Gelinim Mutfakta

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi günün birincisi ile Pazartesi yani bugün çeyrek altını alan %100 netleşti! 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? Haftanın başında Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Nursel 5 puanı kime verdi? 24 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Daha önce yarışmaya dahil olan Dilara kaç puan aldı? 24/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Damla’nın kaynanası Gönül gelinine kaç puan verdi? Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? 24 Ocak Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 28 Şubat Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (25/01/2022) 24 Ocak Pazartesi günü Miyase 19 puanla günün birincisi olurken, bu hafta yarışmaya katılan eski yarışmacı Dilara 8 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puanları ile puanlaması sonrasında gözler daha önce yarışmaya dahil olan, sonrasında elenen Dilara ve kaynanasının alacağı puanlar üzerinde olacak.

=> 14 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Dilara daha önce yarışmadaki ortamı bildiği için bu haftanın ilk bölümünden günün sonuncusu olmak istemiyor. Zira günün sonuncusu olması halinde, %98,3’lük bir oranla eleme potasına düşeceğini bilen Dilara, bugün elinden gelenin en iyisini yapmak için kollarını sıvadı.

=> Gelinim Mutfakta 7 Şubat Pazartesi Puanları için tıklayınız.

Bugün 24 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 24 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta tam 7 bileziği koluna takan Damla, artık rakiplerini küçümsemeye başlaması dikkatlerden kaçmadı. Bu hafta yarışmaya daha önce katılan Dilara, eskileri göndermek için geldiğini dile getirdi.

=> 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için tıklayınız.

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için daha önce yarışmış Dilara’nın da gelmesi ile artık dört yarışmacının da tecrübeli olması nedeniyle, acemi bir gelin yok. 

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Damla Saçıkara, son bölümde aldığı 7 bilezikle yarışmada en tecrübeli ve en iyi yemek yapan olarak kendisini ilan etmesine rağmen, Miyase ve Yeşim Damla’nın bu havasını bu hafta indirmek istiyor. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de bileziklerin 7 adet olmasına rağmen Miyase yine elinden 7 bileziği kaçırdı. Son zamanlarda hafta finaline kadar birinci şekilde gelen Miyase, son bölümün de bilezikleri ya başkası ile paylaşıyor. Ya da bilezikleri çok az puanla kaçırıyor.

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Miyase bu durumuna artık çeki düzen vermek durumunda. Sosyal medyada “Miyase ve annesi Sevilay meşhur olmaya gelmiş. Onlar bilezik istemiyor” düşüncesini yıkmak zorunda.

Bu hafta başında yarışmaya dahil olan eski yarışmacılarından Dilara, bugün 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak, rakiplerine elinin lezzetini göstermek istiyor

En son yarışmaya eskilerden Damla Saçıkara dahil olmuş, Damla kalıcı olmayı başarmıştı. Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilara da Damla gibi olmak, yarışmada kalıcı olup, altınları almak istiyor.

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Yeşim son zamanlarda istediği puanları hem kaynanasında hem de rakip kaynanalardan alamıyor. Uzun süredir yarışmada yarışmasından dolayı Yeşim artık bilezikleri almak istiyor. Bu nedenle Yeşim bugün Gelinim Mutfakta Puanlama da iyi başlayıp, hafta finalini iyi bitirmenin hesaplarını yapıyor.

Damla Saçıkara geçtiğimiz hafta aldığı yedi bileziğin havasını atmak için rakip gelinlere hem hava attı. Hem de rakip gelinlerle kaynanaları birbirine düşürmek için şu sözleri sarf etti. İşte Damla’nın o sözleri;

“Beyhan teyze bana 10 günde 35 puan vermiş!” Yarışmacı Damla Saçıkara

Sözleri ile yarışmacı Damla, Yeşim ile Beyhan’ın arasını açmak için Beyhan kaynana gelini Yeşim’e vermediği yüksek puanları kendisine verdiğini söylemesi, dikkatlerden kaçmadı.

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yeşim, Damla’nın alaycı sözlerine karşılık bugün Gelinim Mutfakta 24 Ocak Puanlama sırasından başlayıp, Cuma gününe kadar rakiplerini geride bırakıp, beş altın bileziği almanın hesaplarını yapıyor.

Damla Yeşim’in kaynanası Beyhan’dan aldığı yüksek puanları öne sürüp, Beyhan kaynananın resmini kendi tarafına asması, Yeşim’i Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi puanlaması öncesinde motivasyon açısından bitirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puan Durumu

24 Ocak 2022 tarihinde başlayan yeni haftanın ilk puanları, yine Nursel Ergin’in vereceği, 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Pazartesi puanlaması sonrasında %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi puan durumu sonucun da bu hafta yarışmaya katılan eski yarışmacı Dilara’nın nasıl puanlar alacağı oldukça merak edildi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Dilara, Pazartesi günü beş bileziği almak için kollarını sıvadı. İlk gün sonucunda bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Hafta başında yarışmaya dahil olan eski yarışmacı Dilara daha önce beş bileziği bir defa almış, dört haftada yarışmada kalmayı başarmıştı. Dilara, Yeşim’in masasına göz koyduğunu ve Yeşim’i elemek için geldiğini söyleyen Dilara, sözlerinin karışığını göstermek için 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da en yüksek puanı alması gerekiyor. 

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası

Haftanın ilk bölümünde yani bugün 24 Ocak puanlaması soncunda, en fazla puanı alan yarışmacı, rakiplerine kıyasla bazı avantajları elde edecek. İşte o avantajlardan bazıları; 

 1. İlk günden kendisini kanıtlamak
 2. Beş bilezik için ilk hamleyi yapmak
 3. Haftaya altın alarak başlamak
 4. Puan durumu sonucunda birinci sıraya gelmek
 5. Kendisini rakiplerine kanıtlamak
 6. Rakiplerine gözdağı vermek
 7. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak

Tüm bu avantajları elde edip, 24 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda en yüksek puanı alan gelin, yukarıda ki avantajları elde etmek için dört yarışmacı da kolları sıvadı.

Pazartesi çeyrek altını kim aldı? 24 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Yeni gelen Dilara kaç puan aldı? Dilara’nın kaynanası Gönül gelinine kaç puan verdi? Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Puanları (24/01/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

24 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 5
Damla: 3
Dilara: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 3
Dilara: => Gönül’ün Gelini 1

*************************
” 24 Ocak 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Damla: 3
Dilara: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Dilara: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Dilara: 4

*************************

Gelinim mutfakta 24 Ocak Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 2 4 5 1 5 17
Miyase 5 5 3 5 1 19
Damla 3 3 3 4 3 16 (-2)
Dilara 1 1 1 1 4 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 17
Miyase: 19
Damla: 14
Dilara: 8

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 24 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
24 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLARA

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı Fragmanı İzle

24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucunda bugün çeyrek altını alan gelin ile bugün günün birincisi olan gelin belli olacak. Gözler ise haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 25 Ocak Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

23 Yorum

 1. Bu program seyredilmez, Damla yemeğin beşamel sosunu yetiştiremedi fırına veremedi şef tamamlamış. O zaman kimsenin yemek yapmasına gerek yok, onların yerine şef yapsın. Önceden eksik olanlar olduğu gibi sunulup hepsinden 1 alıyordu, şimdi kılıfına uydurup sonunda 2 puan kesecekler. damlaya neden ayrıcalık yapılıyor

 2. Gelinler 5 aldıktan sonra artık oynamasınlar. Tabaklar açılırken artık yorumlar yapılmasın.

 3. damla yemeğini bitiremiyor şef bitiriyor diğer gelinler bitiriyor ama damla puan alıyor adalet bunun neresinde

 4. Nuray puan vermedi ama sen kafadan Yeşim’e 1 yazmışsın. Hayırdır? Sende haklısın nuray Yeşim’e hep 1 veriyor değil mi?

  1. Artık Nursel de Yeşime, 2 yada 1 puan veriyor bu işin suyu çıktı, izlenmez.. tiyatroya döndü.. tamam belki bu işte bi tiyatro varsa da Nursel bunu bize çok yansıtıyor.. (yansıtmaması lazım) ev hanımlarını, sinir hastası yaptı.. duysunlar sesimizi Nursel gitsin.. bi gündüz programımız vardı.. (içine ettiler)😔

 5. nursel ya könuşması yada işi bıŕaksın bu ne yahu yorumlarda kafa karıştırıyor.

 6. Yarım kalan yemekleri tamamlamamaniz gerkiyor bugün damlaya yaptığınız olmadı .Fatih Ürek gibi kimse sunamiyor yarımsa yarım sunuyordu eski bölümlere bakarsanız Elif’in krepini bile yarım sundu ve tabak kar puanlanirken gelinleri araya sokmayın .programın kalitesini düşürüyor buda yeni adet

 7. İte ite Damla’ya altın veriyorlar zorla veriyorlar Damla’ya. Yemeğini süper yapan Yeşim’e 1, yemeğini yetiştiremeyen fırına bile veremeyen Damla’ya 3, beşamel sosu bilmeyen ve yapamayan dilaraya 4. Vallahi İğrençsiniz.

  1. Yeşim in süper yaptığını nerden biliyorsunuz
   tabakların tamamlanmasina bende karşıyım
   ama bu yıl eksik tabakları hep tamamliyorlar
   Yeşim artık gitmeli

   1. Evet daha öncede Yesimin tabağını tamamlamislardi fakat -2 vermemişlerdi ki o hafta elenebilecekken sos sayesinde kaynanasından 5 puan almıştı

 8. şefin yemekleri tamamlaması ne ya? herhalde şefe görev bulmaya çalışmışlar da böyle bir şey uydurmuşlar!! fatih ürek üstte yazıldığı gibi elif’e de yeni gelen birine de hep eşit davrandı. yemek yetiştirilemiyorsa olduğu gibi sunulur. yeter artık! şu bilenzik damla neden torpilli ya! ne buluyorlar ki kızda.

 9. Yeşim sana çok üzülüyorum .Şimdi bir hafta miyase bi hafta damla almaya başladı.Yarenle Aslıhan gitti yeni yaren aslıhan geldi yeşimi harcıyorlar

 10. Ben seyretmiyorum artık çünkü çok haksızlık yapılıyor sizde seyretmeyin yarışmada kalite kalmadi

 11. Ben gelinim mutfakta yi bırakmam izlemeye seyretmeye devam edecem anonim sizin gibi değilim ben gelinim mutfakta yi seviyorum ben tabiki de izlemeye devam edecem ben harbi de izliyordur gelinim mutfakta programı sizin demeniz ise yaramıyor kusura bakmayın siz sevmebilirsiniz ben gelinim mutfakta yi seviyorum tabikide izle cem anonim gelinim mutfakta yi ben kanal d yi seviyorum hem anonim

 12. Beyhan yeşime düşük puan vermeseydi 7bileziği Yeşim alırdı yeşimin hakkıydı

 13. filiz hanım eskiden yemeğin tarifini de verirdiniz şimdi neden yapmıyorsunuz çok güzeldi öyle

 14. Gelinim mutfakta izlemeye devam edecem anonim tadı tuzu var programın bir kere kalite de var bir kere kalitesiz diyemessin sen anonim bu programa gelinim mutfakta yi ben seviyorum diyecen var mi ben gelinim mutfakta izleyicisiyim tabiki gelinim mutfakta sevdiğim programlardan biri benim izlemeyi de seviyorum mutluyum ben anonim sizin gibi değilim programı bırakmıyorum hic devam ediyorum izlemeye kanal d yi seviyorum ben hoşuma giden kanal dir benim gelinim mutfakta kanal d de izlerken çok mutluyum ben 1 .sezon itibaren izliyordum zaten gelinim mutfakta yi ben anonim tabiki fatih urek le 2 sezon sonra onur büyük topçu ile yarim sezon şimdide nursel erginle 4 sezonun sonuna kadar da izleye cem tabiki eğer 5 sezonda olursa yine izleye cem gelinim mutfakta yi tabiki seviyorum ben kanal d yemek yarışmalarını hoşuma gidiyor en çok izlediğim program gelinim mutfakta oldu tabiki olmaya da devam edecek en çok gündüz kuşağında izlediğim program rekoru kira cam kanal d de tabiki gelinim mutfakta yi en çok izlediğim yarışma programı rekoru kira cam kanal d de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu