Zuhal Topal'la Sofrada

24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? (Haftanın Birincisi)

24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Hafta içinde kıyasıya yarışan gelinler adım adım büyük ödüle yaklaştılar. Perşembe gününe kadar yer yarışan kendisinden önceki gelinin puanları geçmeyi başlardılar. Ancak Jemal çok iyi menü ile en düşük puanı alarak bu hafta resmen tarihe geçti. Aslında 24 Ocak Cuma bu haftanın birincisi Jemal olması gerekirken hak etmediği puanları aldı.

=> Bu arada Zuhal Topalla Sofrada 21 Şubat 2020 Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da en iyi menünün en düşük puanı alması oldukça vicdan sızlatan bir durum oldu. Sunucumuz bile isyan edip olmamış menülerin 6 puanı aldığı bu hafta nasıl olur da 7 veya 8 puanı hak eden menüye 3 verdiniz diyerek isyan etti.24 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı - yazı görseli

=> Bu arada 14 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta başında beri oldukça sessiz kalan kaynana Esma aslında öyle olmadığını gelini Büşra açıkladı. Biz de buradan anladığımız Esma sessiz kalarak kimsenin tepkisini çekmeden kendi günün de herkes ile iyi ilişkiler kurarak, 24 Ocak Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucun da gelini Büşra’yı zirveye taşımak isterken Büşra’nın market alış verişi sırasında unuttuğu Arpa şehriyesi tüm planı alt üst etti.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Cuma Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bu haftanın gerçek birincisi yani 24 Ocak Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabı aslın Jemal olması gerekirken şimdi Çarşamba günü yarışan gelin olduğunu görüyoruz. 

24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

20 Ocak 2020 Pazartesi günü tüm yarışmacıların hedefi olan 15.000 TL değerindeki büyük ödülü kazanmaktı. Lakin bugün bu ödüle bir gelin diğerlerinden çok daha yakın olduğunu görüyorum. 24 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu açısında 15.000 TL’ye en yakın isim 22 Ocak 2020 Çarşamba günü yarışan gelin olduğunu görüyoruz.  Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak bu hafta kim kazandı? Aslında bu hafta iki kazanan var desem. Hemen şaşıracaksınız. Aslında bu hafta gerçekten kazanması gereken Aslen Türkmenistanlı olan Jemal Taganova olması gerektiğini ama kaynanaların haksız puanlaması nedeni ile ödül bir başka geline gittiği için bu hafta gönüllerin birincisi ve gerçek kazanan olmak üzere iki birinci olduğu söyleyebilirim.

Şimdi yarışmacıların hafta başından beri hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları verip, daha sonra Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusunu cevap vereceğiz. 

Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Tablosu (20-24 Ocak)

Şimdi gelinlerin yarıştığı günü baz alarak kayın validelerin ve sunucumuzun, her yarışmacıya kaç puan verdiğini tek tek tablo halinde verdim. Burada Zuhal Topla’la Sofrada Haftalık puan tablosuna bakarak kolayca bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Zaten yazının devamında 15.000 TL’yi kim kazandığını açıkladım.

20 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Sevim  4
Şengül  4
Melek  5
Esma  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   24

***********************

21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları

Sevim  5
Şengül  6
Esma  6
Fatma  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM   29

***********************

22 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Melek  6
Şengül  5
Esma  7
Fatma  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   31

***********************

23 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Melek  4
Sevim  3
Esma  4
Fatma  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM   26

***********************

24 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Melek  3
Sevim  6
Şengül  3
Fatma  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   20

***********************

24 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 20 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Güllü Gökdoğan) = 24
  • 21 Ocak 2020 Salı Puanı (Melek Dinçkul) = 29
  • 22 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Derya Gençay) = 31
  • 23 Ocak 2020 Perşembe Puanı (Jemal Tagonava) = 26
  • 24 Ocak 2020 Cuma Puanı (Büşra Karakoç) = 20

Yukarıda verilen puanlara baktığımız da aslında haftanın birincisi olan ve Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusunu kabak gibi ortaya çıkmaktadır. Ancak bugün yarışan Büşra’ya henüz puan verilmediği için acaba Büşra 31 puanı geçebilir mi? gibisinden bir düşünceye dalsak da Büşra eksik menü ile yarıştığı için kaynanalardan geçer not alamayacak.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıBugün yarışacak olan Büşra Karakoç’un kayın validesi aslında son bölümde strateji yapıp iyi menüsü olan Jemal’e 4 puanı layık görmesi ve bunu da adil puanlar verdim demesi oldukça vicdansızca bir açıklama oldu. Büşra’nın 24 Ocak Zuhal Topal bu haftanın birincisi olabilmesi %0 olduğu için bu hafta parayı kazanan gelin de ortaya çıkmış oldu.

[saritext]24 Ocak Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi= DERYA GENÇAY [/saritext]

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Cuma Fragmanı İzle

24 Ocak 2020 Cuma günü haftanın final bölümünde yarışan Büşra ile kayın validelerin final bölümünde neler yaptığının kısa bir özeti mahiyetinde Zuhal Topal’la sofrada 325. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu