri ezgi alsın.

   1. Bu tavrını değiştirmediği sürece gülcanı kimse destelemez. Ama kaynanası Besime Hanım biraz itici gibi ama çok tatlı ve temiz kalpli

    1. Anonim selam..bence desteklerler çünkü diğer yarışmacılardan neredeyse nefret edenler var..sırf bu nefret gülcanı desteklemelerine sebeb olabiliyor

  1. Adil bir puanlama genelde olmuyor biliyorsunuz, onun yerine desteklediğimiz kişilerin şansı boş olsun diyelim bence :)

  1. Estagfurallah, yorumcuları dilkate almanız bile ne kadar doğru bir yönetici olduğunuzun göstergesi…ben teşekkür ederim.

 4. Slm cancazlarım gününüz güzel olsun. Hoşgeldin Poyraz. Teşekkür ederim Volkan:)

 5. POYRAZ BEY HOŞ GELDİNİZ
  SARP BEY YOK
  ZEYNEP YOK
  BU HAFTA SÖMESTR TATİLİNE Mİ GİRDİ NE :)

 6. Altını aldık bugün ama puanlar çokta iyi değil bence…biraz daha farkı açmamız gerekirdi bilezikler için.. Herşey yarına kaldı bakalım..

 7. Hoşbulduk FİLİZ hanım. Evet yoklar. Bu arada FİLİZ hanım sence yarın bu itici Gülcan gidermi?

 8. Selam herkese ezgiyi cok severdim lakin son 2 haftadır bir gıcıklık o yüzden gitse reyhan icin üzülürüm sadece

 9. Fatih + reyhan + nilgün : yemek çetesi sina 2 puan aldığında fatih oh diye sevinç gösterdi

 10. Yağnur çeyreği aldı kıskananlar çatlasınlar ??Yağnur tebrikler bebeğim ???????

 11. Eski tadı yok maalesef. Ezgi artık gitsin mi? Reyhan ve Ezgi ile mi bu program ayakta duruyor? İyi seyirler ♥️?

 12. Ezgi ve yağmur çok havalandı. Sınavda kör ile yatıp şaşı kalktı. Ezgi ve yagnurla Dura Dura onlara benzedi. Yağmur ezgi gitsin . Isısı bir. Belki sına sürülür.

 13. Şu aziz mübarek Cuma gecesinin hürmeti üzerine yağnur elenir inşallah

  1. ALLAHİM Şu aziz Cuma gecesinin hurmetine kıskanç kişilerin şerrinden ve kem gözlerden kötü insanlardan koru YARABBİM Yagnuru AMİİİİN
   Kem gözlere siiiiss

   1. Amiiin Yagnurcu Amiiin
    Kem gözlere şiş
    Yağnuru Allah’a emanet ediyorum kötü kalpli kıskanç insanlardan korusun

 14. 3 gelinin de puan toplamının 51 olması sizce tesadüf mü? Bence değil bu kadar da olmaz ki her hafta aynı şey oluyor illaki bi beraberli olucak.

 15. Valla Filiz hanım Yağnur elenmesine kim elenirsiniz elensin ben sırf Yağnur için seyrediyorum ama bu hafta elenecekmis gibi bir his var içimde İNSALLAH yanılırim ve elenmez

 16. Fatın bey çok doğru söylüyor Gülcan a haksızlık yapıyorlar kız birşey demiyor onlar diyor onlar sürüyor ezgi gitsin çok şımardı

 17. Herkese merhaba bu çekimler günlükmü yoksa hızlandırılmış çekim mi merak ettim.bana bir günde iki üç çekim gibi geliyor

 18. Kesinlikle ezgi haketmiyorsun o bilezikleri 3 kere elenmen gerekirken fatih bey sayesinde orada kalıyor başkasının rızkını yiyorsunuz helal olmasın o bilezikler

 19. Yağnur’un eleneceği bilgisi dolaştı dün yorumlarda. Ne kadar doğru bilemiyoruz, yarın göreceğiz. İnşallah doğrudur..

  1. Yağnur yarışmanın çiçeği sakin gitmesin yoksa yarışma hiç çekilmez

 20. Ezgi reyhan 10 numara çekemiyorsunuz programın rengi onlar lütfen elenmesinler fatih bey duy sesimizi

  1. orada niçin bulunduğunu unutuyor kendini sanatçı sanıyor yazık hemde çok yazık gülünç oluyor kayınvalide gibi hareket etmiyor

 21. Burada yazılan fatih bey reyhani ezgiyi koruyor yorumlarına katılmıyorum bence ezgi ve özellikle rayhan hanım oraya cok yakışıyor ve sonuna kadar hak ediyorlar

  1. gitsinler ki bizde programa bakalım nefret ettirdiler (ben çok güzelim ben buyum ben suyum) sen hiç bir şey değilsin bunu şok şu kalın kafana

 22. Filiz hnm gulcanin 1 mi 2 mi cegrek altini vardi? Cuma gununun fragmaninda 2 tane var da.1 tane onceden varsa demek oluyor ki bilezikleri gulcan kazanmis.Bir de bence bu hafta +1 bilezik sina veya ezgiden hangisi daha yuksek puan aldiysa onun olmali diye dusunuyorum illa birinci olmalarina gerek yok bence alabilmeleri icin

 23. Kesinlikle siz reyhanı ve ezgiyi çekemediğiniz için yorumlara böyle şeyler yazıyorsunuz. Asıl onlar elenirse programa bakılmaz onlar programın rengi. Evet doğru reyhan mükemmel? güzel ? Gerçekten reyhanı ve ezgiyi çok seviyorum Fatih Bey eğer bu yorumumu görürseniz programda onları çok sevdiğimi iletirseniz çok sevinirim ❤️?????

  1. ezgi yi reyhani tanımayız neden kıskanalım hareketleri komik o yaşda ve kayınvalide önceki halini biliyoruz olgun ve oturaklı idi şimdi ise ne oldum delisi oldu

 24. Ezgi Sina Gülcan üçude paket olsunlar bı tek Yağnur kalsın yuzun guzel kalbi güzel prenses Barbie bebek gibi Maşallah Suphanallah bı bayan anca bu kadar güzel olur cirkinler kıskançlıktan kudursunlar yapacak bir şey yok cok güzel işte ??

 25. Reyhan fragman..suyu neden böyle oluyor,yagnur yarın kesin paket,gitmezse bir daha bu siteye girmem bu kadar eminim ????

  Kesin bilgi ????????????????????????

  Gelinim Mutfakta yarışmasında 25 ocak haftanın finali cuma günü elenen isim Yağnur oluyor. Yağnur’un elenmesine herkes çok seviniyor.

  Gelinim Mutfakta 25 ocak cuma günü bilezikleri kazanan isim ise Ezgi ve Gülcan oluyor. Gülcan ilk haftasından 3 bilezik kazanıyor . Geçen hafta birincileri bilezikleri paylaşıp 2 2 almışlardı . Artan bilezik bu haftaki 5 bilezikle birleşti ve kazanan yarışmacılar 3 er bilezik kazanmış oldular.

  1. Herkes seviniyorum derken yanılıyorsun sadece Cansucular seviniyorlar cunku Cansuyu Yağnur paket etmişti
   Yağnur elense bile guzel diziyle güzel huyuyla asıl ekenecek Cansu ve Rümeysa gibi postalanmayack ???????
   Yağnur ??????????

 26. Ayyyy niye böyle oluyor ???????

  Yarın site de cig köfte partisi var . ??

  Yagnur star olamadan paket oldu kıyamam ?????

  1. Yağnur zaten star bak sürekli ondan bahsediliyor sen de dilinden dusuremiyorsun sürekli Yağnurdan bahsediyorsun
   Yagnur Yagnur Yagnur da Yagnur illâ da Yagnur ??Yazık sanaaaa ??????

   1. ????

    Aşk ? Cansu ? Rümeysa ?❤️???????❣️prenseslerim benim ❣️??????❤️?

 27. Bence ezgi alsin onlar kalmali reyhan hanimin hareketlerini sevmesemde pirogrami renklendiriyor Gulcan gitsin ondan hic hoslanmadim

 28. Bugün herkes dua etmeye başlamış yagnur için…

  Yarın rabbim kimin dualarını kabul ediyor hep birlikte göreceğiz…

  Yagnur ?????????byeeeeeeee ?

  1. Yağnurun ismi geçmeyen bir tek yorumumun bile yok o elense bile sen onun peşini birakanazsin fena tutulmussun Yağnura arkadaşım Allah yardımcın olsun senin için de dua edelim haa bide Şener için dua edelim Yağnur fena çarpmış Cansuculari ???????

   1. Ne demezsin ne aşk aşk,çokta tiriska yagnur,pazartesinden sonra ismi bile anılmaz..

    Ben Cansu ve Rümeysa yı seviyorum gerisi umrumda bile değil..

    Yagnurcular yarın mendiller benden ?

 29. Ezgi ve reyhan gidene kadar izmeyeceğim kararlıyım.Bes yapım kınıyorum. Koruyorlar ezgi ve reyhanı bilgi veriyorlar.Ezgi ve reyhanı zengin etme proğramı olmuş bence Fatih bey de aynı

  1. biz gurup olarak karar aldık onlar gidene kadar kanal D yi izlemeyeceğiz yeter artık biktikkkkkkk

 30. Bence reyhan hanım ve ezgi olmasa bu program çekilmez reyhan hanıma bayılıyorum olduğu gibi görünen bir insan ezgi de asla değişmedi yemek yaparkende eğlenmeleri gayet doğal neden yadırgıyorsunuz ki

 31. Yağnur bu gün gün birincisi altını aldı yaşasın
  Ver coşkuyu ???????
  Yagnur yarın elenirse Yagnur değil kanal D kaybeder Yagnursuz çekilmez o yarışma o cirkefler izlenmez Yagnur mutfağın güzelik kraliçesi ve bizim gonlumuzunde güzelik kralice

 32. Ezgi gitsin ama Reyhan kalsın nasıl olacaksa ?
  Ziyafet gelsin Özlemle
  Sinir küpü Runeysa katiyen gelmesin gönderildiği yerde ebediyen kalsın

 33. Yağnur umurunda değilse neden bu kadar çok Yagnurdan konuşuyorsun neden onu takip ediyorsun ??
  Yağnur elense bile biz ağlamayız zaten çünkü o bizim gönlümüzde kalacak ve biz onu takip etmeye devam edeceğiz o zaten meşhur butik ile ilgili reklamlarda mankenlik yapıyor onu sosyal medyada takip edenleri çok sen Yagnuru merak etme sen Cansu ve Rumeysayi düşün sen onlar sutlaninca ağladın sanırım o yüzden elinde bol mendil var herhalde ama sen kendin için sakla onları okey?????

  1. Sana yorum yazmıyorum çünkü elestirsende seviyeli eleştiriyorsun..

   Herkesin bahtı yolu açık olsun,sonuçta hepsi bir anne…

 34. MyCanım ayıp değil mi kardeşim evli barklı kadınlara aşıkm falal diyorsun kalpler falan yapiyorsun
  Onların eşlerinin yerine koy kendini ayıp yahuu bu nedir
  Onları destekliyor olabilirsin o zaman seviyeli destekle hem zaten onlar artık yarışmada değiller bu neyin nesi

  1. Saçmalamanın bu kadarı yani nerden eleştireceğini şaşırınca yazdıklarını okumak zorunda kaldık mycanım dedi diye nikahlanılmıyor kimse eşini bırakmıyor

  2. Memleket sevmek kuru lafla olmaz..

   Ekonomik olarak evet yerimizde sayıyoruz buda beni rahatsız ediyor..

   Çok merak ediyorum memlekete ne fayda oldu,ben yuzbinlerce Euro yatırım yaptık ,ve üç tane okumaya muhtaç öksüz çocuğa bakıyorum,bana laf söyleyecek en son kişi sensin…

 35. Merhaba Filiz hanım adım zeynep azra kore sayfasındaki yorumculardanım sizden birşey rica edebilirmiyim Sevda masalı dizisinin özetlerinide yazabilirmisiniz lütfen bu sayfada yorumumu daha çabuk görürsünüz diye düşünüyorum cevabınızı bekliyorum

  1. SEVDA MASALI İÇİN PERSONEL YETERSİZLİĞİMİZ VAR YOKSA BEN BİLE ÇOK MERAK EDİYORUMZ CNM

 36. :-)):-)):-))yarin:-))kimin gittigini goremiycem istedigim kisi gulcan gercekten ;-)gıcık biri yarin sömestr tatiline:-)) gidecegim icin gelen;-);-) kisi rumeysa yd cansu;-);-) olur sina finişh please git;-) ilgi odagi cansu rumeysa

 37. :-)):-)) cansu rumeysa bana iyi tatilleer size de geliş icin basarilar insallah gelirsiniz yagnur sadece kuş yuvasi uçtugu belli olmaz :-)):-))yagnuru görunce kafamin :-)):-))tasi atiyor be fevri biriyim :-)):-))bu siteye saygim var:-)):-));-)

 38. yyyyy£££££££££§§§§§§§§§ ben tatile yagnur gulcan gitsinler :-):-):-):-):-):-):-):-)

 39. Rümeysa ve Cansu gelmeyecekler bosuna beklemeyin
  ?????Yağnur bitanem yarını iple çekiyorum çok merak ediyorum neler olacak ama gitsen de kalsan da ben daima senini takip edeceğim seni destekleyecegim?????

 40. Memleket isterim
  Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun;
  Kuşların çiçeklerin diyarı olsun.

  Memleket isterim
  Ne başta dert, ne gönülde hasret olsun;
  Kardeş kavgasına bir nihayet olsun.

  Memleket isterim
  Ne zengin fakir, ne sen ben farkı olsun;
  Kış günü herkesin evi barkı olsun.

  Memleket isterim
  Yaşamak, sevmek gibi gönülden olsun;
  Olursa bir şikâyet ölümden olsun.

  Ağla çocuk ağla ?

  1. İnşallah birgün arkadaşça neden olmasın.. güzel bir gece olsun…herkese iyi geceler

 41. yarin saat 11:45 te somestr tatiline;-) ailemle gidiyoruz ;-)bursaya otele işte geldigimde ;-);-);-);-);-);-);-)tanisiriz taktir alarak bu tatili kazandim ;-);-)v mutlulukla gidiyorum eh hadi bay:-)):-)):-)):-)):-)):-)) amk

 42. KÜFÜR HAKARET İÇEREN YORUMLAR KALDIRILMIŞTIR KOCA KOCA İNSANLARIZ BİZE, SİTEMİZE YAKIŞMAYAN YORUMLARI LÜTFEN YAPMAYALIM

  1. Filiz Hanım My Canim hakaret dolu yorumları duruyor siz hangi yorumları kaçırdınız acaba bu yanlışlık mi oldu ?

 43. MYCANIM VE ANONİM DAHA FAZLA HAKARET İÇERİK YAZARSANIZ BU KOMNUYU YORUMA KAPATMAK ZORUNDA KALACAĞIM SİZLERİ SAYGIYA DAVET EDİYORUM BURASI TARTIŞACAĞINIZ YER DEĞİL

 44. ARKADAŞLAR BANA GELEN BİLGİYİ SICAĞI SICAĞINA AKTARAYIM YARIN
  ELENEN yAĞNUR
  gÜNÜN bİRİNCİSİ gÜLCAN
  BİLEZİKLERİ ALAN… SÜPRZ OLSUN :)

  1. Sürpriz sürpriz kalsın,bende susayim….

   Filiz hanım sory ama insan bazen dayanamıyor.. güzel bir gece olsun..

 45. YORUMLARDAKİ HAKARET VE KÜFÜR İÇERİKLERİ SİLİNENE KADAR YORUM KISMINI ASKIYA ALDIM YARIN AÇACAĞIM

 46. Yagnur cicegim?
  Elenecegine üzüldüm ama seni sosyal medyadan takip edeceğim için çıkar bir şey fark etmeyecek işinin başına döneceksin ALLAH daima yardımcın olsun gül yüzlü guzel gelin
  Ben artık yarından sonra yarışmayı seyretneyecegim sensiz o yarışma çekilmez
  Öpüyorum seni gül yanaklarından ??güzel yüzün hep gülsün Mutluluklar diliyorum ??????????

 47. yAĞNUR’UN ELENECEK OLMASI ELBETTE KESİN BİR BİLGİ DEĞİL BUNDAN ÖNCE BİZİ BİR KEZ YANILTAN HABER KAYNAĞIM ŞİMDİDE YANILTMIŞ OLABİLİR AMA KESİN KONUŞTU… YOURMLADA BİR ARAKADAŞIM BİLEZİKLERİ PAYLAŞTILAR DEDİ ONU DA ARAŞTIRIYORUM NETLEŞTİRİRSEM CEVAP YAZARIM

 48. TÜM KÜFÜR VE HAKARET İÇERİKLİ YORUMLAR KALDIRILMIŞ, YORUM BÖLÜMÜ YENİDEN AÇILMIŞTIR. LÜTFEN DAHA SAYGILI OLMAYA DAVET EDİYORUM SİZLERİ

  1. Çok teşekkür ederiz Filiz Hanım Iyi ki varsınız
   Saygılarımı sunuyorum size

 49. aRKADAŞLAR KAYNAĞIM İLE TEKRAR GÖRÜŞTÜM KESİN OLARAK YAĞNUR ELENDİĞİNİ BİLEZİKLERİ EZGİ İLE gÜLCAN PAYLAŞTIĞINI SÖYLEDİ UMARIM YANILMAM… BU HABERİ PAZARTESİ eZGİ BİLEZİKLERİ ALDI DİYE HABER GELMİŞTİ AMA GÜLCAN OLAYINI ŞİMDİ DUYDUM HABERİNİZ OLSUN GÜNÜN BİRİNCİSİ DE SANIRIM GÜLCAN OLACAK

 50. Yağnur iyisiyle kusuruyla yeterince kendisini karakterini işini tanıttı misyonunu tamamladı elensede programı karlı kapatanlardan sorsak programdan mutlu olarak ayrıldığına eminim

 51. Ben bir Yağnur hayranı olarak Yağnurun elenmesine gerçekten çok sevindim çünkü çok yıprandı yavrum o kalitesi düşük yarışmada kalitesi düşük kişilerin yaninda zaten hep senaryo kurgu üzerinde dönüyor yarışma hepsi yalan tek gerçek Yağnurun güzelliği Maşallah Suphanallah Allah nazarlardan korusun Rabbim özene bezene yaratmış 41 kere Maşallah
  Rabbim yolunu bahtını açık etsin İnşallah sevgili eşi ile yavruları ile birlikte hep mutlu olsun herzaman duacisi olacağım kalbimde yer edindi güzel fiziğiyle ve güzel kalbiyle ???

 52. Yaaa uctane birbirinden itici kadın dururken güzellik abidesi Yağmur gidiyor yaaa izlenmez artık o yarışma yeni gelen gelin bari Yağnur gibi zarif güzel iyi ahlaklı olir insallah

 53. Gelinim Mutfakta ekibi Yagnuru geri getirin lütfen ve Yağnur gibi fiziği güzel karakterili güzel gelinler getirin biz çirkin cirkef gelinleri izlemek istemiyoruz

 54. Günaydın!!!!!

  Birşeye açıklık getirmek istiyorum..ben kalb atıyorum diye kimseye aşık falan değilim,insan bir anneye yarışmacıya sevgimi böyle dile getiriyorum,saçma yorumlar yazıp burda insanı sinir eden tiplere özellikle yazıyorum…

  Yagnurun yolu,bahtı açık olsun..

  Kimse o yarışmada cirkef değil,onların hepsi bir anne,fizik güzellik yarışması hiç değil,fizik güzellik aramak gelinim mutfakta da çok saçma..

  Benim sevdiklerim ? Cansu ? Rümeysa ? ya kalb atmamada kimse engel olamaz ..

  Herkese güzel bir cuma günü diliyorum ??✌️

 55. Filiz hanım siz diyorsunuz ezgi ve gülcan aldı altınları ama fragmanda 3 eşit puan diyor yağnur elendiyse sinada altınları alacak demektir

   1. Mycanım Allah yardımcın olsun burda lafı çarpıtıp insanı ipe götürecek insan veya insanlar var. Olmayan şeyden anlam çıkarma ustaları var. İnsanın sinirini bozdukları yetmez birde başı belaya sokarlar amman dikkat et

    1. Tşkler nimet hanım,sözlerini şöyle dikkat alacağım..

     Hayırlı cumalar dilerim ?

 56. miycanim nasilsin ohh yagnur gitti degilimi bide cansu bebiş rumeysa ciciş gelsin

 57. yagnur gitti ohhhh mycanim esonays ve baska siteden alev sizi çok dogru buluyom

 58. benim bugun imternetim bitiyor yukleyince giricem göruşuruz mycanim esonays hoşcakalin ayrica filiz hanim a iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu