Dizi Özet

25 Ekim İkimizin Yerine 48. Bölüm Özeti Şiyam Kim? Sughna’ya Aşık Mı?

İkimizin Yerine son bölümde Bairon Phuli’nin düğününü durdurmuştu. Bakalım 25 Ekim Cuma ekranlara gelecek olan İkimizin Yerine 48. bölümde Phulinin düğünü devam edecek mi? 

İkimizin Yerine 25 Ekim Cuma Özeti #Phuli Evlenmeyecek

Bairon düğünü son anda da olsa durdurur ancak köylülerin ağzı torba değil ki büzesin. Herkes siz Basant’ı küçük kızla evlendirin, zenginsiniz ya, biz evlendirmeyelim diye tepki gösterirler. Phuli’nin babası Bairona mahçup olmuştur. Köylü ısrar edince düğün devam edecek denir ama polisler gelir ve işin aslını astarını Phuliye sorarlar. Phuli beni zorla evlendiriyorlar diye gerçeği anlatır.

Polis İkimizin Yerine 48. bölümde Phuli’nin ailesini de damat ve damadın ailesini de alıp gider. Phuli üzülüp ağlar ama Bairon üzülme ben aileni yarın getiririm der. Bairon daha sonra phuli’yi de alıp eve götürür. Dadisa eve Phuliyle gelen oğluna kızar, bu kadar iyi olma herkes işini kendi halletsin der. Bairon sabah olduğunda phuli’nin de ailesini karakoldan alır. phuli ise jagdiş ile okula gider.

Okula gidecek olan sadece onlar değildir. Sughna da gider ama yolda aklına o günün Pratap’ın doğum günü olduğunu hatırlar ve her zaman buluştukları yere gider. Anılar gözünün önünden film şeridi gibi geçer. Bir gölge görür ve takip eder. Shyam’ı ilk defa orada görür. Şiyam gülümser ve gider.

Şiyam onun yüzünü net olarak görünce Pratapla oraya geldiklerini hatta sarı çiçekleri dökme anını hatırlar. Oradan uzaklaşan Sughna ise okula gider. Okula gitmesi genç yaşta dul kalan kızları çok şaşırtır. Kızlar da ailelerini karşılarına alıp biz de Sughna gibi okula gideceğiz der. Köyde ortalık karışır.ikimizin yerine 48. bölüm özeti resmiMadem öyle gidelim de Dadisa’ya hesap soralım eski köye yeni adet diye kızarlar. Okul çıkışında Jagdiş ve Phuli bir şeyler almaya gittiklerinde ağacın altına geçer. Bir anda başından sarı çiçeklerin döküldüğünü gören Sughna şok olur. Şiyam ona bakar ve tanışmak ister. Sughna ona kızar, ben dul Sughna der.

Bir daha karşımıza çıkarsan benden kork der. Şiyam şaşkın halde oradan uzaklaşır. gehna ise Basant ile Niranjan (Müzik öğretmeni)’ın doğum günü için helva yapar.

Basant helvayı götürdüğünde onu biraz daha yakından tanımak ister ve neden evlenmediğini öğrenmeye çalışır ama Niranjan üstünkörü cevap verir. Şiyam ise aklından bir türlü çıkaramadığı Sughna’nın okuldan çıkmasını bekler ve küçük bir çocukla sarı çiçek gönderir. bir önceki gün için özür diler.

İkimizin Yerine 48. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Pbh773U5eTc

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

57 Yorum

 1. FİLİZİM eline sağlık..
  Filiz bu resimdeki oğlan Ah Kalbimde ki kepçe kulaklı Purab değil mı ya yanlışım varsa düzelt ??

 2. teşekkür ederim defnem :) purab farklıydı canım bu adamın gerçek adını bulunca yorum olarak yazayım senin için ;) baban nasıl oldu canım bu arada merak ettim

 3. İYİ AKŞAMLAR .. CÜMLETEN .. SELAMLAR…

  NASILSINIZ?

  DEFNE : nasılsın canım ben yazamadım yok iyileşemedim sorma eczaneden son dk bir iki ilaç daha aldım bu gün ama yarın tekrar gidip görünüp ilaç alcağım
  basım catlıyor yemek yedim ilaç aldım şimdi defne..dün tek bir yorum yazdım kimse yktu gittim… canım..

  BU ARADA HAYIRLI CUMA GECELERİ DOSTLAR ALLAH herkesin duasını kabul etsin inşallah canlarım…

  DEFNE KIZ senle çok sey konuşacaktım anlacaklarım vardı biran unuttum saklıyorum o sohbeti..
  bu arada şu kemik corbası mı paçamı bana nasıl yaptığını yazarsan mutlu olurum.. tatlım..

  NURDAN canım temizlik işleri bittimi serdin mi evi biz hasta olunca bişi olmadı şimdi babam tuturdu bagazım agrıyor diye söylenip duruyor salonda ..
  inşallah o hasta olmaz.
  NURDAN sen bir kış cayı yazam mı dedin yaz dedim ama görmedin canım zahmet olmazsa yazarsın inşallah müsait zamanda ..
  ….D..Y……

 4. DEFNE kız bu yukardaki şiyam sey. bu zor sevda dizisindeki ayan vardı ya hümeyra ile aşk yasayan ama evlenemeyen falan asafın kardeşi ..

  kız defne ibrahim ç. yeni dizisi fragmanını bende gördüm begendim.. bakalım nasıl olacak burada tam serseri adam rolunde yakışıyorda ona .sen seviyordun dedim i.ç yi ?
  defne birde UTC dizisine az biraz baktım..
  ushan çakır girmiş bu diziye severim ben onun tarzını çok iyi yapıyor rolunu. o tarz rollerde yakışıyor leyla ve mecnun dizisinde tanımıştım kendisini orada arda karakteriydi oda güzeldi …
  dy

 5. NURDANIM FİLİZİM demek o değil ayy ama çıkarıcam bu oğlanı gördüm bizim oralardan sanki ya bayramda seyranda gelmiş gibi bizim eve hayret ya Allah’ım Ya Rebbim??
  ?????????
  FİLİZİM babam Fizik tedaviye başladı biraz daha iyi gibi ama sarsılıyor nede olsa. Allah sizi ınandırsın köye gitmek istemiyorum bir gram bile. Ev revire döndü iyice. Her yerde ilaç poşeti annem bir odada yatıyor babam bir odada. Annem babama söyleniyor: Bir senin hastalığın eksikti bana kim bakacak şimdi zamanında çocuklarını dinlemedin emekli olamadın şimdi beni de yaktın kendini de yaktın nasıl çalışacağız şimdi gibi gibi ??? ayaklarım geri geri gidiyor artık
  Senin annen nasıl oldu FİLİZİM gerçi menisküs ilk sene çok sarsar insanı
  ???????????
  NURDANIM kardeşim köyde kelebek gibi oradan oraya sekıyor. Adını duyasım yok. Köyde hergun babamın arabasını alıp arkadaşlarıyla takılmaya gidiyormuş gece 2de geliyormuş eve. Annemler uyuyamıyormus o gelecek diye. O yetmezmiş gibi babamlara ben köpek alacam ona bakacaksınız diye çemkiriyormuş. Ya benim anamla babam çok afedersiniz ölmüş de gömeni yok adamlar canlı cenaze hastaneden gelmiyorlar köpeğe nasıl bakacaklar. Lisedeyken bir köpek aldı bakamadı annemgıl başkasına vermek zorunda kaldılar. Dün masaya yumruğumu koydum çok sert bir konuşma yaptım: Askere mı gideceksin hacıya mı gideceksin defol git bir an önce dedim. Anamgili öldür sen de kurtul ben de kurtulayım rahat edemiyceksin yoksa dedim. Birazcık küstü bana havası sönünce gelir?? Allah ne verirse hayırlısını versin kullarına. Evladım yok diye hiç üzülmeye gerek yok. Varlığı dert yokluğu yara..

 6. FİLİZ ABLAAAAAAAAAAAAAA…..GECEN SESLENDİM HİÇ GÖRMEDİN BENİ ASKOLSUN ŞİMDİ BURDASIN SANIRIM SANA BİŞEY DANIŞMALIYIM ABLA BURDAMISIN LÜTFEN CEVAP YAZARMISINI?

 7. NURDANIM FİLİZİM demek o değil ayy ama çıkarıcam bu oğlanı gördüm bizim oralardan sanki ya bayramda seyranda gelmiş gibi bizim eve hayret ya Allah’ım Ya Rebbim??
  ?????????
  FİLİZİM babam Fizik tedaviye başladı biraz daha iyi gibi ama sarsılıyor nede olsa. Allah sizi ınandırsın köye gitmek istemiyorum bir gram bile. Ev revire döndü iyice. Her yerde ilaç poşeti annem bir odada yatıyor babam bir odada. Annem babama söyleniyor: Bir senin hastalığın eksikti bana kim bakacak şimdi zamanında çocuklarını dinlemedin emekli olamadın şimdi beni de yaktın kendini de yaktın nasıl çalışacağız şimdi gibi gibi ??? ayaklarım geri geri gidiyor artık
  Senin annen nasıl oldu FİLİZİM gerçi menisküs ilk sene çok sarsar insanı
  ???????????
  NURDANIM kardeşim köyde kelebek gibi oradan oraya sekıyor. Adını duyasım yok. Köyde hergun babamın arabasını alıp arkadaşlarıyla takılmaya gidiyormuş gece 2de geliyormuş eve. Annemler uyuyamıyormus o gelecek diye. O yetmezmiş gibi babamlara ben köpek alacam ona bakacaksınız diye çemkiriyormuş. Ya benim anamla babam çok afedersiniz ölmüş de gömeni yok adamlar canlı cenaze hastaneden gelmiyorlar köpeğe nasıl bakacaklar. Lisedeyken bir köpek aldı bakamadı annemgıl başkasına vermek zorunda kaldılar. Dün masaya yumruğumu koydum çok sert bir konuşma yaptım: Askere mı gideceksin hacıya mı gideceksin defol git bir an önce dedim. Anamgili öldür sen de kurtul ben de kurtulayım rahat edemiyceksin yoksa dedim. Birazcık küstü bana havası sönünce gelir?? Allah ne verirse hayırlısını versin kullarına. Evladım yok diye hiç üzülmeye gerek yok. Varlığı dert yokluğu yara.. ??
  ah ah

 8. NURDANIM FİLİZİM demek o değil ayy ama çıkarıcam bu oğlanı gördüm bizim oralardan sanki ya bayramda seyranda gelmiş gibi bizim eve hayret ya Allah’ım Ya Rebbim??
  ?????????
  FİLİZİM babam Fizik tedaviye başladı biraz daha iyi gibi ama sarsılıyor nede olsa. Allah sizi ınandırsın köye gitmek istemiyorum bir gram bile. Ev revire döndü iyice. Her yerde ilaç poşeti annem bir odada yatıyor babam bir odada. Annem babama söyleniyor: Bir senin hastalığın eksikti bana kim bakacak şimdi zamanında çocuklarını dinlemedin emekli olamadın şimdi beni de yaktın kendini de yaktın nasıl çalışacağız şimdi gibi gibi ???  ayaklarım geri geri gidiyor artık
  Senin annen nasıl oldu FİLİZİM gerçi menisküs ilk sene çok sarsar insanı

 9. NURDANIM kardeşim köyde kelebek gibi oradan oraya sekıyor. Adını duyasım yok. Köyde hergun babamın arabasını alıp arkadaşlarıyla takılmaya gidiyormuş gece 2de geliyormuş eve. Annemler uyuyamıyormus o gelecek diye. O yetmezmiş gibi babamlara ben köpek alacam ona bakacaksınız diye çemkiriyormuş.  Ya benim anamla babam çok afedersiniz ölmüş de gömeni yok adamlar canlı cenaze hastaneden gelmiyorlar köpeğe nasıl bakacaklar. Lisedeyken bir köpek aldı bakamadı annemgıl başkasına vermek zorunda kaldılar. Dün masaya yumruğumu koydum çok sert bir konuşma yaptım: Askere mı gideceksin hacıya mı gideceksin defol git bir an önce dedim. Anamgili öldür sen de kurtul ben de kurtulayım rahat edemiyceksin yoksa dedim. Birazcık küstü bana havası sönünce gelir?? Allah ne verirse hayırlısını versin kullarına. Evladım yok diye hiç üzülmeye gerek yok. Varlığı dert yokluğu yara..  ??
  ah ah

 10. GAMZELİM

  Bazı insanlar zor rızkını çıkarır demek anneciğin babacığında öyle. İnşaAllah yaşlılıkları çok güzel geçer ❤️❤️❤️ Mus mutlu olursunuz. ❤️❤️❤️

 11. GAMZELİM

  Erkek çocukları hırçın oluyor kızlar gibi değiller. ???? dünyayı onlar döndürüyorlar zannediyorlar ??? bazan diyorum acaba ne zmn büyüyecekler. Ne zmn sorumluluk alcaklar ???

 12. D.Y hoşgeldin canım. Yani annen bilir ona yaptır kelle çorbasını. İlk kez yapanlar tutturamaz ki kıvamı ben annemden öğrendiğimi yapıyorum. ? üzüldüm iyılesemenene. Ushanı ben de çok severim evet. Ay çok yaşa Zor sevdada ki oğlan bu tabi ya?? Shyama da benziyor hakket
  ??????
  NURDANIM kardeşim öldürmezse iyi bir yaslılıkları olacak inşallah ?

 13. Yok NURDANIM üniversiteyi dondurdu saygı duyduk. Özel sektörde çalışmak istedi saygı duyduk hep onu anlamaya çalıştık sorunlu ve sevgisiz bir ailede büyümedi ama yeter artık buramıza kadar geldi ???? Annem beyin kanaması geçirecektim dün nerdeyse diyor merdivenden düşecekmiş az kalsın tansiyonunu ölçmüş babam yüksek çıkmış. Beni bile çok geriyor bazen alttan alamiyorum artık boğuluyorum… kendine birşey yapar diye hep anlayışlı şefkatli olduk yeter artık.. köpeğine de başlarım ona da. Kendisinden alâ köpek mı var tövbe ya Rabbi ona baktıgımız
  işte yeter. Her sene olgunlaşır mı biraz diye ümit ediyoruz ama daha da azıtıp geliyor

 14. rishabh sinha o oğlanın gerçek adı canım ..29 1988 doğumlu kendisi 31yasına girecek ..zor sevda ayan karakterini oynamıstı….
  DEFNE evet canım ushan bende seviyorum deli oğlan onun bir dizisi vardı sonu bir türlü izleyemedim.
  bu aglama dizisindeki kız var ya onla basroldeydi özlem yılmaz denen kızla
  kara ekmek dizisi biliyormusun?
  sürekli aşkitom diyip duruyordu oara bu söz yaygndı
  nu arada aglam anne dizisnde gencecik kızlara ANNE rolu yaptıryorlar ayar oldum özlem yılnaz 1986 doğumluymuş kızı rolundek kız 26 yasında yuh ya
  bu arada ben görünmez mi oldum kimse benim selamımı almamış yahu :))))))))))))))
  DY..

 15. Dış yorumcu kardeşş

  Çubuk tarçını ilk yıkayıp doğrayabildiğin kadar küçük doğra

  Zencefilide

  Karanfilide

  Kuşburnuyuda bir avuç kadar

  Bunları soğuk su ile çaydanlığa at kaynasın. Ama çok su değil az olcak. Bir kaç dakika kaynayacak bşr bardak soğuk su daha bir kaç dakika daha kaynasın bir bardak su daha bu işlem devam edecek.

  Epey kaynasın ama en son rengi değişcek suyun epey kaynadıktan kapat altını sonra hibiskus kat bir avuç birde ıhlamur kat demlensin. Siyah çay gibi sıcak tüket içine bal katabilirsin. Ben çok memnunum bu çaydan. Soğuk algınlığına çok iyi geliyor ve metobolizmayı kuvvetlendiriyor. Direnç sağlıyor vucütta. Bir kaç kez içeriz kışın bu çayı biz annem sobada kaynatırdı.

 16. ??? askerlikte aklını başına devşirir merak etme. Uzun dönem yapcak belliki her gün pişman olcak ne halt ettiğini anlayacak ??? benim erkek kardeşim öyleydi ne üniversiteyi yarıda bıraktı hiç çalışmadı. Evlendikten sonra çalışmaya başladı. ??? ama benim kardeşim babamın yanında bizden daha edepli. Anneme hırçındı eskiden. Boğazlıydı beğenmezdi. Şimdi o eski halinden eser kalmamış ???

 17. NURDAN CANIM TEŞEKKÜR EDERİM yapıcam bakayım inşallah eksik malzeme yoktor cubuk tarcın yoksa toz koyarım olur heralde ?

  DEFNE cnm yorumlarım cıkmadı buda cıkmazsa bilmiyoum artık

  rishabh sinha
  evet zor sevdadaki ayan 29 ocak 1988 doğumlu 31 yasına girecek. kendisi
  bu arada ushan cakır bende seviyorum :)
  bu bir diizisi vardı kara ekmek hatırladın mı. özlem yılmaz ile oynuyordu orda dizisinin sonunu izlemedim bilmiyorum ne oldu aslında begeniyordum o diziyi ushan sürekli aşkitom diyip duruyordu..
  o aralar o kelime pek modaydı.
  bu arada gencecik kızlara anne rolü veriyorlar ben ayar oluyorum..özlem yılmaz 1986 doğumlu. 26 yasında kiz kızı rolunu oynıyor üstelik kız dizide üniversite öğrencisi çok sacma bence ..

  bilmiyorum hiç izledin mi ağlama anne şu cansel elcin falan var birce akalay ve özlem yıllmaz işte :)
  bu akşam ne izliyorsunuz ? kızlar
  DY
  defne YOK annem farklı yapıyor onu ben bu kıvamlı suyu olan seviyorum zahmet olmasa yaz dicem ama sen bilirsim canım benim
  ya atlatamadım canım yarın gidecem ilaç alacağım ordanda bir kemik paca neyse ondan alır gelirim eve ..
  babam hastalanmasa bari o hiç iyi olmaz .
  bende çok boğazsızım bişi yiyemiyorum azımın tadıda yokki zaten ne yesem aynı her şey :(
  D.Y

 18. nurdan CANIM teşekkür ederim karanfil var evde bir çubuk tarcın bulamadım onuda az sonra anneme sorarım yoksa toz dan koyarım az bişi birde
  taze zencefil varmış kuru toz halinde var hangisi ni koyayım tazae söle az var fakat.kus bunu mevcut gecen senden kalma olsun yapıcam ya
  DY

 19. Çubuk tarçın olması daha iyi hatta aktar bu karışımın içine adını bilmediğim bir kök daha katıyor küçük ağaç köküne benzeyen. ??? inşaAllah şifa olur bize iyi geliyor gerçekten

  DIŞ YORUMCU KARDEŞ

  Msjın altta çıkmış

 20. TaZe zencefil de olur geçen seneden kalanda farketmez tazesi daha iyi tabiki ☺️☺️ Baharatlar toz halind olunca çay bulanık oluyor

 21. o zaman yarın aldığımda yapayaım nurdancım.
  bu gün papatya cayı içeyim o zaman yarın
  ilaç alamya v.s bi doktora görünecem yine midem ilaç poşetine dondu canım.
  öyle yapayım malzemeyi not edyorum aynen yaparım..:)
  dy

 22. Beni karşı komşum çaya çağırdı orya gidecem tv izlemez sohbet ederiz herhalde siz ne izleyeceksiniz

 23. NURDAN haklısın canım yarın yapayım toz bulandırıp acıtabilir .
  diğer baharat var dedin o havlıcan mı aceba yada meyan kökü ama bumeyan kökü saçak şeklinde mısır püskülü gibi bişey di sanırım :)))))
  dy

 24. NURDANIM hiç ümidim yok ama inşallah bazen katil edecek beni diye korkuyorum. Ya onu ablamla biz buyuttuk annem onu doğurunca kansızlığa yakalandı 2 sene yattı. Altını ben degistirdim banyosunu ablam yaptırdı. Pamuklara sarıp sarmaladık. Bazen çok üzüyor bizi. Babam da bu konuda annemi suçluyor ben 2 çocuktan fazla çocuk istemiyordum oğlan diye tutturdun çek şimdi diye ??
  ???????
  Dış yorumcu canım dizilerde oluyor öyle yaş abesliği ?ama erken evliliklerde oluyor öyle durumlar gerçek hayatta kim ana kim kız belli değil..
  Canım benim tarifimi beğeneceksen vereyim tabi

 25. DEFNE neden beğenmeyim canım askolsun begenrim belki senin tarif bana iyi gelecek ne malum..

  dizilere gelince defne o da sacma gerçek hayatta 32 yasında birinin 26 yasında çocuğu olmaimkanı yok canım fizksel olarak bile mkansız :)
  boş ver ..
  kardeşine gelince belkide fazla el bebek gül bebek buyumuş bundan olabilir birde tek erkek olduğu için bazen olur böyle ..
  ama askere giden olgunlasıyor diyorlar ve uzun dönem er olarak yaparsa birde zor bir yerde yaparsa doğu gibi veya zort sart olan biye olgunlasır heralde tabi yası kaç bilmiyorum…
  dy.
  NURDAN CANIM bu HAFTA SONU kalk gidelim i izledin kız çok güzeldi epey güldüm..
  gençlerin düğünü vardı şakir veli demir ve diger oğlan işte epey eğlenceliyd bu hafta izlerim heralde :)
  bu akşam neye bakıyorsunuz canlar..
  DY

 26. D.Y canım şimdi utulup ıyıce pişen kelleyi parçalara ayır. Hangi parçasını yemek istiyorsan bacakları da dahil güzelce parçalayıp didikle ve tencereye koy. Üzerine uygun miktarda su koy haşlansın güzelce. Ayarını tutturırsan duduklu de yap ama korkarsan normal tencerede olur. Sonra bir tavada tereyağı zeytinyağı bir kaşık unu kızart yakmadan ve hasladıgın kelleli yani etli suyun üstüne dök. En az rendeledıgın 2 baş sarımsağı da ilave et bir 15 dk yine kaynasın. Sonra kaseye koy üstüne pul biber dök,limon sık ve varsa hafif elma sirkesi koy 1 çay kaşığı canım.. afiyetle iç begenecıgıne eminim ?? burada önemli olan kellenin paçanın neresini yıyeceksen onun iyi ütülüp pişmesi bu kadar ;)

 27. DEFNE kagıda yazıp not aldım..
  buarda canım un koyacağım evet ama bazı tariflerde yoğurd gördüm internette yoğurt koyuyorlardı una ilave olarak ama yoğurt yok dimi senin tariftesadece unla kıvam veriyorsun anladığım kadaryla defne

 28. Bu arada evet ben İbrahim ç. çok seviyorum hele onun Özgü Namal ile Merhamet diye bir dizisi vardı CDye aktardım zaman zaman izlerim bir kutu mendil koyup ağlayarak Narin Fırat aşkı efsaneydi ??
  Türkiye nin gerçek Jonu İbrahim ama proje seçimleri yanlış oluyor bazen

 29. Yok ben koymuyorum yoğurt ama tercih meselesi bazıları koyuyor dur. Önemli olan kellenin çok iyi temizlenmesi ve utulmesı ve ayrılana kadar güzelce haşlanması canım

 30. DEFNE cnm teşekkür ederim.. denicem yarın cıkınca doktora donustte alcağım inşallah cnm .
  neticeyiz bildirim :)
  annem yaprığında un koymaz direk paca suyu sarımsak limon ve biber koyar .
  bu arada ibrahim ç. tip olarak begenirmisin.?

  defne bu arada eczane ıkısı bir kiki yerder krem baktım çok pahalı her şey kozmetik para vermicem bu aralar zaten cok skısık durumdayım:)
  DY

 31. defne CNM şu mübarek gecede banada dua et cnm inşallah dualarım kabul olur ve inşallah seninde duların kabul olur ..cidden sevdim seni bak dış yorumcuydum yazmazdım ama artık yazıyorum musait olunca :)
  sizler için.
  bu akşam izlicek bişey bulamadım defne
  salı günü kadın dizisini az biraz izledim canım..
  bahar ve arif ask yasıyor umarım arif sonunda yalnız kalmaz ama baharda arifi sevmeye başlamış.
  baharın kıvırcık üvey kızkardeşi şirin.
  baharın o kayıp eski kocasının kayınbabasının evine yerleşti zorla . birde adama güçlü olmak istiyorum v.s dedi bahar konusunda yardım edeceğim diyip yerleşti
  sonra gitti bi dünya pahalı seyler aldı sacları düzleştirdi kısacık mini şort giydi geldi yaslı amcaya nasıl olmusum dedi çok güzel dedi adam.
  genc olsam kesin sana asık olurdum dedi.
  şirin de hala çok gençsiniz diyip adama bakış attı ..
  adamın aklında hiç öyle bişi yoktu ama zorla adamın kafasına düşünce sokuyor :)
  alem bu kızlar diziler ..
  DY

 32. Rica ederim canım şifa olsun.Dogrudur kozmetik çok pahalı. Tabi ki beğeniyorum İbrahimin tipini herseyini ilik gibi adam maşaallah Rabbim özene bezeme yaratmış karısı da çok hoş ??

 33. NURDAN ABLAM??
  NASISLIN ABLAM İYİSİNDİR İNŞALLAH BELKİ 1-2 HAFTA OLDU GİREMEİYORUM 11.SINIF OLDUM OKUL BENİ ÇOK YORUYOR ABLAM BIKMA DERECESİNE GELDİM ÇOK ÖDEV VERİYORLAR YARIN DA MATEMATİKTEN QUİZİM VAR ??
  ……
  DEFNE ABLAM??
  NASILSIN İYİSİNDİR İNŞALLAH ALLAH’A EMANET OL SEVİYORUM SENİ BU ARADA ARADA BİR GİRİYORUM YAZIYORUM DA AMA ELOŞ ABLAYI GÖREMİYORUM BİR ŞEY FALAN YOKTUR İNŞALLAH??
  ……
  FİLİZ ABLAM❤❤
  NASILSIN ABLAM HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM ALLAH’A EMANET OL❤❤

 34. defne haklısın :) ne zaman evlendi kız o baya sevgili degiştirmişti :)
  bu ilik gibi adam lafını ne demek inan hiç anlamıyorum ama güzel tabir :)
  inşallah seninde karşına öyle ilik gibi adam çıkar defnem :)
  dy

 35. İLİK;hem esnek hem yumuşak hem sert hem eğilip bükülmeyen insanın içini gıcıklayan en tatlı dokumuzdur. O yüzden bu tabir kullanılır?amin cümlemize
  ?????????
  Sağol HELİNCİM seni sormalı canım öpüyorum çok ??

 36. tamm defne canım nasipse yarın konusuruz detayları :)))
  ALLAH a emanet ol hayırlı geceler..

 37. HAYIRLI
  ?????
  CUMALAR
  ?????
  HER KESE
  ?????
  GUNAYDIN
  ??????
  SITENIN
  ??????
  GÜZELLERİ
  ??????
  NASILSINIZ
  ??????
  ????????????????
  DEFNEM???
  Sag ol cnm bende iyim derslere basim karisik sen neler yapiyorsum cnm?opdum seni???
  GULALEK ABLAM???
  bende iyim ablam tekraren tesekkurler.ee ablam neler yapiyorsun kizilar nasillar.???

 38. Her kese merabalar juma gününüz hayirli olsun

  Nasilsiniz kizlar iyimisiniz

  FİLİZJİM NASİLSİN İŞLENE YETİŞYOMİN KİZ SANA KOLAY GELSİN

  SALİHAJİM siz nasildiniz MELEKJİM NASİL sonıçlardan iyi haber wardir umarim

  HELOŞİM nasilsin balim okullar nasil çokmi yoryolar seni kiyamam sana ben

  NAZİM kiz seninle son günler denk gelemedik biz iyimisin janim

  MAYDE JANİM nasilsin hemen yeni paket alda gel kiz sensiz birakma buralari

  ZEYNOM nasilsin ablasinin gülü bak çaryek jemleniyor sana biraz dynç berijekler şimdi artik buraya sik sik gelirsin demi

  MERJEN nadilsin gülüm okullar nasil

  ECEM iyimisin janim buaralar seninlede pek denk gelemiyorus

  KAYİNAT GÜZELİ BEN iyim janim sen nasilsin janim senin kendi isminmi bu kaç yaşindasin bekarmisin biraz kendini tanitarmisin

  NURANAY seninle çok sohbet edemedik nasilsin iyimisin

  Nurdan senden bişey sormak istiyom ben kore dizilerimin sayfasinda bi kendi yaşlarimda bi gelinle tanişmişdim şo senmisin janim kusura bakma eger sensen benim hafizam biraz zayifdirda yani orda tanişanimin kimdigini hep merak edyorum kimdi diye tam olarakda hatirlamiyorun

  Çok yazmişim ben dimi hepinizle Habarlaşmak istemişim umarim unutdigim kalmamişdir

 39. Orda yazan da benim ama hep NURDAN ismiyle yazarım nereye yazarsam yazayım.

  GÜLALEK

  Ama bende hatırlayamadım orda sohbet mi ettik ????

  Teşekkürler biz iyiz siz nasılsınız

 40. Hayırlı sabahlar bugün kınamız var çok yazamam bu hafta sonı merak etmeyin beni.

  ????

  GAMZELİMM nasıl oldu boynun ?????

  ❤️❤️❤️

  SALİHAM MELEK nasıl

 41. ??İNSAN;İYİLİĞİ KADAR TAŞLANIR,MERHAMETİ KADAR DIŞLANIR VE KULLUĞU KADAR SINANIR??
  ⚘⚘(YUNUS EMRE)⚘⚘
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM HAYIRLI CUMALAR??
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  ELAM DÖN GAYRİ
  ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  Yok NURDANIM geçmedi iyice tuhaf oldu kaşıdığım için? Flar bağladım boynuma bugün insanların dikkatini çekmesin diye. Merhem sürüyorum geçer inşallah. Doktora gitmek istemiyorum yorucu oluyor doktor işleri yormasa bari beni doktorluk edip

 42. Belloş bitanem ben gittikten sonra geliyorsun karşılaşamıyoruz. Soru sormuyorum meşgul etmeyim diye çünkü derslerinle meşgul olduğunu söyledin. Canım yeniden gormene ve okul hayatına baslamana çok sevindim Allah’a emanet ol canım

 43. NURDAN EWET GERÇEKDEN BİZ SENİNLE ORDA TANiŞİPDİRİS YANİ BEN SENİN AŞAKDAKİ YORUMUNU OKUDUGUMDA KENDİME YANİLMİŞ OLABİLİRMİYİM DİYE DÜŞÜNDİM SONRADA DİREK O SAYFAYA GİRİP ARADİM YAZDİKLARİMİ (biraz komik oldu ama dimi) FEDA DİZİSİ OYUNÇİLARİ KARAKTARLERİ sayfasinda çok söhbet etmemişis bir birimizi tanitmişis kisaja sana iyi eglenjeler artyk kinadan gelfiginde bakarsin benim yoruma

 44. Herkese hayırlı cumalar dilerim

  İnşallah bugün kabul olmayan dua kalmasın

  ?????????

  Gulalem saol canım
  Melek çok şükür iyi şimdilik
  Sonuclarıda korktuğu gibi çıkmadı
  Yinede bir nöroloji görmesi lazım dedi
  Sen nasılsın çocuklar nasıl
  ????????????

  Nurdanım
  Çok şükür melek bugün daha iyi yaaa

  Valla bende çok mutlu oldum
  Melek hep öyle baygın baygın yatıyordu bende çok üzülüyordum
  Ama şimdi iyi

  Sanada iyi eğlenceler bolca kurt larını dökersin
  ???????????

 45. Defnem geçmiş olsun kız

  Ne oldu

  ??????

  Bellam hoş geldin canım çok sevindim

  Tekrardan görmene
  İnşallah dahada iyi olursun canım

 46. defnem Allah yar ve yardımcın olsun canım sıkma canını derdi veren Rabbim inşallah dermanı da verir kuzum
  ********
  anonim arkadaşım gözümden kaçmış olabilir senden yorum bekleyeceğim neyi danıştığını görmedim ;)
  *******
  helincim hoşgeldin iyiyim canım sen nasılsın biz de seni özledik
  ********
  gülalek canım teşekkür ederim bu ara boynum çok fena canım çok sık yorumlara da bakamadım ama günlük beş konu limitimi doldurmak için çabalıyorum boyun fıtığından korkuyorum vakit bulabilirsem haftaya bir doktora gideceğim ağrıyı kas gevşetici de kesmedi bakalım doktor ne diyecek? sen nasılsın
  ********
  herkese hayırlı cumalar ;)

 47. ??❤️?CANIM ARKADAŞLARIM

  ????HAYILI
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️NURLU
  ??????????CUMALAR

  Allah; ölmeden önce tövbeyi, ölüm anında şehadeti, ahirette cennetini, cennetinde cemalini göstermeyi nasip etsin. Hayırlı cumalar.?????????????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu