Gelinim Mutfakta

24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti!

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba günün birincisi belli oldu. 24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğu belli oldu. Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? 24 Şubat Çarşamba günü Puan durumu sonucu hangi gelini birinci oldu? Bugün Seda Sayan kaç puan verdi? 24 Şubat Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Haftanın ortasında altını hangi gelin aldı? Bugün çeyrek altının kim aldı? Dikkat: 24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2022 Perşembe Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

(Güncelleme 25/02/2021) 24 Şubat Çarşamba günü yine Esra günün birincisi oldu. Yarışmacıların puanları bu nedenle birbirine oldukça yaklaştı. Çarşamba puan durumu sonucunda birinci ile sonuncu arasında sadece 4 puan fark oluştu.

=> 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba Puanları verecek kaynanalarGelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba Puanları sonucunda Ayten zirvedeki konumu koruyup, Cuma günü de bilezikleri alanın planını yapsa da iki haftadır bileziklere hasret kalan Zeynep bu hafta bilezikleri yeniden almak için kolları sıvadı. 

=> Gelinim Mutfakta 24 Mart Çarşamba Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Esra bu hafta eleme potasına düşmesi beklenirken son bölümde yaptığı atakla kendi durumunu bir nebze olsun kurtardı. Son bölümde günün birincisi olan Esra yine bugün 24 Şubat Çarşamba puanlaması sonrasında 24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde Aysun Kuşatan %100 eleme potasına düşen isim olacak.

=> 17 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

24 Şubat Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu açıklandığı an Ayten

Bugün 24 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci ve çeyrek altını alan gelinin kim olduğunu bu yazının en sonunda açıkladık.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mart Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Esra kendisinden beklenmeyen bir çıkış yaparak 20 puanla günün birincisi oldu. bugün yakaladığı başarıyı devam ettirip en azından bu haftada yarışmada kalabilmenin hesaplarını yaparken Aysun ve Zeynep’in de paçaları tutuştu. Zira yeni gelenler kendilerinden çok daha iyi puanlar alınınca her ikisini de eleme korkusu sardı.

=> 3 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Dün yapılan yemek de hem Zeynep hem de Ayten eksik malzeme sonucunda (-2) puan aldı. Bugün Zeynep hiç bir malzemesini dışarıda bırakmamak hem de tüm yemeklerini yetiştirmek için çok acele ettiğini gören Aysun Zeynep’e aynen şöyle dedi; 

“Dünkü aldığın (-2) den sonra biraz hızlanma kararı aldın herhalde!” Yarışmacı Aysun

24 Şubat Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Zeynep yemeklerin tamamını yetiştirmek, ani yapılacak yemek gelirse de ona hazırlıklı olmak adına artık yemeklerini çok daha hızlı yapmaya karar verdi.

=> 26 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Şu an 35 bilezikle yeni sezon da yarışan gelinler arasında en fazla bilezikleri kazanan ve bilezik listesine girmeye hak kazanan Zeynep mevcut konumu daha üst sıralar çıkarabilmek için bugün Gelinim Mutfakta 24 Şubat Puanlama kısmında gerek kendi kaynanasından gerekse başkalarının kaynanalarında çok iyi puanlar almayı hedefliyor.

=> 25 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçen hafta en düşük puanı alan iki gelinden biri olan Esra haftalık puan durumu sonucuna göre en düşük puanları aldığı için elenecek isim olurken Seda Sayan Esra’ya bir şans daha vermek istedi. Bu hafta yine kötü başlayan Esra son bölümde aldığı yüksek puanla mevcut konumunu düzetmeyi başardı. Not: Bugün Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba puanlaması yazının en sonunda açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba Puan Durumu

22 Şubat tarihinde başlayan ve bugün Seda Sayan’ın vereceği bugün 24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları devam edecek. Adım adım hafta finaline doğru giden yarışma programında Esra son bölümde aldığı yüksek puanlarla eleme potasında çıkmak için %100 bir şans yakaladı. Bu şansı bugün de kullanıp, bugün Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba puan durumu sonucun da en sonradan kendisini kurtarmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Esra’nın beklenmedik bir şekilde çok iyi puanlar almasında sonra tecrübeli yarışmacılar Aysun ve Zeynep bugün 24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda kendilerini %100 eleme potasında koruyacak puanlar almanın hesaplarının yapıyorlar.

Zeynep ile Aysun arasında ki bilezik sayısına dikkat çeken kaynana Nurten ikilinin arasında ki bu farkı kapatmak için çok daha riskli, puanlar yapsa da son zamanlarda istediği puanları maalesef geline değil, başka gelinlere vermeye başladı. Nurten kaynana gelinini bugün günün birincisi yapıp, bugün çeyrek altını alan gelin olabilmesi için çok daha büyük risk almayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba Puan durumu Açıklandığı an Aysun

Bugün Gelinim Mutfakta 24 Şubat puanlaması Sadece Esra için önemli değil aynı zamanda hem Zeynep hem de Aysun için kritik öneme sahip. Bugün aralardan sıyrılıp günün birincisi olan yarışmacı kesinlikle eleme potasından kendisini kurtaracak.

Haftanın üçüncü bölümünde Seda Sayan beş puanı kime verdi? 24 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucunda bugün çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları hemen alt kısımda verilen puan tablosu içinde sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Puanları (24/02/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Şubat Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Zeynep: 4
Aysun: 1
Ayten: 1
Esra: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Zeynep 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 3
Ayten: 5
Esra: 4

*************************
” 24 Şubat 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Zeynep : 1
Aysun: 5
Ayten: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Zeynep 5
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Esra: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

Zeynep: => Yasemin’in Gelini 3
Aysun 1
Ayten 1
Esra 5

*************************

Gelinim mutfakta 24 Şubat Çarşamba Toplam Puanlar

Zeynep 4 1 1 5 3 14
Aysun 1 3 5 1 1 11 (-2)
Ayten 1 5 1 4 1 12 (-2)
Esra 5 4 3 3 5 20 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Şubat Haftası) – Çarşamba

*************************

Zeynep : 29 + 14 = 43
Aysun : 31 + 9 = 40
Ayten: 34 + 10 = 44
Esra: 26 + 18 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
24 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Perşembe Fragmanı İzle

24 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu netlik kazandıktan sonra bugün günün birincisi olan ve çeyrek altının alan gelini belli olacak. Günün sonunda ise bir sonraki bölümde neler olacağı merak edilecek. İşte o anların kısa bir videosu olarak Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Nurten hanim hani diyordunuz ben asla pismemise vermem puan diyordunuz pismemise verdiniz yazıklar olsun hak yediniz inşallah bu hafta siz elenirsiniz artık Aysun u da sizi de görmek istemiyoruz ekranda.Gidin artık ya.

  1. Açıkça söyledi bugün Gelinini aradı biz çok seviyoruz Nurten Hanımı ve Aysun’u altın alamasalar bile görmek bile çok güzel onları.

 2. Allah aşkına Nurten hanımın puanlamasına bakın bir de adaletliyim diye geçiniyor bembeyazlara 5 ve 3 kızarmışa 1 sadece Zeynep de değil Esra’nın tabağı Ayten’e göre mükemmeldi nasıl yapıyor anlamıyorum

 3. Hi.
  Gelinim mutfakta programi seviyorum. Ama nurten ve aysun bu programi inise surukliyollar. Adaletli nurtan hele. Uzun dil, kenar mahale, adaletsiz, kin. Masallah her sey var. Allah Zeinabin yardimcisi olsun. Bye

 4. Yazıklar olsun hani lezzet programıydı bir de seda sayan adaletsiz diyip duruyorsunuz en azından çiğlere yüksek vermiyor Fatma hanım ve Nurten hanım gibi . Nurten hanım hani asssla çiğe yüksek vermezdiniz ne oldu resmen çiğler 5 peri alıyor yaaa

  1. Nurten çeyreği almak için herşeyi yapar ve yapıyor zaten. Adil olmak kim Nurten kim? Siz yanlış tanımışsınız onu! Nurten hiçbir zaman adil olmadı, hep hak yedi. 111 veren sadece Nurte ve bunu sürekli yapıyor!

 5. Seda Zeyneb i ve Ayten i destekliyor Zeyneb e yine yüksek verdi
  her zaman Ayten ve Zeynep denk gelmiyor

 6. Kocası ev aliyor araba aliyor 1 milyona örtü aliyor bu kadar paranın ic8nde alt8ncalmaya geliyorlar yazık ya ihtiyacı olanı seçerek getirin bu ortamda bu paralar millet işsizlikten kırılıyor onların eşlerini getirin bari ise yarasın ne o bu hafta esra parlatma zamanı çok ihtiyacı var verin bilezikleri bir tane daha araba ev alsın yani bu ekonomik işsizlik ortamında bunu göstermeyin bu yemekleri güzel yapana değil istediğinize veriyorsunuz hele Nurten adalet derken ne yapacağını şaşırdı olmayana vermeğe başladı hele güzel dahi olsa zeynebe 1 ne adalet sadece bağırsın boyun damarları şişiyor.. gelininden çok o bağırıyor..

   1. Orda bir gelin var.oda aysun aysun eklensin bir daha o puragama bakmam seda sayanda ayısına her gün birleri verip duruyo belâmı geldin yeter.artık

 7. Burda bir kuş beyinni var işi güçü aysun ve kaynanasına saldırıyor evet nurten zeynep ayten çok gıcık seda ayten ve zeynepe geberiyor

 8. Favorilerim Ayten-Neriman INŞALLAH Ayten bilezikleri şöyleeeeeeee takar.Dansınıda yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu