Gelinim Mutfakta

25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyreği Kim Aldı? Hangi Börek Yapıldı?

25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmını bulabileceğiniz bu yazımızda ayrıca  Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu sorusunun cevabı da sizlerle olacak. Günün en merak edilen bir diğer sorusu olan 25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim aldı  sorusunun cevabı da sizleri beklemekte. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 26 Ekim Bilezikleri kim aldı[/mavibuton] için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe puanlama kısmı şimdiden merak konusu olmuş durumda. Zira bir anda puan tablosunda her an her değişiklik olabiliyor. Örneği dün yarışmada çeyrek altını alacak diye beklediğimiz Başak bir anda Ayten Hanımın puanlaması sonrasında çeyreği bir puanla Ezgi’ye kaptırdı. Kısaca bir puanın bile bu kadar önemli olan Gelinim mutfakta’da bakalım hangi gelin 25 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olacak?

Pazartesi günü yarışmaya katılan Betül ilk gün birinci olsa da diğer günlerde istenen puanları alamadı. İkinci günün birincisi olan Başak ise dün bir puanla çeyreği kaybetti ama genel puanlara baktığımızda gayet iyi puan almış durumda. Not: Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe puanları bu açıdan baktığımızda gerçekten önemli zira bu haftanın bilezik kazanacak gelinini belirlemede en önemli günlerden birisi bugün. Başak şu an için 40 puanın sahibi iken ikinci sırada onu Betül 35 puanla takip etmekte. Ezgi ve Özüm en düşük puanı alan iki gelin ancak Gelinim Mutfakta haftalık puanlar cuma günü yayınlanacak olan bölümle daha da netlik kazanacak. 

Gelinim Mutfakta 25 Ekim puanları eklenince bakalım Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmında nasıl bir değişiklik yaşanacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.  Güncel 25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları için sayfayı güncellemeyi unutmayınız.

Peki sizler bu gün hangi gelin Gelinim Mutfakta 25 Ekim günün birincisi kim olsun istiyorsunuz. Bu hafta 26 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim almalı? Yorumları sayfanın en alt kısmından yazabilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 25 Ekim Puanları sayfanın en altında verildi.

25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? Muska Paçanga Böreği Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 25 Ekim perşembe günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu paylaşmadan evvel bu gün yapılacak olan börek öncesinde Başak ezgi’nin isteği üzerine masasını Betül ile değiştirmeyi kabul etti. Bu durum Başak’ın kaynanası Hanife Hanım tarafından farklı karşılansa da Başak ben her masada en iyisini yaparım imajı çizmesini sağladı. Eşyalar nerede nasıl alışacak tereddütü yaşayan Hanife Hanım bakalım haklı çıkacak mı? Sizce hangi masada çalıştıklarının önemi var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Ancak ilerleyen dakikalarda hazırlanan kartonu yırtan Başak betül’e tepki gösterdi. Kaynanalar ise Başak alışkın yırtmaya diyerek durumu normal karşıladı. Reyhan Hanım’a gelen video ise eleştiri konusu olurken Reyhan Hanım da kendisini savundu. ve börek yapımı sonrasında gelinim mutfakta günün birincisi kim açıklanmadan günün değerlendirmesi aşamasında Başak Fatih Bey’e bir önceki gün getirdiği fotoğrafı sordu. Fatih Bey Reyhan Hanımın Türkan Şoray’a Başak’ın Filiz Akın’a benzetilmesi konusunda ben asla benzetmiyorum yorumunda bulundu.  Bakalım  gelinim mutfakta günün birincisi olmak isteyen gelinler bu gün işlerine odaklanıp en iyi tabağı sunabilecek mi? Gelinim mutfakta 25 Ekim puanları verilirken  %100  gelinin tabağını bulacak dediğiniz kaynana hangisi? Gelinim Mutfakta 25 Ekim günün birincisi kim olacak? Yorumlarınız bizlerle paylaşabilirsiniz. Not: 25 Ekim Perşembe gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe En yüksek puanı alıp Çeyrek altını almasını sağlayacak olan”Muska Paçanga Böreği” malzemeleri alt kısımda verdik.⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe Günün Yemeği Muska Paçanga Böreği Malzemeleri

 • İki yufka
 • Yufkaların yapışması için kullanmak üzere yarım çay bardağı su
 • Elli gram pastırma
 • Yüz gram rendelenmiş kaşar peyniri
 • iki adet biber
 • İki domates
 • Kızartmak için sıvıyağ

Bakalım yufkadan yapılan bu görselliği de tadı da güzel böreği hangi gelin en güzel ve lezzetli şekilde yapacak ve 25 Ekim Perşembe gelinim mutfakta puanlama sonucunda hangi gelin Gelinim Mutfakta 25 Ekim günün birincisi olup çeyrek altını alacak? Siz kaynana olsanız kime kaç puan verirdiniz? Hadi bakalım yoruma.

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Puanları (25/10/2018 Perşembe)

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :   5 Puan
Başak  1 Puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Özüm :    4 Puan
Betül :  2 Puan
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi   5 PuanReyhan’ın Gelini
Başak :  1 Puan
Özüm :   4 Puan
Betül :  3 Puan
*************************

“25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi :     4 puan
Başak :  1 puan
Özüm :   5 puan ⇒ Ayten’in Gelini
Betül :   3 puan
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :    1 puan
Başak :   3 puan
Özüm :    4 puan
Betül :     5 puan ⇒ Gül’ün Gelini
*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

25 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Özüm
Gelinim Mutfakta 25 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Özüm

25 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu =Başak

*************************

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Perşembe günü gelinler toplamda kaç puan almış bakacak olursak; Ezgi 15 puan, Başak 6 puan, Özüm 17  puan, Betül 13 puan aldı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmı ise yazımızın hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (22 Ekim – 26 Ekim Haftası) – Perşembe

Ezgi’nin Puanı      : 32 + 15 = 47
Başak’ın Puanı    : 40 + 6 =  46
Özüm’ün Puanı : 32 +  17 = 49
Betül’nin Puanı    :  35 + 13  = 48

Gelinim Mutfakta 160. Bölüm İzle (Cuma Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

65 Yorum

   1. Geldim geldim yetiştim?? pusuya geçiriyorum ? beni sorduğun için teşekkür ederim.. Guzelvetatlıkız?

     1. Hoş Buldum ? sarp sende hoşgeldin:) Komutan sensin emret saldıralım mı? Ezgi düşmanlarına ??

     2. Yorumum çıkmadı. Tekrar yazıyorum..
      Hoş buldum ? Sarp sende hoşgeldin:) Komutan sensin emret ezgi düşmanlarına sardıralım ???

     3. Estağfurullah Ezgi’nin hayranlarıyız :) Yarın 1. olmak var elenmek yok :)

     4. Yarın değil de her gün ? 1. Olmak var elenmek yok o kadar ??

  1. Bu özüm gitmeyecek kalıcı sanki iyi puanlama alıyor. Ezgi düştükçe düşüyor sondan ikinci??
   Evet dün başak birinciydi. Onun adına mutlu oldum. Ama yine de Ezgi alsaydı daha mutlu olurdum bugün içinde ?

   1. Haftabaşında tahminlerimde Özüm gidecek diye düşünüyordum umudum var halen :) Betül hele hamileyken zor gider severler hamileleri 2. Cansu olmaya aday, Ezgi bu hafta da gitmeyecek umutluyum belki de kazanır

    1. Umudunu kaybetme Sarp :) bende umut ediyor gibiyim. Düşüncelerim değişip duruyor? Bence de Betül zor gider. Sana katılıyorum da İnşAllah gider ya. Bakacağız artık ilerleyen günlerde ? ben eminim,son kararım {Betül } gidebilir hmm belki ama kararım değişiyor af ola ??
     İnşAllah ezgim kazanır tüm kalbimle inanıyorum ?

 1. Dostlar bir tespit gelsin, Fatih Bey’in yönetimi ve yorumları başarılı, fakat Başak çok konuştuğunda mıdır yanlışı bol olduğundan mıdır nedir Fatih Bey Başak’ı çok ters köşe yapıyor en çok Başak’ı bozuyor

  1. Sarp doğru tespit ? bende farkettim. Fatih bey bişiler görüyor bizim göremediğimizi ? ondan mıdır nedir ? ama başakın düşüşe grçmesi iyi olmaz hem ezgi hem başak adına konuşuyorum. İnşAllah önce taklitçi Betül delisi gider ? arkasından da Özüm ben arkalarından el sallayacağım ✋ ✋ bayy bayy diye ✋?

   1. Ben de ilk Betül gitsin isterim ama mükemmellikten kalıcı gibi :) Özüm gitsin bari

   2. Puan farkı çok değil dip dibeler birer puan, Özüm’e bayy bay de en azından tahminim de çıkmış olur :)

    1. Özüm gitsin bari ? bence de bilemiyorum. Yine Yarışma bitene kadar dümeni Betül’e kırarım git giiit diye fısıldarım ???
     Tahminin çıksın çıksın el sallarım bayy diye ✋? ??

 2. sayın takipçilerimiz özür dilerim toplam puanları yazarken hata yapmışım hemen düzeltiyorum te tek puanlar kısmında doğru bilgiler ama toplamda hata yapmışım sonuçta bizler de insanız affınıza sığınıyorum

  1. Bir arkadaş puanlarda yanlış olsa ne olacak gerçekliği etkilemez sakin olun diye espri yapmıştı, sonuçta bir gün sonra puanlar sıfırdan veriliyor sıfırdan puanlar başlıyor. Bu arkadaşı kastediyorsanız o arkadaş ileri geri konuşanlar düzeltin diyenlere laf etmişti aslında ve haklıydı. Ben de dayanamayıp puanları toplayıp yazdım ki ordan baksınlar ve daha düzenleme mesajları atmasınlar çünkü akıl var fikir var kim ne almış belli toplayınca ortaya çıkıyor zaten benim yaptığım gibi. Ta eskilerde de puanlama hatası olmuştu, ne oldu yine bilezikler verildi doğruca sitede de düzeltilmişti.

 3. bazı yorumcuların yaptıkları yorumlar gerçekten kırıcıydı, birincisi sonuçta bu yazıları da bir insan yazıyor ve hata yapmış olabilir, ikincisi ezginin puanını yanlış yazmışım diye beni ezgi düşmanı ilan etmişsiniz, ben ezgi’yi desteklemediğimi yazı içerisinde belirttim mi? Bu hatayı yaparken başka bir gelinin puanını da yanlış hesaplamış olabilirdim kesinlikle bir kasıt söz konusu değil, üçüncüsü sonuçta bu yazıyı yazan bir insan olarak ben de bu gün hastaydım bu yazıyı ne halde yazdığımı bilmeden olumsuz epeyce eleştiri yapmışsınız, bazıları dalga geçmiş bu çok üzücüydü. Bu zamana kadar elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz ama bizlerin de bir insan olduğunu unutmamanızı rica ederim. Biraz önce de söylediğim gibi toplam puan hesaplama kısmındaki hatamı siz söyleyince düzelttim bu hata için de özür dilerim.

  1. Merhaba filiz abla biliyordum zaten herkes hata yapabilir. Ezgi düşmanları derken sizi kastetmemiştim. Özüm ve Betül’e demek istemiştim. Yanlış anlaşıldıysam asıl ben özür dilerim:)

   1. hayat canım senin söylediğin değil ama dalga geçercesine yazılan yorumları okuyunca şaşırdım ve çok üzüldüm. Normalde dikkat ederim ama bu gün istisnai bir gündü bir hatadan ne kadar kırıcı yorum gelebilirse gördüm canım sıkıldı seni ve birkaç arkadaşımı tenzih ederim ;)

    1. Filiz abla üzmeyin kendinizi boş verin. Bazı insanlar bilip bilmeden yorum yapıyorlar. Bilmiyorum ki bende birden kendimi suçlu hissettim. Yorumumdan dolayı :) hasta olduğunuzu yeni farkettim. Çok geçmiş olsun :) Havalar soğudu hastalıklar kapıda dikkat edin kendinize:) elinize emeğine sağlık :) bir daha kırıcı konuşanları görürsem uyaracağım :)

     1. yok hayat canım senin yorumuna kırılmadım ;) çok teşekkür ederim canım :)

     2. Geçmiş olsun tüm hastalara acil şifalar, pastırma sıcakları geliyor bir süreliğine, toparlarız :)

  2. Selam filiz. Çok uzun açıklamalar yazıyorsunuz, direk konuya girmenizi tavsiye ederim. iyi günler.

 4. teşekkürler nazik uyarınız için güncelledim sayfayı yenilemenizi rica ediyorum

 5. Başak 1. olsun çok sempatik valla hakan beyde başağın üstüne oynuyor kızın hakkını yiyorlar

  1. Fatih Bey’in hayranıyım çok yerinde yorumları var izleyicilerden bile iyi, Hayat Okyanus’un dediği gibi bizim göremediklerimizi görüyor

 6. Geçmiş olsun Filiz Hanım, Bir arkadaş puanlarda yanlış olsa ne olacak gerçekliği etkilemez sakin olun diye espri yapmıştı, sonuçta bir gün sonra puanlar sıfırdan veriliyor sıfırdan puanlar başlıyor. Bu arkadaşı kastediyorsanız o arkadaş ileri geri konuşanlar düzeltin diyenlere laf etmişti aslında ve haklıydı. Ben de dayanamayıp puanları toplayıp yazdım ki ordan baksınlar ve daha düzenleme mesajları atmasınlar çünkü akıl var fikir var kim ne almış belli toplayınca ortaya çıkıyor zaten benim yaptığım gibi. Ta eskilerde de puanlama hatası olmuştu, ne oldu yine bilezikler verildi doğruca sitede de düzeltilmişti.

  1. sarp bey desteğiniz için teşekkür ederim, benim kızdığım yorumda “paçanga böreği yapmaya gitmiş admin” gibi saçma bir yorumda hatta “ezgi hayranı olarak bu siteye bir daha girmem” gibi bir yorum yapılmış bu nedenle ben de yorumları silmek zorunda kaldım. nazikçe düzeltme yapan uyaran arkadaşlar tavrınız için teşekkür ederim. dün yorumları eleme sebebi buydu yoksa her sildiğim yorumda hakaret var demek yanlış olur ;)

 7. Bana kırılmış yorumumu da silmişsiniz hayret ettim doğrusu. Yanlış anladığınızı üzerine basarak söylemek isterim. Yarım saat yanlış kalınca sonuçlar değişmiyor sakin olun cümlesini size değil, yanlış yazdınız diye şahlanıp 5 değil 10 aldı 7 değil 8 yazın gibi yorum yapan arkadaşlaraydı. Zaman zaman yanlış yazıldığı oluyor kısa sürede de düzeltiyorsunuz. Bu küçük hatalara bu kadar yüklenmenin mantıksız olduğunu vurgulamaya çalışmıştım aslında. Savunulduğunuz bir mesajı eleştiriliyor gibi algılamanızı rahatsızlığınıza yoruyorum. Geçmiş olsun Filiz hanım.

  1. Aynen yazdığınız gibiydi amacınız, siz çok sempatik bir ironi yapmıştınız, sitede sizin gibiler artsa keşke, çok beğenmiştim bunu da dün dile belirtmiştim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu