Gelinim Mutfakta

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? (Haftanın Birincisi)

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Hafta başından beri kıyasıya yarışan gelinler arasında bugün Elif ile Aleyna sıyrılmayı başardılar. Her ikisi de 56 puana sahip olan gelinler bugün Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma Puanları sırasında birbirlerini geçmek için ellerinden gelini yapsa da bütün iş kayın validelerine kalıyor. Not: bu hafta bilezikleri kim kazandı? sorusun cevabı yazının sonunda verdik.

=> 24 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu henüz belli olmadan yarışmacıların hafta başından beri topladıkları, toplam puan durumuna gelin hep birlikte bir göz atalım.

=> 21 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Toplam puanlar) Açıklayan Fatih

Elif ile Aleyna 56 puana sahip ve her ikisi de zirvede yer almaktadır. Elif son bölümde 19 puan alarak gerilerden gelip zirvenin de ortağı konumuna geldi. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma günün birincisi Elif yada Aleyna ikilisinden hangisi olursa bu hafta bilezikler de onun olacaktır.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 14 Şubat Cuma Bilezikleri Kim aldı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucuna bakmaya devam ediyoruz. Üçüncü sırada Burçin 37 puanla üçüncü sırada yer almayı başarırken, son sırada ise 36 puanla bu hafta yarışmaya katılan Dilara yer almaktadır. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Şubat Cuma bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı kesinlikle Elif ile Aleyna ikilisinden birisi olacaktır. Ancak elenen yarışmacı halen muallakta olduğunu görüyoruz. Perşembe puanlaması öncesinde Burçin kendisini en son sıradan kurtarmayı başardı. Dikkat: Bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.

Genel de Gelinim Mutfakta final bölümünde en son sırada yer alan ve bu hafta yeni gelen yarışmacının son sırada yer alması halinde %99 oranında elendiklerini arşiv kayıtlarımızdan rahatlıkla görebiliyoruz. Ancak bu hafta son sırada yer alan gelin ile Burçin arasında sadece bir puan olmasından dolayı işler oldukça karmaşık bir hal aldı.24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta elenen yarışmacı Aleyna

24 Ocak Cuma bu hafta kim elendi sorusunun cevabı bu nedenle henüz cevabını bulamadı. Çiğdem kaynana amacına ulaşmak için Burçin’i elemeye yönelik adımlar atabilir. Bu da son sıradaki Dilara’yı kurtarmak anlamına gelir.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını alan gelin Elif ile Aleyna ikilisinden hangisi alırsa bu hafta da bilezikleri aynı kişi alacak olmasından dolayı, bu hafta kazanacak kişi çifte bayram yapacak.

[saritext]Bu hafta elenecek isim benim tahminime göre Dilara olacak. Ancak Onun yerine bir başkası gidecek. [/saritext]

Şu an için belirsizliğini koruyan bence hem 24 Ocak Cuma gelinim mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı hem de bilezikleri kim aldı sorusu oldu. Normal de Perşembe puanlamasında sonra bu iki sorunun cevabı büyük oranda belli oluyordu. En azında elenecek isim %100 belli oluyordu.Gelinim Mutfakta Kim Veda edecekBu hafta elenen yarışmacı gitmeyecek. Onun yerine kendi isteği ile yarışmadan çekilecek birisi var. O ismi yazının sonunda puanlama sonuçlarını açıkladığım kısımda açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma Puan Durumu (445. Bölüm)

20 Ocak Pazartesi günü başlayan bu hafta kaynanaların vereceği puanlarla yani 24 Ocak 2020 Puanlaması ile bu haftayı da geride bırakacağız. Bugün Elif ile Aleyna eşit puanda yer aldığını ama birisi bugün buradan bilezikle ayrılacağını söyleyebilirim. Yani Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma puan durumu sonucun da kesinlikle bir eşitlik söz konusu olmayacak.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Gelinim Mutfakta 24 Ocak Toplam Puan durumu sonucun da bir yarışmacı yapılan haksızlıklara daha fazla dayanamadığını ve yarışmadan kendi isteği ile ayrılmak istediği konusunda ciddi bilgiler gelse de son ana kadar yarışmadan çekilecek olan gelinin açıklamasını oldukça merak ediyorum. 

24 Ocak Cuma Haftalık toplam puan durumu sonucunun açıklandığı sırada Fatih Ürek’in tepkisi oldukça dikkat çekti. Yarışmacılardan bir tanesi gitmek istediğini Fatih Ürek’e söyleyince verdiği tepkiyi aynen aktarıyorum.24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kayın Valideler

“Yemin Ederim Ekibin de haberi yok!”
Fatih Ürek

Normal de yarışmacılar ayrılmak istediğini içerideki ekip ile durumunu paylaşıyorlar. Gerekli analizler sonucunda yayın esnasında yarışmacı açıklıyor. Tabi olaylardan gerek ekibin gerekse Fatih Ürek’in haberi olduğu için ciddi bir şaşırma olayı da olmuyordu. Not: 24 Ocak 2019 Bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Final

Bugün ilk defa bir gelin yayın esnasında kendi isteği ile birden bire gitmeye karar verdi. Bunu duyan hem yarışmacılar hem de Fatih Ürek şaşkınlığını gizleyemedi. Tabi siz de merak ediyorsunuz bugün kendi isteği ile ayrılan kim diye. Merak etmeyin yazının en sonunda açıkladım.Dikkat: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabını yazının en son kısmında açıkladık.

[pembetext]24 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin  kim olduğunu ve günün birincisi olan yarışmacının ismi alt kısmında bulunan tablodaki puanlara bakarak rahatlıkla görebilirsiniz.[/pembetext]

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Elif Akçam

Gelinim mutfakta 24 Ocak Cuma puanları öncesinde Çiğdem kaynananın bir tek isteği var. O da Özden kaynanayı buradan göndermek. Bunun içinde hafta başından beri stratejik bir puanlama yapmıştı. Lakin Perşembe günü kaynanalar resmen %100 değişti,. Zira Çiğdem kaynana, iki adet dört bir adet bir kullanarak tarihi puanlarını verdi. 

Dikkat ediyor musunuz? Elif eline Kanal D mikrofonunu almış dışarıda röportaj yapıyor. Kaynana Çiğdem ise kanal D’nin kendi personeline bakan psikologa gidip;

“Sürekli benimle uğraşıyorlar. Beni Sinirlendiriyorlar!”
Kaynana Çiğdem

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma bilezikleri alamayan Burçin

Sözleri ile kaynana Çiğdem aslında sinirli olmadığını ve karşının kendisini sinir ettiğini kanıtlamak için bir çaba içerisine girmiş. Neyse asıl söylemek istediğim bu zaman kadar elinde kanal D mikrofonu işle dışarıda röportaj yapan bir yarışmacı hatırlıyor musunuz? Ben hatırlamıyorum.  Not: 24 Ocak gelinim mutfakta günün birincisi yazının son kısmında verdik.

Elif’in elinde mikrofonla röportaj yaparken diğerlerinin elinde mikrofon olmadan yapmaya çalışması aklıma Kemal Sunal’ın bir repliği geliyor. Kibar Feyzo filminde Kemal Sunal başlık parasını vermek için gittiği İstanbul da inşaatta çalışıp, yevmiyesini almak istediğinde, diğerlerinden daha az para alınca, neden diye sorar. Görevli onlar sendikalı cevabını vermesi birden aklıma geldi. Sanırım Elif sendikalı, diğerleri ise Haranlı ;)Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün 24 Ocak Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında Aleyna ile başa baş girdikleri mücadelede nedense içimden Elif’in bir şekilde aralardan sıyrılacağını düşünüyorum.

Birazdan kaynanalar Balıkesir yöresinin en meşhur tatlısı için puanlamaya gelecekler ve Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu sonucunda bu hafta bilezikleri alan kesin olarak ortaya çıkacak. Merak etmeyin ben son ana kalmadan bilezikleri alanı açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Höşmerim

Gelinim Mutfakta Höşmerim Malzeme Listesi

  • 2 yemek kaşığı kadar tereyağı
  • 300 gram kadar taze tuzsuz peynir
  • 1/2 su bardağı İrmik
  • 1 adet yumurta sarısı
  • 1 su bardağı toz şeker

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Balıkesir yöresine ait olan ve Balıkesir yöresinin eşsiz lezzetlerinden birisi olan Höşmerim tatlısı için bugün final bölümünde yarışmacı gelinler yapacaklar. Not: 24 Ocak bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en son kısımda verdik.24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta günün birincisi olamayan Dilara

Fatih Ürek Höşmerim tatlısının nasıl yapılacağını kısaca açıkladıktan sonra 45 dakika içinde gelinlerin bu tatlıyı bitirmelerini istedi. Aleyna ile Elif’in eşit puanda yer aldığı bilezikleri bugün kim aldı? Zira Elif ile Aleyna’nın her ikisi de kazanma şansı %50 olsa da gelen bilgiler çok farklı diyebilirim.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizce katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Puanları (24/01/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 1
Burçin : 1
Aleyna 1
Dilara : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Elif   : 4
Burçin : 1
Aleyna : 3
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 5

*************************
” 24 Ocak 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 5
Burçin : => Özden’in Gelini 4
Aleyna : 4
Dilara : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Burçin : 1
Aleyna: => Macide’nin Gelini 1
Dilara : 5

*************************

Gelinlerin 24 Ocak 2020 Cuma Toplam Puanları

Elif 1 4 5 4 14
Burçin 1 1 4 1 7
Aleyna 1 3 4 1 9
Dilara 5 5 1 5 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Ocak – 24 Ocak Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 56 + 14 = 70
Burçin : 37 + 7 = 44
Aleyna : 56 + 9 = 65
Dilara  : 36 + 16 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

24 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ ELİF

24 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BURÇİN (AMA ALEYNA YARIŞMADAN ÇEKİLECEK ÇÜNKÜ ALEYNA’NIN BEBEĞİ AMELİYAT OLACAKMIŞ.)

24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLARA
Gelinim Mutfakta 24 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DİLARA
24 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN
*************************

ELİF DE PAZARTESİ YARIŞMAYA GELMEME BİLGİSİ VAR.. DOĞRULUĞUNU TEYİT EDEMEDİK HENÜZ..

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Cuma Fragmanı İzle

24 Ocak 2020 Cuma  günü bu haftanın final bölümünde neler olacağının kısa bir özeti olarak, 445. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu