Zuhal Topal'la Sofrada

25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Saadet Kaçar)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 25 Aralık Çarşamba Saadet Kaçar yarışacak. 36 yaşında ve iki çocuk annesi olan Adanalı yarışmacımız Hırslı ve bu hafta kesinlikle büyük ödülü alma üzerine hayatını planlarını yapmış. Tabi bu da Saadet’in olduğundan daha fazla istekli ve hırslı olmasına neden olmuş. Bugün 25 Aralık Çarşamba puanları sırasında hak etmediği puanları görünce, küçük bir kriz çıkacak.

=> Saadet Kaçar kim olduğunu görmek için tıklayınız.

=> Bu arada [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Zuhal Topal kaç puan verdi[/pembebuton]? sorusunun cevabını görmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta kaynanalar ellerindeki tüm düşük puanları ilk iki günde tüketmişlerdi. Ancak bu hafta hala üç puanları hiç bir gelin almadı. Ancak Zuhal Topal 25 Aralık Çarşamba Puanları sırasında hak etmeyen masaya üçlerin verilmesi halinde Saadet, kendisine hakim olma konusunda çok ama çok zorlanacaktır.

=> Bu arada [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] verilen puanları görmek için lütfen tıklayınız.

25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Bu soru bugün daha önemli bir hal aldı. Zira kaynanaları ellerinde biriktirdiği üçleri kullanmaya başlayacağını düşündüğümüz için sunucumuzun vereceği puanlarla yarışmaya denge gelecek. Sunucumuzun vereceği puanlar genel de haftanın birincisini belirliyor. Bu nedenle Zuhal Topal bugün kaç verdiğini ayrıca aktaracağız.

=> Bu arada [pembebuton]1 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Yeni bir hafta ve yeni yarışmacılarla yine Fox TV ekranlarında karşımıza olan sevilen yemek ve yarışma programında bu hafta kimlerin yarıştığını ve haklarında bilgileri merak ettiğinizi biliyorum. O halde sizleri bekletmeden [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 23-27 Aralık yarışmacıları[/pembebuton] hakkında tüm bilgileri görmek için tıklayınız. 

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 27 Aralık Cuma Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 25 Aralık Çarşamba (303. Bölüm)

25 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Saadet Ateş. Evine ekmek götürmek için el emeği iğne oyalarını satarak aile bütçesine katkı sağlayan yarışmacımızın yeni bir eve kiralık olarak çıkma hayalleri var.

=> Bu arada [mavibuton]27 Aralık Cuma Zuhal Topalla Sofrada bugünkü[/mavibuton] bölüm sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Saadet Kaçar'ın ailesi => [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 26 Aralık Perşembe Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Başka  şansı olmadığını ve bu hafta büyük ödülü alacak yarışmacının kesinlikle kendisinin olması gerektiğini dile getirdi. Oldukça hırslı olan yarışmacımızı sanırım hırsı bitirecek. Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 25 Aralık Çarşamba Puan durumu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 25 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Bu hafta Çarşamba Yarışmacıları

25 Aralık 2019 Çarşamba günü haftanın üçüncü bölümünde (303. bölümde) yarışacak olan Saadet Kaçar ve kaynanası Nilgün Göçen hakkında ki bilgiler alt başlıkta açıklanmıştır.

Saadet Kaçar (25 Aralık Çarşamba Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Saadet Kaçar - 25 Aralık Çarşamba

 • 36 yaşında
 • 1983 doğumlu
 • 2 çocuk annesi
 • 9 yıllık evli
 • Aslen Adanalı
 • Oldukça İddialı
 • Hırslı bir yapısı var
 • İğne oyası örüp satıyor
 • 9 Yıldır kaynanası ile birlikte yaşıyor
 • Kaynanası ile ev konusunda anlaşamıyorlar

Nilgün Göçen (25 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Nilgün Göçen - 25 Aralık Çarşamba

 • 48 yaşında
 • İki çocuk annesi
 • Baba tarafı Adanalı
 • Anne Tarafı Trakyalı
 • Gelinine yemek konusunda çok güveniyor
 • 15.000 TL’yi alacaklarına inanıyorlar
 • Aslen gelini gibi Adanalı

Adanalı olan ve kendi yöresinin yemeklerini yapacak olan Saadet 25 Aralık Çarşamba bugün yarışacak. Eşinden yaşça büyük olduğunu açıklayan Saadet, eşi ile çok iyi anlaştığını ama 9 yıldır kaynanası ile bir türlü anlaşamadığını söyledi.

Kayın validesi Nilgün ise yaşam tarzları iki zıt kutup olduğunu, kendisi yatarken Saadet’in yatmadığını, Saadet yatarken kendisinin ayakta olduğunu, çok sık misafiri geldiğini açıkladı. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının en son kısmında verdik. 

Aslında milyonların önünde resmen Saadet’e misafir olarak gelmeyin der gibi bir tavır takındı. Not: Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor. 

Bugün 25 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında kaynanalar ellerindeki düşük puanları hala duruyor. Bugün verilebilecek en düşük puanlar ne olduğuna bakalım.

Kaynanaların Verebilecekleri En düşük Puanlar

 • Gülten: 3
 • Hatice: 3
 • Şenay: 3
 • Birgül: 3

Yani tüm kaynanalar ellerindeki en önemli koz olan 3 puanı hala kimseciklere vermediler. 

25 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Saadet’in Menüsü 

 • Kıymalı tel şehriye çorbası
 • İçli Köfte
 • Ekşili Karışık Dolma
 • Yoğurtlu patlıcan ezme
 • Antep Tava
 • Nohutlu Pirinç Pilavı
 • Cacık
 • Cevizli Tahinli Kabak Tatlısı

Zuhal Topalla Sofrada 25 Aralık Çarşamba Puanları verilecek Menü


Haftanın ortasında yarışacak olan aslen Adanalı olan Saadet’in menüsünü gören ve puanlama yapacak olan kaynanaların, bu menüye getirdiği eleştirileri bir bir sıralamak istiyorum.

” => menü çok basit
=> herkes yapıyor pirinç pilavını
=> usulünce yapılırsa güzel menü
  => Antep tava çok önemli. Onu merak ediyorum”
Kaynanalar

Aslında kaynanaların geneli menüyü yerden yere vurmadı. O anki lezzetini baz alıp, ona göre puanlama yapacaklarını dile getirdiler. Tabi bu eleştirilerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığını Zuhal Topal’la Sofrada 25 Aralık Puanları sırasında, verecekleri puanlama göre belli olacak. 

Günü geçen kaynanalar adeta yürek yemişcesine puanlama yapıyor, ona göre eleştirilerde bulunuyorlar. Ancak bilmiyorlar ki kendi kazanamasa bile kendisine sert eleştirilerde bulunan kaynana kazanmaması için sevdiği bir kaynananın gelinine 10 puan veriyorlar. Bu da hali ile çoğu zaman hak etmeyenin birincilik almasına neden oluyor. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en son kısmında açıkladık.  

Bizleri Google de Ararken
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter"
Şeklinde arayıp bu yarışma ile en son konumuzu bulabilirsiniz.

25 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucunda, bugün yarışan Saadet, eğer 15.000 TL değerindeki büyük ödülü alabilirse, 9 yıldır birlikte yaşadığı kaynanasının evinden çıkıp, kendisine yeni bir ev tutmak istediğini dile getirdi. 

İğne oyası örüp satan Saadet, oldukça hırslı. Bu hırsı Saadet’i yeyip bitirebilir. Özellikle Zuhal Topal 25 Aralık çarşamba puanlaması sırasında sinirlerine hakim olmakta zorlanabilir. Yani bugün hırsının esiri olacak mı? Hep birlikte izleyip, göreceğiz.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (23-27) Aralık 2019

23 Aralık pazartesi günü başlayan bu hafta geçtiğimiz haftaya nazaran çok daha iyi puanların verildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. İkinci gün yarışan gelinin eksikleri olmasına rağmen iyi puanlar almayı başardı. Bugünden sonra kaynanalar ellerindeki düşük puanları vermeye başlaması, son bölümde yarışan gelin için oldukça avantaj sağlayacak.

Bu hafta ilk günden itibaren yarışan gelinlerin hem kaynanalardan hemde sunucumuzdan aldığı puanların toplamını hemen alt kısımda maddeler halinde verdim. İşte haftalık toplam puan tablosu.

 • 23 Aralık Pazartesi Puanı (Tülay Topal) = 27
 • 25 Aralık Salı Puanı (Büşra Aslanoğlu) = 28
 • 25 Aralık Çarşamba Puanı (Saadet Kaçar) = 29

25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Saadet’in Puanları)

Gülten  6
Hatice  7
Şenay  4
Birgül  3
Zuhal Topal    9
TOPLAM   29

**25 Aralık 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 25 Aralık 2019 Fragmanı (303. Bölüm)

Aslen Adanalı olan 36 yaşındaki Saadet Kaçar’ın yarıştığı, Zuhal Topal’la Sofrada 303. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu