Gelinim Mutfakta

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe günün birincisi ile 24 Şubat Perşembe puanları belli oldu!! 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Perşembe Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 24/02/2022 tarihinde bugün çeyrek altını kim kazandı? 24 Şubat Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yeşim kaç puan aldı? 24 Şubat Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mart Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız. 

Güncelleme (25/02/2022) 24 Şubat Perşembe günü Gelinim Mutfakta yarışmasında, Miyase 19 puanla günün birincisi olan ve aynı zamanda çeyrek altını alan gelin olurken, Deniz 7 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 17 Mart Perşembe Puan Durumu ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puanları ve Perşembe puan durumu sonucu %100 belli olduğunda normal şartlarda birinci olan gelin ile sonuncu olan gelin dikkat çekerdi.

=> Gelinim Mutfakta 10 Mart Perşembe Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde Nursel, hafta ortasında Yeşim’e beş bilezik verip, Perşembe ve Cuma puanlarına göre ikinci beş bileziği vereceğini açıkladığı için bugün verilecek puanlar adeta sıfırsan başlayacak.

=> 3 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 24 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 24 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Yeşim, Miyase olmadan yarışıp, puanları topladığı için beş bileziği kabul etmedi. Zira Yeşim beş bileziği aldığında adeta sosyal medyada linç edileceğini çok iyi biliyordu. Lakin Nursel Yeşim’e hafta ortasında kendi kafasında beş bileziği vermesi, izleyenleri şok etti.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sormasında haftalık puanlar değil, adeta yarışmacılar sıfırdan başlamış gibi değerlendirmeye tabi olacak.

=> 25 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim taraftarları Nursel’in adaleti yerine getirdiğini öne sürüp, 4 yıldır devam eden yarışmada ilk defa bir gelin hafta ortasında beş bilezik almış oldu. sosyal medyada ise bir çok kişi “Adam kayırmacılığı göstere göstere bari yapmayın!” diyerek tepki gösterdiler. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de sadece çeyrek altın verilmesi gerekirken, Nursel Deniz’in kural hatası yaptığını söyleyip, 8 puan kesildi. Hasret de 6 ceza puanı aldı. Yeşim ile toplam puanları eşit olan Miyase de uyduruktan bir bahane ile 2 puan ceza alınca, Yeşim 42 puanla birinci oldu.

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Yarışmanın en hassas konularından biri olan adalet duygusu, Nursel geldikten sonra yerle bir oldu. Daha önce defalarca “Puanlar kaynanalara söyleniyor mu?” diye şüphe edilirken, şimdi açık açık tüm yarışmacılardan puan kesilip Yeşim’e hafta ortasında bilezik verilmesi, yarışmanın adaletine büyük gölge düşürdü. 

“23 Şubat Çarşamba günü Nursel Yeşim dışında herkesin puanlarını fazla fazla kesip, Yeşim’e hafta ortasında bilezik vermesi, Gelinin Mutfakta tarihinde kara bir leke olacak!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyenler programdaki adaletsizliği açıkça dile getirdiler. 

Nursel Ergin geldiği günden beri formatın tüm ayarları ile oynaması oldukça dikkat çekti. Sunucular genel de programı yönetmek ve formata uydurmakla göreli olsa da Nursel adeta bunu yıkmak için göreve gelmiş gibi davranması, dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medyada Miyase’ de beş bilezik vermek adına hafta ortasında Yeşim’e beş bilezik verildiği iddia ediliyor. Bunda dolayı Miyase’nin 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup olmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Miyase ve Sevilay

Deniz ile Hasret son bölümde birisi 6, diğeri 8 puan ceza aldı. Her iki yarışmacının da yarışma hevesinin kalmadığı o an gözlerinden okunmakta. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında nasıl mücadele edeceği de merak konusu oldu.

Her hafta yarışmaya bir gelin, her Cuma da en düşük puanları alan gelin de yarışmadan elenmekte. Son bölümde Yeşim’in bilezik aldığını, yeni gelen gelinlerden de fazla fazla puan düşürüldüğünü gören, özellikle programa yarışmacı olarak baş vurmak isteyen gelinler de şöyle bir düşünce oluşması muhtemel.

“Ben oraya gitsem de nasıl olsa da torpilliler bilezik alacak.” Yarışmaya katılmak isteyen İzleyici

Sözleri ile yarışmaya katılmak isteyen izleyicilerin, yarışmaya katılmasına engel olunmakta. Bunda dolayı 23 Şubat Çarşamba yaşanan olay, programın tarihine kara bir leke olacaktır.

Geldiği günden beri yarışmanın tüm dengesi ile oynayan Nursel, bugün Gelinim Mutfakta 24 Şubat Puanlama sırasında Miyase’ye beş puan vermesi bekleniyor.

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase son bölümde kendisinden 2 puan kesilmesine aldırış etmeden Yeşim’in bilezik almasına sevinmesi, dikkatlerden kaçmadı. Kapalı kapılar arkasında neler konuşulduğunu bilemediğimiz için Miyase’nin bu tavrı da oldukça dikkat çekti. Miyase bugün Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe puanlaması sırasında nasıl puanlar alacağı, merakla bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puan Durumu

Pazartesi günü başlayan yarışma programında Nursel Ergin’in vereceği 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması yapılacak. Çarşamba günü Yeşim’e bilezik vermek için ayarlama yapan, programda bu hafta Perşembe ve Cuma puanları toplamı bir gelin yine beş bilezik alacak. Bunda dolayı, Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe puan durumu sonucu oldukça önemli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yarışmada Perşembe ve Cuma günü puanları ile yine beş bilezik verileceği için eleme olayı da Perşembe ve Cuma puanları ile olması gerekiyor. Bunun için de elenmek istemeyen gelinler bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Bugün 24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı alan gelin, Cuma günü beş bileziğinde yarısını şimdiden garantileyecek.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Deniz ve Kaynanası Hayat

Yeşim ile Miyase’nin kendi aralarında ki rebabine, Hasret ile Deniz’in elenmeme rekabeti, 24 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sırasında ekrana gelecek.

24 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Nursel beş puanı Yeşim’e mi verdi? Miyase kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere bugün kaç puan verdi? 24 Şubat 2022 Perşembe en yüksek puanı hangi gelin aldı? Eleme potasına kim düştü? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Puanları (24/02/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

24 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 2
Miyase: 5
Deniz: 1
Hasret: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Deniz: 1
Hasret: 1

*************************
” 24 Şubat 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Deniz: => Hayat’ın Gelini 3
Hasret: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Deniz: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Deniz: 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 24 Şubat Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 2 4 1 1 5 13
Miyase 5 5 5 1 3 19
Deniz 1 1 3 1 1 7
Hasret 4 1 2 5 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 42 + 13 = 55
Miyase: 40 + 19 = 59
Deniz: 33 + 7 = 40
Hasret: 34 + 13 = 47

*************************

5 BİLEZİK İÇİN TOPLAM PUANLAR (PERŞEMBE VE CUMA)

*************************

Yeşim: 13 = 13
Miyase: 19 = 19
Deniz: 7 = 7
Hasret: 13 = 13

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
24 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ 

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Fragmanı İzle

24 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu %100 netlik kazandığında, eleme potasına düşen yarışmacı ile bilezikleri almaya yaklaşan yarışmacı büyük oranda netlik kazanacak. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

30 Yorum

 1. YEŞİM’İN TÜYOSU “TUZLU OLMASI” BAKALIM -2 PUAN DÜŞECEKLER Mİ? DÜN MİLLETİN 8 PUANINI KESEN NURSEL, BAKALIM NE YAPACAK?

  1. ŞU YAZDIKLARINDAN SONRA SENİN HASTA OLDUĞUNA KANAAT GETİRDİM;BUNDAN SONRA HİÇ BİR ŞEY SÖYLEMEME GEREK YO:……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

   1. Ne dersen de! Çarşamba Yeşim2in yüzünü güldürüp, Cuma günü Miyase’nin yüzünü güldürmek için bir operasyıon yaptılar. Bak ben açıkça söylüyorum. Cuma Miyase2nin üzünü güldürmek için çabalıyorlar diye. SEN ÇARŞAMBA YEŞİM’E BİELZİK VERMEK İÇİN ÇABALADILAR DİYEBİLİYOR MUSUN?

  2. Yarın miyaseye bileziği vermek için hafta ortası yesime verdiler ben yesimin yerinde olsam çoktan terkettiydim bu programı artık hangi tabağın altında kim var kesinlikle biliyorlar buna inanıyorum artık gelinim mutfakta can çekişiyor galiba sonu geldi gibi

   1. AYNI DÜŞÜNCEDEYİM! DİKKAT EDİN ARTIK KAYNANALAR KENDİ GELİNLERİNİ BULDUĞUNDA HİÇ SEVİNMİYOR. SANDİ O TABAĞIN ALKDINDA KENDİ GELİNİN OLDĞUNU BİLİYOR GİBİ BİR DURUM VAR

 2. Ben size demedim mi bilezikleri miyaseye vermek için dün Yeşim’in bileziklerini iade edip aradan çıkardılar diye. Sayfa yöneticisi yeşime *** atıp duruyor miyase alsın diye uğraşıyor söz söyletmiyor miyaseye zavallı sayfa yöneticisi

  1. Bende Miyase konusunda aynı fikirdeyim! Bu hafta hem Yeşim hem de Miyase’ye bir parmak bal çalmak için hafta ortasında Yeşim, hafta sonu Miyase bilezikler alacak.

 3. Yeşim ağzınla kuş tutsanda içeriden senin tabaklar söyleniyor kardeşim mümkün değil bilezik kazanman. Yine miyaseye verecekler bilezikleri

  1. HAKSIZLIĞI MI… ADAM KAYIRMAYI MI?
   KAYNANALAR ELİ İLE KOYMUŞ GİBİ BULMASINA ARTIK ŞAŞIRMIYORUZ DA HJAFTA ORTASINDA BİLEİZK VERMEK DE NERDEN ÇIKTI!

 4. BENİ HALA TANIYAMADINIZ GİTTİ. HİÇBİR YARIŞMACIYI ASLA AMA ASLA TUTMUYORUM. SADECE HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN ŞEYTAN OLMAK İSTEMİYORUM.
  # MİYASE 2 PUAN FAZLA ALDIĞI HALDE BİELZİK VERİLKMEDİ… HABER YAPTIM VE YAZDIM
  # YEŞİM MİYAE İLE YARIŞSA BİLE YEŞİM BİLEZİKLERİŞ KAZANACAKTI. ANCAK YEŞİM ALMADI….. ONU DA YAZDIM
  # NURSEL YNI OLAY KARŞISINDA MİYASE’YE FARKLI YEŞİM2E FARKLI DAVRANDI … ONU DA YAZDIM
  # PROGRAM TARİHİNDNE İLK DEFA ÇARŞAMBA BİELZİK VERİLDİ… BUNU DA YAZDIM
  # CUMA MUHTEMELEN MİYAS23EY BİELZİK VERİLECKE… ONU DA YAZDIK…

  ŞİDMİ KİMSE BANA ONUN TARAFTARISIN. ONU KORUYORSUN DEMESİN. KİM HAKSIZLIK YAPARSA ONUN KARŞISINDA OLMAYA DEVM EDECEĞİM. MİYASE SÜTTEN ÇIKAN AK KAŞIK OLMADIĞI GİBİ YEŞİM DE SÜTTEN ÇIKAN AK KAŞIK DEĞİL!

  1. Aynı zamanda yeşimi elemek için yaptılar. Bana göre Yeşimin6 aylık süresi doldu ve elemek için yaptılar. Önce hak ettiği bilezikler verdiler. Cumada eleyecekler çünkü süresi doldu. Bunu da belirteyim Miyasa taraftarıyım.

 5. Sevilay 1 1 1 5 verirken iyide miyaseye 1 verirken hopluyorsun eli kesik nasil yapiyon kesigi gözter yeşimin hakkini yiyiyorlar

  1. yeşim iyi niyetli olduğu için değil reyting için hoş görünmek için yaptı yaptırdılar

 6. Laf kalabalığı yapıyorsun filiz hanım. Sen ölürcesine miyase hayranı olduğunu herkes biliyor

 7. Hani diyorsunuz ya yeşim tüyosu tuzlu olması diye herkese aynı malzeme verilmiyormu nasıl tuzlu olsun tuzlu oluyorsa ben şu düşünürüm yeşime bilerek fazla tuzmu verildi diye çünkü kaynanalar yemeği beğenip tuzlu diye bir verdi yeşimi elemek için yapılan bir şey diye düşünüyorum

 8. yeşim ekranlara oynuyor. ilk geldiği zamandaki yeşimle şuanki yeşim çok farklı. ilk geldiğinde tabiri caizse yağnur’un çakması gibiydi. durmadan kendini övüyor kendini bir şey sanıyordu. sonra anladı ki halk onu sevmedi, ekranlara oynamaya başladı… inanmayanlar açsın baksın 766. bölüme nasılmış yeşim..

 9. MİYASE’NİN KAYINVALİDESİ ÇOCUK GİBİ!..TIPKI 5 YAŞINDAKİ ÇOCUK GİBİ!..SEVİYESİZ!..

 10. Cumayı bekleyip yeşimle miyasenin puanını eşitleyip bilezikleri 5 er verse kimse kizmazdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu