Zuhal Topal'la Sofrada

24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Tülay Coşkun]

24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Tülay Coşkun yarışacak. Yeni bir haftaya Gaziantepli yarışmacı ile başlıyoruz. Bu yarışmada Gaziantepli olup da düşük puan alan olmadı. Tülay da elinin lezzetini göstermek için birbirinden lezzetli yemeklerle kaynanalar sunacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Şubat 2022 Perşembe Puanları Sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Pazartesi puanları sırasında Tülay’a  düşük puanlar gelmesi halinde Kaynana Kezban hanımı kimse tutamaz. Oldukça sinirli birisi olması ve ilk gün yarışması nedeni ile bu hafta sanırım tansiyonu yüksek puanlamalara şahit olacağız.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 16 Mart Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la sofrada 346. bölüm

Kaynanalar belli kriterler doğrultusunda puan veriyor. Tabi bu kriterlerin çoğu saçma sapan. Aslında arka planda sen bana kaç verdiysen ben de ona göre değerlendirme yaparım düşüncesi hakim.

Zuhal Topal’la Sofrada 2 Mart Pazartesi Puan Durumu ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Sunucumuz bu çekişmenin dışında olduğu için bugün 24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabını bizler için oldukça önemli. Merak etmeyin tüm bu soruların cevapları paragrafın devamında sizleri bekliyor.

=> 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la sofrada birincisi hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

 

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Pazartesi (2020)

24 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Tülay Coşkun. Kendisi 25 yıllık evli ve 23 yıl boyunca kaynanası Kezban hanım ile birlikte yaşamış. 25 yıl boyunca tüm yemeklerin en ince ayrıntısına kadar Kezban hanımdan öğrendiğini söyleyen Tülay, günün sonunda 24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu açısından diğer rakiplerin almayacağı puanı almak istiyor.

=> Zuhal Topal’la sofrada 28 Şubat Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada 24 Şubat Puanları Alacak Gelin Kaynana (2020)

Tülay her ne kadar kendi isteği ve hayali ile beklentilerini çok yüksek tutsa da bu hafta kaynanalar oldukça zorlu. Gelinleri eleştirileri ile çok ama çok zorlayacak. Özellikle Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan Tülay çok sessiz olduğu için üzerine gidecekler.

=> 27 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan Tablosu için tıklayınız.

24 Şubat Pazartesi Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını merak ettiğinizi biliyorum. Meraklanmayın. Hem sunucumuzun puanlarını hem de kaynanaların puanlarını yazının son kısmında verdim.

=> Bu arada 25 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

24 Şubat 2020 Pazartesi günü yarışan gelin ve kaynana hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.  

Tülay Coşkun (24 Şubat Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topla'la Sofrada Tülay Coşku - 24 Şubat 2020 Yarışmacı

 • 43 yaşında
 • 25 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Gaziantepli
 • sessiz sakin biri
Kezban Coşkun (24 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Tülay Coşkun - 24 Şubat Kaynana Yarışmacı

 • Kafasına Koyduğunu yapan biri
 • Gelinine kimse laf söylemesine müsade etmiyor
 • Çok sinirli biri
 • Gelinin herkesten kıskanıyor
 • 67 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • İki gelini var
 • Dört Torun sahibi
 • Aslen Gaziantepli

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını vermeden önce  yarışmacı gelin hakkında bir kaç bilgi verelim. Daha sonra kaç puan aldığını aktaracağız.

Tülay Coşkun; zamanında kendisini istediklerini ama çevrenin etkisi ile ailesi ilk başta vermek istemediğini ama ısrarla istemelerine dayanamadıklarını açıkladı. 

Zuhal Topalla bugün kendisini tanıtan kaynana Kezban hanım gelinin o kadar seviyor ki balayına yanlarında gitmiş. Bu duruma karşı şaşkınlığını gizleyemeyen sunucumuz senin orada ne işin var diye sorunca Kezban hanım efsane bir cevap verdi.

“Gelinimi kimseciklere emanet edemem. Bu oğlumda olsa!” Kezban Coşkun

Sözleri ile kaynanası gelinin çok sevdiğini açıkladı. Neyse bakalım ikili Zuhal Topalla 24 Şubat puanları sırasında nasıl bir performans gösterecek? Merakla bekliyorum. 

24 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Tülay’ın Menüsü 

 • Lebeniye Çorbası
 • Antep Usulü İçli Köfte
 • Tava Böreği
 • Köz Patlıcan Salatası
 • Ekmek Kebabı
 • Domatesli Bulgur Pilavı
 • Çoban Salatası
 • Şerbetli Sütlü Tatlı

24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofra Puan Durumu Verilecek Günün Menüsü


24 Şubat Pazartesi Zuhal Topla’la sofrada puanları yukarıda saydığım menüye verilecek. Kaynanalar da menüyü gördüklerin benzer tepkiler verdi.

Bizleri yakında takip edenler bilirler ki ilk gün yarışan gelinin yapacağı menü çok çok iyi olsa da ortalama bir puan alıyor. Aslında bu durum yeni değişen kurallardan sonra ilk gün yarışan çok avantajsız oldu. Bu arada Zuhal Topalla 24 Şubat Puanlaması yazının son kısmında verdik. 

Bu haftanın ilk menüsünü gören kaynanaların verdiği tepkiyi aynen aktarıyorum. Daha sonra üzerine konuşmaya ve Zuhal Topal’la Sofrada Tülay Coşkun kaç puan aldı sorularını cevaplamaya devam edeceğiz.

Menü çok yabancı
Menünün hepsi kıymalı
Bu menü bana çok yabancı
Kaynanalar

Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada 24 Şubat Puanları sırasında kaynana gene 4-5 puan arasında bir not verecek. Tülay’ın kayın validesi ise kendi gelinine düşük puanlar veren diğer kaynanalardan intikam almak için her gittiği masada düşük puanları bir bir verecek.

Hafta başında belkide en doğru puanlar sunucumuz veriyor. Tabağın kalite olup olmadığına, masada çiçek olup olmadığına bakmadan yemeklerin lezzetine hijyenik olup olmamasına menünün uyumuna bakıp puanlar veriyor. Bu nedenle Tülay’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını özellikle tablo içinde mavi yazı ile yazacağım.

Zuhal Topal 24 Şubat Pazartesi puanları hemen alt kısımda bulabilirsiniz.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyarek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz. (e-posta kısmını boş bırakıp, yorum yapabilirsiniz.)

24 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Tülay’ın Puanları)

Birgül  4
Emine  6
Sevgi  5
Döndü  5
Zuhal Topal    6
TOPLAM   26

**24 Şubat 2020 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 24 Şubat Pazartesi Fragmanı

25 yıllık evli ve aslen Gaziantepli olan iki çocuk annesi Tülay Coşkun’un yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 346. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu