Gelinim Mutfakta

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi günün birincisi puan durumu ve gününü birincisi belli oldu! 25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Safiye Soyman kaç puan verdi? 25 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 25 Ekim Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Safiye Soyman beş puanı kime verdi? Haftanın ilk bölümünde bugün günün birincisi kim oldu? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (26/10/2021) 25 Ekim Pazartesi günü Yaren ile Yeşim günün birincisi oldu. Ancak kura sonucu Yaren çeyrek altını kazanan isim oldu. Damla ise 7 puan alarak ilk gün, günün sonuncusu olan isim oldu.

=> 15 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi Puanları ve günün birincisi %100 netleştiğinde gözler, geçen hafta elenen ancak Songül Karlı’nın ricası ile yarışmada kalan Damla’nın nasıl puanlar aldığına çevrilecek. 

=> 8 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Birbirinden iddialı dört yarışmacı ve kaynanası ile birlikte hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekran karşısına çıkan yarışma programında bu hafta sunuculuk görevini Safiye Soyman yapacak. Şimdiden Safiye Soyman bugün kaç puan verdiği ve en yüksek puanı hangi geline vereceği merak konusu oldu.

=> 1 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçen hafta elenen, lakin Songül Karlı’nın isteği üzerine yarışmada bir hafta yarışacak olan Damla, Songül’ün kendisine yaptığı bu jesti karşılıksız bırakmak istemiyor. Bundan dolayı Damla bugün 25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, ilk günden en yüksek puanı alan gelin olmanın planını yapıyor.

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Beş Altın Bileziği Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 25 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını bu yazının en son kısmında açıkladık.

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Bu Hafta Yarışmadan Gitti sonucunu görebilmek için tıklayınız.

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması kesin olarak açıklandığında, Damla’nın yarışmada kalıp kalamayacağı konusunda %100 olmasa da büyük oranda bilgi verecek. Zira Damla bugün de günün sonuncusu olması halinde, bu hafta 29 Ekim Cuma günü eleme potasına yarışmayı garantileyecek. 

=> 29 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi Puanları Verildiği An Damla

Damla yarışmadan elenmemek adına ne yapıp edip bugün en yüksek puanı almak isterken, Aslıhan da geçtiğimiz hafta finalinde kaçırdığı beş altın bileziğin şimdiden peşine düştü. Aslıhan kaynana Filiz’in verdiği puana itiraz edip şöyle tepki gösterdi! İşte yarışmacı Aslıhan’ın o sözleri;

“Ya neyini beğenmedin? Açıklasana bi!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile yaren artık kendisine düşük veren  Filiz kaynanayı daha baskı altına alıp hata yapmasını ve kendisine beş vermesi için ilk günden sıkıştırmaya başlaması, dikkatlerden kaçmadı.

=> 28 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Günün Birincisi Belli Olduğu An

Uzun süredir yarışmada olan Yeşim bir türlü bilezikleri alamadı. Kimi zaman bir puanla bilezikleri kaçırırken, kimi zamanda elenmekten son anda kurtulması, Yeşim’in istikrarlı olmayan performansını gözler önüne serdi. Yeşim artık bu gidişata dur demek için 25 Ekim Pazartesi günü bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanları alarak haftaya başlamak istiyor. 

=> 27 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Damla yarışmaya dahil olduğunda “40 yıllık ev hanımlarına taş çıkartırım” demesine rağmen geçtiğimiz hafta yarışmada neredeyse hiçbir varlık gösteremedi. Ancak Damla bu durumu %100 tersine çevirmek için bugün Gelinim Mutfakta 25 Ekim Puanlama kısmında günün birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanarak elinin lezzetini kanıtlamanın planını yapıyor.

=> 26 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Son iki haftadır bilezikleri kazanan Yaren, Aslıhan’ın kazandığı bilezik sayısını geride bıraktı. Aslıhan ise bu durumu lehine çevirmek için haftanın ilk bölümünün puanlaması olan bugün Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi puanlaması sonucunda itibaren hep birinci olup, Yaren’i alt etmek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi Puan Durumu

Her hafta farklı bir ünlünün sunduğu yarışma programında bu hafta Safiye Soyman sunuculuk koltuğunda yer alacak. Gözler ise Safiye Soyman’ın vereceği 25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sonucunda, en yüksek ve en düşük puanları hangi geline vereceği merak konusu oldu. Günün Sonunda Safiye’nin beş puan verdiği gelin, Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi puan durumu sonucunda çeyrek altını alıp alamayacağı da ayrıca merak edilenler arasına girdi.

Aslıhan’ı son alda alt edip beş altın bileziği alan Yaren, haftaya oldukça moralli bir başlangıç yaptı. Bu moral ve motivasyonunu yemeklerine de yansıtarak bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yaren ile Aslıhan’ın kıyasıya çekişmesinden bir adım öne çıkmak ve bu hafta bilezikleri kazanmak isteyen Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta 25 Ekim puanlaması sırasında ne yapıp edip en yüksek puanı alıp, çeyrek altını kazanmak zorunda. Aksi halde yine beş bilezik hayalleri başka haftaya kayacak.

Haftanın ilk bölümünde verilecek olan puanlama sonucunda ortaya çıkacak olan 25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan isim, şu avantajları elde edecek. İşte haftanın ilk bölümünde birinci olan gelinin elde edeceği bazı avantajlar; 

  1. İlk gün altın alarak haftaya başlamak
  2. Eleme potasından uzaklaşmak
  3. Rakiplerine puan farkı atmak
  4. Altın alarak haftaya başlamak
  5. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
  6. Bilezikler almak için ilk hamleyi yapmak

Yukarıda ki tüm avantajları elde etmek isteyen tüm gelinler, Gelinim Mutfakta bugün ilk gün puanlamasında elinden gelinin en iyisini yapmak için harekete geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An

25 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Safiye Soyman ilk gün beş puanı kime verdi? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Haftanın ilk bölümünde bugün en yüksek puanı kim aldı? Bugün altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Puanları (25/10/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Safiye Soyman Kaç Puan Verdi)

*************************

25 Ekim Safiye Soyman Kaç Puan Verdi

Yaren: 2
Aslıhan: 2
Yeşim: 5
Damla: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülal’ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Damla: => Nuray Gülal’ın Gelini 3

*************************
” 25 Ekim 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 4
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Damla: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 5
Damla: 1

*************************

Gelinim mutfakta 25 Ekim Pazartesi Toplam Puanlar

Yaren 2 4 5 5 1 17
Aslıhan 2 1 4 1 1 9
Yeşim 5 5 1 1 5 17
Damla 1 3 1 1 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (25-29 Ekim Haftası) – Pazartesi

*************************

Yaren: 17
Aslıhan: 9
Yeşim: 17
Damla: 7

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM / YAREN
Gelinim Mutfakta 25 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  KURA SONUCU YAREN
25 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA 

*************************

Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı Fragmanı İzle

25 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan durumu ve Günün birincisi belli olduktan sonra gözler bugün çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak. Elbette bir sonraki gün neler olacağı merak konusu olacak. İşte haftanın ikinci bölümünde ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 26 Ekim Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. tiyatro kaldığı yerden devam ediyor bu haftada safiyenin hatırına eleme olmaz öbür haftada faik sunsun yarışmayı iyice sulandırdınız zaten lakayt yarışmaydı iyice curcunaya döndü yapımcıda fosfor eksikliği var final yapmadığına şaşırıyorum

  2. Evet final yapmayacak cunku cok izleniyor program gelinim muttfakta izleniyor sunucu degistirmesi reytingleri etkilemiyor yani ama su seyde haklisiniz yaren ve aslihan kanal d ye reyting kazandiriyor bu ilginc geliyor bana da ama izliyoruz yani gelinim mutfakta guzel program seviyorum kanal d besiktasin kanali kanal d besiktasi tutuyor siz biliyorsunuz dur

  3. safiye sen ne kadar yarene 2 versende değişmiyor o karaktersiz gözü dönmüş hakkın ve adaletin sadece konuşmayla olacağını zanneden filiz müsvettesi 1 1 1 5 i veriyor ha aslıhanın karaktersiz nerdeyse paraya tapacak hale gelmiş kaynanasında filizden hiç bir farkı yok ama salak olduğundan eline yüzüne bulaştırıyor hepsini ordan kovacaksın 4 tane yeni yarışmacı getireceksin yoksa aynı tas aynı hamam devam eder bir aslıhan bir yaren sonu belli film gibi ondan sonrada reyting lerin düşer fatih üreğe soruyorlar tekrar sunarmısın diye oda diyorki allah korusun acaba neden yapımcıların vede kanalın güzel olduğundanmı acaba

  4. Yarin ucan kus gunduz kusagi reytinglerini gondercek mi merak ediyorum reytinglerin dustugu falan yok reyting fazla dusse zaten final yapar ama hic dusmuyor total de ayakta durmaya basariyor program total cok onemli katagori bence total iyi olursa final yapmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu