Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

24 Şubat Ah Kalbim 303. Bölüm Özeti Abhi Pragya’yı Kurtarır

Pragya sonunda gözlerinin bağlanmasına müsaade eder. Bakalım Pragya King’i mi yoksa Abhi’yi mi bulacak? İşte Ah Kalbim 24 Şubat özeti.

Pragya gözleri bağlanırken ben King ile evli bile değilim ama herkes onu eşim zannediyor diye tedirgin olsa da gözlerinin bağlanmasına müsaade etmek zorunda kalır. Aliya ve Tanu ise bir an önce Bülbül’e yaptıklarını Pragya’ya yapma derdindedirler.

Aliya kesme konusunda tereddüt ederken Tanu onu zorlar. Pragya ise gözleri bağlı şekilde bir King’in yanına bir Abhi’nin yanına gider. Karasızlık içinde tam Abhi’nin önünde iken King önüne gelir.

Abhi düşmek üzere olan kocaman avizeyi fark edip King’i ittirir, Pragya da düşer. Evin hizmetlisi ise Tanu ve Aliya’nın avizenin ipini kestiğini görüp şok olur. Abhi, telaş içine Pragya’yı hastaneye götürmek için uğraşırken King de neden bu kadar ilgili Abhi diye düşünür. 

Yolda bir siyasetçi geçeceği için tarfik durmuş vaziyettedir. Abhi, Pragya kendinden geçince gözü bir şey görmez ve polisleri ikna edip geçmeyi başarır. Aliya ise olayı gören John adındaki hizmetliyi söylersen kovarım diye tehdit eder.ah kalbim 303. bölüm özeti resmi Para verip susturmak isterler ama nafile. John her şeyi anlatacağım deyip evden koşarak çıkar. Pragya’nın ise durumu ciddidir. Abhi kendini olanlardan dolayı suçlar. Ev ahalisi de gelir Pragya için dua ederler. King ise maaile Pragya için bu kadar dua ediyor deyip durumu tuhaf bulur.

King’in geldiğini ve herkese tuhaf tuhaf baktığını gören Disha ondan şüphelenir. kiara da annesinin hastanede olduğunu öğrenir ve hastaneye gitmek için Sunny’den yardım ister. Tanu ise John’u durdurmak için Nikhil’den yardım ister.ah kalbim 303. bölüm özeti resmi 2 Disha ise Pragya için kan verir. Pragya kan verilmesine rağmen hala kötü durumdadır. Cam parçaları duyularını zedelemiş tedaviye bu nedenle yanıt vermiyor der. Kiara ise ağlayarak Sunny’i de yanına almış Pragya’nın yanına geliyordur.

John ise sonunda bir araba bulur. Evin diğer hizmetlisi olan Robin’e suçlunun adını söyleyecektir ki şarjı biter. Nikhil ise John’u takip etmektedir. Tanu ise Nikhil’in bu işi halledeceğine emin şekilde Aliya’ya hava atar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu