Gelinim Mutfakta

25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Gelinim Mutfakta 25 Aralık Puanları Ve Son Puan Durumu İle Çeyrek Altını Alan

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Elif ve kaynanası haksızlıkları kraliçesi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken yarışmaya başladıkları noktayı çok çabuk unutmuşlar. Bize, Ziyafet hanım ne zaman gidecek diye soranlar oluyor. Şu an da muziplik yapan ve kaynanalar arasında daha fazla popüler olmaya çalışan Ziyafet’in gitmesi, yeni bir popüler kaynananın gelmesi ile olur. O da Reyhan hanımdan başkası değil. Bu zamana kadar Elif bilezikleri almaya devam edecektir. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Aralık Kim Elendi[/mavibuton] ve kim bilezikleri aldığını görmek için lütfen tıklayınız.

Son zamanlarda gelen kaynanalar oldukça farklı ve bir o kadar haksızca puanlar vermeye meyilli oluyorlar. Fatih Ürek dahil kim ne derse desin bu yarışmanın konsepti kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulmaları üzerine değil lezzeti bulmaya odaklıdır. Zaten Fatih Ürek bu yarışma için söylediği şarkısında “Üstüme yok lezzeti bulmakta” kısmı bu yarışmanın asıl amacını gösteriyor. 

Ödülün büyük olması nedeni ile kaynanalar lezzete değil gelinin tabağını bulmaya odaklanmışlar. Kimi kaynana pişmemiş gelinin tabağını bulup beş verecektir. Ziyafet hanım da  %100 Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı Puanları verilirken kendi gelinin tabağını bulduğu gibi Cansu’ya gene çok düşük puan verecek. [pembebuton]27 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

Yarışmada dengeler yavaş yavaş oturmaya başladı. Elif artık günün ya ikinci yada birinci olarak bitirmeye başladı. Bunun yanında kaynanası da organize bir şekilde en güçlü rakibi Cansu’nun da tabaklarını tahmin edip bir veya iki verince Cansu ne kadar lezzetli yaparsa yapsın istediği puanları Gelinim mutfakta puanlama da bir türlü alamıyor. Cansu dünkü gibi gelinim mutfakta 25 Aralık puanlama da düşük puanlar alırsa bu Cuma Cansu eleme potasında yer alacak. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 26 Aralık Çarşamba Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından dün Rümeysa isyanları oynadı desek yeridir. Kendi kaynanası dışında tüm kaynanalar kendi gelinlerinin tabağını bulması nedeni ile Rümeysa diğer gelinlerden Toplam puanlar bazında geride kalmasına neden olduğu için şimdilik bu durumun faturasını kaynanasına çıkardı. <<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>>

Yağnur meselesine gelelim. Aslında en baştan beri ben farklıyım ve bu yarışmada ayrı bir otoriteyim imajını vererek yanlış yaptığı düşüncesindeyim. Şu an şartların oluşturduğu iki denge var. Cansu ve Elif arasında bir seçim yapmak yerine kendisini de farklı bir otoriter olarak ilan etmesi onun kaybetmesine neden oldu. Dikkat ederseniz Elif, ilk geldiğinde Cansu’nun tarafında yer aldı. Sonra Hatice’yi tutup ikisinin tartışmasını izlerken rahatça yemeklerini yaptı. Yani akıllı oynadı. Ancak Yağnur bunu yapmadı ve artık yapması da zor gözüküyor. 

25 Aralık Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken %100 haksız yere yüksek puan alacaklar olacak dediğimde aklınıza kim geliyor? Eğer aklınıza Elif geliyorsa ki bence gelmeli gerçekten hak etmediği bilezikleri alacak. Neden mi hak etmiyor? Ziyafet hanımın yaptığı puanlama nedeni ile hak etmediği puanlara konuyor. 

Ziyafet hanıma da hak vermek istiyorum ama bu vicdan azabı ile eve gidince nasıl yatıyorsun? Reyhan hanımda bir zamanlar Reyhan hanım gibi yapıyordu. Ancak vicdan azabı deyip hak edene yada en azından diğer gelinlere düşük puanlar vermeyerek bunu kendi içinde çözmeye çalıştı. Her kaynana kendi gelinin elinin lezzetli olmasını ve Gelinim Mutfakta günün birincisi olmasını ister ama bu işin bir da hak ve adalet tarafı olduğunu unutanlar var.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık puanları tamamlandıktan sonra ortaya bir görüntü çıkacak. İki gelin bilezik için yakışacakken, iki gelinde elenmemek için çabalayacaklar. Eğer Cansu bu gün istediği puanları alamadığı takdirde, Cuma günü Rümeysa ile eleme potasında yarışacağını düşünüyorum. Yok yarışmada tutunmaya ve bilezik yarışında bende varım demeye devam ederse, Cuma günü bilezik yarışında gene Elif’e kaybedecektir. Dikkat! Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. 

25 Aralık Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Hadi bir tahmin alalım. Ben yukarıda tahminimi yaptım. Bakalım dün yaptığınız tahminleri güncelleyecek misiniz? Yoksa dün yapılan tahminlerin arkasında kimler duruyor? Yorumlarda cevaplarınızı bekliyor olacağım.

25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını çok hızlı bir şekilde puanlar kısmını yazmaya gayret ediyorum ve sizlere en doğru sonucu aktarmak istiyorum. Bu yüzden kaynanalar puan verdikten 30 sn sonra siteyi bir kez güncellediğiniz de son kaynananın verdiği 25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu son puanları ile toplam puana eklenmiş halini görebilirsiniz.

25 Aralık Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmına geçmeden Cansu ve Sevgül hanıma karşı topyekun bir dışlama ve eleme çabasının olduğunun farkında mısınız? Sanki diğer kaynanalarda Cansu’nun tabağını bulmak için çabaladığını düşünüyorum. Sizde aynı fikirde misiniz? Görüşlerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz. Dikkat: Salı puanları yazının sonlarında verildi.

Artık kartlar açık oynanmaya başladı. Her kaynana öncelikle kendi gelinin tabağını bulması yetmiyor. En yakın rakibin tabağını bulup en düşük puanı vermesi gerekiyor. En azından bunu Ziyafet başarılı bir biçimde yapıyor. Diğer kaynanalarda bunu yapmaya çalışsa da Ziyafet hanım oldukça profesyonel bir biçimde yapıyor ve bu gün de Gelinim mutfakta 25 Aralık Salı toplam puanları verilirken bu taktiği uygulamaya devam edecektir. Not: 25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları yazının sonunda verilmiştir.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma yada Son puan durumuna baktığımızda Elif iki hafta sonra ilk defa ilk günden zirveye 13 puanla oturmayı başarsa da Cansu 12 puanla hemen arkasında yer aldı. 11 Puana sahip olan Yağnur üçüncü sırada yarışmada halen bilezik iddiasını korurken Rümeysa 9 puanla ilk günden günü sonuncu olarak tamamladı. Bu gün Rümeysa’nın Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da öne çıkması için son şansı olduğunu düşünüyorum. Bir çıkış yapamadığı takdirde Cuma günü en büyük elenme adayı olacak.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı puanlama kısmına her zaman olduğu gibi yazımızın ilerleyen kısmında veriyoruz.  Önce gününü kısa bir özeti sonrasında ise günün yemeğini malzeme listesini en son da günün puanları ile gelecek bölümün fragmanını aktarıyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Dün yarışmaya ziyaret amaçlı gelen Ezgi’nin sanki yarışmaya geri gelmeye hazırım mesajı verdiğini düşünüyorum. Annesi hakkında bazı açıklamalarda bulunan Ezgi, yakında geri geleceğinin sinyalini verdi. Bakalım yeni yıldan itibaren mi gelecek? Bizim planlarımıza göre Ocak ayının son haftası yada Şubat başı gibi bekliyorduk. 

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Günün Birincisi İle Son Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu?  Tabi ki bu sorunun cevabı bu gün kaynanalar konseyinin vereceği puanlama sonrasında netleşecek. Bizde bu durumu an ve an aktaracağız. Bu gün içimden gene haksızlıkla Elif’in birinci olacağuı geçiyor. Umarım ben yanılırım ve hak eden gelin kazanır. ⇓25 Aralık Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ 

25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan umarım elinin lezzeti en iyi olan gelin olur. Bu yarışmada pişmemiş tabakların beş aldığını görünce kaynana otoritesinden başka tarafsız bir heyetinde yemekleri puanlaması gerektiğini düşünüyorum.  Not: 25 Aralık Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim, hangi gelin olacağını ve çeyrek altının sahibinin kim olacağını belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Milföy Hamurundan Kolay Su Böreği Ve Malzemeleri

 • 8 adet milföy hamuru
 • 300 gram kelebek makarna
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 130 gram kaşar peyniri
 • 180 gram dil peyniri (Çeçil peyniri)
 • Yarım bağ maydanoz
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Sıvı Harç İçin;

 • 1/2 su bardağı süt
 • 1/2 su bardağı su
 • 4 yemek kaşığı eritilmiş tereyağı

Üzeri İçin;

 • Bir adet yumurta sarısı
 • Su

 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeğini gelinlerin yapması için 50 dakikalık süre tanıdı. Yarışmacılar yani gelinler de bu süre içerinde günün yemeğinin yapımını tamamlamayı başardılar ve hemen 25 Aralık Salı Puanlama kısmına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Puanları (25/12/2018 Salı)

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 4
Rümeysa : 3
Yağnur :  5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Cansu : 1
Elif     : 5
Rümeysa : 1
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 2

*************************
” 25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Cansu : 4
Elif     : 4
Rümeysa : => Nezahat’nin Gelini 1
Yağnur : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelin 5
Elif     : 1
Rümeysa : 1
Yağnur :  1

*************************

Gelinlerin 25 Aralık Salı Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 1 1 4 5 11
Elif 4 5 4 1 14
Rümeysa 3 1 1 1 6
Yağnur 5 2 5 1 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24 Aralık – 28 Aralık Haftası) – Salı

Cansu       : 12 + 1123
Elif            : 13 + 1427
Rümeysa  : 9   + 615
Yağnur     : 11 + 1324

Ziyafet hanım yüzünden bu programı izlemeyecek binler hatta 10.000 ler  var. #FarihÜrek #BesYapım #Kanald bu haksızlığa dur demelisiniz!

Gelinin Adı Pazartesi Puanları Salı Puanları Toplam
Cansu 12  11  23
Elif 13  14  27
Rümeysa 9  6  15
Yağnur 11  13  24

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Aralık Salı Puanlama Sonucu

*************************
25 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Elif
Gelinim Mutfakta 25 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Elif
25 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ Rümeysa
*************************

Gelinim Mutfakta 203. Bölüm 26 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

222 Yorum

  1. Niye bir alsınki siz görmediniz daha önce bir reyan kaynana vardı gelinine hep 5 iyi yapanada 1 puan verirdi oysa gelininin yaptığı yemeği tavuklar bile yemezdi şimdi aynı işlemi elif alıyor Allah doğrusu hak eden değil hak etmeyenlerin kazandığı yemek programı

 1. insanin bir cizgisi olur onda yok dönüp duruyo ben onu çözemedim atalarimiz derya sükûtten korkucan

 2. HAYIRLI GÜNLER ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ ARKADAŞLAR ESKİ ELİF’İ ARAR OLDUM BENCE ÇOK DEĞİŞTİ

  1. Hayırlı Günler ablacım. Haklısın eski elif gitti. Bir başkası geldi. Sanki Maskesi düştü ? farkında değil.? Nerde benim maskem?

 3. Şu ziyafet cansuyla ugrasmasa gelini bilezik kazanamaz.Cansuyu hedef almislar ziyafet yaşından utan

   1. Cansuyu iyi cekemiyorlar kizi kiskandiklarini yağmur ve elif cok guzel gosteriyor hadi yağnur hadi oynama elif kendi fikrin yokmu

    1. Ben cansuyu cok ediyorum size katiliyorum yanur Omaha mesur olmayan gelmis elif desen sinsi o iyi yarissiki ozleme esya alsin size yemin ederim artik izlemiyorum ziyafet hanim yizunden sinirlerim bozuluyor benimgibi arkadaslarimda izlemiyor cansu yoluna devam et biz seni seviyoruz seni kiskaniyorlar

 4. Arkadaşlar bu. Ziyafet teyze Elif ve Nilgün teyze. Bu üçlü neden bu kadar çok ahlaksızlaştılar Benim gördüğüm ahaksızlığı sizde görüyormusunuz.

  1. Elif le aramızda 2 puan kaldı Melek, son kaynana da Elif ten en az 3 puan fazla almamız lazım… Ama son kaynana sevgül genelde 5 1 1 1 veriyo..bu durumda tek şansımız Sevgül ün Yağnur a 5 vermesi ki zor bu olaslık bu ama bakalım

 5. Ziyafetin puanları sizcede tuhaf değil mi.kime ne puan verdiğini biliyor.program yapımcıları mı ziyafete tüyoları veriyor çok garip

 6. Melek hanım.Gerçekten bende ne diyeceğimi şaşırdım Herşey olabilir. Elif ve ziyafet. Yağnur ve Nilgun bu kadar Ahaksızı oynuyorken hersey olabilir

 7. Ziyafet hanım olduğu için artık izlemiyorum sinir krizi geçiriyorum çünkü sadece puanlamayı buradan takip ediyorum… artık bu kadına biri dur desin

 8. şu ziyafete deli oluyorum bir insan bu kadar nokta atışı bilemez
  1 neden kaynnalar gelinlerin yemeklerinin yaptığı yere geliyor nerde kaldı izleme odası
  2 nasıl oluyor da her gün buluyor yuh artık kadın geldi geleli elif’e 1 verdi mi? hgatırlmıyorum
  yakın zamandan ziyafet hanımn kendi gelini Elif’e beş vermne istatistiği ile bir verme istatistiği vereceğim muhtmelen olasığılın üstündne imkansızın ötesinde bir değer çıkacak.

 9. Bence Sevgül hanım 5 1 1 1 verecek ama Cansu’yada 1 verecek bu sefer..soru şu 5 i kim alacak …umarım Yağnur olur …sadece istwdiğim şeyler bunlar :) bakalım nasıl olacak

 10. Ya izlerken sinirlerim bozuluyor artik bu Ziyafet kendini ne saniyor ya Cansunun agzinin icine kadar giriyor ya nasil yaptigina gidip yakindan bakti bu haksizlik buna nasil izin veriyorlar aklim almiyor
  Elifte bilezikleri alinca iyice havalara kalkti havasindan gecinmiyor

  1. yemin ederim bende ayni sinirlerim bozuluyor bu ziyafet hanim haddini asti artik bir dur diyen olsun elif baslarda beni kaynamam istemiyor diyordu ne oldu simdi bilezikleri aldikca simardi gercek yizleri cikti gelin kaynana yagnuruda hic sevmiyorum o mesur olmayan gelmis orda rimeydayla cansuyu harciyorlar cunku kiskaniyorlar ben artik izlemiyorum cunku cok sinirlerim bozuluyor ziyafet hanima

  2. yemin ederim bende ayni sinirlerim bozuluyor bu ziyafet hanim haddini asti artik bir dur diyen olsun elif baslarda beni kaynamam istemiyor diyordu ne oldu simdi bilezikleri aldikca simardi gercek yizleri cikti gelin kaynana yagnuruda hic sevmiyorum o mesur olmayan gelmis orda rimeydayla cansuyu harciyorlar cunku kiskaniyorlar ben artik izlemiyorum cunku cok sinirlerim bozuluyor ziyafet hanima

 11. Elif ilk geldiği günlerde kaynanam beni istemiyor para bile aldı geri vermedi altinlarıma ortak girdi dedi acındırdı kendini şimid elif altın alınca ziyafet özlemi anlatmayı bıraktı allahın iki yüzlüleri kendilerini göstermek için herşeyi yapar bunlar … saf nilgünü de yanın aaldı ziyafet şimid kanalda atını oynatıyorum bu yapımcılar görmüyor mu gercekten

 12. Ziyafet iyiydi Yağnur ve Nilgün geldikten sonra Ziyafet yoldan çıktı Ahlaksız kadın ya.

 13. Ya aekadaş sevgül hanım şa Yağnur konusuyo nedenlerini anlatoyorlar ve iki tarafta gayet makul anlaşıyor medinece.::sonra cansu araya giriyo aynı olayda yine sesler yükseliyor…cansu gerilimden beslenme alışkanlığını bırakmalı bence ..

  1. ziyafet gitsin artık bu kadar gıcık kadın olamaz sırf cansuyla uğraşıyor sinir oluyorum şu kadına nilgün hanımda yapmacık bir an önce gitsinler

 14. Şu yağnuru gerçekten samimi bulan bar mı karı yemek yapmaya değil kendini göstermeye gelmiş resmen

  1. Merhaba Anonim, ben Yağnur’u samimi buluyorum..sen bulmayabilirsin , eleştirede bilirsin ama ben bir erkek olarak o kulllandığın “karı” kelimesini kullanmanı doğru bulmıyorum..eleştiri başka birşey hakaret başka birşey..

 15. göreceksiniz yarışmanın reytinglerini de düşürecekler hangi kendi gelinin tabaklarını bulup veriyon da diyerleri nasıl biliyorsun ? ziyafetin hakkındadan anca Reyhan gelir

  1. Filiz hanım merhaba, format ta şöyle bir değişikliğe gidilse, kaynanalar en başından ne yemek yapılacağı , yemek yapılmadan önce gelinlerle 90 sn konuşmaları, ve ara ara gelinler i yemekl yaprken izleme durumlarını kaldırsınlar..öyle puan versinler diyecem çözüm için ama buda kurguyı bozar yapmazlar

  2. Evet gerçekten şu ziyafet yüzünden izlemek istemiyorum artık nilgün hanımda onun yandaşı birbiriye anlaşmalı puan veriyorlar cansuyu göndermek için

  3. Valla haklısın, filiz ablacım Dediğin gibi Ziyafetin hakkından anca Reyhanım gelir.?

 16. Arkadaş cansu ile kaynanası altınları alamayınca nasıl bozuluyorlar gidin artık ya birazda alamayanlar alsın

 17. Bu program en güzel tabağı mı bulmak yoksa gelini mi bulmak? Cevap bekliyorum yapımcılardan. Saygılar

  1. Haklısın, ben dediğim gibi reyhanım için izliyorum. İşkence gibi geliyor.?? katlanıyorum yahu.??

 18. Bu ne ya ben Yagnur yada Elifin gidmesini isteyorum Elif iy biri ama kayinvalidesi Ziyafet hanim hak iyo gercekdende artik pes ya sinir olyorum ona eskiden izleyodum ya simdiyse o ziyafet hanim yuzunde izlemiyorum…

 19. Ziyafet teyzenin gözünü altın hırsı bürümüş hak yiyor ya elife ne demeli çok güzel oynadı ama gerçek yüzü çıktı ortaya başta çok sevdim tam iki yüzlü biriymiş artık onlar girmek istemiyom ziyafetin puanlaması belli hiç heycan yok iyice tadı kaçtı

 20. Ayy şu ziyafete çok sinir oluyorum artık sürekli cansuyla uğraşıyor neden kayınvalideler gelinlerin yanına gidiyor programın yapımcısı fatih Ürek lütfen uyarın artık şu ziyafet hanımı pragramın reytingleri düşücek

 21. Adalet mi sevgül hanım hak yiyor bilezikleri alamayınca elifide yemeye çalışıyor. Ziyafet hanım çok adaletli puan veriyor. ??????????????????????????????????????????????

 22. Bu program yarışma artık seyredilmez bir duruma geldi.
  Ziyafet Hanımın sayesinde
  Format değişti ve sen alacaksın ben alacam ve üstüne üstlük Cansunun yemek yapmasını engelleniyor.Böyle bişeye nasıl göz yumulabilir.
  Gerçekten artık seyredilmez bi hal aldı.

 23. İlk zamanlar Elife çok üzülüyordum.Kaynanası olacak Melun Kadın Ziyefet eziyor diye, ancak Elif gerçek yüzü ortaya çıktı Sinsi Aşağılık Menfaatçi bir kişiliği var.
  Ziyafet az bile ediyormuş.

    1. Neden çünkü bir bayana “Aşağılık” kelimesi iyi olmadı. O mana da söyledim. Yanlış bir şey söylediğimi düşünmüyorum.

 24. İçide çirkin kendide çirkin defol git artık ziyafet.Tombalak gelininide al ikile.Sizin yüzünüzden programın kalitesi düştü.

 25. Ziyafet i de gelinini de sevmedim. özellikle haksız puanları için gitseler keşke. Kendisi bile söyledi cansu daha güzel yapıyo diye.

 26. İlk başta Günahım geliyordu elife sonra bilezik aldı kudurdu niye o kadar cansunun üzerine gidiyorsunuz oda bi anne cansunun kaynanasını senden daha güzeldir senden daha efendidir sen onu kıskanıyorsun o programın tadı senin yüzünde kalmadı.

 27. Ziyafet aslında komik biri? Ne kadar gözü altın hırsı varsa yine de reyhanım için izliyorum. Gülüyorum.? Elif baya değiştiğini farkettim. Bu olmadı hiç zamanla insanların gerçek yüzünü görüyoruz. Ne diyebilirim ki. Cansucum seni tutuyorum. Ve de sevmeye başladım. Başarılar tabi ezgi ve Reyhan gelene kadar.?

 28. Sizlere yemin ederim şu programı seyretmekten artık nefret ediyorum ve sadece burda puanlamalara bakıp geçiyorum.
  Yazıklar olsun şöyle insanların zevkle seyrettiği bir programı bu hale getirttiler.
  Ziyafet gibi bir sürpüntü aç gözlü aşağılık birinin bu programda yeri olmamalı

  1. Aynen katılıyorum. Sana programı zevkle izleyemiyorum, artık eski tadı tuzu kalmadı. Yorum yapasım bile gelmiyor. Reyhan ve ezgi gitti. Program keyifli izlenemiyor. Ben şuanlık cansuyu destekliyorum. Nasıl katlanıyor vahşi 3 kişinin yanında.?
   Elifin yerine Yağmur gelse keşke daha iyi olurdu. Bence?

 29. Reyhanım gelse de Ziyafetle ringe çıksalar.?? ne komik olurdu.? Reyhan ziyafetin pestilini çıkarır.? Ziyafet diye biri ortadan kaldırılmış olacak hepten yok olacak.?? Elifi de araya kattık mı? Tamamdır.??

 30. Ziyafet önce düzgün tükçe konuşmayı öğrensin.Birçok kelimenin anlamını bilmiyor,kelimeleri düzgün telafuz edemiyor.Gözünü para bürümüş.Programı rezil etti.bu kadar bencil, hazımsız ve kıskanç pes
  doğrusu.Taksın gelinini koluna defolup gitsin.

 31. Artık izlemiyorum. Seviyesiz ne konuştuğunu bile bilmeyen soytarı kılıklılar varken izlememmmm(örneğin Ziyafet)

 32. Kadının gözünü para bürümüş.. aklı fikri parada.. ayrıca sevimli bulanlara da hiç katılmıyorum…son derece sevimsiz..bugün yaptıkları kural ihlaline girmiyor mu.. resmen Cansu’ya yemeğini yaptırmadı..mağdur edebiyatı yap, ağla sızla, eltinin gelinini çalıştır kendi gelinine kazanç sağla … bildiğin kötü ruhlu, fesat bir kadın..Cansu her konuda çok doğrusun kızım…gönder şu sevimsizi.. hevesi kursağında kalsın..

 33. Reyhan hanım ve gelini Ezgiyi bekliyoruz.Yeni yılda,yeni haftaya,inşallah gelirler ve programa renk katarlar.Anacığım ne olur gelin neşemize neşe katın.Siz gideli programı izlemiyoruz puanlara bakım kapatıyoruz.Dağlar kızı Reyhan ve gelini Ezgi ne olur dönün.Şu Ziyafet kalite görsün.

 34. Bu tipler ne kadar kazanırlarsa kazansınlar hep parasız olmaya mahkumdurlar… çünkü ruh ve kalpleri fakir… çünkü vizyon yok.. memlekete gitmek isterim dedi… Fatih bey göndereyim dedi… onu bile değerlendiremedi… ne kadar kazanırsa kazansın, hayatı boyunca değerlendiremeyecek ve hep parasızlıktan yakınacak… yani haydan gelen huya gidecekkk…Biraz sevgi biraz saygı biraz da terbiye lütfen ziyafet..

 35. Bravo Cansu… bu yaşta ne kadar iyi yetiştirmişsin kendini… her konuda haklısın.. insanları hemen çözebiliyorsun…sen akıllı kızsın… şu kadının kendi kazdığı kuyuya düşmesini sağlayacak bi taktik geliştir lütfennn… sana 5 kendi gelinine 1 vermesini sağla… bunu Rümeysa ile birlikte başarabilirsiniz… yani sen de Rümeysa da onun kafasını karıştırabilirsiniz… hadi kızım göreyim seni…

 36. Dudaksız merali gördünmü kıskançlıktan dudaklarını ısıra ısıra dudak kalmamış bu sebep cansunun dudaklarını kıskanır

 37. Şimdi Meral mi? Kıskanç oldu.??? Ahh arkadaşlar ahhh yine kıskanç mevzusu?Neyse ?
  Ezgiyi dört gözle bekliyoruz.?

   1. Ne zahmeti okurum. Tabi ;) Cansuya çirkin ağızlı demesi doğru değil tabi ama kıskançlık bir durum yok. Cansu ;) Mevzu büyüdükçe tatsız durumlar oluyor.?

 38. Kıskanç ziyafetler federasyonu harikulade kıskançlık binası yapmış temelini meral ile sağlamlaştırmışlar

 39. Gerçekten saçma sapan puanlamalar yapılıyor elif kaynanası sayesinde ayakta duruyor hakketmedikleri puanlar alıyor birde ziyafet hanımı takip etsinler acaba cansunun tabağını görüyormu farkındaysanız bu tabak cansunun diyor 1 yada 2 veriyor bir insan ermiş olmalı artık saçmalık

 40. GUNAYDIN ARKADASHLAR HEPINIZE IYI GUNLER DILERIM.
  HAYATCIĞIM TATLI KEKIM Nasilsin
  IYIMISIN ANNEMINDE SELAMI VAR SANA.CANIM. .
  GORUSHERIZ BAY.

 41. Gulshencım meleğim iyiyim şükür sen nasılsın.? Ve Aleykümselam canım sende Annene çok selamlarımı sevgilerimi yolluyorum.? Allaha emanet ol görüşürüz.?

  1. Sizlerden ricam lütfen şahsıma ithafen bey kelimesini hitab buyurmayınız.
   SAYGILAR

 42. TESHEKKURLER .
  SENER KONAKLI 9 00 DA yazdiniz yorumu anlamadimda mahsuru yoksa turkceye cevirermisiniz .

 43. Buraya altınları kaynanası ile cansumu gelmiş başkaları alınca niye bu kadar saldırıyorlar arkadaş

   1. Ben niye geldim sence programa. Bu kıskançlığımın açgözlülüğümün hazımsızlığımın sebebi ne olabilir bilezikler olabilirmi zühre

 44. Ya bu hafta boyle giderse Rumeysa gider onun deregineyse insalla Reyhan hanim lar gelsin yoksa bu cadi varya Ziyafet hanim ona gicik olyorum ya onun basinin caresini sadece Reyhanim gorebil yo heralde… Yagnnurunda gidmesini isteyorum onun Kayinvalidesini hic sevmedim yapmacik gibi…

 45. Seni izlerken sinirlerim bozuluyor ziyefet ne kadar sinir bozucu bir kadınsın git artık giiiiiiiiiiiiiit?

 46. Sara ortalığı karışıtırıyo şener öyle biri değil centilmen biri dudaktan öpmez saygısından elinizden öper anca beyefendidir gülsen hanım

 47. Ziyafetin diskalifiye olması lazım .sürekli cansuyla uğraşıyor.çok sinir bozucu birisi yeter artık.cansunun tabağını görüyor ve ona sürekli 1 veriyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu