Gelinim Mutfakta

25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Günün Birincisi)

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta ilk günü, üç yarışmacı birden gün birincisi olsa da son bölümde Aydan rakiplerine fark atmayı başardı. Elif ise beklentilerin çok ama çok altında kaldı. Bugün Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba Puanları sırasında bu durumu lehine çevirip, 25 Aralık puan durumu sonucun da kendisini son sıradan kurtarmak için çabalayacak.

=> [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sadece Elif için önemli değil, son zamanlarda hafta ortasına kadar çok iyi gelen Aydan, bu duruma artık son verip Perşembe gününden bilezikleri garantilemek için aradaki puan farkını bugün de açmanın planını yapıyor.

=> [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Ocak 2020 Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

25 Aralık Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun da bizlere önemli iki veri verecek. Bunlardan ilki, Aydan rakiplerine fark atarsa büyük bir ihtimalle bu hafta bilezikleri alan kişi olacağının sinyalini verecek. İkinci veri ise Elif kendisini bu çukurdan kurtaramaz ise Cuma günü eleme potası ile karşı karşıya kalabilir.

=> [mavibuton]27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Puanlama kısmına geçmeden önce, hem benim hem de izleyicilerin şikayetçi olduğu bir kaç noktaya değinmek istiyorum. 

 1. Hülya’nın her defasında Elif’e 1 vermesi
 2. Çiğdem her defasında Elif’e beş Vermesi
 3. Çiğdem devamlı iki bir kullanması

Yukarıda madde madde verdiğim konular artık izleyenlerin canını sıkmaya başladı. Kaynana Çiğdem ile Hülya’nın puanlamasından artık gına geldi derler ya aynen öyle. Not:  25 Aralık Çarşamba puanları yazının en son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması25 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucu ve gelinlerin bugünkü bölümde alacağı puanlara baktığımızda Pelin hiç mi hiç iyi puanlar alamayacak. Zira yaptığı yemekte bariz kural hatası yapıldığı için (-2) puanı garanti cepte.

Pelin’i dört birden gene kaynanasının verdiği 5 puan kurtaracak. Aslında bariz kural hatası olan gelin puanlamaya katılmadan, 4 adet biri otomatik olarak alması bence daha adil olacaktır. Zira bugün Pelin 5 puanı hiç hak etmemişti. Dikkat: 25 Aralık Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Pelin

Gelinim mutfakta bugün kim birinci elbette Pelin olamayacak. Ancak kesinlikle kaynanasının verdiği beşi de hiç hak etmedi. Bu duruma karşı öfkelenen Fatih Ürek ise şu şekilde çıkıştı.

“Bu çok büyük haksızlıktır. Yapmayın bunu! ”
Sunucu Fatih Ürek

Sözleri ile kaynanaları eleştirdi. Ancak programda verdiği puanları iptal etme yetkisi olmadığı için 25 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında Pelin’in aldığı puanlar geçerli sayıldı. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuFatih Ürek her ne kadar kızsa da bu duruma yine kendileri getirdi. Zira Gelinim mutfakta puanlama amacı ilk başlarda en güzel yemeğin en yüksek puan alması üzerine kurulu iken, şimdilerde gelinin bulma oyununa döndüğü için Emine’nin en kötü tabağa 5 vermesi haksızlık olsa da geçerli bir sonuç olarak karşımıza yine sizler neden oldunuz. 

Çiğdem hanım gelinin eleme potasında kurtarmak için tek çaresi bugün Gelinim Mutfakta 25 Aralık Günün birincisi yapmak zorunda olacak. Aksi halde elenir desem de buna kendim dahi inanmıyorum.Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba Puanları Verildiği An Goncanur

Neden mi? Çünkü programda ani gidişlerde hep kapısı çalınan yarışmacı Elif oldu. Elif’in şimdi elenmesi hele ki fenonem birisi ortaya çıkmadan oldukça zor.

Bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu daha doğrusu 25 aralık puanlaması sonrasında bugün kim birinci sorusuna cevap verebilmek için öncelikle günün yemeğini açıklayacağız. Daha sonra bugün çeyrek altını kazanan gelini açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Puan Durumu Sonucu

23 Aralık Pazartesi günü başlayan bu hafta 25 Aralık Çarşamba puanlaması ile haftaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son bölüm de Aydan rakiplerine çok ciddi bir fark atmayı başardı. Bu başarısını en büyük destekçisi kaynanası Hülya hanımın verdiği beş puanın yanı sıra Elif’e verdiği bir puanlarının büyük etkisi var. Tıpkı Çiğdem hanımın devamlı yaptığı taktik gibi. Bugün 25 Aralık Çarşamba Puanları sonrasında 25 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğu belli olacak. 25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam

Haftalık toplam puanlara baktığımızda şu an Aydan, 29 puanla zirvede yer alırken kendisine en yakın yarışmacı Pelin 22 puanla Aydan’ın 7 puan gerisinde yer aldığını ama bugün Pelin’in yaptığı hata nedeni ile bilezik yarışında ciddi bir kayıp yaşayacak. Dikkat: 25 Aralık Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının en son kısımda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de rakibine fark atmayı başaran Aydan, kendisine en yakın rakibin bugün alacağı puanlarda ceza alması nedeni ile bileziklere adım adım yaklaşıyor. İlk geldiğinde yemek yapamayan ama şanslı gelin olarak nitelendirilse de Aydan kendisini defalarca kanıtladı.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

Üçüncü sırada yer alan Goncanur 20 puanla yer alırken son sırada profesyonel yarışmacı elif’i görüyoruz. Sanırım Elif, rakiplerine belli bir süre imkan vermiş. Ancak hafta finalinde yani haftalık toplam puan durumu sonucunda son sırada yer alamayacağı kesin.

Son bölümde rakiplerinden sıyrılmayı başaran ve bileziklere bir adım yaklaşan Aydan’ın bu başarısını yarıda bırakmamak için bugün 25 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda yine zirvede kalmanın planlarını yapıyor.   

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Pezzik Cacığı ile Kestaneli Köz Patlıcan

25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Pezzik Cacığı Malzemeleri

Pezzik Cacığı

 • Bir adet Orta boy soğan
 • 1/2 domates salçası
 • 1 adet haşlanmış pancar
 • 1 su bardağı kadar haşlanmış pancar suyu
 • İki çay kaşığı tuz
 • 3 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1/2 su bardağı bulgur (Pilavlık)
 • İki adet közlenmiş kırmızı biber

Üzeri İçin;

 • 3 yemek kaşığı yoğurt
 • 1 diş sarımsak
 • 1 çay kaşığı kadar tuz

 

25 Aralık Gelinim Mutfakta Kestaneli Köz Patlıcan Malzemeleri

 • 200 gram kadar kestane
 • 3 yemek kaşığı kadar un
 • 4 adet patlıcan
 • 2 yemek kaşığı kadar tereyağı
 • 2,5 su bardağı süt
 • Bir tutam Muskat rendesi
 • İki çay kaşığı tuz
 • 4 Dal haşlanmış maydanoz
 • 1 adet defne yaprağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Bugün aynı ayda iki yemek yapacak yarışmacılar için 55 dakika süre verildi. Bu süre içinde gelinler hem cacığı hem de kestaneli köz patlıcanı yapacaklar. Not: çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabı yazının en sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba puanlaması öncesinde Pelin verilen tarifi yanlış uyguladı. Tabi -2 puan olarak kendisine yansıyacak. Lakin kaynanası 3 olmuş tabağa düşük puan verirken, Pelin’e 5 vermesi nedeni ile hem yarışmacılar hem de Fatih Ürek çok sert çıktı.Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba Günün Birincisi Aydan

25 Aralık puan tablosu sırasında kaynanaların verdiği puanlar nedeni ile sıralamalar da anlık değişim gösteriyor. Bu nedenle her kaynana sonrasında  sayfayı güncellemeyi unutmayınız. İşte merak edilen Çarşamba puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Puanları (25/12/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan : 1
Goncanur : 2
Pelin : => Yasemin’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 4
Goncanur : 2
Pelin : 1

*************************
” 25 Aralık 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan: => Hülya’nın Gelini 4
Goncanur : 5
Pelin : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 2
Aydan : 1
Goncanur  : => Emine’nin Gelini 5
Pelin : 1

*************************

Gelinlerin 25 Aralık 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 3 5 3 2 13
Aydan 1 4 4 1 10
Goncanur 2 2 5 5 14
Pelin 5 1 1 1 8-2

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif           : 18 + 13 = 31
Aydan      : 29 + 10 = 39
Goncanur : 20 + 14 = 34
Pelin        : 22 + 6 = 28

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GONCANUR
Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GONCANUR
25 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ PELİN

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Aralık 2019 Perşembe Fragmanı İzle

26 Aralık 2019 Perşembe günü haftanın dördüncü bölümü olan 424. bölümün de neler olacağının kısa bir özeti olan 26 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu