Gelinim Mutfakta

25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı?

25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Yaklaşık 3 hafta önce yarışmaya başlayan ve ilk hafta elenen ama Kıymet’in kendi istediği ile çekilmesinden sonra yarışmaya yeniden dahil olan Duygu’nun aldığı puanlar başta Elif’i şok ediyor. 25 Ekim 2019 Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre en yakın rakibi olan Elif’e 16 puan fark atan Duygu %100 bu hafta bilezikleri kim kazandı sorununun cevabı olmasını bekliyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ekim 2021 Pazartesi Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri alan Gelin DuyguBu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin Duygunun olacağı matematiksel açından %100 kesinlik ifade etmese de aradaki 16 puan farkının kapanması neredeyse imkansız. Özellikle bir kaynanadan 1 puanın üzerinde alacak olur ise kesinlikle bu hafta bilezikleri alacak isim Duygu olacak.

=> [mavibuton]15 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Elenen[/mavibuton] hangi gelin olduğunu öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta FinalBu hafta heyecanın çok fazla olmadığı bir final haftası bizleri bekliyor. Gerçi geçen hafta Elif de bir gün öncesinden %100 oranda bilezikleri almayı garantilediği için yine heyecanı az bir final geçirmiştik. Bu haftada yine benzer bir final bizleri bekliyor. Sadece 25 Ekim Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Sorusu merak edilecek.

==>  [pembebuton]8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta elenen[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Şu ana eleme potasına hangi gelin var diye Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu ne olduğuna baktığımızda 35 puan ile Aysu son sırada yer aldığını görüyoruz. Ancak bu Aysu için son gibi düşünmeyin. Kendisinden 2 puan fazla Melike’nin olması Aysu için bir şans daha var olduğu anlamına geliyor. Tabi Aysu bu şansı yeterince değerlendirmesi gerekecek.

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliBugün Gelinim Mutfakta 25 Ekim bilezikleri alan gelin Elif’in sinir olduğu bir isim olmasına karşın Çiğdem hanım o kadar da sinir olmadığı bir gelin olması, gelecek hafta Elif ile Çiğdem hanım arasında bir çatışmanın da çıkmasına neden olabilir. Tabi bu söylediğim bir ihhtimal olduğunu gözden lütfen kaçırmayın.

Elif bu hafta istediği performansı ortaya koyamadı. Neden biliyor musunuz? Çünkü bu hafta Çiğdem hanım bir defa gelinin tabağını bulmayı başardı da ondan. Buradan şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Çiğdem hanım Elif bulamaz ise Elif ansızın bir gün elenebilir. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alan gelin MelikeAysu bu hafta yarışmada kalmak ve gelecek haftalar  da çeyrek ve bilezik almak istiyor ise kesinlikle ama kesinlikle Gelinim Mutfakta 25 Ekim Cuma günün birincisi olması gerekiyor. Aksi halde henüz valizini tam olarak açık yerleşemeyen Aysu bu hafta maalesef geldiği gibi gitmek zorunda kalacak.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli Gelinim mutfakta 25 Ekim Cuma puanları kaynanalar tarafından şimdilik verilmeden gelinlerin hafta başından beri topladı Haftalık toplam puan tablosuna gelin hep birlikte bakalım.

Duygu 60 puanla bu hafta bileziklere en yakın gelin olduğunu görüyoruz. Daha önce hiç bilezik alamayan bir isim olması, gelecek haftalar da Duygu’yu daha tecrübeli birisi yapacak. Not: 25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar bu yazının en son kısımda verdik.25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması yapacak kaynanalarİkinci sırada ve Duygu’nun tam olarak 16 puan gerisinde Elif’in olduğunu görüyoruz. Perşembe günü verilen puanlarda aradaki farkın devamlı açılmasına tahammül dahi edemedi.

Kaynanası Çiğdem hanımı yayın esnasında resmen fırçaladı. Bunun acısını gelecek hafta Çiğdem hanımdan çıkartacağını düşünüyoruz. [saritext]=> 25 Ekim Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmımda sizleri bekliyor.[/saritext]

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Puan Durumu Sonucu Verilecek BileziklerÜçüncü sırada ise Çiğdem hanımın nefret ettiği ama bana göre öyle olmayan Melike’nin 37 puanla üçüncü sırada yer aldığını görüyoruz. Melike bu hafta eğer elenmekten kurtulursa, gelecek hafta Çiğdem hanım Melike’yi elemek için her şeyi göze alacağı için büyük oranda haftaya elenecek isim Melike olacaktır. Not: Bu hafta elenen yarışmacı yazının en son kısımda sizleri beklemektedir.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Elif ile Duygu arasında bulunan 16 puan farkını kapatamayan ve kaynanası tarafında bir erilen Elif, yayın esnasında Çiğdem hanımı Duygu’nun masasına gönderdi. Ben senin kızın değilim. Bak o senin manevi kızın diyerek kendisine bir veren kaynanası Çiğdem hanıma ne kadar kızdığını da göstermiş oldu.25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elene yarışmacı AysuÇiğdem hanım Elif’in bu tepkilerine normal de çok kızan bir kaynana ama sırf Melike’yi bulup bir verdiği için mutluluktan ayakları yerden kesildi. Elif’in de sitemlerine aynen şu manaya gelen ifadeleri kullandı;

“Elif ne yaparsan yap çok mutluyum. Melike’ye bir verdim. Bugün beni hiç bir şey sinirlendiremez.”
Çiğdem kaynana

25 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu vermeye devam edelim. Gelelim son sırada olan ve bu hafta eleme potasında yarışacak ismin kim olduğuna. Aysu bu hafta yarışmaya Melike ile birlikte katılmıştı. Melike ile benzer puanlar alsa da maalesef eleme potasına düşen isim oldu. 35 puanla son sırada yarışacak olan Aysu büyük oranda bu hafta elenecek isim olmasını bekliyoruz.25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam Bugün 25 Ekim Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında kaynanalar risk alacak mı? Duygu’nun büyük oranda açtığı fark nedeni ile eleme potasında olan ve yakın olan gelinlerin kaynanalarının risk almasını beklerken, Çiğdem hanım da Melike’nin elenmesi için riskli bir puanlama yapmasını bekliyoruz. Not: bu hafta kim elendi sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Cuma Puanları Haftalık Puan Durumu

21 Ekim 2019 Pazartesi günü 376. bölümü ile başlayan bu hafta birazdan kaynanaların vereceği 25 Ekim puanlaması sonrasında bu haftayı da geride bırakacağız. Tabi haftayı geride bırakırken, bir gelin buradan mutlu ayrılacak. Bir başka gelin ise elenerek hayallerine de veda edecek. Biz de bu anları sizler aktarmak adına, 25 Ekim 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı an ve an verebilmek için Haftalık puan durumu açısında değişimi anlık olarak puan tablosu içinde vereceğiz.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2 Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabını zaten belli. Sadece bugün formalite bir final günü olacak. Ancak gerçek manada bilinmeyen bugün elenecek isim kim olacağı ve Çiğdem hanımın da desteği ile Melike mi gidecek? Yoksa Aysu mu?

Fragmana baktığımızda Aysu tatlısını bariz bir şekilde yakmış ancak kaynanası onu bulup beş vermiş. Bu duruma da Duygu çok sinirlendi. Bakalım kaynanasının bu desteği Aysu’ya yetecek mi? İzleyip göreceğiz. Not: ün 25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu yazını en son kısmında sizleri beklemektedir. 25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih ÜrekBu hafta 25 Ekim gelinim mutfakta günün birincisi olmasını Melike ve Aysu için hayat memat meselesi desem sanırım abartmış olmama. İkisi arasından bulunan 2 puan farkın kolaylıkla kapanabilecek bir puan olması nedeni ile ikisi arasından hangisi bugün birinci olursa yarışmada kalmayı başaran isim olacak.

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu konusunda gözler son sırada bulunan Aysu ve Melike’nin kaynanasında olacak. zira ikisi de gelinin bulup beş vermekten başka şansı olmayacak. Fragmana baktığımızda Fatma hanım görevini yapmışa benziyor.Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri Alan Duygu - 25 Ekim 2019 Sözlerimi buradan sonlandırıp, asıl önemli olan kısıma geçmek istiyorum. Önce gelinler hangi tatlıyı yaptığını açıklayıp, daha sonra 25 Ekim 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar sonucu yazının devamında sizler beklemektedir.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Çilekli Milföy Pasta

25 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Çilekli Milföy Pasta Malzemeleri

 • 6 adet dikdörtgen milföy
 • Bir avuç çilek (35 adet tahmini)

Krema İçin;

 • 2 su bardağı süt
 • 2 su bardağı krema
 • 1,5 su bardağı kadar toz şeker
 • İki adet yumurtanın sarısı
 • Bir su bardağından biraz az un
 • 1/4 su bardağı mısır nişastası
 • Bir paket vanilin
 • 2 su bardağı labne
 • Bir çorba kaşığı tereyağı

Üzerine;

 • Pudra Şekeri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek bu haftanın final günün de oldukça tercih edilen ve hemen hemen herkesin yapabildiği haftanın tatlısı olarak Çilekli Milföy pasta yapmasını istedi. Malzeme listesini aktardıktan sonra yarışmacılara 45 dakika süre verdi.

Bu süre içinde gelinler sunum kısmına pastayı getirseler de kimisi yaktı kimisi de istediği gibi pastayı çıkartamadı. Bakalım bu tabloya yani bu duruma kaynanalar nasıl puanlar verecek. İzleyip, göreceğiz. 

Sözlerimi uzatmadan önce bugün çeyrek altını kim kazandı? Sorusuna vereceğiz. Daha sonra haftalık toplam puan durumu sonucuna göre  bilezikleri bugün kim aldı? sorusuna cevap vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Puanları (25/10/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 5
Aysu : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 4
Melike : 3
Aysu: => Fatma’nın Gelini 5

*************************
” 25 Ekim 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Melike : 1
Aysu : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Aysu : 1

*************************

Gelinlerin 25 Ekim 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 3 1 5 4 13
Duygu 4 4 1 1 10
Melike 5 3 1 5 14
Aysu 1 5 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ekim-25 Ekim Haftası) – Cuma

*************************
Elif      : 44 + 13 = 57
Duygu : 60 + 10 = 70
Melike : 37 + 14 = 51
Aysu   : 35 + 8 = 43
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

25 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ DUYGU %100

25 Ekim 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  AYSU %100

25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 25 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
25 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSU
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Cuma Fragmanı İzle

25 Ekim 2019 Cuma kanal D ekranlarında 380. bölümü ile gelen  yarışma programının 25 ekim fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu